Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان بنده پیشنهاد میدم حتما کارتر iron bull رو یه رابطه باش بزنید
دیالوگاش عالین
یا ویدیو هاشو ببینید
روده بر شدم من:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

روده بر شدن میخوای همیشه با Sera برو گشت و گذار... و کاراکترای دیگتو هم حتما یکیشو Vivi وردار ببین چیا به هم میگن... =))

کلا Sera به خیلیا (ویوی، کساندرا، Iron bull ، دورین و چند نفر دیگه که حضور ذهن ندارم) دیالوگای خیلی عالی ای میگه. و جواب های بدی هم میشنوه=))

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
روده بر شدن میخوای همیشه با Sera برو گشت و گذار... و کاراکترای دیگتو هم حتما یکیشو Vivi وردار ببین چیا به هم میگن... =))

کلا Sera به خیلیا (ویوی، کساندرا، Iron bull ، دورین و چند نفر دیگه که حضور ذهن ندارم) دیالوگای خیلی عالی ای میگه. و جواب های بدی هم میشنوه=))

:)) اون دیالوگ با کسندراش رو دیدی که میگه ؛ دارم فکر میکنم رنگ شورتت چه رنگیه ، کسندرا هم حواسش نیست میگه من شورت نمیپوشم " =))

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
اقایون من تازگیا تمام dlc های بازیو جدا دانلود کردم نصب کردم الان چطوری تو بازی بفهمم dlc هاش درست نصب شدن یا انلاک هستن؟فقط Trespasser رو ندارم

Tunngle ID : masood0899

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من بازی رو تموم کردم و هنوز کاراکتر سرا یا آیرن بورن رو ندارم !! تو رو خدا یکی بگه چی به چیه ؟

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان لطفا چند خط کامل و جامع در باره مولتی بازی برام بگید چطوره؟ چون الان تا خرخره:d تخفیف خورده و تو شرف خریدش هستم...:d

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من بازی رو تموم کردم و هنوز کاراکتر سرا یا آیرن بورن رو ندارم !! تو رو خدا یکی بگه چی به چیه ؟
تموم کردم یعنی تا اونجایی که اون یارو رو با اژدهاش با هم کشتم و بعد اون یکی از کاراکتر های جادوگرم بهم خیانت کردو ...

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553
نمیدونم چرا دوستان کم لطفی میکنن نسبت به da2 تو تاپیک 25 بازی بزرگ سبک RPG در تمام دوران به انتخاب GameSpot و حتی جاهای دیگه.

درسته خیلی سطح پایینتری قرار داشت ولی انقدری بد نبود که بهش بگیم آشغال.برای من یکی از لذت بخش ترین بازی ها بود کاری به یه بخش از گیمپلی (محیط تکراری و....) ندارم ولی شخصیت پردازی و داستان اونقدری قوی بود که به شدت نفوذ میکرد و تا یه حدی مشکلات بازی رو میپوشوند.و ادم رو تا اخر بازی تشنه نگه میداشت و از اون بدتر تشنه شماره بعدش.

از نظر من بازی طبق همون شماره هاش اومد پایین. یعنی اوریجینز همون رتبه اول بعد 2 بعدش هم Inquisition (نظر شخصی).

من یادم نمیره هایپ های که اوایل سر Inquisition بازی میکردن. خیلی بازی رو بزرگ نشون میدادن (بزرگ بود ولی نه مثل هایپی که کردن) حتی قابلیت پرواز با اژدها و گری واردن بودن شخصیت اصلی, (منبع ندارم ولی این قضیه مربوط میشه 2012 و یا اوایل 2013) تو سایت گری واردن هم بود اطلاعاتش که اکثر دوستان باید اشنا بوده باشن (الان منهدم شده).

واسه من تو Inquisition از همه بدتر این بود که بازی از حالت کلاسیک اومد بیرون و شخصیت پردازی داستان خیلی اومد لولش پایین.

اونجایی که هاوک رو جزو گزینه هایی گذاشته بودن که بره با اون باسه بجنگه و اخرشم بمیره میخواستم کلا بایور رو اتیش بزنم :| اونم اخه برای کی؟ یکی که اصن.....
هاوکی که قهرمان شماره 2 هستش قهرمان کریکوال کسی که corypheus رو شکست داد... واقعا نمیدونم چه فکری کردن که همچین گزینه ای گذاشتن.البته میگن نمرده با توجه به حرف های flemeth . اگر کسی یادشه بگه

در کل Inquisition پیشرفت های خیلی زیادی داشت و قابل تحسین هم هست ولی پسرفت هاشم دست کمی از پیشرفت هاش نداشت. و da: o کامل ترین دراگون ایج تا الان هستش.

یکی فانتزیام اینه که یه روز بشه قهرمان اوریجینز هاوک موریگن و واریک تو یک تیم جمع کرد.....:((

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب من میخوام بازی رو تازه شروع کنم
به نظرتون کاراکترم رو تو چه کلاسی بسازم خوبه؟
و اینکه چون میخوام یه بار بازی رو Normal برم و دفعه دوم رو Nightmare تموم کنم، بازی NG+ داره؟ میشه تمام چیزهایی که تو دور اول بازی بدست آوردیم رو، تو New Game بعدی داشت؟!

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
خب من میخوام بازی رو تازه شروع کنم
به نظرتون کاراکترم رو تو چه کلاسی بسازم خوبه؟
و اینکه چون میخوام یه بار بازی رو Normal برم و دفعه دوم رو Nightmare تموم کنم، بازی NG+ داره؟ میشه تمام چیزهایی که تو دور اول بازی بدست آوردیم رو، تو New Game بعدی داشت؟!

در مورد اول ببین با کدوم کلاس بیشتر حال می کنی من خودم همیشه کلاس warrior two handed انتخاب می کنم ولی برای nightmare کلاس Mage بهتره(راحت تره).
در مورد دوم بازی ng+ نداره ولی با اپدیت ها یه قابلیتی اضافه شد که با اون می تونی بعد تموم کردن بازی بری skyhold و با مجسمه golden nug تمام collectible ها و schematics هایی که برای craft کردن armor ,.. بار اول پیدا کردی save کنی و تو new game جدید از طریق golden nug دوباره import شون کنی که خیلی خوبه چون دیگه لازم نیست دوبازه بشینی grind کنی تا schemtics درست حسابی برای یه زره پیدا کنی و کلا item هایی که craft می کنی از ایتم های که از باس ها و دشمن ها drop میشه خیلی بهتره.البته برای استفاده از این قابلیت بازی هم باید اپدیت باشه و هم به اوریجین وصل باشی.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون
یه اشتباهی که من کردم اینه که بازی رو بعد از جویدن ویچر شروع کردم و واقعا الان نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم!
واقعا چند لول از ویچر پایین تره
راستی با اینکه بازیم آخرین آپدیته (1.12) ولی باز افت فریم های مسخره ای داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر