Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
کمتر از 8 تروفی تا پلات بازی ! :((
پ.ن : تروفی Choreography به کمک یکی از برادران آمریکایی دریافت شد ، خدا خیرش بده ! :d

آخرین ویرایش:

cj.S

کاربر سایت
Jan 22, 2016
7
سلام
گرافیک من 4 گیگ هست nvidia gaforce 840m و رَم دستگام 6 گیگ
ویندوز 8
64 bit
میخوام ببینم این بازی رو دستگاه من میتونه اجرا کنه ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
سپاس

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
بچها,من یه سوالی داشتم در مورد بازی

من تو قسمت ACTIVATE THE TOW SLABS که برا dlc پادشاهان مرده هستش گیر گردم خیلی وقته,برا همین خواستم یه لطفی بکنید و راهنماییم بفرمایید
دوتا SLAB هستش که یکیش بالا و یکیشم پایینه که مشکلی با بالایی ندارم و فعالش می کنم,<لی پایینی که خیل عظیمی از موشها هم روشو گرفتن نمی تونم
برا پراکنده کردن موشها باید فانوشم روشن باشه و دستم بگیرم که متاسفانه فانوسی که به کمره خاموشه و دستم نمیشه گرفت,یعنی هر کاری میکنم نمیشه.برا روشن کردنشم باید داخل اون کوزه ها فرو کرد که کوزه ها هم تا اونجا که یادم میاد از قسمتای قبلی که روشن بودن و رنگشون طلایی بود اینجا طلایی نیستن و بی ثمرن.به عقبم که برمیگردم تا شاید کوزه ای پیدا کنم و شاید فانوسو بشه دست گرفت و فرو کرد تو کوزه,کوزه ای پیدا نمی کنم.
میشه لطفا راهنماییم بفرمایید و بگید اینجا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟
خیلی وقته اینجا موندم و نمی تونم رد کنم برا همین مجبور شدم سوالمو مطرح کنم و راهنمایی بخوام از بچه هایی که این بازی رو انجام دادن
خیلی ممنون

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
دوستان یه سوال . چرا قیمت این بازی واسه ps4 در مقایسه با بقیه ی بازی ها انقدر کمه ؟؟

سلام حمید جان
متاسفانه برخی مشکلات بازی اعم از باگ و افت فریم و ... و همچنین پایین اومدن متا نسبت به نسخه قبلی (AC 4 Black Flag ) باعث شد قیمت بازی افت شدیدی کنه و خیلی زود پایین بیاد =((
حجم آپدیت بازی هم چون یکم زیاده ( 6 گیگ ) بی تاثیر در این افت قیمت نبود =((
اما در کل تجربه منحصربفردی داره این بازی / سعی کن حتما تجربش کنی :x

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x

سلام حمید جان
متاسفانه برخی مشکلات بازی اعم از باگ و افت فریم و ... و همچنین پایین اومدن متا نسبت به نسخه قبلی (AC 4 Black Flag ) باعث شد قیمت بازی افت شدیدی کنه و خیلی زود پایین بیاد =((
حجم آپدیت بازی هم چون یکم زیاده ( 6 گیگ ) بی تاثیر در این افت قیمت نبود =((
اما در کل تجربه منحصربفردی داره این بازی / سعی کن حتما تجربش کنی :x

ممنون بابت راهنماییت . باشه سعی می کنم حتما بخرمش .

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان من بازی رو گرفتم و 2 درصد از خط داستانی بازی رو رفتم....اما نتونستم سر دربیارم که چجوری باید وارد محیط آنلاین بازی بشم....میشه یکی راهنمایی کنه که چجوری باید آنلاین بازی کنم؟

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
هفته پیش بعد از تموم کردن syndicate و آگاه شدن از کیفیت بالای این بازی ، به این نتیجه رسیدم که به unity هم شانسی بدم و این بازی رو هم تجربه کنم . حالا unity رو هم تموم کردم و به نظرم تو بعضی زمینه ها حتی از syndicate هم بهتره و به نظرم تا این زمان مظلوم ترین بازی نسل بوده .
دوستان ، نمرات پایین این بازی بیشتر به علت مشکلات فنی و باگ ها بوده که اکثرشون با update ها رفع شده .
به تمام طرفداران assassins creed که این بازی رو بازی نکردن ، توصیه میکنم به نمرات پایین این بازی اهمیت ندن و این بازی رو تجربه کنن .

• Like
Reactions: Romell

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
هفته پیش بعد از تموم کردن syndicate و آگاه شدن از کیفیت بالای این بازی ، به این نتیجه رسیدم که به unity هم شانسی بدم و این بازی رو هم تجربه کنم . حالا unity رو هم تموم کردم و به نظرم تو بعضی زمینه ها حتی از syndicate هم بهتره و به نظرم تا این زمان مظلوم ترین بازی نسل بوده .
دوستان ، نمرات پایین این بازی بیشتر به علت مشکلات فنی و باگ ها بوده که اکثرشون با update ها رفع شده .
به تمام طرفداران assassins creed که این بازی رو بازی نکردن ، توصیه میکنم به نمرات پایین این بازی اهمیت ندن و این بازی رو تجربه کنن .
حرفی که من دارم از روز عرضه این بازی میزنم

syndicate رسما افتضاح بود درمقابل Unity ...

• Like
Reactions: Romell

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
حرفی که من دارم از روز عرضه این بازی میزنم

syndicate رسما افتضاح بود درمقابل Unity ...
unity از نظر داستانی قوی تر بود و syndicate از نظر گیم پلی . من از unity کمی بیشتر خوشم اومد ، ولی از نظرم هر دو بازی خوب بودن و از هر دو بازی لذت بردم .

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
گیمپلی رو تا حدودی قبول دارم ولی از نظر گرافیک , انیمیشن ها , اتمسفر , NPC ها , داستان و نحوه روایتش , شخصیت پردازی , سیستم کامبت و ... یونیتی تو سطح بالاتری قرار داشت

واقعا حیف شد بخاطر یک سری مشکلات تکنیکی و باگ ها کل این سری زیر سوال رفت ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر