Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
من هر چی بازیرو گشتم تنظیماتی برای عوض کردن شکل توپ(منظورم نقش و نگارهای روشه)پیدا نکردم ولی تو عکس اول پست اول این تاپیک شکل توپ عوض شده اگه میشه بگید چطوری این کارو انجام بدم
ممنون

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
سلام دوستان
من هر چی بازیرو گشتم تنظیماتی برای عوض کردن شکل توپ(منظورم نقش و نگارهای روشه)پیدا نکردم ولی تو عکس اول پست اول این تاپیک شکل توپ عوض شده اگه میشه بگید چطوری این کارو انجام بدم
ممنون
اون تنظیماتی که شما میخواین رو نداره. عکس پست اول احتمالا مربوط به نسخه ی بتای بازی هست که بعدا توی نسخه ی نهایی تغییر کرده.

- - -ویرایش - - -

دوستان سرورا اوکی نشده؟!! باز کلی دنگ و فنگو ساکسو این چیزا میخواد؟!
نه هنوز درست نشده.

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
سرورهاش درست نمیشن؟
Connecting to Servers from a Restricted Region
Disclaimer: Because of agreements with our online service provider, there are certain regions that are unable to connect to Rocket League’s online multiplayer component. As a result, server access is restricted in the following regions:

* Crimea
* Cuba
* Iran
* North Korea
* Sudan
* Syria

چی بگم :|
فکر نکنم درست بشن
یه سوال حالا باید چطور وصل شد؟(ک.ر.یو از کجا بگیرم):|

silver123

کاربر سایت
Sep 11, 2010
15
سلام
دوستان عزیز هرکاری کردم متاسفانه نتونستم آنلاین بازی کنم
فقط وقتی کریو میزنم و کانکشنش رو شر میکنم رو Lan اون موقع وارد سرور ها میشه و موقع جوین شدن تایم اوت میده
خواهشا یه راهنمایی بکنین که چیکار باید کرد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خدمت همكى.جند روز بيش اين بازيو دانلود كردم,ولى رو اين حساب كه سروراش واسه ما در دسترس نيست حتى مالتيشو تستم نكردم.امروز صبح از سر بيكارى امتحان كردم ديدم خيلى راحت بازى بيدا كرد و خيلى روون بازيو تا آخر بازى كردم.سرى بعد خواستم بازى كنم ديدم به سرور لاكين نميشه اصلا,خارج شدم از نتورك ستينك ipمو ديدم با ١٠٩ شروع شده,اينترنتو از همون نتورك ستينك قطع و وصل كردم كه ipم با ٨١ شروع شه و تونستم بازى كنم.امشبم امتحان كردم كه مطمئن شدم مشكل همينه.وقتى ipم با ١٠٩ شروع ميشه كلا لاكين نميشه,وقتى با ٨١ شروع ميشه درست ميشه.سيستم مج ميكينكشم فوق العاده خوبه.اجازه ميده با هر ريجنى كه ميخواى بازى كنى.ببخشيد طولانى شد .يا على.

بیشتر توضیح میدی داداش؟ نتورک ستینگ خوب PS4 منظورته؟ چه طوری عوضش میکنی؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
سلام خدمت همكى.جند روز بيش اين بازيو دانلود كردم,ولى رو اين حساب كه سروراش واسه ما در دسترس نيست حتى مالتيشو تستم نكردم.امروز صبح از سر بيكارى امتحان كردم ديدم خيلى راحت بازى بيدا كرد و خيلى روون بازيو تا آخر بازى كردم.سرى بعد خواستم بازى كنم ديدم به سرور لاكين نميشه اصلا,خارج شدم از نتورك ستينك ipمو ديدم با ١٠٩ شروع شده,اينترنتو از همون نتورك ستينك قطع و وصل كردم كه ipم با ٨١ شروع شه و تونستم بازى كنم.امشبم امتحان كردم كه مطمئن شدم مشكل همينه.وقتى ipم با ١٠٩ شروع ميشه كلا لاكين نميشه,وقتى با ٨١ شروع ميشه درست ميشه.سيستم مج ميكينكشم فوق العاده خوبه.اجازه ميده با هر ريجنى كه ميخواى بازى كنى.ببخشيد طولانى شد .يا على.
کل اون IP + DNS میدی؟

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
کل اون IP + DNS میدی؟
از نتورک ستینگ کنسول ارتباط اینترنتمو قطع و وصل میکنم.من ADSL ندارم اینترنتم کابلیه.آنتن دارم.نمیدونم با ADSL جواب میده یا نه.اگه مودم دارید با PC برید سایت bandwidthplace.com ببینید اونجا IPتونو چی زده.من با مودم تست نکردم تا حالا ولی احتمالا اگه IP 81 اولش باشه بشه آنلاین زد.

• Like
Reactions: aliahmadi2

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
از نتورک ستینگ کنسول ارتباط اینترنتمو قطع و وصل میکنم.من ADSL ندارم اینترنتم کابلیه.آنتن دارم.نمیدونم با ADSL جواب میده یا نه.اگه مودم دارید با PC برید سایت bandwidthplace.com ببینید اونجا IPتونو چی زده.من با مودم تست نکردم تا حالا ولی احتمالا اگه IP 81 اولش باشه بشه آنلاین زد.
شما میری تو اطلاعات نتورک ستینگ PS4 یه مشخصاتی زده اگه میشه از اون یه عکس بگیرید وقتی 81 میدید
حالا بدید شاید درست شد

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
شما میری تو اطلاعات نتورک ستینگ PS4 یه مشخصاتی زده اگه میشه از اون یه عکس بگیرید وقتی 81 میدید
حالا بدید شاید درست شد
وقتی مودم وصله IPی مودمو میده که واسه من همیشه 192.168.1.2 هستش.برو این سایت ببین IPتو چی نوشته.عکس سایتو فرستادم.

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    287.7 KB · مشاهده: 17

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا کریو میشه از طریق برنامه PSX شیر کرد؟

من فقط هم یه دونه تروفی آنلاین بازی کردن با فرند نگرفتم :(

کسی هست بتونه کمک کنه بهم این یکی رو هم بگیرم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
وقتی مودم وصله IPی مودمو میده که واسه من همیشه 192.168.1.2 هستش.برو این سایت ببین IPتو چی نوشته.عکس سایتو فرستادم.
اقا با 89 شروع بشه میشه انلاین زد یا نه؟من میخوام خودم بخرم بعد نتونم بازی کنم بکارم نمیاد افلاین باز اصلا نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر