PlayStation Heavy Rain HD Remaster

خوب این بازی دیگه نیازی به توضیح نداره و در E3 نسخه ی بازسازی شده ی بازی معرفی شده .تاریخ انتشار فعلا معلوم نیست.
btqkqkwgzeiga546g5gk.jpg
g6opmyx0chs9fmbyc9vl.jpg

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
مبارک باشه
مثلا این توشه Heavy Rain Chronicles: Episode One - The Taxidermist ؟
نسخه MOVE هستش ؟ یا نسخه معمولی ؟
عکس پشت زمینه منو چیه ؟ یه اوریگامی بزرگه که زیر بارونه یا نه ؟

تا اونجاییکه چک کردم خیر نبود داخلش ... نسخه معمولی, عکس پشت منو هم همون اریگامیه با باران سنگین :D

• Like
Reactions: mosicr7

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان کسی بازی رو گرفته بیاد تعریف کنه چه قدر با نسخه PS3 متفاوته ؟ گرافیک چه قدر بهبود داشته ؟
راستی گویا بازی دو تا دیسکه . درسته ؟

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان کسی بازی رو گرفته بیاد تعریف کنه چه قدر با نسخه PS3 متفاوته ؟ گرافیک چه قدر بهبود داشته ؟
راستی گویا بازی دو تا دیسکه . درسته ؟
من نسخه ps3 رو بازی نکردم ولی گرافیک بازی واقعا خوبه توی ps4
اره دو دیسکه

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
بازی رو تموم کردم.
موسیقی عالی دیالوگ های به جا و به موقع کلا چیزی کم نداشت بازی و یکی از بهترین بازی هایی بود که تا حالا بازی کردم :D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
تازه اولش
من نسخه PS3 هر دو رو داشتم ولی بازم نسخهPS4 رو هم تهیه کردم
شاید باورتون نشه من بخاطرHeavy Rain اون موقع PS3 خریدم
کلا ارجینال بودم همیشه

Sent from my E6633 using Tapatalk

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام دوستان.اقا این beyond چرا اینجوریه اولش.2 تا داره یکیش ارجینال هست یکیس ریمیکس.اینجا بچه ها گفتن ارجینال داستانش قاطی هست ولی ریمیکس به ترتیب از بچگیش شروع میشه.من هر دو رو هم تک تک انتخاب کردم فقط زیمیکس میاد که.اولش کچله بازداشتش کردن بعدش میره بچگیش تو ازمایشگاه بعدش یهو میره با پسره تو مهمونی.بعدش این قضیه solo و duo چیه؟وقتی duo رو میزنم هم جودی میاد هم ایدن.یه راهنمایی کنین ممنون میشم.

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
دوستان ببخشید الان تو یوتیوب دیدم وقتی ریمیکس رو انتخاب میکنه بعدش سولو رو انتخاب میکنه.اولش که جودی رو گرفتن کچل هستش بعدش تموم میشه میره بچگیش که تو ازمایشگاه هستش.ولی بعد از این رفت قسمت بچگیش تو خونه خودشون.ولی برای من میره قسمتی که با یه پسره وارد یه مهمونی میشن.چرا برای من اینطوریه؟تشکر.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
گرافیک بازی فرقی کرده؟
در مقایسه با ps3 چه تفاوتی داره
من نسخه PS3 بازی رو تجربه نکردم ولی نسخه PS4 بازی عالیه گرافیکش و در کل بازی یک شاهکاره که شاید حالا حالا ها رو دستش بازی دیگه ای نیاد.شخصیت پردازی و داستان قوی ، موسیقی فوق العاده و اتمسفر شدیدا غم انگیز

دوستان هر دو بازی روی هم چند ساعت گیم پلی دارن ؟
هوی رین بستگی به مدل بازی کردنت زمان گیم پلی زیاد و کم میشه.اما میانگین هوی رین چیزی حدود 10 ساعت بیاند هم همینطور

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر