PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان بازی رو خریدم و دستم رسید ارزش داونلود اپدیت رو داره؟بعد بازی کنم؟
چون میخوام فقط شب بازیش کنم و به خاطر تم زمستونیش شدید تو نخشم و اولین تجربه من از این سری بازیهاست

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان بازی رو خریدم و دستم رسید ارزش داونلود اپدیت رو داره؟بعد بازی کنم؟
چون میخوام فقط شب بازیش کنم و به خاطر تم زمستونیش شدید تو نخشم و اولین تجربه من از این سری بازیهاست

دوست عزیز چند تا پست بالاتر رو نگاه کنید ، تمام این صفحه همه به همین سوال جواب دادن :D
لطفاً قبل از پرسیدن سوال ، یکی دو صفحه ی اخیر تاپیک رو یه چک کنید :D

اغاااااا نزنید تو س ر کاربرایی مثل من خوب ذوق کردم
yahoo_4.gif

انصافاٌ خیلی دوستانه گفتم :D

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوست عزیز چند تا پست بالاتر رو نگاه کنید ، تمام این صفحه همه به همین سوال جواب دادن :D
لطفاً قبل از پرسیدن سوال ، یکی دو صفحه ی اخیر تاپیک رو یه چک کنید :D
اغاااااا نزنید تو س ر کاربرایی مثل من خوب ذوق کردم:d

Chaosboil

کاربر سایت
Feb 3, 2016
71
انتخاب ها اونطور که ادعا شده بود تاثیر نداره و در کل داستان خطی خودشو داره بازی. ولی خب از انتظارات فراتر رفته و حتما باید شبا بازیش کرد. همین.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
این بازی رو کسی که ps4 داره تجربش از واجباته گیمر بونده. حالا چرا....چون تو سال 2015 اگه دقت کنین انحصاری زیاد برای این نسول نیامد بر خلاف 2016 امسال که قراره بترکونه!
بازی هایی که پارسال اومدن bloodborne که سبکش همه پسند نبود وthe order که نا موفق کار کردن سازنده هاش...میرسیم به UNTIL DAWN

درسته قیمتش پایین نمیاد ولی این رو در نظر بگیرید که این سبک بازی چند سال یک بار میاد و مثل سبک های دیگه فراوون نیست تو بازار.
برای همین ارزش خریدش بالاست.

در مورد بازی: متای خوبی داشته برای این سبک ولی من میخوان بیشتر در مورد بازی بگم که آنهایی که بازی نکردند بدونن بازی عالیه. قصد نقد کردن ندارم( البته قبلا کارم نقد بود)

داستان: داستان بازی آنچنان هم کلیشه ای نیست درسته شبیه فیلم های نیمه ترسناک هالیوودیه ولی این بازیه!8 تا جوون دروبر سن سال بیست و خورده ای در یک کلبه ی بزرگ خارج از شهر با تم برف و شب!بهتر از این نمیشه....داستان بازی رو لو نمیدم ولی اطلاعاتی که در پست اول تاپیک نوشته شده ناقصه!

گرافیک: خیلی راجع به گرافیک بازی بحث میشه ...بافت های بی کیفیت... به غیر از یکی دو شاید سه مورد بافت بی کیفیت دیگه نمیبینید.!!!!!! بله درسته واقعا بعضیا کم لطفی میکنن بعضی از اشیا خیلی طبیعی هستن خیلی. چهره پردازی بازی بهترین چهره پردازی رو در تاریخ بازی های کامپیوتری داره!!(بی نظیره). گرافی هنری بازی خیلی خوبه و محیط اطراف فقط کمی میتونست بهتر باشه. گرافیک تکنیکی و فنی بازی عالیه....رد پای شخصیت ها تو برف و جنگل رو ببینید تعجب میکنید!

موسیقی و صدا: فقط یک جمله بگم که در یک نقدی خوندم کار صدا گذاری این بازی توسط صدا گذار بازی dead space انجام شده...دیگه یعنی شاهکار

گیمپلی:تم ترسناک بازی با سبک تعاملی جور شده.انتخاب ها عالین چالشی! بازی خیلی هم ترسناک نیست و بیشتر شوکه کنندس. دوربین بازی اصلا خوب نیست.ضعف بازیه میتونستن دوربینرو مثل بقیه سوم شخصها بکنن تا در بخش گرافیک عالی بازی مدلسازی بی نقص کرکترها و طبیعی بودنشون رو بیشتر ببینید.8.5 ساعت بار اول بازی طول کشید برام.

در کل ارزش بالایی داره بازی و دوستان ps4 باز به بازی کم لطفی نکنن.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان درسته که نسخه لیمیتد بازی فقط برای ریجن 2 تولید شده؟
کسی پک فلزی ریجن 1 دیده؟
بلی بازار هست و دیدم
در کل چه تفاوتی داره؟

دوستان اپدیت و همه چیزو نصب کردم
اما هدست گلد ندارم
ایا با هدست خودش که یک دونست بازی کنم؟یا با صدای تی وی؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بلی بازار هست و دیدم
در کل چه تفاوتی داره؟

دوستان اپدیت و همه چیزو نصب کردم
اما هدست گلد ندارم
ایا با هدست خودش که یک دونست بازی کنم؟یا با صدای تی وی؟

هر چی سیستم صوتیت گولاخ تر باشه تجربه ـش معرکه تر میشه :D خلاصه سعی کن با یه سیستم صوتی درست درمون بازی کنی ، حالا میخواد از این هدست ها باشه یا سینماخانگی و ... :D
ریجن های مختلف هم تفاوتی با هم ندران :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
هر چی سیستم صوتیت گولاخ تر باشه تجربه ـش معرکه تر میشه :D خلاصه سعی کن با یه سیستم صوتی درست درمون بازی کنی ، حالا میخواد از این هدست ها باشه یا سینماخانگی و ... :D
ریجن های مختلف هم تفاوتی با هم ندران :D

باورت نمیشه کلا همه جا رو سرد کردم که حس زموستون واقعی بده فقط با ال ای دی ال جی صدا جذاب نیست ارزش داره به خاطرش هدست گلد یا پالسس سونی بگیرم؟
خواستم بگیرم اما موندم گلد فقط به پی اس ۴ وصل میشه پالس به همه چیز!!قیمتشونم زیاد تفاوتی نداره
کدوم بهتره؟پالس انگار قدیمیتره؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باورت نمیشه کلا همه جا رو سرد کردم که حس زموستون واقعی بده فقط با ال ای دی ال جی صدا جذاب نیست ارزش داره به خاطرش هدست گلد یا پالسس سونی بگیرم؟
خواستم بگیرم اما موندم گلد فقط به پی اس ۴ وصل میشه پالس به همه چیز!!قیمتشونم زیاد تفاوتی نداره
کدوم بهتره؟پالس انگار قدیمیتره؟

والا من خودم هدست ندارم ولی یکی از دوستان خریده بود و باهاش همینو بازی کرده بود و میگفت لذت بازی چند برابر میشه و واقعاً کیفیت صداهای بازی عالیه :D صد در صد ارزششو داره :D
در مورد اون دو تا زیاد اطلاعی ندارم ولی یکی دوتا از دوستان گلد خریدن و راضی بودن حالا باز بپرس :D

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
کار موسیقی بازی رو شخصی که موسیقی dead space یکو انجام داده گذاشته من به شخصه اینقدر صدا گذاری UNTIL DAWN رو عالی میبینم که بدون هدست هم به نظرم فوق العادس!!!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کلا بازی رو شروع کردم و مجبور شدم از هندزفری ایفونم استفاده کنم که اینم عالیه و راضیم کرده
چون هیچ عجله ایبرای بازی کردنش ندارم
تصمیم گرفتم کامل تو محیط بچرخم و کلا ببینم چی به چیه حتی بعضی جاها رو که نمیفهمم (زبانم کامله)ترجمه کنم!!فقط قضیه باترفلای افکت رو نفهمیدم یعنی من بدترینارو اتتخاب کردم مثل شلیک به سنجاب و اینا..
این چیزی رو تغیر میده؟
بعد صدا رو برف را رفتنش عالیه
در کل ریلیزشم تو زمستون بهترین کار بود مثل بعضی بازیا نیست که محیط تابستونیه و بعد تو زمستون میاد یا برعکس
شایدم کلا من اینطوریم..
بازی به شدت برام جذاب هست
دوستان میگفتن تو گرافیک اپدیت تاثیری نداره!اما متاسفانه داره!!کاملا تست کردم و مثلا بعضی جاها که بعضی صدا ها مخصوصا صحبت کردن یک طوری بود یا گرافقط برف کامل برطرف شده!!!
نمیدونم چرا رسما اعلام نشده!!!

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
کلا بازی رو شروع کردم و مجبور شدم از هندزفری ایفونم استفاده کنم که اینم عالیه و راضیم کرده
چون هیچ عجله ایبرای بازی کردنش ندارم
تصمیم گرفتم کامل تو محیط بچرخم و کلا ببینم چی به چیه حتی بعضی جاها رو که نمیفهمم (زبانم کامله)ترجمه کنم!!فقط قضیه باترفلای افکت رو نفهمیدم یعنی من بدترینارو اتتخاب کردم مثل شلیک به سنجاب و اینا..
این چیزی رو تغیر میده؟
بعد صدا رو برف را رفتنش عالیه
در کل ریلیزشم تو زمستون بهترین کار بود مثل بعضی بازیا نیست که محیط تابستونیه و بعد تو زمستون میاد یا برعکس
شایدم کلا من اینطوریم..
بازی به شدت برام جذاب هست
دوستان میگفتن تو گرافیک اپدیت تاثیری نداره!اما متاسفانه داره!!کاملا تست کردم و مثلا بعضی جاها که بعضی صدا ها مخصوصا صحبت کردن یک طوری بود یا گرافقط برف کامل برطرف شده!!!
نمیدونم چرا رسما اعلام نشده!!!
بازی تو اواخر تابستون بود اومد فکر کنم....ولی بهترین موقع بازی کردنش همین زمستون بود.به خودم و خودت تبریک میگم! :)

جمله آخرت رو نفهمیدم با آپدیت گرافیک بهتر شده ؟پس چرا متاسفانه!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
بازی تو اواخر تابستون بود اومد فکر کنم....ولی بهترین موقع بازی کردنش همین زمستون بود.به خودم و خودت تبریک میگم! :)

جمله آخرت رو نفهمیدم با آپدیت گرافیک بهتر شده ؟پس چرا متاسفانه!
ممنون
بلی با اپدیت گرافیک برف و بهضی چیزا بهتره شده اما تو سایت خود بازی هیچی گفته نشده مربوط به این موضوع

بازی تومو شد و در یک کلام عالی بود!
هرچند تعدادی کشته دادم ولی زیبا بود
بیشتر از زیباااا
ایکاش شماره دیگهای داشته باشه و بیاد
اپش رو هم رو گوشی نصب کردم و وقعا لذت بردم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر