چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان یه اکانت گلد هست و یک اکانت سیلور بفرمایید چطور باید لایسنس اکانت گلد را برای اکانت سیلور بزنم ، ممنون میشم بصورت کامل توضیح بفرمایید.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
سلام دوستان یه اکانت گلد هست و یک اکانت سیلور بفرمایید چطور باید لایسنس اکانت گلد را برای اکانت سیلور بزنم ، ممنون میشم بصورت کامل توضیح بفرمایید.

wtf
اشتراک گلد رو نمیتونید انتقال بدید فقط با پروفایل انلایتون که توش گلد رو خریدید میتونید بازی کنید
اگر میخوایید دسته اضافی متصل کنید رو همون اکانت گلد مثلا برای بازی انلاین دونفره میتونید روی دسته اضافی دکمه xبزرگ بزنید که برید تو داشبرد بعد برید اون بالا که عکس پروفایلتون هست بزنید و اون پایین سه تا گزینه داره که وسطیش add geust هست اونو بزنید میتونید دونفره رو اون پروفایل انلاین بازی کنید

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
wtf
اشتراک گلد رو نمیتونید انتقال بدید فقط با پروفایل انلایتون که توش گلد رو خریدید میتونید بازی کنید
اگر میخوایید دسته اضافی متصل کنید رو همون اکانت گلد مثلا برای بازی انلاین دونفره میتونید روی دسته اضافی دکمه xبزرگ بزنید که برید تو داشبرد بعد برید اون بالا که عکس پروفایلتون هست بزنید و اون پایین سه تا گزینه داره که وسطیش add geust هست اونو بزنید میتونید دونفره رو اون پروفایل انلاین بازی کنید

ممنون دوست عزیز با راهنمایی یکی از دوستان انجام شد شما باید پروفایلی که گلد دارد رو روی کنسول که پروفایلش بدونه گلد هست دانلود کرده و مطابق پست یک عمل کنید و از بازی آنلاین و بازیهای دانلودی لذت ببرید.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
ممنون دوست عزیز با راهنمایی یکی از دوستان انجام شد شما باید پروفایلی که گلد دارد رو روی کنسول که پروفایلش بدونه گلد هست دانلود کرده و مطابق پست یک عمل کنید و از بازی آنلاین و بازیهای دانلودی لذت ببرید.

شما سوالتون اشتباه بود کلا باید میگفتید چجوری یک پروفایل دیگرو که گلد نداره بتونیم با پروفایلی که گلد داره انلاین کنیم تا بازی کنند نه انتقال گلد به اون اکانت

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام دوستان دو تا سوال دارم
1. این کارو که اموزش داده شده باید نفر دوم انجام بده؟! یعنی کسی که می خواد از گیم یه نفر دیگه استفاده کنه
2. نفر دوم برای بازی کردن باید انلاین شه؟! ( تو اشتراک EA accsse که اینطوریه)

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام دوستان دو تا سوال دارم
1. این کارو که اموزش داده شده باید نفر دوم انجام بده؟! یعنی کسی که می خواد از گیم یه نفر دیگه استفاده کنه
2. نفر دوم برای بازی کردن باید انلاین شه؟! ( تو اشتراک EA accsse که اینطوریه)

سلام.
1- کاربر دوم باید پروفایل کاربر اصلی رو در کنسول خودش home کنه.
2- بعد از home کردن کاربر اصلی هست که باید برای دسترسی به بازی ه با پروفایل خودش آنلاین بشه.

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام.
1- کاربر دوم باید پروفایل کاربر اصلی رو در کنسول خودش home کنه.
2- بعد از home کردن کاربر اصلی هست که باید برای دسترسی به بازی ه با پروفایل خودش آنلاین بشه.
ممنون از پاسختون ولی با این مشکلات sign in شدن تو live خیلی بد اینطوری

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
ممنون از پاسختون ولی با این مشکلات sign in شدن تو live خیلی بد اینطوری

مشکلات لاگین موقت هست برطرف میشه ایشالا. کمی هم به خاطر اینترنت خاص ایران هست :)
تا به حال برای خودم که مشکل خاصی نبوده البته. فوقش دو سه بار لوگین ارور داده و بار سوم یا نهایت چهارم لاگین شده و بعد از لاگین دیگه هیچ مشکلی نبوده. خاموش و روش کردن مودم و تغییر DNS نیز در برخی موارد مفید میتونه باشه.

آخرین ویرایش:

Abyss

کاربر سایت
Dec 13, 2015
33
سلام اقا من الان برای اینکه بتونم به صورت افلاین بازیهای دانلودی رو بازی کنم توی بخش MY xbox home باید بنویسه: this isn't my home xbox
درسته دیگه؟

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
سلام اقا من الان برای اینکه بتونم به صورت افلاین بازیهای دانلودی رو بازی کنم توی بخش MY xbox home باید بنویسه: this isn't my home xbox
درسته دیگه؟

نخیر برای این که بتونی در حالت آفلاین به بازی های دیجیتالیت دسترسی داشته باشی باید home xbox باشی.

Abyss

کاربر سایت
Dec 13, 2015
33
بله کاملا درسته
اخرشم نفهمیدم:D در هر صورت فرقی ام نکرد، الان بازم میتونم افلاین بازی کنم!
فقط مشکلم این بود که چه افلاین چه انلاین دیگه نمیتونم نصف بازی های free که قبلا دانلود کردم بازی کنم. جالبیش اینه که بازی های بهتر مثه متال گیر، ریمن و ... رو نمیتونم بازی کنم درحالی بازیه چرتی مثه ولگار رو میتونم:|
خواهشا اگه میدونید بگید من این مشکل رو به کجا بگم؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
اخرشم نفهمیدم:D در هر صورت فرقی ام نکرد، الان بازم میتونم افلاین بازی کنم!
فقط مشکلم این بود که چه افلاین چه انلاین دیگه نمیتونم نصف بازی های free که قبلا دانلود کردم بازی کنم. جالبیش اینه که بازی های بهتر مثه متال گیر، ریمن و ... رو نمیتونم بازی کنم درحالی بازیه چرتی مثه ولگار رو میتونم:|
خواهشا اگه میدونید بگید من این مشکل رو به کجا بگم؟

ببینید وقتی شما دکمه make this my home xbox رو میزنید home میشه و از این به بعد دکمه this isnt my home xbox نمایان میشه به این معنی که xbox شما الان home شده و در صورت تمایل میتونین از بین ببرین

نکته دیگه اینه که با تموم شدن گلد دیگه شما نمیتونین اون بازی رو انجام بدین

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
سلام دوستان
چند سوال داشتم
1.مثلا من با دوستم میخوایم باهم شریکی بازی gta یا .. بگیریم من اگه از پروفایل خودم اون بازی خریداری کنم همیشه باید انلاین باشم برای بازی ؟حتی برای بازی های افلاین؟
2.میشه بازی رو که با رفیقم خریدم همزمان انلاین بازی کرد مثلا بازی مثل بتلفیلد یا رینبو یا فیفا ؟
3. سیزن پس بازی هم شیر میشه ؟:D
4.اگه من رفیقم اکانتشو لایسنس کنم هر بازی دیجیتالی که من بخرم واسه اون میاد ؟ و هر بازی هم که اون بخره واسه من میاد ؟:D

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان
چند سوال داشتم
1.مثلا من با دوستم میخوایم باهم شریکی بازی gta یا .. بگیریم من اگه از پروفایل خودم اون بازی خریداری کنم همیشه باید انلاین باشم برای بازی ؟حتی برای بازی های افلاین؟
2.میشه بازی رو که با رفیقم خریدم همزمان انلاین بازی کرد مثلا بازی مثل بتلفیلد یا رینبو یا فیفا ؟
3. سیزن پس بازی هم شیر میشه ؟:D
4.اگه من رفیقم اکانتشو لایسنس کنم هر بازی دیجیتالی که من بخرم واسه اون میاد ؟ و هر بازی هم که اون بخره واسه من میاد ؟:D
1.اره چون home پروفایل شما رو کنسول رفیقته
2.اره میشه
3.اره میشه
4.هر دو باید home همدیگه رو بزنین وگرنه فقط کسی که بازی رو میخره میتونه بازی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر