به نظر شما آیا سونی بعد از ویتا کنسول دستی دیگری عرضه خواهد کرد؟

به نظر شما آیا سونی بعد از ویتا کنسول دستی دیگری عرضه خو

• مجموع رای دهنده‌ها
    46

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ps vita کنسول خونگی شده = PlayStation TV

n1dac2m6cy57ho6t0ghy.jpg

udnqm3qmr2wsopi55hv0.jpg

عکس از اجرا بازی Killzone: Mercenary با PlayStation TV روی تلویزیون

l67jmsmjcptzpguzu0ei.jpg

صفحه رسمی این کنسول در سایت پلی استیشن
https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/

تریلر رسمی PlayStation TV
دانلود ویدیوی جدیدی از PlayStation TV

احسان این چه ربطی به موضوع داشت!؟:|
پست اولت رو دیدم واقعا تعجب کردم که عکس یا نوشته بی ربط به تاپیک توش نبود بعد مدت ها:|

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
احسان این چه ربطی به موضوع داشت!؟:|
پست اولت رو دیدم واقعا تعجب کردم که عکس یا نوشته بی ربط به تاپیک توش نبود بعد مدت ها:|

مگه نگفتی از کنسول کلا کشیدم بیرون :d

چه ربطی به موضوع داره؟ واقعا نمیدونی این چیه؟؟؟؟؟ :d

خوب این تاپیک در قسمت PlayStation Vita هست , اسم تاپیک هم : به نظر شما آیا سونی بعد از ویتا کنسول دستی دیگری عرضه خواهد کرد؟

خوب اسم این کنسولی که من عکسشو گذاشتم PlayStation TV هست , کمپانی سونی وقتی دید ps vita خوب عمل نکرده تو ضمینه فروش و ...... تصمیم گرفت یک ps vita کنسول خونگی شده با قیمت فوق العاده پایین طراحی و عرضه کنه چیزی شبیه apple tv

بخاطر همین برداشت ps vita رو صفحه نمایشش رو حذف کرد , گیم پد و آنالوگ هاشو حذف کرد و خروجی tv براش گذاشت و شد کنسول PlayStation TV که با گیم پد ps3 و ps4 میشه باهاش بازی کرد

اگر حتی 1 ثانیه دقت کرده بودی به لینک صفحه اصلی این کنسول ویتا خاص در سایت اصلی پلی استیشن و تب ها رو نگاه کرده بودی , این صفحه رو میدیی که به معرفی کنسول پرداخته که مثلا کجاش کارتریج ویتا میخوره کجاش مموری کارت ویتا میخوره و .....
https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/specs/

pstv-ports-imageblock-us-16sep14

خوب من درباره کنسول یه نوع جدید ps vita تو قسمت PlayStation Vita نزارم تو کجا بزارم؟ تو قسمت xbox one ؟ یا قیمت wii u ؟

وقتی حرف آیدی mobile1199 که میگه از نظر سخت افزاری ps vita ضعیفه و .............. ( حرفی که از ریشه کلا واسه خنده اس ) , وقتی لایکش میکنی دیگه چی میشه گفت؟؟!!

تحقیق کردن و نظر دادن برای بعضی ها خیلی سخته , حالا تحقیقات نانوتکنولوژی که نیست فقط اسم کنسول تو گوگل سرچ میکنی همون اول ویکی پدیا از اول تا آخر کنسول توضیح داده کلا 20 ثانیه زمان میبره , فکر نکنم آدما معلول جسمی حرکتی سایت بازی سنتر بیان که نتونن 20 ثانیه برای تحقیق وقت بزارن

اگر قشنگ برای تحقیق وقت گذاشته بودی هیچوقت امکان نداشت ویتا بخری که بعد بفروشی اونم با ضرر , و بعد بگی من کلا از کنسول کشیدم بیرون

از قدیم گفتن سوال کردن عیب نیست , نداستن عیبه

وقتی کمپانی سونی کنسول پرتابل ( دستی ) خودشو تبدیل به کنسول خونگی میکنه , پس میشه انتظار داشت که بازم سونی کنسول پرتابل ( دستی ) بسازه؟

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
وقتی حرف آیدی mobile1199 که میگه از نظر سخت افزاری ps vita ضعیفه و .............. ( حرفی که از ریشه کلا واسه خنده اس ) , وقتی لایکش میکنی دیگه چی میشه گفت؟؟!!

تحقیق کردن و نظر دادن برای بعضی ها خیلی سخته , حالا تحقیقات نانوتکنولوژی که نیست فقط اسم کنسول تو گوگل سرچ میکنی همون اول ویکی پدیا از اول تا آخر کنسول توضیح داده کلا 20 ثانیه زمان میبره , فکر نکنم آدما معلول جسمی حرکتی سایت بازی سنتر بیان که نتونن 20 ثانیه برای تحقیق وقت بزارن

اگر قشنگ برای تحقیق وقت گذاشته بودی هیچوقت امکان نداشت ویتا بخری که بعد بفروشی اونم با ضرر , و بعد بگی من کلا از کنسول کشیدم بیرون

وقتی کمپانی سونی کنسول پرتابل ( دستی ) خودشو تبدیل به کنسول خونگی میکنه , پس میشه انتظار داشت که بازم سونی کنسول پرتابل ( دستی ) بسازه؟

سلام دوست عزیز :D
اول این که عددی نیستی که دوستان واسه لایک کردن از شما اجازه بگیرن :)) حدتو بشناس و گرنه چیزی ازت باقی نمیمونه :x
دوما ! خیلی شادیا :D اخه پسر گل که این قدر تحقیق تحقیق میکنی واسه خودت ! یکم تجربه داشته باش بعد پست بده!
قبل این که این کنسول رو بخرم اول از همه مقاله خود بازیسنتر رو خوندم و واقعا موندم که یعنی این قدر این کنسول خوبه؟؟ بعد دیدم نه ! به خاطر رزولوشن موقع بازی کردن گیم های گرافیکیش رسما حالت تهوع میگیرم ...
یا از تاچش چی بگم که وقتی میخوام از ریموت پلی استفاده کنم باید دنبال r3 یا r2 بگردم :|

شعار هایی هم که دادی رو حتما قاب میکنم تو دیدم باشه مبادا اشتباه کنم دفعه بعدی =)) یه چیزی هم هست به نام اطلاع از تجربه دیگران ! تو نت خیلی چیزا با واقعیتش فرق میکنه که هنوز به این درک نرسیدی ... اسکرین شات از همین انچارتد ویتا وقتی دیدم گفتم دیگه ته گرافیکه ! موقع بازی فقط متوجه شدم به خاطر رزولوشن پایین صفحه ، فاصله پیکسل ها بد تو ذوق میزنن ...

شاید یه بخش هایی از پستت مثل تهش رو منطقی حرف زده باشی ولی مثال تو همین "عالم بی عمله " که صرفا فقط خوندن و عمرا اگه تجربه یه کاری رو داشته باشن ...
همین قدر هم که الان وقت گذاشتم جواب پست گرانبهات رو بدم فقط واسه این بود که دیدم تازه کاری :D و گرنه ارزش این حرفا رو نداری تا یکم تجربه به دست بیاری از کارکردن با چند تا کنسول . ;)

در ضمن... یه چیزی بین خودمون دوستان . بهتره یاد بگیریم تا وقتی تو چنین چیزایی تجربه نداشتیم این قدر مطمئن پست ندیم :) یعنی حتی نگفتم کلا پست ندید چون به من ربطی نداره ولی خب کاربری که پستشو نقل قول کردم ، با مراجعه به همون ویکی پدیا نسبت به کسی مثل من که اکثر وقتشو با این کنسول میگذرونه خیلی ادعای الکی داره که با خوندن دقیق پستش راحت میشه متوجه شد .
بازم میگم این کنسول شاید رو کاغذ ، کنسول خیلی خوبی باشه ولی در عمل تو یه سری از بازی ها و همین طور ریموت پلی خیلی بد عمل کرده بدون شک ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سلام دوست عزیز :D
اول این که عددی نیستی که دوستان واسه لایک کردن از شما اجازه بگیرن :)) حدتو بشناس و گرنه چیزی ازت باقی نمیمونه :x
دوما ! خیلی شادیا :D اخه پسر گل که این قدر تحقیق تحقیق میکنی واسه خودت ! یکم تجربه داشته باش بعد پست بده!
قبل این که این کنسول رو بخرم اول از همه مقاله خود بازیسنتر رو خوندم و واقعا موندم که یعنی این قدر این کنسول خوبه؟؟ بعد دیدم نه ! به خاطر رزولوشن موقع بازی کردن گیم های گرافیکیش رسما حالت تهوع میگیرم ...
یا از تاچش چی بگم که وقتی میخوام از ریموت پلی استفاده کنم باید دنبال r3 یا r2 بگردم :|

شعار هایی هم که دادی رو حتما قاب میکنم تو دیدم باشه مبادا اشتباه کنم دفعه بعدی =)) یه چیزی هم هست به نام اطلاع از تجربه دیگران ! تو نت خیلی چیزا با واقعیتش فرق میکنه که هنوز به این درک نرسیدی ... اسکرین شات از همین انچارتد ویتا وقتی دیدم گفتم دیگه ته گرافیکه ! موقع بازی فقط متوجه شدم به خاطر رزولوشن پایین صفحه ، فاصله پیکسل ها بد تو ذوق میزنن ...

شاید یه بخش هایی از پستت مثل تهش رو منطقی حرف زده باشی ولی مثال تو همین "عالم بی عمله " که صرفا فقط خوندن و عمرا اگه تجربه یه کاری رو داشته باشن ...
همین قدر هم که الان وقت گذاشتم جواب پست گرانبهات رو بدم فقط واسه این بود که دیدم تازه کاری :D و گرنه ارزش این حرفا رو نداری تا یکم تجربه به دست بیاری از کارکردن با چند تا کنسول . ;)

در ضمن... یه چیزی بین خودمون دوستان . بهتره یاد بگیریم تا وقتی تو چنین چیزایی تجربه نداشتیم این قدر مطمئن پست ندیم :) یعنی حتی نگفتم کلا پست ندید چون به من ربطی نداره ولی خب کاربری که پستشو نقل قول کردم ، با مراجعه به همون ویکی پدیا نسبت به کسی مثل من که اکثر وقتشو با این کنسول میگذرونه خیلی ادعای الکی داره که با خوندن دقیق پستش راحت میشه متوجه شد .
بازم میگم این کنسول شاید رو کاغذ ، کنسول خیلی خوبی باشه ولی در عمل تو یه سری از بازی ها و همین طور ریموت پلی خیلی بد عمل کرده بدون شک ...

,اینکه پرفورمنس و کنترل بعضی بازی بده ..ربطی به سخت افزار ویتا نداره .. دولوپر گند زده

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مگه نگفتی از کنسول کلا کشیدم بیرون :d
چرا ولی هستم تو تاپیکا:d

چه ربطی به موضوع داره؟ واقعا نمیدونی این چیه؟؟؟؟؟ :d
همه میدونیم که چی هست. PS VITA TV رو سونی واسه فروش پایین ویتا عرضه نکرد.چون فرق زیادی تو فروش ایجاد نمیکنه.علت اصلی فروش یک کنسول بازی هاشه و امکاناتش.که سونی از 2014 کلا ول کرد ویتا رو.ویتا یه کنسول دستی بود و عرضه همچین دستگاهی هیچ سودی واسه سونی نداشت.واقعا نمیدونم چرا همچین چیزی رو ساخته! که مثلا بازی های ویتا که یک کنسول دستی هستش رو روی TV بزرگ بازی کنیم؟کجای این کار منطقیه:|

اگر حتی 1 ثانیه دقت کرده بودی به لینک صفحه اصلی این کنسول ویتا خاص در سایت اصلی پلی استیشن و تب ها رو نگاه کرده بودی , این صفحه رو میدیی که به معرفی کنسول پرداخته که مثلا کجاش کارتریج ویتا میخوره کجاش مموری کارت ویتا میخوره و .....
احسان مطمئن باش من زود تر از تو اخبار رو پیگیری میکردم:d اینا رو همه رو قبل از تو خونده بودم:d تو اون موقع بن بودی اصلا اینجا نبودی که...:d

خوب من درباره کنسول یه نوع جدید ps vita تو قسمت PlayStation Vita نزارم تو کجا بزارم؟ تو قسمت xbox one ؟ یا قیمت wii u ؟
تو بخش ویتا بدار ولی من ربطشو به موضوع این تاپیک نمیتونم درک کنم

سخت افزار ویتا واسه سال 2011 خیلی قوی بود.در واقع بهترین بود.اما الان در حد گوشی های رده پایینه قدرت سخت افزاریش! در ضمن لایک کردن من فکر کنم به اختیار خودم باشه:)

خوبه دیگه معلول جسمی حرکتی هم شدیم:|
من ویتا رو وقتی خریدم که هنوز بازارش داغ بود و بازی براش میومد.خیلی هم تحقیق کردم که خریدمش:) به خاطر بازی هایی که دوستشون داشتم خریدمش.اون موقع که تو تاپیک های ویتا کلی پست میذاشتم چرا چیزی نمیگفتی؟:d

[MENTION=119604]mobile1199[/MENTION]
علی جان تو هم معلومه به خاطر گرافیک رفتی کنسول دستی خریدی:d این طرز فکرت که از کنسول دستی انتظار گرافیک خفن داری اشتباهه.حالا ویتا خوبه باز 3ds رو ببینی چی میگی:|گرافیک میخوای ببینی برو بشین پای pc کلا سمت کنسول چه خانگی چه دستی نرو...:d

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
سخت افزار ویتا واسه سال 2011 خیلی قوی بود.در واقع بهترین بود.اما الان در حد گوشی های رده پایینه قدرت سخت افزاریش! در ضمن لایک کردن من فکر کنم به اختیار خودم باشه:)

از این جمله جنابعالی میزان اطلاعاتتون درباره ویتا مشخص میشه.
شما اگه از گرافیک بازی های اندروید یا ای او اس خبر داشتی عمرا با ویتا مقایسش نمیکردی.

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
یک قانون نانوشته در جهان وجود داره.اول که یک وسیله جدید میاد همه مردم به سمتش کشیده میشن و فکر میکنن دوران وسایل قدیمی تر به پایان رسیده.الانم همین و۱عیت پیش اومده مردم همه جذب گوشی های هوشمندی شدن که دیگه جای زیادی برای پیشرفت ندارن .حتی به نظر من ۹۰درصد امکاناتی که مثلا یک شرکتی مثل اپل رو گوشیش میزاره کاملا بی خود و بی فایده است و در نهایت یه روزی مردم از زرق و برق خسته میشن و میرن سراغ گوشی های ساده
بر اساس همین قانون سونی حرف مفت زده و بنده صد درصد تایید میکنم که سونی یا حتی شرکت های دیگه باز هم به ساخت کنسول دستی ادامه خواهند داد.چرا که شاید بازی های تبلت و گوشی خا برای زنان و افراد غیر حرفه ای جذاب باشن ولی مسلما برای عموم جامعه گیمر با توجه به تغییر سبک زندگی کنسول قابل حمل حتما لازم است.ولی شرکت سونی در نهایت به این زودی ها به. این نتیجه نخواهد رسید اما به نظر من که ۱۰۰درصد هم درسته در طی ۱۰سال اینده سونی یک کنسول قابل حمل خوب عرضه خواهد کرد و اون کسی که گفته عرضه نمیکنیم بدون شک چیزی حالیش نیست

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
به نظر من عرضه نکنه بهتره. کاری هم به شکست یا موفقیت ویتا ندارم. کلا تمام تمرکز را بر روی کنسول خانگی بگذاره بهتره

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
سلام من الان دارم توی 2020 می نویسم ولی خواستم جوابای بقیرو بدم.حال ندارم نقل کنم پس همینطور میگم دوستی که میگه پی اس تی وی برای اینکار و اونکار نبود؟ خب دوست عزیز مگه نگفتی بازی ویتا اصلا شبیه بازی کنسول پرتابل نیست البته بقیه میگن خب چون بازی هاش مال کنسول خانگیه مدل تی وی اومد همین چون خروجی گرافیکش 1080 تا بعضی ها اعتراض گرافیک رو نکن!و اون دوستمون که میگه سخت افزار ویتا ضعیفه!ببین میدونی که s3 samsung قویترین گوشی سال فکر کنم 2012 یا 13 بود درسته؟ خب ویتا از اونم بهتر بود دیگه چی می خوای؟ دنبال r2 می گردی؟ اگه قابلیت های دیگه نبود که کسی از ps4 link استفاد نمیکرد . کنسول پرتابل برای بازی گرافیکی نیست بازم میگم نیست نیست چون تو نمی تونی توی راه رفتن یا کارای دیگه انچارتد بازی کنی اگرم می خوای روی مبل بشینی بازی کنی خب wii u بخر نیا سمت ویتا . ویتا بازی هاش کپ کنسول خانگی بود و به جاش ps tv اومد 3ds کنسول پرتابله نه ویتا اگه برای استفاده ی قابل حمل می خوای

• Like
  • Smile
Reactions: Z-fan and IMANOKA

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
البته من نگفتم ویتا بده و کنسولی عالیه اما بعضی ها از اون درست استفاده نمیکنن و من واقعا این کنسولو دوست دارم چون امکانات خوبی رو به ادم میده

• Like
Reactions: Z-fan

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
و ینکه ممکنه بعصی ها از بازی های 3ds خوششون نیاد و اونموقع vita خوبه ولی بعضی ها توقع گرافیک ps4 رو دارن به نظر من پشتیبانی سونی روی ویتا عالی بود و نمیشه انتظار پشتیبانی کنسول خانگی رو داشته باشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر