PlayStation Heavy Rain HD Remaster

خوب این بازی دیگه نیازی به توضیح نداره و در E3 نسخه ی بازسازی شده ی بازی معرفی شده .تاریخ انتشار فعلا معلوم نیست.
btqkqkwgzeiga546g5gk.jpg
g6opmyx0chs9fmbyc9vl.jpg

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
یه توصیه میکنم به دوستان, برای هیچ بازیی عجله نکنید و پول مفت تو حلق عده ای ببخشید اینو میگم عوضی نریزید.با تعویض کردن " کرایه و یا دست دوم خریدن بازیها از دوستانتون و یا سایتهایی که کالای دست دوم میفروشن (مثل همین بازیسنتر خودمون که تا چند وقت دیگه دوباره بخش بازارچش راه میوفته) میتونید تو خرید بازیها کلی صرفه جویی کنید و دست اینجور انگل های اقتصادی رو از بازار گیم قطع کنید.

براتون نمونه میگم که تصور نکنید این چیزا فقط شعاره.همین امروز The Witcher 3 رو که در حد آکه و تصویرشو در پایین میبینید 105 تومن خریدم...

vGv40.jpg

در صورتیکه میخواستم اینو روز اول تهیه کنم باید 250 پیاده میشدم و بعد از تموم کردنش هم میتونم با حداقل ضرر بفروشمش یا اصلا آرشیوش کنم واسه تعویض موقت.پس گول یه عده رو نخورید که میخواد گرون بشه فلان بشه"خب بشه.شما هم اینقدر از اینجور افراد نخرید تا جونشون دربیاد
دقیقا حرف من هم همینه دوست خوبم ، با پرویی میان جو میدن قیمت رو بالا هم میبرن و زیر پوستی ، توی پیام شخصی مشتری هم واسه سایتشون جمع میکنند.اون پس گردنی حقش بود. :d

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
عکس از محتوای پک بازی:

avcxzsdwd90vx2z5skr5.jpg

cj20jwo8dinkyjhswfd0.jpg

vdqyoh7quowcamtpp55c.jpg

یمقدار تو بازی ها جلو برم یه ریویو مختصر قرار میدم ... با HR شروع کردم که خوب بوده با اتمسفر عالی

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
عکس از محتوای پک بازی:

avcxzsdwd90vx2z5skr5.jpg

cj20jwo8dinkyjhswfd0.jpg

vdqyoh7quowcamtpp55c.jpg

یمقدار تو بازی ها جلو برم یه ریویو مختصر قرار میدم ... با HR شروع کردم که خوب بوده با اتمسفر عالی

داداش مبارک باشه
احسنت
من هر دو نسخه رو روی PS3 دیسکشونو آکبند همون موقع خریدم
بدون تعصب میگم فوق العاده هستند
و شدیدا منتظر عرضه روی PS4 هم بودم
کلی خاطره دارم باهاشون و کلی ارتباط برقرار کردم با بازی
داداش دیسک رو چند تهیه کردید ؟ریجن بازی 2 هستش ؟ تمامی محتوا DLC بازی همراهش هست ؟

شدیدا این بازی رو به همه پیشنهاد میدم
بهترین حالت بازی هم با هدست گلد پلی استیشن و بازی با MOVE و نویگیشن هستش

- - -ویرایش - - -

نسل پیش بازیشون نکردم .
داستان گیرایی دارن؟
داداش این بازی بهترین داستان رو داره
شک نکن

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
داداش مبارک باشه
احسنت
من هر دو نسخه رو روی PS3 دیسکشونو آکبند همون موقع خریدم
بدون تعصب میگم فوق العاده هستند
و شدیدا منتظر عرضه روی PS4 هم بودم
کلی خاطره دارم باهاشون و کلی ارتباط برقرار کردم با بازی
داداش دیسک رو چند تهیه کردید ؟ریجن بازی 2 هستش ؟ تمامی محتوا DLC بازی همراهش هست ؟

175 ... ریجن 2 ... من تا الان دنبال DLC بازی ها نبودم گهگدار میشینم پای PS4 ... از کجا باید متوجه بشم بگو برات پیدا کنم

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
کسی میدونه که موقع بازی کردن beyond دو تا گزینه اول بازی میاد که نوشته original یا گزینه دوم رو یادم رفته!! ولی ارجینال مثل اینکه قروقاطی بچگی و نوجوانی و بزرگسالی هستش و اون یکی گزینه به ترتیب از بچگی شروع میشه تا بزرگسالی...بهترین گزینه از نظر اونایی که این بازی رو برای نسل پیش بازی کردن کدوم گزینس؟

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
کسی میدونه که موقع بازی کردن beyond دو تا گزینه اول بازی میاد که نوشته original یا گزینه دوم رو یادم رفته!! ولی ارجینال مثل اینکه قروقاطی بچگی و نوجوانی و بزرگسالی هستش و اون یکی گزینه به ترتیب از بچگی شروع میشه تا بزرگسالی...بهترین گزینه از نظر اونایی که این بازی رو برای نسل پیش بازی کردن کدوم گزینس؟
من هر دو رو بازی کردم برات پلات کردن بازی هرکدوم رو یه بار رفتم ....هر دو رو بازی کنی جذاب میشه
برا پلات کردن بازی رو باید 1/5 بار بری میتونی بار دوم رو کامل بری که هر دو قسمت رو تجربه کنی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
175 ... ریجن 2 ... من تا الان دنبال DLC بازی ها نبودم گهگدار میشینم پای PS4 ... از کجا باید متوجه بشم بگو برات پیدا کنم
مبارک باشه
مثلا این توشه Heavy Rain Chronicles: Episode One - The Taxidermist ؟
نسخه MOVE هستش ؟ یا نسخه معمولی ؟
عکس پشت زمینه منو چیه ؟ یه اوریگامی بزرگه که زیر بارونه یا نه ؟

- - -ویرایش - - -

ببین داداش بازی BEYOND یه روایت داستان خاص داشت یعنی یه مرحله از اول یه مرحله از وسط و ...
که خیلی ها خوششون نیامد گفتند چرا پیوسته نیست و گیر دادن
بعد اومدن ویرایش کردند زدن به ترتیب سن بزرگ شدن کارکتر بازی رو چیدمان کردن
اولی که بهم ریخه ماننده Original هستش

دقیقا درست نوشتید :)
من ارجینال 2 بار تمام کردمش روی PS3 و عالی بود ولی به نظرم هر دو حالت رو بورو و پلات بکنش

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
ببین داداش بازی BEYOND یه روایت داستان خاص داشت یعنی یه مرحله از اول یه مرحله از وسط و ...
که خیلی ها خوششون نیامد گفتند چرا پیوسته نیست و گیر دادن
بعد اومدن ویرایش کردند زدن به ترتیب سن بزرگ شدن کارکتر بازی رو چیدمان کردن
اولی که بهم ریخه ماننده Original هستش

دقیقا درست نوشتید :)
من ارجینال 2 بار تمام کردمش روی PS3 و عالی بود ولی به نظرم هر دو حالت رو بورو و پلات بکنش

خب برای بار اول بهتره که کدوم رو برم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر