Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان من تازه کنسول گرفتم سوشیال کلاب ساختم تو خود بازی و قسمتxbox game stor حدود 13 تا پک برای دانلود هست که رایگانه ولی جلوش نوشته انلاین و من گلد ندارم برای بازی کردنش باید حتما بایدگلد داشته باشم؟
سلام. آره. به گلد نیازه.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
اره بخش انلاینش نیاز به گلدداره
دوستان من تازه کنسول گرفتم سوشیال کلاب ساختم تو خود بازی و قسمتxbox game stor حدود 13 تا پک برای دانلود هست که رایگانه ولی جلوش نوشته انلاین و من گلد ندارم برای بازی کردنش باید حتما بایدگلد داشته باشم؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
ممنون دوستان
بخوام داستان 66 مرحله رو متوجه بشم جایی هست ترجمه کرده باشه؟ تو سایت ign مراحل بود ولی مترجم گوگل ترجمش خیلی بده متوجه نشدم چی به چیه جاهای دیگه هم کلی توضیح دادن یهو پایانش مشخص میشه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان من گلد48 ساعته گرفتم بعد تو قسمت انلاین رفتم دیدم میگه باید پک دانلود کنی چندتا رایگان بود دانلود کردم یکسری ماشین تو گاراژ اومد و اسلحه جدید بعد که افلاین شدم این موارد تو بازی بود جریان چیه؟ پس چرا زده بود پکها فقط ودسا بدزی انلاینه؟ بازیمم بعید میدونم برنر مکس بوده باشه البته من همیشه از طریق اجرای اهنک بازیو نصب و اجرا کردم الانم بدون پخش اهنگ تست کردم بازی اومد اولش دیسک میچرخید ولی بعدش صدایی نیومد و بازی اجرا شد مثل بقیه بازیها 97 درصد بیرون نیومد.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
ازدوستان گلم اگه امکان دارد سایتی جای برای دانلود ابدیتها و پکهای جی تی ای سرلغ داره واسمون بزاره 545408A7

من با اینترنت پیشگامان از ساعت 1 شب که رایگان هست راحت دانلود کردم کل dlc بازی رو شماهم اینکارو کن راحته جایی لینک مستقیم نیست خیالت تخت اگرم باشه سخت پیدا میشه کل اپدیت هم یکو نیم گیگه و باید اکانت کلد داشته باشی بتونی دانلود کنی من گلد 48ساعته خریدم دانلود کردم تو بخش انلاین هنوز نتونستم بازی کنم سردر نیاوردم ولی تو بخش افلاین اسلحه ماشین زیادی اضاف میشه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان نمیدونم چیکار کردم سیو بازی هنگام اجرای اول بدون سینک شدن لود نمیشه و از اول بازی میاد چیکار کنم :( به اینترنت دسترسی ندارم خیلی ضد حال شده 30 درصد پیش رفته بودم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان نمیدونم چیکار کردم سیو بازی هنگام اجرای اول بدون سینک شدن لود نمیشه و از اول بازی میاد چیکار کنم :( به اینترنت دسترسی ندارم خیلی ضد حال شده 30 درصد پیش رفته بودم

اگه به اینترنت وصل نیستی آپدیت بازی رو پاک کن درست میشه این آپدیتهای جدید باید اولش به اینترنت وصل باشی تا سیوت بالا بیاد اگه هم وصل نیستی آپدیت رو پاکن سیوت بالا میاد

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
اگه به اینترنت وصل نیستی آپدیت بازی رو پاک کن درست میشه این آپدیتهای جدید باید اولش به اینترنت وصل باشی تا سیوت بالا بیاد اگه هم وصل نیستی آپدیت رو پاکن سیوت بالا میاد

داداش اینکارو کردم دستگاه فریز شد تایتل اپدیت رو پاک کردم بازی دیگه اجرا نشد موقع لودینگ دستگاه هنگ میکنه
بعد دوباره تایتل رو گرفتم بازی اجرا شد ولی باز هنگ میکرد دیسک دوم رو پاک کردم از هارد مشکل حل شد ولی دیگه نمیزازه دیسک دوم رو نصب کنم هنگ میکنه حتی دیسک یک رو روی فلش ریختم دومی رو روی هارد بازم هنگ میکنه چندبار هم کش دستگاه رو پاک کردم نشد حالا چیکار کنم لنز دستگاهم ضعیفه همیشه رو هارد اجرا میکردم الان دردسر شد برام

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
داداش اینکارو کردم دستگاه فریز شد تایتل اپدیت رو پاک کردم بازی دیگه اجرا نشد موقع لودینگ دستگاه هنگ میکنه
بعد دوباره تایتل رو گرفتم بازی اجرا شد ولی باز هنگ میکرد دیسک دوم رو پاک کردم از هارد مشکل حل شد ولی دیگه نمیزازه دیسک دوم رو نصب کنم هنگ میکنه حتی دیسک یک رو روی فلش ریختم دومی رو روی هارد بازم هنگ میکنه چندبار هم کش دستگاه رو پاک کردم نشد حالا چیکار کنم لنز دستگاهم ضعیفه همیشه رو هارد اجرا میکردم الان دردسر شد برام

هیچ راهی نداره من یکبار تایتل آپدیتو پاک کردم بازی اجرا شد اگه هم نشه باید حتما باید وصل باشی به نت

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
اینم از پول میلیاردی بعد از انجام مراحل لستر اساسین با کمک پست دوستان فقط حیف شد مرحله اولشو اواسط بازی رفتم پول نداشتم خلاصه همه چیو خریدم هنوز میلیاردی پول دارن. حالا با حیالت راحت کنسولو میفروشم
http://uupload.ir/files/6qmp_20160102_172326-1.jpg
6qmp_20160102_172326-1.jpg

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان من بازی رو تازه شروع کردم ! اما از 6 یا 7 درصد بیشتر نمیتونم سیو کنم ! چرا ؟! مشکل سیو این بازی چطور حل میشه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر