Persona Game Community

Waifu مورد علاقتون؟:D

• Yukari Takeba از P3

رای‌ها: 0 0.0%
  • Mitsuru Kirijo از P3

رای‌ها: 6 37.5%
  • Fuuka Yamagishi از P3

• Aigis از P3

رای‌ها: 1 6.3%
  • Chie Satonaka از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Yukiko Amagi از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Rise Kujikawa از P4

• Naoto Shirogane از P4

• Labrys از P4 Arena

• Rei از PQ

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
یاد آوری دوستانه که پرسونا 2 تقریبا بهترین نسخه ی کل سری هست :d
Tatsuya_p3is.jpg
SHIN_MEGAMI_TENSEI_PERSONA_2_full_1074204.jpg

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
Tatsuya_p3is.jpg
از نظر داستان و شخصیت پردازی که صد در صد:dولی تو بخش های دیگه عمرا بهترین باشه:d
خوشبختانه P5 قراره که از همه نظر بهترین نسخه تو این سری بشه:bighug:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
از نظر داستان و شخصیت پردازی که صد در صد:dولی تو بخش های دیگه عمرا بهترین باشه:d
خوشبختانه P5 قراره که از همه نظر بهترین نسخه تو این سری بشه:bighug:
بله قبول دارم :d بخاطر همین گفتم تقریبا :p:))
انشاءالله :D:bighug:=p~

• Like
Reactions: Minato Arisato

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
Tatsuya_p3is.jpg
سلام
من بخوام پرسونا 2 رو بازی کنم باید از نسخه خاصی شروع کنم؟
و این که چند ساعت طول میکشه تموم کردنش؟باید از 3 و 4 کمتر باشه طبیعتا :d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
سلام
من بخوام پرسونا 2 رو بازی کنم باید از نسخه خاصی شروع کنم؟
و این که چند ساعت طول میکشه تموم کردنش؟باید از 3 و 4 کمتر باشه طبیعتا :d
سلام!
پرسونا 2، 2 نسخه داره، اولی Innocent sin هست که انگلیسیش برای PSP هست، اینو باید بازی کنی. بعدش Eternal Punishment هست که نسخه ی پلی استیشن 1ش انگلیسیه و شاید نسخه ی PSPش هم طرفدارا ترجمه کنن. حدود 30 ساعت طول میکشه، یکم بیشتر!

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
سلام!
پرسونا 2، 2 نسخه داره، اولی Innocent sin هست که انگلیسیش برای PSP هست، اینو باید بازی کنی. بعدش Eternal Punishment هست که نسخه ی پلی استیشن 1ش انگلیسیه و شاید نسخه ی PSPش هم طرفدارا ترجمه کنن. حدود 30 ساعت طول میکشه، یکم بیشتر!

کلا 30 ساعت یا هر نسخه 30 ساعت؟
کدوم دوبله بهتره؟:D برای من که عاشق دوبله ژاپنی پرسونا 3 و 4 بودم :D مخصوصا 3!

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
کلا 30 ساعت یا هر نسخه 30 ساعت؟
کدوم دوبله بهتره؟:D برای من که عاشق دوبله ژاپنی پرسونا 3 و 4 بودم :D مخصوصا 3!
هرکدوم 30 ساعته حداقل :D دوبله مهم نیست چون واقعا صداگذاری خیلی کمه. اصلا بعید میدونم آنداب اصلا پیدا بشه!

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
هرکدوم 30 ساعته حداقل :D دوبله مهم نیست چون واقعا صداگذاری خیلی کمه. اصلا بعید میدونم آنداب اصلا پیدا بشه!
که اینطور :d
والله من آنداب پیدا کردم ;;) همین آنداب هم میگیرم
از اونجایی که سوشال و این چیزا نداره پس اکثرش باید داستان باشه :d تم گناه ... باید شاهکار باشه

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
بازی رو گرفتم :> فرصتش پیش بیاد بازی میکنم
---
نمیدونم ربطی به اینجا داره یا نه ولی Persona 3 The Movie #3 Falling Down دیروز اومد
لینکش رو میذارم :d
720p | 1080p
ترجیحا کسایی که بازی نکردم نبینن چون جزئیاتش کم بود :">

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
چیه؟ :d فیلم پرسونا 3؟ یا انیمیشن؟ یا انیمه؟
چطور میشه دانلود کرد من سر در نیاوردم حقیقت.
انیمه سینمایی پرسونا 3
سومین سینماییش هست :d
اگه قبلی ها رو ندیدی حتما ببین!
برخلاف انیمه P4 , سینمایی های پرسونا 3 واقعا عالین! گرچه به پای بازی نمیرسن
---
اگه نتونستی بگیری از اینجا بگیر :d البته 720p انکود شده هست
http://anime-world.ir.uploadboy.me/pa1lhhzskqei.html

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
انیمه سینمایی پرسونا 3
سومین سینماییش هست :d
اگه قبلی ها رو ندیدی حتما ببین!
برخلاف انیمه P4 , سینمایی های پرسونا 3 واقعا عالین! گرچه به پای بازی نمیرسن
---
اگه نتونستی بگیری از اینجا بگیر :d البته 720p انکود شده هست
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

دستت درد نکنه فقط این زیر نویس فارسی که هیچ زیر نویس انگلیسیشو میشه بگی از کجا بگیرم؟ هماهنگ باشه.تشکر

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
دستت درد نکنه فقط این زیر نویس فارسی که هیچ زیر نویس انگلیسیشو میشه بگی از کجا بگیرم؟ هماهنگ باشه.تشکر

زیرنویس فارسیش هنوز نیومده :d (البته سینمایی های قبلی زیرنویس دارن اگه خواستی بگو)
برای زیرنویس انگلیسی هم نیازی به نگرانی نیست ... فن سابه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
پرسونا ۴ دیگه زیادی داستان و روایت و شخصیت پردازی افراطیه ... واقعا فوق العاده است ... ۵ ساعت طول کشید تا به اولین مبارزه و گیم پلی برسم .. خیلی بازیا تو پنج ساعت پلات میشن .. پرسونا بعد پنج ساعت تازه شروع شد.

مبارزات تا اونجا که فهمیدم tb و نوبتی .... برای همین یه خورده سخته مبارزه ها و مدیریتشون ... تو همون دو تا مبارزه اول چند بار مردم و از save ؟ وات؟

با اسکیپ کردن هم چند دقیقه طول میکشه برسی به یوسکه شادوو ...

میشه یه راهنمایی درست حسابی از گیم پلی و مبارزه به من بدید ... چطور نقطه ضعف ها رو پیدا کنم .. چطور بتونم tb رو دور بزنن و چند تا حمله پشت سر هم بکنم ... اون سه تا میدیسن کفاف نمیده ... چطور کار امد استفاده کنم ...

راستی دی ای سی چیزی ندار بازی برای زبان ژاپنی ... دوبله انگلیسی به خصوص chie تعریفی نداره ... و اینکه نمیشه ساب تایتل برای انیمیشن ها فعال کرد ؟

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
پرسونا ۴ دیگه زیادی داستان و روایت و شخصیت پردازی افراطیه ... واقعا فوق العاده است ... ۵ ساعت طول کشید تا به اولین مبارزه و گیم پلی برسم .. خیلی بازیا تو پنج ساعت پلات میشن .. پرسونا بعد پنج ساعت تازه شروع شد.

مبارزات تا اونجا که فهمیدم tb و نوبتی .... برای همین یه خورده سخته مبارزه ها و مدیریتشون ... تو همون دو تا مبارزه اول چند بار مردم و از save ؟ وات؟

با اسکیپ کردن هم چند دقیقه طول میکشه برسی به یوسکه شادوو ...

میشه یه راهنمایی درست حسابی از گیم پلی و مبارزه به من بدید ... چطور نقطه ضعف ها رو پیدا کنم .. چطور بتونم tb رو دور بزنن و چند تا حمله پشت سر هم بکنم ... اون سه تا میدیسن کفاف نمیده ... چطور کار امد استفاده کنم ...

راستی دی ای سی چیزی ندار بازی برای زبان ژاپنی ... دوبله انگلیسی به خصوص chie تعریفی نداره ... و اینکه نمیشه ساب تایتل برای انیمیشن ها فعال کرد ؟

سلام دوست عزیز

قبول دارم دیالوگ ها زیاده و مخصوصا زمان زیادی طول میکشه که شخصیت اصلی Personaی خودش رو بگیره! ولی خودتون هم میدونین دلیل نمیشه بازی رو شروع نشده ول کرد

درمورد مبارزات! همونطور که خودتون گفتین سبک مبارزات به صورت نوبتیه و اگه این اولین پرسونایی هست که بازی میکنین شاید یکم طول بکشه به مبارزاتش عادت کنین
مخصوصا این که مبارزات هرچی جلوتر بره بهتر میشه
برای شروع سعی کنین همه عنصرها رو دور خودتون جمع کنین
شخصیت اصلی قابلیت گرفتن چند پرسونا رو داره و این اجازه میده بر خلاف شخصیت های دیگه بتونه همه عنصرها رو به کار بگیره
باد (Garu) ، صاعقه ( Zio ) ، آتش (Agi) ، یخ (Bofu) و همچنین جادوهای نور (Hama) و تاریک (Mudo) ... عنصرهای بازین
اول سعی کنین چندتا از اینا رو بدست بیارین
بعد وارد مبارزه که شدین یکی یکی این عنصرها رو روی دشمنتون امتحان کنین تا معلوم شه دشمنتون روی این عنصر چه عکس العملی نشون میده!
Str یعنی این عنصر روی دشمنتون تاثیر کمی داره و دیمیج خیلی کمی میزنه!Wk نقطه ضعفه ... یعنی دشمن شما می افته و به شما یه نوبت دیگه هم میده! بلاک که مشخصه :d یعنی هیچ تاثیری نداره. drm یعنی اگه با این عنصر حمله کنین به دشمنتون قدرت میده و HP دشمن رو زیاد میکنه. rpt هم حمله رو برمیگردونه ... برای این که اینا رو چک کنین L1 رو بزنین و حریفتون رو انتخاب کنین تا آنالیزش رو نشون بده

(من نمیدونم دوستان چجوری بازی میکردن ولی من اینطوری میجنگیدم) اولین کار نقطه ضعف حریف رو پیدا کنین...بعد همه حریف هاتون رو با استفاده از نقطه ضعفشون کریتیکال کنین و All-out attack بدین
به همین راحتی :d البته شاید خوب توضیح نداده باشم گیج بشین
برای زدن Shadow Self یوسکه هم بدونین نقطه ضعفش برق (Zio) هست! بقیه ش راحته

برای زبان ژاپنی هم نسخه Undub رو بگیرین
دوبله ژاپنیه ولی نوشته ها انگلیسی
اینم لینکش
Shin Megami Tensei- Persona 4 (UNDUB) • Playstation 2 Isos • Downloads @ The Iso Zone

یه نکته :d : اگر P3 رو بازی نکردین سعی کنین اول این رو برین! چون P4 یجورایی ادامه P3 بود
البته اگر هم بازی نکردین درمورد 4 چیزی رو از دست نمیدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر