Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
این چیزی که من دیدم قشنگ از همه نظر سفره این دست بازیا رو جم میکنه ! انصفا خیلی خفن بود مخصوصا Inventory و سیستم لوتینگ ـش (بتزدا یـ اسکی کامل از روشون بره من دیگه هیچی نیمخوام :bighug::D) شوتینگ بازی هم خیلی سنگین و عالی بود ....

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
L-90 ?
تنــدر 90 !!؟ :-/

maxresdefault.jpg

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
سیستم پیشنهادی بازی برای بتا مشخص شده توی صفحه رسمی فیس بوک بازی، اما گفتن شاید تغییراتی کنه، اما تغییرات زیاد نیست.

MINIMAL:

Processor:dual-core processor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3), 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)
RAM: 6 GB
Graphics Card: DX9 compatible graphics card with 1 GB memory
Sound: DirectX compatible audio card
Network: permanent connection to the Internet
Disk space: from 8 GB

RECOMMENDED:

Processor: quad-core processor 3.2 GHz (Intel i5, i7), от 3.6 GHz (AMD FX, Athlon)
RAM: from 8 GB
Graphics Card: DX11 compatible graphics card with 2 GB or more of memory
Sound: DirectX compatible audio card
Network: permanent connection to the Internet
Disk space: from 8 GB

6ivkd9kforu0hjarskry.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
گیم پلی بازی خیلی باحال بود داخل تریلر بعضی از قسمتا داشت بصورت سوم شخص بازی میکرد احتمالا مثه استار وارز میشه بین دوحالت سویچ کرد گرافیک بازی هم خیلی خوب بود

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
پیشنهاد می کنم حتما ببینید، بازی سبک MMO-FPS هست و بتا بازی توی 2016 قراره باشه، سازنده ها هم روس هستن و واقعا تا اینجا فوق العاده به نظر می رسه!

سایت رسمی هم :

Escape From Tarkov
توضیحات رو خوندم خودم رو اماده کردم برای یه چیزه فوق العاده ولی این کلا از سطح انتظارم بالاتر بود!. تازه pre alpha ست :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
توضیحات رو خوندم خودم رو اماده کردم برای یه چیزه فوق العاده ولی این کلا از سطح انتظارم بالاتر بود!. تازه pre alpha ست :D

برای رعایت قوانین بخش تریلر ها پست شمارو به این تاپیک انتقال دادم،

نمایش های بازی واقعا فوق العاده بوده، با توجه به اینکه دیروز هم سیستم پیشنهادی بتای بازی رو منتشر کردن احتمالا بتا هم به زودی عرضه بشه :x

• Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر