Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
ممنون
من که از اون اول بازی تا الان موفق به Login نشدم، بدون Login این چلنج شدنی نیست؟
نه دوست عزیز حتما باید بهWBservers لاگین باشید.

- - -ویرایش - - -

منم دقیقا مشکل آقا رضا را دارم ، متاسفانه به WBplay اصلا Login نمیشه . آقا @demonWorld شما به WBplay وصل بودی یا تنها با کانکت بودن به PSN این تروفی را گرفتین؟!
فربد جان من این بازیو دو ماه پیش پلاتش کردم و اونموقع به WB لاگین میشدم و حتما باید وصل باشید و گرنه آنلاین بودن عادی کفایت نمی کنه. الان دیگه بازیو ندارمش و گرنه چک می کردم چرا لاگین نمیشه. اگر هنوز مشکل دارین PS4 را با کامپیوتر توسط PSX Download Helper شر کنید و با v- p - n وصلش کنید و حدود یکی دو روزی وصل باشید تا تروفی را بگیرید. tutorial توی همین جا هست فکر کنم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
@NINJѦ
با تشکر از @.:DEMON LORD:. من کر . ی. و را Share کردم و اطلاعات اکانت WB را وارد کردم و راحت Log In شد و دفعه دوم بدون شیرکردن (یعنی با اینترنت معمولی ) وارد بازی شدم بعد از چند دقیقه خودش Log -In شد و یک علامت تیک سبز رنگ کنار WBPlay ظاهر شد.

خیلی عجیبه که از کامپیوتر بدون ف.یل . تر راحت Log-in میشه حالا چرا روی کنسول این بازی ها را در میاره دیگه باید دید کدام پورت بسته یا فی . لتر شده.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من تو قسمت Gas Town هستم و یه ماموریت قفل شده و روش نوشته Build 2 Projects in Deep Friah's stronghold
الان باید کجا و ایکون اونجا تو نقشه چه شکلیه

آخرین ویرایش:

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دوستان این بازیش داستانش در چه حدیه؟ خوبه؟
چون فیلمش رو که دیدم خوب بود حالا نمیدونم داستان بازیش چطوریه؟
نظر من نه فیلمش نه بازیش داستان خاصی‌ ندران، بازیش کلا دنبال موتور V8 ای و یه ریس اصلی‌ داره که میکشیش،همین! ولی‌ گیم‌پلی بازی‌ فوقالعادست!

• Like
Reactions: Taha75

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان بازی ارزش خرید دارد؟
من بازیو کرک شده روی PC تموم کردم و راضی بودم

بازی ضعف زیاد داره، مثل داستان و تکراری شدن و...
اما در کل ارزش یک بار تموم کردن رو داره قطعاً، من که ازش لذت بردم
به نظرم چندتا ویدیو ازش ببین اگر حال کردی باهاش بگیرش...

• Like
Reactions: Destro

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان بازی ارزش خرید دارد؟
ارزش اوریج خریدن که به هیچ عنوان نداره، ولی اگه مفتی بتونی بازیش کنی به هر نحوی و روی هر پلتفرمی ارزش 10 ساعت رو داره:D
پ.ن: ترجیحا روی PC که ترینر استفاده کنی، به شدت Grindfestـه بازی و باید بچرخی 3 تا کار رو 2000 بار توی مپ انجام بدی، اجباری هم هست این کار تازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر