آغاز به کار تالار بازارسنتر(بازارچه)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

همانطور که وعده داده بودیم با توجه به انجام تغییرات در سایت بازارسنتر، تالار این بخش در انجمن ها مجددا فعال شد تا کاربران در صورت نیاز برای خرید و فروش کالا های خود از طریق این قسمت اقدام کنند.

فعالیت در این قست کاملا رایگان است، اما برای اشخاص، صاحبان مشاغل مرتبط و... که قصد فعالیت تجاری در این قسمت را دارند تمهیداتی اندیشیده شده که با توجه به آن ها و قبول شرایط توانایی بهره برداری از این قسمت را دارا خواهند بود، این در حالی است که پیش از این تمامی فعالیت های تجاری در سایت ممنوع بوده است.

لطفا قوانین این قسمت و توصیه ها را با دقت مطالعه نمایید تا در معاملات خود دچار مشکل نشوید.

افرادی که قبلا به علت قعالیت های تجاری اکانت آن ها مسدود شده بود در صورتی که قصد فعالیت مجدد را داشته باشند امکان رقع محدودیت آن ها وجود دارد.

پ.ن:
شرایط فعالیت تجاری در روز های آینده اعلام خواهد شد.

موفق باشید

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یک سوال دارم، زیاد به این موضوع ربط نداره ولی کسایی که اشتراک دارند و یا میگیرند، در حال حاضر چه مزیتی دارند؟

• Like
Reactions: Ayuna

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
علی اقا این بازارسنتر زودتر بیارید بازارچه ساز و کارش دیگه منسوخ شده بازار خوب شده بود
با این برنامه که دیگه قصدی ندارند دوباره بازار رو راه بندازند، از این به بعد همه چیز دوباره باید بره توی تالار بازارچه خود انجمن

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
سلام!

همه چیز تغییر ساختار انجمن یه قدم رو به جلو بود به جز این! بازار خیلی خوب بود و دقیقا همون جوری بود که باید می بود!

به هر حال آرزوی موفقیت داریم، خوبیه این انجمن اینه که همیشه کار آدم رو راه می اندازه، و همین کافیه!

پ.ن: تعداد ارسال هام هم تو حلقم! :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام!

همه چیز تغییر ساختار انجمن یه قدم رو به جلو بود به جز این! بازار خیلی خوب بود و دقیقا همون جوری بود که باید می بود!

به هر حال آرزوی موفقیت داریم، خوبیه این انجمن اینه که همیشه کار آدم رو راه می اندازه، و همین کافیه!

پ.ن: تعداد ارسال هام هم تو حلقم! :D
خوبی بازارچه اینه که مدیریت کردنش خیلی راحت تره...:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mativ

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوبی بازارچه اینه که مدیریت کردنش خیلی راحت تره...:D
کسی کاری تو بازارسنتر نمیکرده حالا مدیریت نشه کرد همه بخش ها کاملا تفکیک شده بود میشد درخواست خرید و فروش داد جداگانه و حتی راحت کنسول خرید ولی اینجا فقط میشه بیشتر بازی خرید اونم بدون قابلیت up. بخش خرید و فروش کاملا ترکیبی هست همه با هم قاطی شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کسی کاری تو بازارسنتر نمیکرده حالا مدیریت نشه کرد همه بخش ها کاملا تفکیک شده بود میشد درخواست خرید و فروش داد جداگانه و حتی راحت کنسول خرید ولی اینجا فقط میشه بیشتر بازی خرید اونم بدون قابلیت up. بخش خرید و فروش کاملا ترکیبی هست همه با هم قاطی شده
بخش بازیها تفکیک شده هست و بقیه لوازم مثل کنسول و ... توی تالار فروش آگهی میشه. سیستم کاری بهتر از بازارسنتر هست و مطمئن باشید تغییرات به نفع همه هست. قابلیت آپ کردن هم هست و حذف نشده

• Like
Reactions: IMANOKA

false savior

کاربر سایت
Jun 5, 2012
11
نام
omid
بخش بازارچه تو همه سایت ها فرمول بازار سنتر رو کم داشتن حالا این سایت هم به فرمول نسبتا ناکارامد دیگر سایتها رو آورده واقعا چرا؟

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
بنده هم با نظر false savior موافقم.انگیزه من برای اومدن تو سنتر،بازار سنتر بود و در واقع نقطه تمایز با بقیه سایتها بود.بسیار خوب طراحی شده بود و داشت عالی کار میکرد.من زیاد تو فرومها نمیومدم و نظری در مورد تغییرات اون ندادم.اما بازار سنتر حیف شد وامیدوارم حتی شده به صورت بخش جدایی از سایت به همون شکل قبل برگرده.قوانین اخیر هم عجیبه بعضیهاش.متوجه نمیشم چرا مکالمه از طریق پیام خصوصی(پیشنهاد خرید سابق)مشکل داره؟چه خریدار چه فروشنده حق دارن که نوع توافق و نحوه معامله رو بین خودشون تعیین کنن.(بند 8)
به هر حال به همگی دست اندر کارای سایت خسته نباشید میگم و بابت این چند سال ممنونم ازشون.
عید رو به همه دوستای سنتر و دست اندر کارای سایت تبریک میگم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من قبلا که بازارچه بود شاید بیش از 30 40 بار خرید کردم ولی از وقتی بازار سنتر شد یک بارم خرید نداشتم و اصلا هم سر نمیزدم چون فرمول خوبی برای من نداشت و مخصوص یک عده خاص بود که اکانت تهیه میکردن
از وقتی هم بازارچه برداشته شد کلی از فروشندگان شروع به سوئ استفاده کردن و کلی از گیمرها ضرر کردن چون همه چیز انحصاری شده بود

در کل من از این قضیه خوشحالم و استقبال میکنم

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بنده هم با نظر false savior موافقم.انگیزه من برای اومدن تو سنتر،بازار سنتر بود و در واقع نقطه تمایز با بقیه سایتها بود.بسیار خوب طراحی شده بود و داشت عالی کار میکرد.من زیاد تو فرومها نمیومدم و نظری در مورد تغییرات اون ندادم.اما بازار سنتر حیف شد وامیدوارم حتی شده به صورت بخش جدایی از سایت به همون شکل قبل برگرده.قوانین اخیر هم عجیبه بعضیهاش.متوجه نمیشم چرا مکالمه از طریق پیام خصوصی(پیشنهاد خرید سابق)مشکل داره؟چه خریدار چه فروشنده حق دارن که نوع توافق و نحوه معامله رو بین خودشون تعیین کنن.(بند 8)
به هر حال به همگی دست اندر کارای سایت خسته نباشید میگم و بابت این چند سال ممنونم ازشون.
عید رو به همه دوستای سنتر و دست اندر کارای سایت تبریک میگم.

درود. در مورد قوانین هیچکدام عجیب و غریب نیست و به گونه ای تنظیم شده تا بشه جلوه سوء استفاده های احتمالی را تا جای ممکن گرفت. سپاس

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر