Homefront: The Revolution | PC

شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
تعدادی از تصاویر بازی:

ناشرDeep Silver
توسعه دهندهCrytek UK
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر Homefront: The Revolution
تاریخ انتشار 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
با اینکه قبل از نمایش بازی ترولش میکردم چون مال کرایتک بود :D
ولی بعد از نمایشش بنظرم یکی از بهترین نمایشارو داشت! نمیدونم چرا اصلا کسی در موردش نظر هم نمیداد :D

وقتی تریلر شروع شد گفتم الان یک بازی با گرافیک خارق العاده خواهیم دید که کوچیکترین خلاقیتی توش به کار نرفته اما بر عکس پر از خلاقیت بود تریلرش :D اون drone خیلی جالب بود که بعد روش بمب نصب کرد و بعد از زیر ماشین یواشکی رفت تو و اونجارو ترکوند و یا با آجر زد دوربینه رو نابود کرد!
بنظر کرفتینگ عالیی داره! شوتینگشم قابل قبول بود و خصوصیت های کرایسیس رو هم دارا بود از جمله همون عوض کردن اجزا تفنگ هنگام بازی دقیقا مثل کرایسیس که تقریبا هیچ فرقی نداشت با اون!
موبایلش هم جالب بود! گرافیک خوبی هم داشت!

در کل بهش امیدوار شدم! اپن وردم که هست عالیه :D
بنظر نمیاد دیگه مثل نسخه اول بیخود باشه! اون نسخه هیچ گونه ایده ای نداشت و فقط یک شوتینگ خسته کننده و الکی بود که حرفی برای گفتن نداشت ولی این کلا زمین تا آسمون با اون فرق داره :x

• Like
Reactions: Annunaki ™

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
به نظر من نسخه یک خیلی هم خوب بود، گیم پلی یک خشکی های خاص خودش رو داشت و همین باعث فرقش با عنوان های دیگه شده بود و من یکی رو اصلا اذیت نکرد. جو نسخه یک هم خیلی خوب بود.

نسخه دوم نمیدونم چرا انگار یک ماد برای Crysis هست. همون گیم پلی رو گرفتن یکم تغییر دادن و قابلیت های نانو سوئیت رو بردن شده نسخه دوم بازی. اصلا فکر نمیکردم بخوان اسلحه رو اونجوری کنن، دقیقا کپی برداری بود. موقع گرفتن وسیله ها از روی زمین یا قفسه ها هم دقیقا یک حاله سفید مثل کریسیس دور اجسام میومد که این رو هم اصلا تغییر نداده بودن
در کل بگیم جو جالبی داشت و فضا سازی خوب بود اما من یکی اصلا انتضار این همه شباهت رو نداشتم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به نظر من نسخه یک خیلی هم خوب بود، گیم پلی یک خشکی های خاص خودش رو داشت و همین باعث فرقش با عنوان های دیگه شده بود و من یکی رو اصلا اذیت نکرد. جو نسخه یک هم خیلی خوب بود.

نسخه دوم نمیدونم چرا انگار یک ماد برای Crysis هست. همون گیم پلی رو گرفتن یکم تغییر دادن و قابلیت های نانو سوئیت رو بردن شده نسخه دوم بازی. اصلا فکر نمیکردم بخوان اسلحه رو اونجوری کنن، دقیقا کپی برداری بود. موقع گرفتن وسیله ها از روی زمین یا قفسه ها هم دقیقا یک حاله سفید مثل کریسیس دور اجسام میومد که این رو هم اصلا تغییر نداده بودن
در کل بگیم جو جالبی داشت و فضا سازی خوب بود اما من یکی اصلا انتضار این همه شباهت رو نداشتم.
[h=1]Homefront: The Revolution | PC[/h]اشتباه اومدی برادر:D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
فکر کنم ایندفعه شما منظورمو اشتبه فهمیدی :d
تیکه اول حرفم منظورم Homefront بود که به نظرم من خیلی خوب بود و نظرم رو هم گفتم.
تیکه دومش هم Homefront رو با Crysis 2 , 3 مقایسه کرده بودم.

آخه هرجور نگاش کنی از نظر اسلحه و اون برداشتن وسیله کپی کرایسیس بود. نمیدونم چرا انقدر میخواستن شبیه کرایسیس بشن. البته باز ممکنه یک سری عقیدشون این نباشه اما کم کم اون قسمت اسلحه واقعا حرکت بدی بود، اگر میخواستن قابلیت آپدیت اسلحه رو بزارن میتونستن به یک شکل دیگه بزارن تا اینکه دقیقا همون شکل کرایسیس رو توی این بزارن.

حالا اگر نباید مقایسه میکردم، شرمنده دیگه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
فکر کنم ایندفعه شما منظورمو اشتبه فهمیدی :d
تیکه اول حرفم منظورم Homefront بود که به نظرم من خیلی خوب بود و نظرم رو هم گفتم.
تیکه دومش هم Homefront رو با Crysis 2 , 3 مقایسه کرده بودم.

آخه هرجور نگاش کنی از نظر اسلحه و اون برداشتن وسیله کپی کرایسیس بود. نمیدونم چرا انقدر میخواستن شبیه کرایسیس بشن. البته باز ممکنه یک سری عقیدشون این نباشه اما کم کم اون قسمت اسلحه واقعا حرکت بدی بود، اگر میخواستن قابلیت آپدیت اسلحه رو بزارن میتونستن به یک شکل دیگه بزارن تا اینکه دقیقا همون شکل کرایسیس رو توی این بزارن.

حالا اگر نباید مقایسه میکردم، شرمنده دیگه :d
نه اتفاقا درسته!
منم توی پست قبلیم همینو گفتم! فرق خاصی با کرایسیس نداشت که البته دور از انتظارم نبود چون استدیو سازنده همونه دیگه باید انتظار شباهت داشته باشیم!

اینم یک عکس مقایسه:
HomeFront

Crysis 3
crysis-3_scar_scope.jpg

بنظر من که خوبه!
این قابلیتو بشدت توی کرایسیس دوست داشتم و حالا که این تو هم آوردنش خیلی بهتر شد :D
در کل تریلر جذابی بود بنظرم! حتما ببینید!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
یه لینک از تریلری که میگی میزاری ؟!!
تو پست اول که نیس !

حسو حالشم نیس که دنبالش بگردم ... :d
بیا :D

l7izwsogfkg6524a7mxs.jpg

720p

دوستانی که ندیدن حتما ببینن خالی از لطف نیست :x
بنظر من یکی از بهترین نمایشا رو داشت اما سر و صدا نکرد!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
چیزی که نسخه اول رو جالب میکرد داستان اون بود و جو خاصش. گیم پلی و یه مقداری باگ داشت که باعث میشد هر چند وقت یکبار بازی رو ببندی بگی الان میرم پاکش می کنم. بعد میگفتی نه بزار ببینم تهش چی میشه.
این نمایش اخیر بازی نشون داد گیم پلی بازی هم پیشرفت خوبی داشته. قابلیت های استفاده از موبایل برای شناسی دشمن ها، کنترل ماشین RC و قابلیت های ارتقاع سلاح در طول نبرد که دقیقاً مثل Crysis بود.
البته نکته ی خوبش این بود که هر ارتقاع به یه زمان عقلانی جهت اعمال نیاز داشت. مثلاً میزدی بجای مگسک آهنی Red dot بیاد، باید یه بار مگسک رو از ریل خارج میکرد و بعد Red dot رو جا میزد. و این توی نبرد ها باعث میشه به نظر من اتفاقات نفس گیری بیوفته.
از طرفی دشمنان هم خوب بودند. یه مقدار شیرین عقل میزدند اما به نظر ممکنه پیشرفت کنه.
بعد توی بازی هیچ نشونه ای ا این حرکات Call of Duty وار نبود. یعنی کات سین نمیخورد بازی، چون بازی Open World طراحی شده. و مثلاً تو همون نمایش برای آزاد کردن اون اسیر میبینیم که هم میشه مخفیانه عمل کرد هم پر سر و صدا. و بعد هم که فرار می کنند دیگه کار شما تمام شده است و میرید پی کاراتون.
این قابلیت انجام مراحل به صورت Co-op هم که دیگه سر جهازی نسل جدیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر