PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شما چطور اون دو تا پایه ابی رنگ رو ثابت نگاه میداری؟

اینجا چی نگه داشتنی داره؟ اول میری پشت سر این سه تا مجسمورو میزنی بعدش این 2 تا آبیه که توی عکس معلومه میزنی

latest

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
داداش واسه این گلیچ اول باید بری چلنجارو بازی کنید هفتا هست تموم که شد یه قسمت هست میتونی بری تعداد دشمنا و مرحله این چیزاس رو خودت انتخاب کنی بعد بازی رو اونجا میزاری رو تایتان مد بعد چند بار میبازی بازی ازت میپرسه میخوای درجه سختی بازی رو بیارم پایین میگی نه بازی میاد صفحه اول نیو گیم بزنی تایتان مد انتخاب میکنی بعد میبینی که همه سلاحا واست بازه بعد رسیدی به این مرحله ستونها با اون دستای قدرتی میری اول پشت کله مجسمه هارو میشکونی تا ستونهارو ول کنن بعد میری ستوها رو میشکونی یهو بازی میاد اخر و صحنه نبرد با پدرجان زعوس البته ناگفته نماند واسه اینکار باید اول یبار بازی رو تموم کرده باشید حالا رو هر حالتی میخواد باشه فیلمشم تو یوتیوب هست خودم بازی رو پلات کردم

mehdidari

کاربر سایت
Aug 2, 2016
2
از تو تنظیمات ps4 گزینه ی sound and screen >display area setting فول اسکرین کنید بازی هم فول اسکرین بشه امتحان کنید شاید جواب بده
سلام.دوستان من تازه ps4 گرفتم و با منوهاش اشنایی ندارم. کادر سیاه وتسه منم هست. چی کنم که مشکلم حل بشه؟؟

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
سلام دوستان مرحله uper garden که یسری اهرم هست باید بچرخونی تا پل درست بشه اخرین اهرم شکسته چیکار کنم کمککککک

winstrol

کاربر سایت
Dec 16, 2016
1
با سلام خدمت دوستان و اساتید
متاسفانه حین بازی حواسم نبود چند بار باختم و بازی رو از حالت تایتان ( سخت ) روی easy بردم ... حالا میخواستم بدونم چجوری دوباره میتونم بازی رو رو تایتان بذارم.خواهش میکنم کمک کنید اینجوری بازی خیلی مسخره شده :(([-(:-<

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
با سلام خدمت دوستان و اساتید
متاسفانه حین بازی حواسم نبود چند بار باختم و بازی رو از حالت تایتان ( سخت ) روی easy بردم ... حالا میخواستم بدونم چجوری دوباره میتونم بازی رو رو تایتان بذارم.خواهش میکنم کمک کنید اینجوری بازی خیلی مسخره شده :(([-(:-<
حدس ترسناکت درسته دوست عزیز!:D باید از اول بری اگه سیو زدی روی قبلی!:| حالا کجای بازی بودی؟

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
اقا تو تخفیفات من این بازی رو خریدم . موقعه شروع بازی چشمام اینجوری بود :Shocked: من بیشتر خونده بودم واقعا این بازی هیچ فرقی بجز رزولوشن و 1080 بودن با نسخه ps3 نداره کاری نداریم به این حرفا! یعنی ناموسا 5 سال ps3 همچین گرافیکی داشته؟ |||||||||||||||||||: یعنی اینجوری بازیی میکردی خدای جنگ رو؟ |||: واقعا گرافیکش همین الان هم هم عالیه لامصب تکسچر های کریتوس با ادم حرف میزنه |: و این که واقعا 60 فریم بازی رو خیلی لذت بخش و روان کرده (: کلا الان خیلی خوش حالم به جای |until down خریدمش (((:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر