Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دمو رو استور آمریکا هم اومده

یه خبر بد :| بازی برا ریحن 1 فقط فیزیکی عرضه میشه :| چیکار کنیم؟ :|

- - -ویرایش - - -

تو کدوم بازی ناروتو دونه دونه کاراکترا رو با تیتر خبر معرفی کردن؟ :d

گفتن از Revolution بیشتر کاراکتر داره

ساسکه بهترین گیم پلی کل بازیای ناروتو رو داره :d

حالا اونقدر دقیق خبراشون رو دنبال نمیکردم! ولی باز کاراکترهای بیشتری رو تو تیتر خبر میدیدم!
نه الان که تیترها خلاصه شده به :ناروتو،ساسکه،اوبیتو،کاگویا! :D

R چندتا کاراکتر داشت؟ :D به طور کلی میشه گفت اکثر کاراکترها رو داره و یه نسخه ی کامل محسوب میشه؟ :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
تاحالا 119 تا شخصیت تایید شده... (حالات مختلف کرکترها هم توشون هست، مثلاً 7 تا ناروتو داریم) :d
کلاً کرکتر روستر بازی پش*م ریزونه. :d:bighug:

اینکه بازی دیجیتالی برای ریجن 1 نمیاد اگه جدی باشه که لعنت به این شانس! :|
من اصلاً بازی فیزیکی نمیخرم و اُمیدوارم حتماً نسخه دیجیتالی داشته باشه وگرنه خریدش برای من منتفیه

تو استور آمریکا بری زده Disc Only و پیش خرید نمیتونی بکنی
yahoo_22.gif

برا من مشکل سارادا و بروتوئه که انحصاری برا پیش خریداست
yahoo_22.gif

نمیدونم جریان چیه اون از کالکتور که فقط برا اروپاست اینم از بازی که برا آمریکا فقط فیزیکی باید خرید

اون Disc Only رو دیروز تو استور آمریکا دیدم، گفتم شاید دیجیتالی دیرتر اضافه میشه... اُمیدوارم همینطور باشه و نسخه دیجیتالی رو تا 10-12 روز دیگه بزارنش
منم میخواستم پیش‌خرید کنم...
yahoo_2.gif

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تاحالا 119 تا شخصیت تایید شده... (حالات مختلف کرکترها هم توشون هست، مثلاً 7 تا ناروتو داریم) :d
کلاً کرکتر روستر بازی پش*م ریزونه. :d:bighug:

اینکه بازی دیجیتالی برای ریجن 1 نمیاد اگه جدی باشه که لعنت به این شانس! :|
من اصلاً بازی فیزیکی نمیخرم و اُمیدوارم حتماً نسخه دیجیتالی داشته باشه وگرنه خریدش برای من منتفیه

تو استور آمریکا بری زده Disc Only و پیش خرید نمیتونی بکنی :|

برا من مشکل سارادا و بروتوئه که انحصاری برا پیش خریداست :|

نمیدونم جریان چیه اون از کالکتور که فقط برا اروپاست اینم از بازی که برا آمریکا فقط فیزیکی باید خرید

- - -ویرایش - - -

حالا اونقدر دقیق خبراشون رو دنبال نمیکردم! ولی باز کاراکترهای بیشتری رو تو تیتر خبر میدیدم!
نه الان که تیترها خلاصه شده به :ناروتو،ساسکه،اوبیتو،کاگویا! :D

R چندتا کاراکتر داشت؟ :D به طور کلی میشه گفت اکثر کاراکترها رو داره و یه نسخه ی کامل محسوب میشه؟ :D

R خیلی کاراکتر داشت بیشترین روستر بازیای ناروتو رو داشت :d منظورتو از نسخه ی کامل نمیفهمم :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آب دستتونه سریع بخوریدش بعد اینو ببینید :d

/watch?v=cQFgBbeiWpA

یه سری حرکت جدیده :d به نام Secret Technique که فکر کنم یه سری Ultimate Jutsuئه که باید آزاد کنیم ولی هرچی هست امیدوارم برا کاراکترای بیشتری اینو بزارن چون واقعا خفن بودن :d

آخر تریلر هم که :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
R خیلی کاراکتر داشت بیشترین روستر بازیای ناروتو رو داشت
:d
منظورتو از نسخه ی کامل نمیفهمم
:d
اگر اشتباه نکنم، تعداد کاراکترهای Generation بیشتر از 3 بود! و R هم یه جورایی دنباله ی G بود! (یعنی جزو سری اصلی نبود و به جاش همه جمعشون جمع بود :d )
گفتم شاید ایندفعه هم اینجوری باشه و بخوان بعد از 4 دوباره یه چیزی بدن کامل تر از این :|
که خوب گویا کامله این خودش! :d پس رفت تو لیست خرید دوباره! :d

برعکس شما ، من فیزیکی دوست دارم بازی ها رو بگیرم:d اینم پیش خریدش بوروتو و مخصوصا سارادا ( :-& ) اصلا برام مهم نیستن...ولی اون لباسی که از کاکاشی گذاشتن! :(( یعنی چیزی بود که من آرزوش رو داشتم :((

آب دستتونه سریع بخوریدش بعد اینو ببینید :d

/watch?v=cQFgBbeiWpA

یه سری حرکت جدیده :d به نام Secret Technique که فکر کنم یه سری Ultimate Jutsuئه که باید آزاد کنیم ولی هرچی هست امیدوارم برا کاراکترای بیشتری اینو بزارن چون واقعا خفن بودن :d

آخر تریلر هم که :))
اون حرکت رو چند روز پیش توی مجله اسپویل کردن:|
امیدوارم اون تکنیک مخفیه کاکاشی هم توی بازی بزارن! >:) تک ضرب باید KO کنه حریف رو! >:)
+ تو خجالت نمیکشی تریلر انگلیسی رو گذاشتی؟ :| :-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ش خریدش بوروتو و مخصوصا سارادا ( :-& ) اصلا برام مهم نیستن...ولی اون لباسی که از کاکاشی گذاشتن! :(( یعنی چیزی بود که من آرزوش رو داشتم :((

اون حرکت رو چند روز پیش توی مجله اسپویل کردن:|
امیدوارم اون تکنیک مخفیه کاکاشی هم توی بازی بزارن! >:) تک ضرب باید KO کنه حریف رو! >:)
+ تو خجالت نمیکشی تریلر انگلیسی رو گذاشتی؟ :| :-"

اتفاقا من خیلی دوست دارم بروتو رو امتحان کنم :d کاکاشی هم اهمیت نمیدم XD

اون تکنیک کاکاشی رو فکر کن رو مادارا یا Kaguya بزنی XDDD

اگر تونستی لینک ژاپنیش رو بزار خودت :d داشتم تریلر معرفی God Eater های جدید رو برا غرب میدیدم دیدم اینم تو صفحشونه :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

ایول :d همین امروز اضافه شده چون تا دیروز که چک میکردم هنوز زده بود Disc Only و Deluxe هم نداشت :d

من که میرم تو کار Deluxe :d تو ناروتو قبلیا که Season pass نداشتن کلی DLC برا لباس و خرت و پرتا میدادن این یکی که Season Pass داره پس حتما میخوان چیزای گولاخی بدن براش :d

شیرینیت هم وقتی بازی رو گرفتی و باهم بازی کردیم با بردن ازت و تحقیر کردنت تو بازی میدم :d

و اینکه آخرین بازییه که میتونم تا ریلیز FF XV بگیرم :| حتی DS III هم فکر نکنم بخرم :(( بستگی داره مارچ برا XV چه نسخه های ویژه ای و باندل هایی معرفی کنن >.<

- - -ویرایش - - -

چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده! حجم بازی 16.4 MBئه XD

- - -ویرایش - - -

خب تو توضیحات هم نوشته Season Pass شامل چیاست:

Exclusive scenarios

new and revived costumes بیشعورا این رو دوباره دارین ازش پول در میارین؟ چون فکر کنم تو R هم پولی بود

combination secret techniques هه هه :d

customization items

playable characters یعنی کیارو میخوان اضافه کنن؟ :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خبر بسیار خوبی بود،دمت گرم امیر... بیا بغل عمو! :bighug: :d
منم دلوکس پیشخرید کردم... اُمیدوارم کرکترهای باحالی اضافه کنن و از اون مهمتر تعداد Secret Techniqueهارو بیشتر و بیشتر کنن. :d

علل حساب عاشق این تکنیکهای ترکیبی شدم که وقت سوییچ کردن بین کرکترها میتونی بزنی... مخصوصاً بیجوها که گویا همشون بیجو بمب باهم ترکیب میکنن!
با اینکه حرکت سوپر باگی بنظر میاد و میشه کاملاً ازش سوءاستفاده کرد ولی حتی تصور سوییچ کردن از ناروتو به یوگیتو و از یوگیتو به فو (3 جینچوریکی محبوبه من) داره روانیم میکنه! :bighug:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خبر بسیار خوبی بود،دمت گرم امیر... بیا بغل عمو! :bighug: :d
منم دلوکس پیشخرید کردم... اُمیدوارم کرکترهای باحالی اضافه کنن و از اون مهمتر تعداد Secret Techniqueهارو بیشتر و بیشتر کنن. :d

علل حساب عاشق این تکنیکهای ترکیبی شدم که وقت سوییچ کردن بین کرکترها میتونی بزنی... مخصوصاً بیجوها که گویا همشون بیجو بمب باهم ترکیب میکنن!
با اینکه حرکت سوپر باگی بنظر میاد و میشه کاملاً ازش سوءاستفاده کرد ولی حتی تصور سوییچ کردن از ناروتو به یوگیتو و از یوگیتو به فو (3 جینچوریکی محبوبه من) داره روانیم میکنه! :bighug:

البته تو یکی از مصاحبه ها گفته بود بین سوئیچ کردن کاراکترا یه محدودیت وجود داره یعنی نمیتونی هی دستت رو سوئیچ باشه و زرت و زورت بین کاراکترا سوئیچ کنی و یه Cool down داره :d

برو تمرین کن ببینم میتونی جلو من نفس بکشی یا نه :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان دموي PS4 اش روي ريجن خاصي اومده يا محدوديتي داره ؟!

من توي استور US سرچ كردم نيومد :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان دموي PS4 اش روي ريجن خاصي اومده يا محدوديتي داره ؟!

من توي استور US سرچ كردم نيومد :|

نه محدودیت نداره و برا EUش رو من دانلود کردم چون اونموقع فقط حرف از گذاشتن دمو برا اروپا بود و الان نمیدونم برا US هم دمو رو گذاشتن یا نه :d

کلا همیشه یه اکانت ریجن 2 هم داشته باش به درد میخوره :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
البته تو یکی از مصاحبه ها گفته بود بین سوئیچ کردن کاراکترا یه محدودیت وجود داره یعنی نمیتونی هی دستت رو سوئیچ باشه و زرت و زورت بین کاراکترا سوئیچ کنی و یه Cool down داره :d

برو تمرین کن ببینم میتونی جلو من نفس بکشی یا نه :d

برو یکبار دیگه اون مصاحبه رو بخون...:d تو همون مصاحبه هم ماتسویاما تلویحاً یه جورایی تایید میکنه که ری*دیم و این حرکت گویا خیلی خرکی از آب در اومده! :bighug:
این کول تایم فقط برای برگشتن به کرکتر قبلیه... یعنی تا اونجا که من فهمیدم از کرکتر 1 به 2 و از 2 به 3 کول تایمی نداره! :d
راجع به تمرین کردن و این حرفا هم همونطور که میدونی من کلاً استعدادی در زمینه فایتینگ ندارم، ولی علل حساب برو کنار بزار باد بیاد عمو جون! :d

پ.ن: دمو هم برای استور US همون یکروز بعد از EU اومد... من خودم از استور آمریکا گرفتم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
برو یکبار دیگه اون مصاحبه رو بخون...:d تو همون مصاحبه هم ماتسویاما تلویحاً یه جورایی تایید میکنه که ری*دیم و این حرکت گویا خیلی خرکی از آب در اومده! :bighug:
این کول تایم فقط برای برگشتن به کرکتر قبلیه... یعنی تا اونجا که من فهمیدم از کرکتر 1 به 2 و از 2 به 3 کول تایمی نداره! :d
راجع به تمرین کردن و این حرفا هم همونطور که میدونی من کلاً استعدادی در زمینه فایتینگ ندارم، ولی علل حساب برو کنار بزار باد بیاد عمو جون! :d

پ.ن: دمو هم برای استور US همون یکروز بعد از EU اومد... من خودم از استور آمریکا گرفتم.

خب وقتی برا برگشت به کاراکتر قبلی کول تایم داره یعنی وقتی از 1 به 2 میری بعد به 3 بعدش باید صبر کنی دیگه :d پس نمیتونی هی زرت و زورت عوض کنی :d
همین الانم تو R باهات شرطی سر زندگیم بازی میکنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر