Just Cause 3 | PC

99233100613220638600.jpg

سازنده : Avalanche Studios
ناشر : Square Enix
سبک : Action-adventure
پلتفورم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : December 1, 2015

توضیحات و اطلاعات بازی :

شرکت Square Enix تایید کرد که نسخه سوم از سری جهان آزاد Just Cause 3 سال آینده برای PS4, Xbox One, و PC منتشر می شود.این بازی بر روی کاور شماره ماه دسامبر مجله گیم اینفورمر خواهد بود، از این رو این مجله در مورد این عنوان اعلام کرده " عنوانی چندین ساعته" که در نسخه خیالی ای از دریای مدیترانه روایت خواهد شد که توسط یک دیکتاتور رهبری می شود.بازی شامل چتر نجات و قلاب به روز رسانی شده می شود و همچنین در این نسخه بازیکنان توانایی استفاده از لباس بال دار (Wingsuit) را نیز خواهند داشت.

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Just Cause 3 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

صفحه ی بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

43020522306272606180.jpg

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
NVIDIA WAVEWORKS

به نسخه PC بازی یک تکنیک استثنایی به نام WAVE WORK اضافه شده که بشدت اب دریا طبیعی کرده

NVIDIA WAVEWORKS

15353680924812480196.png

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
این nvidia هم دیگه همه جا دستی بر اتش داره

اتفاقا این خیلی عالیه که NVIDIA داره ناشر اکثر بازیهارو حمایت میکنه . از اون طرفم 76% بازار فروش دستشه میتونه بهتر کارت گرافیک بفروشه

برعکس AMD تو سراشیبی ورشکستی قرار داره نتونسته بازی روی PC حمایت کنه . دلشو خوش کرده به سود فروش کنسول 300 دلاری :d
از نظر من حمایتهای NVIDIA بسیار بجاست

البته بعضی از توسعه دهنده ها هنوز تخصص کافی برای بکار بردن تکنیکهای Game Works ندارن

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان ممنون میشم اگه کسی جایی رو سراغ داره که خودش ازش خرید کرده باشه و مطمئن باشه و CD key قیمت پایین داشته باشه بهم PM کنه
من فقط میخام آفلاین بازی کنم اما این قفل جدید اعصاب همه رو به هم ریخته لامصب

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا این خیلی عالیه که NVIDIA داره ناشر اکثر بازیهارو حمایت میکنه . از اون طرفم 76% بازار فروش دستشه میتونه بهتر کارت گرافیک بفروشه

برعکس AMD تو سراشیبی ورشکستی قرار داره نتونسته بازی روی PC حمایت کنه . دلشو خوش کرده به سود فروش کنسول 300 دلاری :d
از نظر من حمایتهای NVIDIA بسیار بجاست

البته بعضی از توسعه دهنده ها هنوز تخصص کافی برای بکار بردن تکنیکهای Game Works ندارن

من نگفتم بده اما بعضی از تکنیک هاش خیلی زیاد سنگین هستن بهتره که طوری باشه که حداقل بهترین کارت هاش از پسش بر بیان

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
در ارتباط با کرک شدن یا نشدن بازی، 3DM گفته که تیم کرک کننده بازی تقریبا ناامید شدن اما باز برای ادامه کار تشویقشون کرده.

قبلا هم اگر اشتباه نکنم یه چنین قفلی طراحی شده بود که رو یه سری بازی مثل AC 2 و H.A.W.X 2 پیاده سازی شد، اون زمان من پیگیر نبودم اما فک کنم یکی از دلایل منسوخ شدنش تاثیر منفی بود که رو بازی ها میزاشت، اما Denuvo اینطور که پیداست تاثیری رو عملکرد بازی ها نداره و دیگه نمیشه بهش اعتراض کرد، از طرف دیگه تیم سازندش هم شدیدا پشتشه... فکر نمیکنم در حال حاضر تیم حرفه ای هم باشه که جدی رو شکستنش کار کنه، در کل اینکه فکر کنم اینطور پیش بره Denuvo تا چند وقت دیگه فراگیر بشه، همین الان هم از طرف بزرگ ترین ناشرها پشتیبانی میشه و دور از انتظار نیست که تا چند وقت دیگه بشه پا ثابت اکثر بازی ها ....

تنها ناشری که قول عدم استفاده از قفل رو داده یوبیسافت هست، تا اینجا هم به قولش وفادار بوده البته بعید نیست در آینده زیرش بزنه...

تنها دو راه برای جلوگیری از این اتفاق وجود داره به نظرم، اول اینکه یه سری تیم حرفه ای پیدا بشن و کارشون فقط مقابله با این قفل باشه، چون تیم Denuvo همینکار رو انجام میده و قفل رو به روز رسانی میکنه ... برای اینکار cpy خیلی خوب بود که غیب شده ...

راه دوم هم اینه که یه سری فدایی تک تک اعضای تیم Denuvo رو شناسایی کنند و ...

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
در ارتباط با کرک شدن یا نشدن بازی، 3DM گفته که تیم کرک کننده بازی تقریبا ناامید شدن اما باز برای ادامه کار تشویقشون کرده.

قبلا هم اگر اشتباه نکنم یه چنین قفلی طراحی شده بود که رو یه سری بازی مثل AC 2 و H.A.W.X 2 پیاده سازی شد، اون زمان من پیگیر نبودم اما فک کنم یکی از دلایل منسوخ شدنش تاثیر منفی بود که رو بازی ها میزاشت، اما Denuvo اینطور که پیداست تاثیری رو عملکرد بازی ها نداره و دیگه نمیشه بهش اعتراض کرد، از طرف دیگه تیم سازندش هم شدیدا پشتشه... فکر نمیکنم در حال حاضر تیم حرفه ای هم باشه که جدی رو شکستنش کار کنه، در کل اینکه فکر کنم اینطور پیش بره Denuvo تا چند وقت دیگه فراگیر بشه، همین الان هم از طرف بزرگ ترین ناشرها پشتیبانی میشه و دور از انتظار نیست که تا چند وقت دیگه بشه پا ثابت اکثر بازی ها ....

تنها ناشری که قول عدم استفاده از قفل رو داده یوبیسافت هست، تا اینجا هم به قولش وفادار بوده البته بعید نیست در آینده زیرش بزنه...

تنها دو راه برای جلوگیری از این اتفاق وجود داره به نظرم، اول اینکه یه سری تیم حرفه ای پیدا بشن و کارشون فقط مقابله با این قفل باشه، چون تیم Denuvo همینکار رو انجام میده و قفل رو به روز رسانی میکنه ... برای اینکار cpy خیلی خوب بود که غیب شده ...

راه دوم هم اینه که یه سری فدایی تک تک اعضای تیم Denuvo رو شناسایی کنند و ...
اقا بدبخت شدیم رفت ...

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من همون اوایل بازی موندم و اصلا ماموریت نمیده
الان من اون منطقه که اسمش Baia هست رو کلا ازاد مردم و تو نقشه رنگش ابی شد ولی الان دیگه ماموریت اصلی نمیده .
در ضمن اون ایکونها که رنگش سبز هست و برای ارتقا بازی هست هم رفتم و چرخ دنده هم گرفتم ولی ماموریت بازم لامصب نمیده:(
دوستانی که بازی رو رفتن بیزحمت راهنمایی کنند منو

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دوستان؟! یه سایت بهم معرفی کنید که بشه بازیهای pc رو اورجینال و فیزیکی ازشون خرید مثل کنسولها ... اینترنت برا استیم مستیم ندارم فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر