XCOM 2 | PC

02570472751468926195.png

Developer : Firaxis
Publisher :
2K
Genre :Tactical RPG
Platform : PC
Release Date : 5 February 2016
16 بهمن 1394

2K به تازگی از نسخه دوم عنوان محبوب XCOM پرده برداری کرد. بازی در حال حاضر انحصارا برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد و همچنین از قابلیت Mod سازی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

بازی در 20 سال آینده رخ خواهد داد و دنیایی را به تصویر خواهد کشید که بیگانگان بر آن حکومت میکنند. در این هنگام، سازمانی تحت نام XCOM از میان مردم برخواسته و به طور مخفیانه، عملیات خود را برای باز پس گیری زمین و آزادی مردم شروع خواهد کرد.

به گفته سازنده، بازیکنان به منابع کمی دسترسی خواهند داشت و باید به طور مداوم با تهدید بیگانگان در مقرِ متحرک خود، مقابله کنند. مکانیزم های مخفی کاری و اکشن همچنان در بازی حضور خواهند داشت و بازیکنان باید به استخدام نیروهای جدید و تمرین آن ها و ایجاد یک شبکه مقاومتی، بپردازند.

Firaxis قول شخصی سازی عمیق تر، کلاس های آپدیت شده و مراحل رندوم و همانطور که در بالا ذکر شد، قابلیت ماد سازی داده است.

بازی در نوامبر امسال بر روی PC منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی:

Minimum:

• Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

Recommended:

• Processor: 3GHz Quad Core
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
طبق معمول همیشگی اکثر منتقد ها چشماشون رو روی مشکلات بازی بستن و همینجوری امتیاز دادن...نقد های بازی توی استیم همین جوری داره منفی تر میشه. اینکه exclusive کامپیوتر هم هست دیگه بدتر. راستی اینجور که من دیدم 80% ماموریت ها time limit دارن )x

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
طبق معمول همیشگی اکثر منتقد ها چشماشون رو روی مشکلات بازی بستن و همینجوری امتیاز دادن...نقد های بازی توی استیم همین جوری داره منفی تر میشه. اینکه exclusive کامپیوتر هم هست دیگه بدتر. راستی اینجور که من دیدم 80% ماموریت ها time limit دارن )x

یه مود اومده که time limit رو از بین میبره. بازی خیلی باگ و افت فریم داره. نمیدونم برای بقیه هم همینطوره یا نه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه مود اومده که time limit رو از بین میبره. بازی خیلی باگ و افت فریم داره. نمیدونم برای بقیه هم همینطوره یا نه
همون، از بین میبره یا بیشتر می کنه؟ اونی که من دیدم 4 تا اضافه می کرد.
باگ ها که واسه همه هستن بعضی هاشون هم خیلی رو مخن. از نظر افت فریم و اینا همه بستگی داره، واسه بعضی ها بیشتره واسه بعضی ها کمتر ولی اکثرا یه مشکلاتی دارن. کلا تو این دور و زمونه هیچ وقت بازی رو Day one نباید گرفت. چیزی که خیلی من رو شاکی کرده اینه که مثلا این PC exclusive هست خیر سرشون!

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
این بازی از اون دست بازی هایی هست که باید یاد بگیرید که ممکنه ببازید. نباید انتظار داشته باشید بدون تلفات و fail کردن ماموریت ها همین طوری بازی رو برید جلو و پیشرفت کنید. این شکست ها اگر خیلی خوب تو روند بازی گنجونده بشه و بی خود مخاطب رو ازار نده اتفاقا نقطه قوت بزرگیه.

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان توی نصب بازی xcom 2 وقتی نوار نصب کامل پر میشه این در میاد و همینطور گیر میکنه و هیچ تغییری نمیکنه
چیکار باید بکنم؟

برای مشاهده تصویر اصلی (1024x576) روی این نوار کلیک کنید.
h58y_untitled.png

اینو که میبندم میخوام بازی رو اجرا کنم فایل exe نداره
کرک رو جداگونه دانلود کردم بازم فایل exe نداره

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان بازي تا چ حد استراتژيكه؟
يعني مثه واركرافت ايتم مايتم داره يا مثه جنرالز يا سيم سيتي بيلدينگ اينا هم داره؟
براي مني ك تا حالا xcom بازي نكردم سر در ميارم ازش؟

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان بازي تا چ حد استراتژيكه؟
يعني مثه واركرافت ايتم مايتم داره يا مثه جنرالز يا سيم سيتي بيلدينگ اينا هم داره؟
براي مني ك تا حالا xcom بازي نكردم سر در ميارم ازش؟

با اون چیزایی که اون بالا گفتی خیلی فرق داره
استراتژیک نوبتیه
یعنی یه چیزی مثل شطرنج
ولی خیلی خفنه به شدت پیشنهادش میکنم
یکم باهاش کار کنی راه میافتی

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
بازی رو من اجرا میکنم به راحتی اجرا میشه فقط یه صفحه قرمز میاد اینتر میزنم میره اما عملایت کمی با تاخییر انجام میشه کسی همچین مشکلی داره

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
بازی رو من اجرا میکنم به راحتی اجرا میشه فقط یه صفحه قرمز میاد اینتر میزنم میره اما عملایت کمی با تاخییر انجام میشه کسی همچین مشکلی داره

مشکل متداولیه

روی shortcut راست کلیک کن.
برو تو properties
تو تکست باکس target اینو وارد کن:
[LTR]-noRedScreens -review
[/LTR]
یعنی باید به این شکل در بیاد:
[LTR]"C:\Program Files (x86)\XCOM 2\Binaries\Win64\XCom2.exe" -noRedScreens -review[/LTR]

همین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر