قرار بازی آنلاین Xbox one

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ببخشید یه سوال کلی در مورد بازی های انلاین xbox one داشتم . میشه از اینترنت 3g سیم کارت ایرانسل با استفاده از هات اسپات گوشی روی xbox one انلاین بازی کرد ؟ اگه میشه اونوقت من شنیدم از هدست صدات انتقال داده نمیشه یا یه همچین چیزی . ارور Nat type 3 چیه
هدستش امتحان نکردم اما به راحتی فیفا16 بازی میکنم بدون قعطی با 3gرایتل
ویرایش:هدستم تست کردم راحت صحبتم کردم بدونه هیچ مشکلی

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ببخشید یه سوال کلی در مورد بازی های انلاین xbox one داشتم . میشه از اینترنت 3g سیم کارت ایرانسل با استفاده از هات اسپات گوشی روی xbox one انلاین بازی کرد ؟ اگه میشه اونوقت من شنیدم از هدست صدات انتقال داده نمیشه یا یه همچین چیزی . ارور Nat type 3 چیه
nat رو اگه روی کنسول strict میزنه این مشکل پیش میاد. باید به moderate یا بهترش open تغییر بدی. از طریق هات اسپات نمیدونم فکر نمیکنم بشه. اما اگه مودم داری از توی تنظیمات مودم باید با درست کردن یه ip دستی به کنسول متصل بشی که مشکل nat درست بشه.

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
کسایی که بلک اپس 1 دارن اد کنن
سلام دوست عزیز,من Black Ops 1 , 2 رو دارم اگر کسای دیگه هم میشناسید بگید یه قرار بازی آنلاین بزاریم بازی کنیم،با این خارجیا نمیشه بازی کرد
گیمر تگ من: iKi11er 87

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام دوست عزیز,من Black Ops 1 , 2 رو دارم اگر کسای دیگه هم میشناسید بگید یه قرار بازی آنلاین بزاریم بازی کنیم،با این خارجیا نمیشه بازی کرد
گیمر تگ من: iKi11er 87
من فعلا دسترسی به لایو ندارم اما منو اد کن ایشالا بعدا میزنیم
GamerTag:Farshad online

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
سلام به همگی دوستان
من تازگی بازی cod:bo3 رو گرفتم خواستم مولتی بازی کنم حتی 1 سرور هم پیدا نکرد!!!دوستانی که xbox دارن خیلی ضعیف کار میکنن بابا یه دو نفر آن لاین شین یه لابی درست کنیم بازی کنیم.گیمر تگ خودمم iKi11er 87 هست هر کی خواست اد کنه.;):-bd

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی اینجا destiny 2 بازی میکنه من وارلاک دارم با ایتم پاور 252 واسه nightfall و راید کسیو ندارم باهاس برم ممنون میشم inv کنید
xbox ID =elctro1983

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر