Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
بعد از اين كه اولين بار تريلر بازي رو ديدم ( مدت ها قبل ) تازه فهميدم چرا ملت اين همه عاشقش اند :|

چون منم عاشقش شدم :(:((:d
واقعاً اكشن اش چيز درست و حسابيه ! يه شلوغي فانتزي اماعالي !

منتظريم ولي اسكوئر ادم نيست كه بازي رو سر موقع بده :|

• Like
Reactions: arash_13

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خبر خاصی که نیست... ولی یک نمایشی توی Jump Festa داشتن، چند ثانیه ای جدید داشت ولی انگار نه انگار :|

یه چند مورد رو بگم :d
دیشب نشستم Tangled رو دیدم دوباره ، میتونم بگم این محیطی که توی KH III ازش در اوردن خیلی شاداب تر و گوگولی تر و خوشگل تره در کل! :d درسته انیمیشن ماله 2010ـه:-" ولی با این حال، KH III که بازیه و به هزار و یک چیز دیگه باید برسه،محیط رو خیلی خیلی بهتر در اوردن :d
مورد بعدی در مورد این Summonـهاست! :| حال نمیکنم راستش:( این قطار و واگن های شهربازی و ... ، به نظرم جالبیه قبلی ها رو ندارن! شاید به خاطر نورانی بودن جذاب باشن...ولی در کل خیر ... :(
نکته ی بعد هم که البته از اول نگرانم کرده اینه که تجربه نشون داده هرچی نسل ها دارن میرن جلوتر محتویات بازی ها آب میره:| الانم که 3تا از دنیاهای بازی مشخصن ( Tangled و BH6 و Frozen ) موندم یعنی چیزی هم برای کلاسیک ها میمونه با این وضعیت؟ :( (البته به 3تا که ختم نمیشه! ولی اینکه چندتا باشن در کل و چندتاش کلاسیک...:( )

یک سؤالم در مورد KH 2.8 و همون نمایش Jump Festa داشتم! بازم در مورد Summonـها ! این رنگین کمونی ها از انیمیشن خاصی بودن یا ساختگی بودن؟ به نظرم این رنگین کمونی بودنشون خیلی زشتشون کرده بود:| :-"

Jump Festa Trailer :
watch?v=Sfw_r1UCPs0

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خبر خاصی که نیست... ولی یک نمایشی توی Jump Festa داشتن، چند ثانیه ای جدید داشت ولی انگار نه انگار :|

یه چند مورد رو بگم :d
دیشب نشستم Tangled رو دیدم دوباره ، میتونم بگم این محیطی که توی KH III ازش در اوردن خیلی شاداب تر و گوگولی تر و خوشگل تره در کل! :d درسته انیمیشن ماله 2010ـه:-" ولی با این حال، KH III که بازیه و به هزار و یک چیز دیگه باید برسه،محیط رو خیلی خیلی بهتر در اوردن :d
مورد بعدی در مورد این Summonـهاست! :| حال نمیکنم راستش:( این قطار و واگن های شهربازی و ... ، به نظرم جالبیه قبلی ها رو ندارن! شاید به خاطر نورانی بودن جذاب باشن...ولی در کل خیر ... :(
نکته ی بعد هم که البته از اول نگرانم کرده اینه که تجربه نشون داده هرچی نسل ها دارن میرن جلوتر محتویات بازی ها آب میره:| الانم که 3تا از دنیاهای بازی مشخصن ( Tangled و BH6 و Frozen ) موندم یعنی چیزی هم برای کلاسیک ها میمونه با این وضعیت؟ :( (البته به 3تا که ختم نمیشه! ولی اینکه چندتا باشن در کل و چندتاش کلاسیک...:( )

یک سؤالم در مورد KH 2.8 و همون نمایش Jump Festa داشتم! بازم در مورد Summonـها ! این رنگین کمونی ها از انیمیشن خاصی بودن یا ساختگی بودن؟ به نظرم این رنگین کمونی بودنشون خیلی زشتشون کرده بود:| :-"

Jump Festa Trailer :
watch?v=Sfw_r1UCPs0

من الان در به در نگران طراحی مزخرف سورام بعد تو میای میگی کلاسیکا پس چی؟ :| کل این بازی رو سورا خفن کرده بعد تو نگران دنیاهای بازیی؟ :|

یکمم با دنیا جلو بری بد نیستا :d همین چند صفحه پیش داشتی هی میگفتی پس چرا نمیرن چندتا دنیای جدید اضافه کنن حالا که اضافه کردن داری گیر میدی که چرا دنیاهای محبوب خودت رو اضافه نکردن؟ :| اینم در نظر بگیر SE با دیزنی داره این بازی رو میسازه مطمعن هم باش که بیشتر دیزنی میگه که کدوم دنیارو تو بازی بزارن بهتره

بعدشم دنیاهای بازی خیلی بیشتر از 3 تاست :d اگر تو همین تریلری که دادی رو نگاه کنی میبینی که Nobody ها هم هستن :d بعدش اگر مصاحبه های اخیر نومورا رو خونده باشی گفته بود که تو هر دنیا Nobody هارو طوری طراحی کردیم که بدونید تو اون دنیا کدوم از اعضای Organization XIII هستن :d حالا چند نفر عضو OXIII هستن؟ :d که با اون Nobody که تو تریلر بود به طور 100 درصد Marluxia اونجاست :d به سلاحی که دست Nobody هاست توجه کنی میفهمی چرا :d با احتمال زیاد هم فکر کنم دنیاهای هر کدوم از Princess ها هم باید تو بازی باشه

منظورم این Nobody ها تو تریلره:

خالا اینم Marluxia :

این بازی بهت بگم خیلی هنوز کار داره تو هم هنوز به فکر اینی که نمیدونم دوبلر گوفی گفته من کارم تموم شده پس یعنی بازی هم داره تموم میشه کارش :d فعلا که میبینی اوضاع چیه :d اینکه همین اوایل کار اومدن 3 تا دنیا معرفی کردن پس بدون تا آخرش خیلی بیشتر اضافه میشه

البته امیدوارم الان نیای فحش بدی که بگی " خب تو باید اخبار و مصاحبه هارو اینجا میزاشتی " :d

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اخبار و مصاحبه ها رو خوندم :d
منم نگفتم بازی تموم شده کارش! حتی فکر نمیکنم 2016 هم عرضه بشه:-" به امید خدا 2017 :(

خوبه گفتم مطمئنا هم دنیاهای بیشتری داریم:| (درست بخون:D ) ولی به طور کلی(راجب استثناها حرف نمیزنیم! شاید KHـم استثنا بشه!) دارم میگم،هرچی داریم میریم جلوتر محتویات بازی ها داره آب میره! یعنی با این موافق نیستی؟:d خوب آدم نگران میشه وقتی 3تا دنیا نشون دادن،هیچکدومشون از کلاسیک ها نیستن:-"(که یکیشونم بس مضخرفه :| BH6 آخه؟ :| چی داره آخه این:| )
من با Tangled و Frozen مخالف نیستم! :d ولی خوب یهو دیدی اومدن غیر از اینا ، Inside Out و the Good Dinosaur و Cars و فلان و بیسار هم گذاشتن تو بازی و چیزی برای دنیاهایی که دوستشون دارم نموند:-" (این وسط اگر از فیلم ها هم دنیایی باشه یحتمل SW یا Marvel هم خواهیم دید اون وسط:-" )
البته اون محیط آخری گویا جایگاه مرلین و اینا بود که البته من ندیدمش:p ولی توی یک ویدیو مقایسه مپش رو که دیدم زیاد بزرگ نبود :d

در مورد سورا هم اتفاقا به نظرم طراحیش خوبه :d و بله چرا نگران دنیاهای بازی نباشم؟ :| شاید جالب ترین نکته ی بازی همین دنیاهاییه که توش میریم! :d و گاهی اوقات تغییر قیافه ها،آیتم ها و شاید مینی گیم هایی که میبینیم :d
دوبلور گوفی هم خبرش مربوط به KH 1.5 بود فکر کنم :| برای خودت میبری و میدوزی و حرف میزاری تو دهنمون :d برو ! برو! :| یه نظر نمیشه داد،فقط میخواد گیر بده :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خودت خواستی الان میرم اون پستت که راجع به دوبلر بود رو پیدا میکنم :d فقط بدو پاکش کن تا پیدا نکردمش :d

اتفاقا اولش فکر میکردم فقط خودمم که میگفتم طراحی سورا فاجعست اما خوشبختانه تو نت خیلیا هستن که مخالف این طراحیشن :| برا من اگه سورا اینجوری باشه انقدر طراحی مزخرف و غیر Soraیی خیلی بدتره تا اینکه دنیاهای بازی دنیاهای انیمیشنای جدید باشه :| ناسلامتی بهترین کاراکتر دنیای گیمینگ منه :| خیلی مزخرفه :| داغونه :| آشغاله :| بدردنخوره :|

خب تو این دنیاهای جدید تغییر قیافه مگه نمیخواد بده؟ :| مگه مینی گیم نمیخواد بزاره؟ :|

- - -ویرایش - - -

Goofy Voice Actor Claims Kingdom Hearts 3 Coming This Year - IGN

یعنی میشه؟ :-s
آخه اینا گفته بودن بعد از FF XV میاد، تا الانم که چیزی نشون ندادن :-"

با سلام :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خودت خواستی الان میرم اون پستت که راجع به دوبلر بود رو پیدا میکنم :d فقط بدو پاکش کن تا پیدا نکردمش :d

اتفاقا اولش فکر میکردم فقط خودمم که میگفتم طراحی سورا فاجعست اما خوشبختانه تو نت خیلیا هستن که مخالف این طراحیشن :| برا من اگه سورا اینجوری باشه انقدر طراحی مزخرف و غیر Soraیی خیلی بدتره تا اینکه دنیاهای بازی دنیاهای انیمیشنای جدید باشه :| ناسلامتی بهترین کاراکتر دنیای گیمینگ منه :| خیلی مزخرفه :| داغونه :| آشغاله :| بدردنخوره :|

خب تو این دنیاهای جدید تغییر قیافه مگه نمیخواد بده؟ :| مگه مینی گیم نمیخواد بزاره؟ :|

- - -ویرایش - - -

با سلام :d
یادم نبود:-" ولی یه همچین خبری رو من در مورد KH کالکشن ها هم یادمه قبل از تاییدشون برای غرب:-"
ولی به هر حال داشتی حرف تو دهنم میزاشتی که فقط همیناست دنیاها :|

سورا من هنوزم میگم طراحیش خوبه! چیه بنده خدا؟ :d

نه دیگه! الان تا جایی که دیدیم،نه Tangled و نه BH6 تغییر قیافه نداده! Frozen هم مطمئنا تغیری حاصل نمیشه به خاطر دنیاش :d (حالا ممکنه یک تغییرات آخر کار بدن! ولی به خاطر دنیاشون تغییرات خفنی رو شاهد نخواهیم بود به نظرم:-" ) کلا اینکه من ریشه ای با انیمیشن های جدید مشکل دارم:-" و هیچ جوره پتانسیل کارهای قدیمی رو ندارن:-" برای همین میگم منتظر دنیاهای انیمیشن های کلاسیک هستم :d
حالا تو نمیدونم چقدر با انیمیشن کلا جور هستی! ولی به نظرت این جدیدا حرفی در مورد گفتن پیش قدیمیا دارن؟ :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یادم نبود:-" ولی یه همچین خبری رو من در مورد KH کالکشن ها هم یادمه قبل از تاییدشون برای غرب:-"
ولی به هر حال داشتی حرف تو دهنم میزاشتی که فقط همیناست دنیاها :|

سورا من هنوزم میگم طراحیش خوبه! چیه بنده خدا؟ :d

نه دیگه! الان تا جایی که دیدیم،نه Tangled و نه BH6 تغییر قیافه نداده! Frozen هم مطمئنا تغیری حاصل نمیشه به خاطر دنیاش :d (حالا ممکنه یک تغییرات آخر کار بدن! ولی به خاطر دنیاشون تغییرات خفنی رو شاهد نخواهیم بود به نظرم:-" ) کلا اینکه من ریشه ای با انیمیشن های جدید مشکل دارم:-" و هیچ جوره پتانسیل کارهای قدیمی رو ندارن:-" برای همین میگم منتظر دنیاهای انیمیشن های کلاسیک هستم :d
حالا تو نمیدونم چقدر با انیمیشن کلا جور هستی! ولی به نظرت این جدیدا حرفی در مورد گفتن پیش قدیمیا دارن؟ :|

برو آقا منظورت همون بود :d

خیلی داغونه طراحیش. از هر نظر بگی بدتر شده حالا تو E3 من جَو گیر شده بودم که گفتم لباسش خیلی خوبه :d ولی درواقع زیاد جالب نیست یعنی همون لباس KH II یا DDD رو داشت خیلی بهتر بود. بعدشم بزرگترین ایرادش اینه که نه تو طراحی جدیدش نه تو حالت های چهرش اصلا و به هیچ وجه حس Sora رو نمیده :| دیگه نسخه های قبلی رو که بازی کردی میدونی Sora چقدر گوگولی و دوست داشتنیه اما این شبیه عقب مونده هاست :| اولین بارمه که به شدت از طراحی نومورا حالم گرفته شد :| امیدوارم یه فکری بکنه به حالش :|

چند وقت پیشم گفتم طراحی جدیدش بیشتر از اینکه نومورایی باشه به یه طراحی شخصیتای دیزنی شبیه شده

آخه مگه میشه؟ برا همینه هی من میگم و تو میگی الکی دارم گیر میدم :d این تغییر قیافه دادن و تغییر مکانیزم گیم پلی تو یه سری دنیاها جز شناسنامه KHئه :d بعد کلا گیم پلی از 2 تا لوکیشن بیشتر نشون ندادن :d

البته من یه چیزی رو اعتراق کنم :d اینکه به نظرم نومورا هرکاری هم بکنه نمیتونه بازیی بهتر از KH II یا حتی BBS بسازه :d

قبول دارم انیمیشنای قدیمی بهترن :d ولی نه اینکه دیگه همه دنیاها از قدیمیا باشه. اتفاقا به نظرم خوب کاری کردن که همین اوایل زدن و 3 تا دنیای جدید از انیمیشنای جدید معرفی کردن چون فکر کنم خودمونم گیر میدادیم که چرا هر بازی که میسازه فقط کپی پیست دنیاهای قبلیه و چیزی اضافه نمیکنه مگر خیلی به ندرت :d حالا یهویی اومد فقط دنیای جدید نشون داد :d البته من حدس میزنم احتمال زیاد دنیای هرکدوم از Princess ها تو بازی باشه که خب هر کدوم اونا (غیر یکیشون) از انیمیشنای قدیمین دیگه :d

وگرنه من خودم خیلی Soraی پری دریای شده یا طرسناک شده خوشم میومد XDDD

همین کارای نومورائه که اعصاب آدم رو خورد میکنه ها :| مردک Olagh عین آدم چیزی که نشون نمیده از طرفی هم مثل آدم چیزی رو تایید نمیکنه :| همین هفته پیش یه مصاحبه داشت هرجی ازش پرسیدن گفت نمیتونم بگم خودتون ببینید :|

خلاصه اینکه یهویی خیلی ناامید شدم نسبت به بازی :| فکر کنم نومورا نفرین شده :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم بگم

بازی Kingdom Hearts Unchained χ امروز تو غرب واسه IOS و Android منتشر شد

من که زدم دانلود و باهاش برم تو فضا /o\

KINGDOM HEARTS Unchained χ – Android Apps on Google Play

فکر نکنم لازم به ذکر باشه که با IP ایران نمیتونید تو استور ببینیدش :|

برا کسایی که مشکل دارن واسه دانلود این سایت رو پیشنهاد میکنم:

downloader-apk.com

خیلی هم راحته کار باهاش

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تایید شد که دنیای FF تو این شماره از بازی نیست!:|

گفتن از FF چیز دیگه ای اضافه نمیکنیم نه اینکه کلا هیچی از FF نیست

به هر حال مزخرف ترین چیزی بود که درباره بازی شنیدم :| یه حسی بهم میگه بازی زیادی داره میره طرف دیزنی و فاجعه و این حرفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر