تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود دوستان

همانطوري كه مطلع هستيد تغییرات گسترده ای را در کل مجموعه بازی سنتر شاهد خواهیم بود که تغییرات فروم سر آغاز آن ها است، از فردا تالار بازارچه سایت مجددا عملیاتی میشود تا تمامی خرید و فروش ها در سطح فروم انجام شود و البته به صورت رایگان، امکان فروش تجاری نیز برای افراد متقاضی در نظر گرفته شده است. بازار سنتر نیز به منظور انجام تغییرات گسترده و اصلاحات از دسترس خارج شد.

حدود 24 ساعت سایت از دسترس خارح بود، در این مدت کار دشوار و حساس تبدیل اطلاعات و انتقال از نرم افزار Vbulletin به XenForo در جریان بود که در حال حاضر این مهم به پایان رسیده و مجددا در خدمت شما عزیزان هستیم. بدون شک در مواجه اول با فضای جدید فروم شاید احساس راحتی قبل را نداشته باشید که آن هم طبیعی هست، اما مطمئن باشید این تغییر در آینده بسیار نزدیک برای شما ملموس تر خواهد شد و از مزایای این نرم افزار جدید و به روز شده بیش از پیش استفاده خواهید کرد و از امکانات آن لذت خواهید برد.

در حال حاضر قسمت های بلاگ ها و گروه های کاربران در دسترس نیستند که به مرور اضافه خواهند شد. همچنین امکان لاگین شدن در صفحه اصلی وجود ندارد.

اگر در سطح فروم مشکلاتی در ارتباط با ظاهر انجمن ها، ایراد های فنی و نا هماهنگی هایی در سطوح دسترسی مشاهده میکنید، اطلاع بدید تا در جهت رفع آن ها اقدام بشه.

ویرایش:
قالب تیره به سایت اضافه شده برای انتخاب آن کافی هست به انتهای صفحه مراجعه کنید و گزینه light را به dark تغییر. اگر مشکلی در رابطه با این قالب بود همین جا اعلام کنید.
Capture.JPG

اسمایلی های Emoji و Yahoo اضافه شدند. کد های مربوط به اسمایلی های یاهو هنوز تکمیل نشده اما از طریق گزینه مربوط ِ در ادیتور میتوانید همه آن را انتخاب و استفاده نمایید.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
بسیار خوبه :D البته تغییر همیشه با یکم سختی در میونه بخصوص اون استایل قبلی فروم که واقعا بی نقص بود ولی خب بالاخره عادت میکنیم یجوری :D

مشکلاتی که فعلا هست:

- شکلک های یاهو نیستند
- امضا و کلا مسائل مربوط به PSID و Steam و XBox
- انگلیسی بودن آیکون های فروم مثل «ارسال» و «نقل قول» و «ویرایش» و این دسته مسائل

همچنین یه آموزش برای کار با این قالب جدید هم نیازه که سریع باید نوشته بشه :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
خیلی هم خوب :) (هنوز هیچی نشده دلم واسه اون خنده دندونیه تنگ شد :(:()

اگه امکان تعویض رنگ فروم باشه خیلی خوبه (البته نمیدونم امکان پذیر هست همچین چیزی یا نه) چند وقت پیش یه فروم دیدم رنگش بنفش تیره بود ، بد به دلم نشست

پ.ن: لول !!! کل لایکام پاک شده :):p:D

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شکلک های یاهو نیستند

اضافه میشن به مرور زمان

امضا و کلا مسائل مربوط به PSID و Steam و XBox

امضاهای تصویری همه پاک شدن و باید از اول بذارین. بقیه اضافه میشن

انگلیسی بودن آیکون های فروم مثل «ارسال» و «نقل قول» و «ویرایش» و این دسته مسائل

داریم فارسی میکنیم

ShObEyR

کاربر سایت
Oct 17, 2008
56
نام
شبیر
سلام

آقای علی مدیر محترم سایت فرمودین امکان فروش تجاری محیا خواهد شد آیا با این با این کار کاربرانی که به علت فعالیت تجاری اخراج شده بودن میتوونن برگردن به سایت؟؟؟

• Like
Reactions: mohammad-ys

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اومدم تصویر امضام رو بزارم ، انتخاب مستقیم تصویر از PC نداره یا من نمیبینم ؟
باید حتما جایی آپلود کنیم ؟ (خوب نیست)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خیلی هم خوب :) (هنوز هیچی نشده دلم واسه اون خنده دندونیه تنگ شد :(:()

اگه امکان تعویض رنگ فروم باشه خیلی خوبه (البته نمیدونم امکان پذیر هست همچین چیزی یا نه) چند وقت پیش یه فروم دیدم رنگش بنفش تیره بود ، بد به دلم نشست

پ.ن: لول !!! کل لایکام پاک شده :):p:D

بیشتر امکانات قبلی به مرور اضافه میشن. قالب تیره هم داره آماده میشه

سلام
آقای علی مدیر محترم سایت فرمودین امکان فروش تجاری محیا خواهد شد آیا با این با این کار کاربرانی که به علت فعالیت تجاری اخراج شده بودن میتوونن برگردن به سایت؟؟؟

بله میتونن مجددا فعالیت کنن

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
سایت زمینه سفیدش زیاده و همینم باعث میشه قالب سایت خیلی کم به چشم بیاد و همش فونت ببینیم.
همین صفحه رو نگاه کنید متوجه میشید چی میگم.
یا مثلا خودم از یه بخش عکس گرفتم:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر