بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
First I whip it out! Then I thrust it...! With great force! Every angle...! It penetrates! Until...! With great strength! I... ram it in! And in the end...we are all satisfied.
جمله از این عرفانی تر داریم اصن؟;;)
امیدوارم بعد از شکست دانته هم همچنان satisfied باشی ;;)

علی می‌دونستی این دیالوگ کار خود روبنه؟ :D میگفت سر صحنه فیلم Avatar بودم که شیمیمورا بهم زنگ زد و گفت برای این کات‌سین دیالوگ می‌خوایم. میگه سر صحنه آواتار الاف بودیم (کلا ظاهرا تا کار‌های کامپیوتری Avatar انجام بشه ملت الافی زیاد داشتن :D ) و یه خانم کمدینی به اسم جولین هم اونجا بود و روبن و اون باهمدیگه کات‌سین رو دیدن و بعد این دیالوگ رو براش نوشتن و فرستادنش برای شیمیمورا. روبن میگه با خودم میگفتم احتمالا قبولش نمی‌کنند چون دیگه یکم زیاده رویه ولی شیمیمورا کاملا پایه بوده :D بعدش برای ضبط (توی همون صحنه آواتار) صدا که میرن Mary Elizabeth McGlynn هم اونجا حضور داشته و وقتی روبن داشته دیالوگا رو میگفته٬ تمام مدت این بنده خدا صورتش از خجالت سرخ بوده =))

روبن میگفت خدا رو شکر که بازی زیرنویس داشت چون سر ضبط دیالوگ سر و صدای محیط زیاد بود درست نمیشه شنید اصلا اونجا دانته داره چی میگه :D

به نظرم جالب بود که دیالوگ محبوبت (8-|) همچین داستانی پشتش بوده برای همین گفتم بد نیست الان که موقیعتش پیش اومده اینجا بگمش :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
امیدوارم بعد از شکست دانته هم همچنان satisfied باشی ;;)

ما که در هر صورت Satisfied‌‍یم... کلاً Satisfied‍ بودن تو خون پیروان امپراطوره! :d

نتیجه مسابقه‌ام اصلاً مهم نیست و برنده شدن بانو در مقابل دانته علاوه بر فن‌بازی تا فیهاخالدون، نشانه‌ای از نشانه‌های «روز جزا» و رستاخیز ورجیل(ع) است.
باشد که گمراهان بخصوص خائن‌اعظم، درس گرفته و به مسیر حقیقت بازگردند... مسیری که باید لخت و پتی و نعره زنان طی کرده و در انتها به محضر اسپاردا کبیر رسیده و طلب مغفرت کنند، طلبی که با بیلـــــاخی استایلیش از سمت او روبرو خواهد شد.
آمین.
«ستاد پیشگیری بهتر از درمان است» :-"

خارج از شوخی اُمیدوارم هر کاری میکنن بکنن، فقط بانوی شماره 2 رو حساب نکنن!
چون علاوه بر ظاهر فوق خفن و Short Hair FTW (:bighug:)، بانو جلوه‌هایی از قدرت رو تو شماره دوم نشون میده که دیگه تو وادی‌‍ه آفرینش و خدایی حساب میشه و اله وکیلی خیلی نامردیه! :d

53510382877451038912.jpg

:x

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
بَه بَه! :D خیلی حال میکنم با این Death Battleها! به همه پیشنهاد میکنم اپیزودهای Snake Vs Sam Fisher و همین طور Wolverine Vs Raiden رو ببینن.
خوبی ـشون اینه که آخرش کاراکتر بازنده به فجیع ترین شکل ممکن منهدم میشه و ایشالا اینجا هم این دخترک یه جوری نابود بشه که دیگه از ساخت نسخه سوم پشیمون بشن! :D
بمبگذارهای انتحاری هم نمیان توی این جمع همچین چیزی بگن! :-s

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
[MENTION=7498]AsaraymA[/MENTION]
خواهیم دید :shrewd::>

ولی خارج از شوخی به نظرم بردن بایو طبیعیه و نباید انتظار دیگه ای داشت :-" کلا دنیای بایو عجیب غریبتره و با دشمنای خطرناکتری توشون روبرو میشه بخاطر همین طبیعیه که قدرت بیشتری نسبت به دانته داشته باشه :D خودت در جریان اینکه نتونستم نسخه ۲ رو بازی کنم هستی ولی خب توی همون یک هم تا اونجایی که من دیدم به نظر میاد از دانته قویتر باشه. میدونی نکته جالب قضیه چیه آریا؟ اینکه قویترین ورژن‌های هر شخصیت دقیقا از لحاظ کیفیت بازیی که توش حضور شدن نقطه مقابل همدیگه قرار دارن :D بایو ۲ یکی از شاهکار‌های سبکه و قویترین ورژن بانو رو هم توی خودش داره در حالی که قویترین ورژن دانته توی یکی از آشغالترین بازی‌های سبک یعنی DMC2 ظاهر شده :D

فکر کنم این تنها موقعیتی باشه که دانته DMC2 ممکنه واقعا بدردبخور بشه و هوادارای سری برای اولین بار موجودیتش رو قبول کنند :))

[MENTION=101]Dinosaur[/MENTION]
از اونجایی که فعلا به بانک گیف‌های بانو دسترسی ندارم٬ اجازه میدم مرتضی [MENTION=57877]Nevan[/MENTION] نوع مرگت رو با استفاده از گیف‌های بانو انتخاب کنه >:);;):d

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
درود :d
Johnny Yong Bosch(صداپیشه ی انگیلیسی Nero) تو Facebook رسمیش اومده یک عکس گذاشته که همراه با Reuben Langdon(صداپیشه ی انگیلیسی Dante) لباس Motion Capture پوشیده.Johnny گفته که نمیتونه در مورد این پروژه صحبت کنه ولی باز گفته که این پروژه چیزیه که طرفدار های این دو صداپیشه منتظر این پروژه باشند
البته مثل این که این پست سریع پاک شده.ولی سایت BTVA تونسته قبل از پاک شدندش این پست رو پیدا کنه و عکس رو ذخیره (هر چند این عکسه کوچیکه:|)
x9eznaefkl49mgm7tn1de.jpg

منبع
Behind The Voice Actors - Johnny Yong Bosch Teases New Mocap Project

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود :d
Johnny Yong Bosch(صداپیشه ی انگیلیسی Nero) تو Facebook رسمیش اومده یک عکس گذاشته که همراه با Reuben Langdon(صداپیشه ی انگیلیسی Dante) لباس Motion Capture پوشیده.Johnny گفته که نمیتونه در مورد این پروژه صحبت کنه ولی باز گفته که این پروژه چیزیه که طرفدار های این دو صداپیشه منتظر این پروژه باشند
البته مثل این که این پست سریع پاک شده.ولی سایت BTVA تونسته قبل از پاک شدندش این پست رو پیدا کنه و عکس رو ذخیره (هر چند این عکسه کوچیکه:|)
x9eznaefkl49mgm7tn1de.jpg

منبع
Behind The Voice Actors - Johnny Yong Bosch Teases New Mocap Project
m2no6u9vcjpm3u9nj3sf.jpg

h9rlqtwu6dmdjdpvwnwh.png

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
Holy shit! HOLY SHIT!!!!

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

@Kaine @Safety & Peace @Nevan @LeonSM @Dinosaur @AsaraymA

و هر کس دیگه‌ای که یادم رفت :D (خودتون بهشون خبر بدید :D ) پاپ کورن‌ها رو آماده کنید که چهارشنبه قراره بترکونیم :x بالاخره مشخص میشه کی بین این دوتا قویتره >:):d

این کدوم ورژن از Sound Of Silence هستش داره پخش میکنه؟:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام به همگی،یعنی ممکن این پروژه dmc5 باشه؟و تو e32015 شاهد رونمایش باشیم

%97.03 احتمال اینکه این پروژه DMC5 باشه وجود داره :D

۱. بجز DMC4 روبن و جانی روی هیچ پروژه دیگه‌ای با همدیگه به صورت موشن کپچر کار نکردن.
۲. جانی این عکس رو از ژاپن و شهر توکیو فرستاده، دقیقا جایی که استدیوی موشن کپچر Just Cause واقع شده که قبلا توی پروژه‌های دیگه کپکام ازشون استفاده کرده.
۳. شایعاتی که خود روبن توی پنل ماه نوامبر DMC بهشون اشاره کرد و گفت که شنیده قراره برای DMC5 برشون گردونند.
۴. توییت ایتسونو اوایل ماه ژانویه که می‌گفت کارشون رو پروژه جدید از قبل شروع شده ولی فعلا نمیتونند معرفیش کنند.
۵. برنامه کپکام برای عرضه یه DMC جدید تا پایان سال مالی ۲۰۱۷.

کلا DMC5 رو باید تایید شده دونست. فقط اینکه توی E3 یا اصلا امسال معرفی بشه یا نه دیگه مشخص نیست :D

• Like
Reactions: AsaraymA

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
وای الان تو نسل جدید بنده که هنوز دستم به ps4 و x1 نرسیده فقط و فقط منتظر دو تا سری هستم DMC و Silent Hill !!!
و این خبر عالی بود! e3 امسال حداقل یه لوگو نشونمون میدن دیگه از دویل جدید ها؟:D

دلم برا روبن یه ذره شده بود :bighug: این بشر انگار اکانت توئیتر هم نداره نه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وای الان تو نسل جدید بنده که هنوز دستم به ps4 و x1 نرسیده فقط و فقط منتظر دو تا سری هستم DMC و Silent Hill !!!
و این خبر عالی بود! e3 امسال حداقل یه لوگو نشونمون میدن دیگه از دویل جدید ها؟:D

دلم برا روبن یه ذره شده بود :bighug: این بشر انگار اکانت توئیتر هم نداره نه؟

دویل جدید که حتمیه:biggrin1: اگه نبود که دیگه Full Force میریم برای قتل علی خائن.

توییتر هم داره. منتها همش چرت و پرت توییت میکنه:biggrin1::

https://twitter.com/ReubenLangdon

===========

راستی چند وقت پیش دَن یه ویدئو توی توییتر گذاشته بود که یه لباس کابوی پوشیده بود و 2 نفر دیگه هم توی ویدئو بودن که مسئول چمیدونم چی چی بودن. خود دَن میگه مشغول یه کاری هستیم و یکی از اون 2 نفر هم میگه فعلا نمیتونیم در موردش چیزی بگیم. نمیدونم مربوط به DMC هست یا نه:biggrin1: جدیدا ریش هم گذاشته اصن یه وضی:biggrin1:

• Like
Reactions: AsaraymA

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
ویدئوی مبارزه Dante و Bayonetta هم بالاخره منتشر شد! یکی از شلوغ ترین و جالب ترین ویدئوهای Death Battle هست.
watch?v=sFi_RzsKajA

در مورد ویدئو
بسی لذت بردیم از پیروزی Dante! :D خیلی زیبا اون عجوزه رو له کرد! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
از اونجایی که فعلا منشن کار نمی‌کنه از این شیوه استفاده می‌کنیم. نمی‌شد همه رو نقل قول کنم دیگه به بقیه هم خبر بدید :D

p3i3ymybipt0fs30seyf.jpg

Dante VS Bayonetta | DEATH BATTLE
720p/60fps
علی جان میتونی از این ویدیو عکس هم بزاری.حجمش زیاده.کیفیت پایین ترشو نداری.بعد ویدیو چی جوری انیمینشن شون مثل خود بازی هست یا

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
علی جان میتونی از این ویدیو عکس هم بزاری.حجمش زیاده.کیفیت پایین ترشو نداری.بعد ویدیو چی جوری انیمینشن شون مثل خود بازی هست یا
با اجازه ی علی :D
مثل خود بازیه دیگه ، در واقع سعی میشه از قابلیت کرکترها داخل بازی برای مبارزه استفاده بشه و همونا مورد بررسی قراره میگیره :D صحنه های آشنا هم توش کم نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر