Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

درود به همه دوستان
در این تاپیک قصد دارم بازی Armored Warfare را معرفی کنم.
و همچنین دوستان عزیز گیمر و علاقه مند به این سبک بازی می توانند در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند.

qrr_armoredwarfare_logomaster.jpg

وبسایت رسمی این بازی:

Armored Warfare - Official

ویکیپدیا Armored Warfare:

Armored Warfare Wiki

آدرس تیم اسپیک رسمی این بازی (بدون نیاز به پسورد و رایگان):

ts.armoredwarfare.eu
جهت دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید: (بهتر است سرور EU که همان اروپا است رو برای بازی انتخاب نمایند چون بیشتر پلیرهای این بازی در سرور EU بازی میکنند )

Download Client

==================================================
جوایز فعال حاضر در بازی:

توضیحات آخرین آپدیت در بازی:

بعد از دانلود کلاینک این بازی شما می توانید نوع کیفیت بازی که HD و SD می باشد رو انتخاب و شروع به دانلود نمایید (تقریباحجم کیفیت HD 20 gb و SD 10 gb)

نکته
: دوستان توجه کنند که اگر شما کیفیت SD رو دانلود کردید و قصد تبدیل به کیفیت HD داشتید حتما از بازی بکاپ گرفته و یا زمانی رو برای دانلود HD اتنخاب نمایید که هیچ آپدیتی در آن زمان منتشر نمی شود وگرنه هر چقدر که دانلود کردید پاک و از اول شروع به دانلود HD می کند.

در ابتدا توضیح مختصری درباره ی این بازی:

این بازی در سبک همان world of tanks میباشد با این تفاوت که در این بازی تانکها مدرن و امروزی هستند و همچنین این بازی مانند World of Tanks کاملا رایگان است.
و کسانی که علاقه دارن در بازی زود پیشرفت کنند می توانند گلد خریداری یا تانک پریمیوم تهیه کنند.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
تصاویر این بازی:

تنظیمات گرافیکی:

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

تریلر های این بازی:

*به دلیل اینکه سایت آپارات کیفیت ویدپو رو کاهش میدهد که من در جای دیگه برای دوستان آپلود کردم که لینک هر تریلر در زیر آن قرار دارد*

جهت دیدن تریلر ها به صورت آنلاین می توانند به کانال ما در آپارات مراجعه کنند:

آپارت

تریلر اول مربوط به معرفی بازی و گیم پلی و همچنین کلاس تانکها و آپگرید تانکها و Base می باشد:

[video=aparat;T5nIV][/video]

دانلود تریلر بالا به صورت جداگانه و با کیفیت 1080p

تریلر دوم مربوط به تانکهای Tier 9 و همچنین گیم پلی این بازی:

دانلود تریلر گیم پلی Tier 9 با کیفیت 1080p

** دوست خوبم Pattoneer (مهدی) ویدئو زیبایی از تانک ذولفقار ایران آماده کرده که من برای بقیه دوستان در اینجا قرار دادم، جهت مشاهده و دانلود به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید **
ذولفقار
یا
نمایش آنلاین در آپارات

جهت آموزش و توضیحات بیشتر به پست دوم مراجعه نمایید

دوستان تازه وارد به این بازی می توانند نام کابری خود را در این تاپیک نوشته تا بقیه پلیرهای ایرانی این بازی شما رو add کنند و همچنین می توانین سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید.

این پست در آینده ویرایش و تکمیل تر خواهد شد....

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
کسی علاقه ای به پلاتون زدن نداره ؟

من تایر 5 دارم کسی خواست اد کنه TS هم امادست :)

SNIP3R

چرا که نه دوست عزیز
اما خُب این چند روزه کمی گرفتارم و بازی هم معمولا با نظر دوستان انجام میدیم که فعلا AW تو لیست نیست (بیشتر DOTA II )
تقریبا من اگه بازی کنم ساعت 2 به بعد ظهر هست که بیشتر PVP میزنیم (چه لولی و چه حرکتی هم بستگی به شرایط داره)

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
سلام و درود به همه دوستان

اخیرا کانالی در آپارات ایجاد کردم و تصمیم دارم کلیپ های جالب و زیبارو از بازی های مختلف و در سبک های مختلف قرار بدم (World of Tanks, World of Warships, Warthunder, Armored Warfare و...).
سعی میکنم ویدئو های جدید رو بصورت مرتب آپلود کنم، امیدوارم ببینید و لذت ببرید.

لینک کانال

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
سلام و درود به همه دوستان

اخیرا کانالی در آپارات ایجاد کردم و تصمیم دارم کلیپ های جالب و زیبارو از بازی های مختلف و در سبک های مختلف قرار بدم (World of Tanks, World of Warships, Warthunder, Armored Warfare و...).
سعی میکنم ویدئو های جدید رو بصورت مرتب آپلود کنم، امیدوارم ببینید و لذت ببرید.

لینک کانال

چه عالی حتما چک میکنم هر چند وقت
میگن این نسخه Fall Out واقعا محشره .. البته من هنوز بازیش نکردم !

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
from the 12th of February to the 14th of February 2016, all players will earn a 100% Reputation income bonus for every battle

The Grand Bear Invitational itself will take place on the 13th of February from 18:00 to 21:00 CET (North American server: 16:00-19:00 PST). For the duration of the Invitational itself, players will receive a 400% Reputation bonus and 100% Credit bonus for each battle

But that‘s not all! Any player who plays at least 5 games (PvP or PvE) during the Grand Bear Invitational period will receive a reward of 7 days of 50% boost to both Credit and Reputation income!

Please note:

The Boosters will not be activated automatically and will appear in player Inventory screen (accessible through the Lightning icon in the garage)

The Boosters will be awarded with a delay until the 16th of February 2016​

منبع :https://aw.my.com/gb/news/general/g...talled&clientbuildid=65&_1lp=0&_1ld=2046937_0

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
Wölfli’s Gold Rush event is taking place from the 15th to the 20th of February. Each day during specific hours, you will receive a 400% Reputation and 100% Credit bonus. The relevant hours are as follows:

Monday - EU server: 19:00 – 22:00 CET, NA server: 6:00pm – 9:00pm PST
Tuesday - EU server: 19:00 – 22:00 CET, NA server: 6:00pm – 9:00pm PST
Wednesday - EU server: 19:00 – 22:00 CET, NA server: 6:00pm – 9:00pm PST
Thursday - EU server: 19:00 – 22:00 CET, NA server: 6:00pm – 9:00pm PST
Friday - EU server: 19:00 – 22:00 CET, NA server: 6:00pm – 9:00pm PST
Saturday - EU server: 19:00 – 22:00 CET, NA server: 6:00pm – 9:00pm PST

But that’s not all!

On Monday, the 22nd of February, players who participate in this event by playing 5 PvP or PvE battles on one or more days during the event will be rewarded as follows:

Completing the objective once – 100 Gold
Completing the objective twice – 300 Gold
Completing the objective three times – 600 Gold
Completing the objective four times – 1000 Gold
Completing the objective five times – 1500 Gold
Completing the objective six times – 3000 Gold

Please note that to receive the reward for one completion, the five battles have to be played in one day. The objective can only be completed once per day. To receive multiple objective rewards however, the objectives do not have to be completed consecutively. For example, playing five battles on Monday and then on Thursday will be rewarded with 300 Gold.

We do hope you enjoy this event and we look forward to seeing you on the battlefield!
منبع: https://aw.my.com/gb/news/general/w...talled&clientbuildid=65&_1lp=0&_1ld=2046937_0

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
آپدیت 0.13.1881b

با سلام ..

همانطور که متوجه شدید آپدیت 0.13 نیز به بازی افزوده شد و در دسترس قرار گرفت ..
تغییرات بسیار و مفیدی در این آپدیت به بازی افزوده شده که :

میشود مهمترین آنها را اضافه شدن Dealer جدید به بازی به نام Zhang Feng ذکر کرد ..
او از چین می باشد و به همراه خود تانک های جدیدی از این کشور نیز به ارمغان آورده است !
مپ جدید و تغییرات بسیار در سیستم بازی نیز از دیگر تغییرات می باشد ..

برای مشاهده کلیه تغییرات در این آپدیت به لینک زیر مراجعه کنید ..

کلیک کنید

------------------------------
با تشکر

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
بازی یه Event گذاشته که از فردا شروع میشه به مدت 28 روز !

Between March the 7th and April the 4th 2016, players will be able to participate in the following events:

Credit Hunt

Win 50 PvP battles each week over the course of the event (from March the 7th to April the 4th 2016) to earn a prize of 1,000,000 Credits! This task can be repeated four times for a total of 4,000,000 Credits.

Please note:

Credit rewards will be distributed weekly

For the purposes of the event each week officially begins on Monday at 9:00am CET (midnight PST)

Only PvP victories count towards the event goal

Premium Rumble

Win 100 PvP battles in total over the course of the event (from March the 7th to April the 4th 2016) to earn a prize of 14 days of Premium Time!

Please note:

The battles can be won at any point during the event

Premium Time will be awarded to eligible accounts after the event has come to an end

Only PvP victories count towards the event goal

Grand Prize

Win 150 PvP battles in total over the course of the event (from March the 7th to April the 4th 2016) to earn the grand March Madness prize: BWP-1M Puma! Now every player has the chance to earn this coveted vehicle. Find out more about the BWP-1M Puma in our article!

Please note:

The BWP-1M Puma is a Tier 4 Premium AFV that will not be available for purchase by regular means

The BWP-1M Puma will be awarded to eligible accounts after the event has come to an end

Only PvP victories count towards the event goal​

خلاصش:

1- هر هفته به کسانی که 50 برد در pvp بگیرن یک میلیون پول بازی داده می شود

2- در پایان به کسانی که 100 برد در pvp بگیرن 2 هفته اکانت پریمیوم داده می شود

3- در پایان به کسانی که 150 برد در pvp بگیرن تانک پریمیوم BWP-1M Puma داده می شود

منبع : https://aw.my.com/gb/news/general/introducing-march-madness

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
جنون مارس !!

با سلام
با تشکر از دوست خوبمون Amateur Gamer
خواستم پست بگذارم که دیدم زحمتش کشیده شده .. :)
اما نکات مهمی جا مونده (با توجه به خلاصه بودن پست دوستمون که نکات مهمش به زبان انگلیسی می باشد) که ممکنه برخی دوستان که به زبان انگلیسی مسلط نیستند، نتونند درست متوجه شده و خدای نکرده زحماتشون هدر بره را اینجا میگم ..
با اجازه (Amateur Gamer یا محمد عزیز) من پست کاملتری را قرار میدهم که به پست اول نیز اضافه خواهد شد ..
_________________________________________________________________________________________________

جنون در مارس نام رویدادی است که توسط بازی Armored Warfare شکل گرفته و با شرکت کردن در آن، پلیرها میتوانند از جوایز خوبی لذت ببرند.
در ادامه قصد دارم بطور کامل این رویداد را برای شما معرفی و نهوه شرکت در آن را نیز بیان کنم

بین March 7th تا April 4th رویدادی شکل میگیره که طی اون جوایز زیر به پلیر ها داده میشه (17 اسفند ماه سال 94 تا 16 فروردین سال 95)

screenshot0878.jpg

<< شکار پول >>

هر هفته به کسانی که 50 پیروزی در pvp بگیرن یک میلیون پول داده می شود

شرایط :

• 1 میلیون پول در پایان هر هفته (در صورت تکمیل 50 برد PVP) داده میشود و نهایتا میتوانید 4 میلیون پول بدست بیاوزید
  • برای اینکه شرایط این ماموریت دقیق باشد آغاز هز هفته ماموریتی دوشنبه ساعت 9 صبح به وقت CET (نیمه شب PST) که ساعت 11.30 به وقت تهران است می باشد
  • فقط 50 پیروزی در حالت Player vs Player یا همان PVP محصوب خواهد شد و باید این 50 پیروزی در طول هفته ماموریتی انجام شود (یعنی هر هفت روز کل نتایج ریست میشود)

<< زمزمه های اکانت پرمیوم >>

در طول نزدیک به یک ماهه (March 7th تا April 4th) رویداد به کسانی که 100 پیروزی در PVP بدست آورده باشند 14 روز اکانت پرمیوم هدیه داده میشود

شرایط:

• این پیروزی ها را می شود در هر زمان از این رویداد بدست آورد
  • جایزه پرمیوم به پلیر های واجد شرایط در پایان رویداد داده خواهد شد
  • فقط 100 پیروزی در حالت Player vs Player یا همان PVP محسوب خواهد شد

<< جایزه بزرگ >>

در مدت زمان رویداد (March 7th تا April 4th) به تعداد 150 پیروزی در PVP دست یابید تا بتوانید تانک پرمیوم سطح 4 BWP-1M Puma را بدست آورید

شرایط:

• این تانک در پایان رویداد به پلیرهای واجد شرایط داده خواهد شد ..
  • فقط 150 پیروزی در حالت Player vs Player یا همان PVP محسوب خواهد شد

امیدوارم تمام دوستان عزیز در اینجا بتوانید در این رقابت شرکت کرده و از جوایز آن بهره مند شوید ..
-------------------
با تشکر

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
چنتا سوال
1. بازی هنوز تو نسخه ی بتاست ؟
2. میشه با idm دانلود کرد ؟

سلام
1. بله تو نسخه Open Beta هست اما همین الانش کلی نکات مثبت نسبت به WOT داره که بی اهمیت ترینشون به نظر من گرافیک بیشتر این بازی نسبت به WOT هست ..
در ضمن چون بازی در حالت بتا هست سازنده جوایز و ... زیادی قرار میده تا پلیر جذب کنه .. از این طرف پیشرفت سریعتر و رسیدن به تانک های سطح بالاتر بسیار بسیار سریعتر از WOT هست (با توجه به سیستم اکس پی گیری که در پست اول دوم ذکر شده)

2. خیر متاسفانه نمیشه ..
خود بازی لانچر داره که فقط از اون طریق میشه دانلود کرد .. اما قابلیت Pause و ادامه دانلود داره و چون تورنته سرعتشم خوبه و کاملا به نتتون بستگی داره تا با چه سرعتی بگیره (من تا 5 مگ ازش گرفتم)

- - -ویرایش - - -
------------------------------
این نکته برای دوستانی که ماموریت ماه مارسو میرن :

برای بدست آوردن وضعیت حال حاضر شما برای ماموریت مارس (دیدن تعداد پیروزی ها و باقی مانده برای تکمیل ماموریت)
به سایت اصلی بازی رفته و وارد اکانت خود شوید ..
سپس به Profile خود وارد شده و اونجا میتونید زیر اسمتون وضعیت ماموریتتون رو مشاهده کنید

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
سلام
1. بله تو نسخه Open Beta هست اما همین الانش کلی نکات مثبت نسبت به WOT داره که بی اهمیت ترینشون به نظر من گرافیک بیشتر این بازی نسبت به WOT هست ..
در ضمن چون بازی در حالت بتا هست سازنده جوایز و ... زیادی قرار میده تا پلیر جذب کنه .. از این طرف پیشرفت سریعتر و رسیدن به تانک های سطح بالاتر بسیار بسیار سریعتر از WOT هست (با توجه به سیستم اکس پی گیری که در پست اول دوم ذکر شده)

2. خیر متاسفانه نمیشه ..
خود بازی لانچر داره که فقط از اون طریق میشه دانلود کرد .. اما قابلیت Pause و ادامه دانلود داره و چون تورنته سرعتشم خوبه و کاملا به نتتون بستگی داره تا با چه سرعتی بگیره (من تا 5 مگ ازش گرفتم)

اوه اوه تورنت ؟
اینو که دیگه اصلا نمیشه دانلود کرد برعکس سرعت تورنت که خیلی خیلی پایینه
نت شما چیه ؟ مگه تو ایران نت 5 مگ هم داریم ؟
سرعت من شبانه از سایت های خارجی 120 کیلو هست :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر