Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
چیزی که دانلود کردی رو بریز تو یه پوشه جدا و اسمش رو هم بذار Far Cry Primal
حالا بازی رو یکبار از یوپلی Unistall کن
حالا اون پوشه رو بریز تو پوشه upaly که مخصوص دانلود بازیهات مشخص کردی و دانلود رو بزن
باید بنویسه برات Discover Files وگرنه یکجای کار رو اشتباه کردی
بعدش play میاد و بازی کن

خیلی ممنون درست شد
بریم بازی کنیم ببینیم چی چی هست

ویرایش : کمی از بازی رو رفتم باید بگم نسبت به 2 سری قبل خیلی بهینه هست و من نه لگ و نه افت فریم شدیدی مشاهده نکردم فقط یک جاهایی بر حسب بافتهای موجود فریم میامد تا -50-55و خیلی کم پیش میامد تنظیمات روی حداکثر و 1920*1080
خلاصه نرخ فریم خیلی راضی کننده هست افکتهای زیبایی هم داره و گرافیکشم هم پیشرفت کمش قابل لمس هست

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
این بازی اصلا 60$ نمی ارزه. مثل Blood dragon میمونه. مپ و گیم ولی و.... هم که کپی کردین. خجالت هم نمیکشن. ایشالله بی رحمانه کرک میشه

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
خیلی ممنون درست شد
بریم بازی کنیم ببینیم چی چی هست

ویرایش : کمی از بازی رو رفتم باید بگم نسبت به 2 سری قبل خیلی بهینه هست و من نه لگ و نه افت فریم شدیدی مشاهده نکردم فقط یک جاهایی بر حسب بافتهای موجود فریم میامد تا -50-55و خیلی کم پیش میامد تنظیمات روی حداکثر و 1920*1080
خلاصه نرخ فریم خیلی راضی کننده هست افکتهای زیبایی هم داره و گرافیکشم هم پیشرفت کمش قابل لمس هست

بازی منم بعد از نصب روی همون لوگوی اول اجرا می موند و دیگه اجرا نمیشد، شما چجوری مشکل رو حل کردی؟

فکر کردم ممکنه برای اکتیو اولیه از فایروال باشه اما اون کار هم افاقه نکرد.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
بازی منم بعد از نصب روی همون لوگوی اول اجرا می موند و دیگه اجرا نمیشد، شما چجوری مشکل رو حل کردی؟

نسخه ی روسی گرفتین؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
نسخه ی روسی گرفتین؟

نه، روسی نیست. ولی پیامی که میده به نظر میاد نمی تونه بازی رو برای بار اول اکتیو کنه، در حالی که با *****شکن هم وصل شدم به لوکیشنهای مختلف.

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا

والا نسخه ای که من دانلود کرده بودم استیم بوده و دوتا فایل از استیم توی پوشه بازی نمیذاشته بازی اجرا شه یعنی در اصل قاطی میکرد و استیم هم لوگین میشد و بازی اجرا نمیشد از لوگین شدن استیم گفتم شاید نسخه ای که دانلود کردم ماله استیم بوده که همینطورم شد و رفتم توی پوشه بازی و دوتا فایل از استیم بود پاک کردم درست شد

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من یک ساعتی بازی کردم
درسته از خیلی جهات شبیه شماره چهاره اما خب این یه سریه دیگه معموله خیلی چیزا رو قبلا دیدیم
اما از لحاظ گرافیکی خیلی دل نشینه محیط من واقعا لذت میبرم
فقط حس میکنم یکم درجه بندی ها دقیق نیست تو حالت هارد حس نرمال یا حتی ایزی رو داره آدم

عقابم عقابای قدیم ;)

• Like
Reactions: kamyy

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
کلا من نمیدونم هر بازی که بنده انتخاب میکنم واسه بازی پیش بقیه اصلا رونقی نداره!!!!
آقا گول این ترولا رو نخورید راجب بازی
انصافا بازی خوبیه
میگن خیلی شبیه شماره قبله چمیدونم مپش شبیه مپ شماره چهاره ازینجور حرفا
خب سریه!!!! معلومه بعضی چیزاش شبیه
محیطش عمومیش جنگله!!!! همه جنگلا تو خیلی چیزا مشترکن
اما سیستم رام کردن حیوونا master of the beast خیلی جذابه
همینجور سیستم شناسایی هوایی از طریق جغد :d
من توصیه میکنم حداقل یکبار امتحانش کنید
(حسی که وقتی نیزه رو پرت میکنی تو قلب یارو خیلی جذابه :)))
فقط بعضی جاهات خیلی چندشه مواقهی که جادوگر دهکده معجوناشو بخورد آدم میده :-& (چشای یارو رو از کاسه درآورده میگه بخور!!!)

• Like
Reactions: kamyy

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
عجب بازی افتضاحی هست......... تکراری ...خسته کننده فاقد جذابیت... یوبی سافت تکراری...
گرافیکش خوبه و اهنگ و صداگذازی... گیم پلی و داستان و شخصیت پردازی و جذابیت به خاطر تکراری بودن و نبود خط داستانی منسجم واقعا عذاب اور هست. من بهش 5 از 10 میدم

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
عجب بازی افتضاحی هست......... تکراری ...خسته کننده فاقد جذابیت... یوبی سافت تکراری...
گرافیکش خوبه و اهنگ و صداگذازی... گیم پلی و داستان و شخصیت پردازی و جذابیت به خاطر تکراری بودن و نبود خط داستانی منسجم واقعا عذاب اور هست. من بهش 5 از 10 میدم

واقعا خسته نشدی تو همه تاپیک های بازی های یوبی سافت میای اینو میگی؟:-/
تو که به صورت پیش فرض از همه بازی های یوبی سافت بدت میاد، مشکلت چیه که همه شون را هم بازی می کنی و میای این جوری پست میدی؟

تو این یه مورد (فار کرای) واسه من سواله که واقعا بازی را خریدی یا اینکه این پستت هم یکی از همون پست هایی هست که به صورت پیش فرض و از قبل آماده میدی؟:-/

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
توی فروم های خارجی و ایرانی میبینم که هی میان میگن فلان بازی بده، ارزش نداره، و .... من خودم از این بازی خوشم نمیاد. نخریدمش و بازیش نمیکنم و اصلا هم نمیام اینجا نظر بدم. شما هم نیاین. ولی یکی دیگه خوشش میاد. این کارا چیه که بریم توی هر تاپیکی نظرات منفی بدیم.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
توی فروم های خارجی و ایرانی میبینم که هی میان میگن فلان بازی بده، ارزش نداره، و .... من خودم از این بازی خوشم نمیاد. نخریدمش و بازیش نمیکنم و اصلا هم نمیام اینجا نظر بدم. شما هم نیاین. ولی یکی دیگه خوشش میاد. این کارا چیه که بریم توی هر تاپیکی نظرات منفی بدیم.
طرف نظرشو گفته. تاپیک که واسه عده ی خاصی نیست که بگیم شما اینجا نیا نظر نده. همیشه هم که قرار نیست همه راضی باشن. بازی هم که خیلی تاپ نیست که اصلا نکته منفی نداشته باشه
نیازی هم نیست که فقط بازی خریده باشی تا در موردش نظر بدی. چند سالی هست که سایتی به نام twitch امده و همون روز اول کل بازی استریم میشه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
طرف نظرشو گفته. تاپیک که واسه عده ی خاصی نیست که بگیم شما اینجا نیا نظر نده. همیشه هم که قرار نیست همه راضی باشن. بازی هم که خیلی تاپ نیست که اصلا نکته منفی نداشته باشه
نیازی هم نیست که فقط بازی خریده باشی تا در موردش نظر بدی. چند سالی هست که سایتی به نام twitch امده و همون روز اول کل بازی استریم میشه.

نگفتم تاپیک فقط واسه عده ی خاصیه. ولی خسته نمیشن توی هر تاپیک بازی یوبی هی نظر منفی میدن؟ N بار گفتن یه نظر منفی خسته کننده نیست؟ اقا تمام بازی های یوبی اشغال. قبول.بیخیال. برای بازی بعدی یوبی هم منتظر همین نظرات هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر