Insurgency

ss_b33396e951326b8a025521a3594699a1dbd0f0c8.1920x1080.jpg

با نام خدا
اگر نام Insurgency برای شما آشناست، این به خاطر اینست که ادامه مود محبوب Insurgency:Modern Infantry Combat با تغییرات کامل ساخته شده برای Half Life 2 بوده. ما در چند روز پیش دفعات زیادی Insurgency بازی کردیم، و با این که بازی هنوز کامل نیست، ویژگی فوق العاده ای دارد...ویژگی که در بازی های امروزی ناقص است.

بازی تا مرکز آن، روی گیم پلی و عکس العمل بازیکن متمرکز است. در این بازی دو گروه وجود دارند،Insurgents، که شبیه اعضای القائده و داعشند، و Security یا سربازان ویژه نظامی.

ذکر کردیم که بازی هاردکور است؟ Insurgency به دنبال واقعیت است، پس ارتباط کلید پیروزیست. بدون یارانی که مواظب اطراف ما هستند،مثل دنیای واقع به راحتی شکست می خوریم. وقتی که با یاران خود پیش میرفتیم، توانستیم مناطقی را تصرف و هم دیگر را از خطرات حفظ کنیم.

ss_18218f434fade7ff9dd2f16ac88bc636750b331b.1920x1080.jpg

جنبه های واقعی بازی ممکن است برای بعضی ها طعم شوری داشته باشد، در حالیکه دیگران سختی موقعیت را حفظ میکنند. بدون نشانه گر وسط صفحه، شمارنده ذخیره، بدون نقشه، ریلود اتوماتیک، و تقریبا بدون HUD، علامت های قرمز تیر خوردن وجود ندارند، فقط کمی تکان خوردن و مات شدن، در واقع اکثر مواقع اگر تیر به ما خورده شود، مرگ فوریست. خوشبختانه، بازیکنهای بازگذاری شده بعنوان پشتیبانی وارد میشوند، با آمدن مکرر هر دسته، هدف تحت تصرف قرار میگیرد یا نابود میشود.

بازی از روش امتیاز تامین تجهیزات استفاده میکند که به بازیکنان اجازه میدهد اسلحه و وسایل خود را ارتقا دهند. امتیاز ها با تصرف پایگاه ها، کشتن دشمن، و زنده ماندن، بدست می آیند.ما در لحظه اول قیمت ارتقا مناسب با موقعیت را درک کردیم. همینطور که با انجام دادن کار های بیهوده و مسخره، مثل ترکیب SMG با دوربین 4 برابر زوم، بازی ما را مجازات میکند.

ویدیویی از گیم پلی بازی : (این ویدیو در گیم سرور گیمیکس ضبط نشده است، به زودی ویدیو گیم پلی در سرور گیمیکس گذاشته میشود)

گیم پلی بازی insurgency - گیمیکس

گیم مود های مختلفی برای امتحان کردن وجود دارد، ما بعضی از استثنایی ترین آن ها را پوشش میدهیم:

Firefight گیم مود متمرکز بر تیم به صورت PVP که باید برای کنترل سه هدف بجنگید، همه آن ها را محکم نگه داشته یا تیم حریف را نابود کرده تا پیروز شوید. تنها شرط؟ شما زمانی بازگذاری میشوید که تیم شما هدفی را بدست آورده باشند.

Strike گیم مود دفاع و حمله، که شما باید تجهیزات دشمن را پیدا کرده و از بین ببرید.(یا محافظت کنید) با نابود کردن آنها یاران بیشتری وارد میشوند و زمان بیشتر میشود، و عکس آن برای گروه مدافع اتفاق می افتد.

Push گیم مودی که تیم حمله گر باید به ترتیب هدف را بدست آورد، مثل بازی Team Fortress 2 ، تفاوت اصلی در Insurgency اینست که بازگذاری تیم مدافع محدود است، با تمام شدن آن بازی به پایان میرسد.

header.jpg

. با تشکر از همراهیتون

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
سرور ایرانی زده شده برای بازی؟
چقدر هم خوب!

بازی واقعا خوبیه... من خودم مدتی بازی میکردم واقعا خوشم اومده بود.... آپدیت هاش هم چیزای جالبی اضافه میکنه و مشکلاتش هم برطرف شده.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من سه چهار شب میرفتم تو هیچ کسی نبود :D !

تو قسمت Vote مپ هم اضافه کنید این Mod های دیگرو فقط Skirmisih دارید

اصل حال بازی به Push عه

زمانی که کسی هم میاد بگید .. اکثرا دیدم خالی بوده

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سرور ایرانی زده شده برای بازی؟
چقدر هم خوب!

بازی واقعا خوبیه... من خودم مدتی بازی میکردم واقعا خوشم اومده بود.... آپدیت هاش هم چیزای جالبی اضافه میکنه و مشکلاتش هم برطرف شده.
سلام

بله اولین سرور توسط مجموعه گیمیکس زده شده واسش. به خاطر سبک خاصی که داشت توجه مارو جلب کرد به خودش و از آنجا قیمت بازی نیز کم هست و خیلی انتظار میرفت قیمتش از حرف ها بالا تر باشه. و فعلا هم پلیر های کمی داره که انشالله پلیر های بیشتری جذب این بازی شوند

من سه چهار شب میرفتم تو هیچ کسی نبود :D !

تو قسمت Vote مپ هم اضافه کنید این Mod های دیگرو فقط Skirmisih دارید

اصل حال بازی به Push عه

زمانی که کسی هم میاد بگید .. اکثرا دیدم خالی بوده
سلام

بله دوست عزیز خالی هست اکثرا فکر کنم پلیر ایرانی کمی داره این بازی و تازه انگار داره جا میفته چون کمتر کسی دیده باشم این بازی رو داره ولی بازی واقعا محشری هست.

کانفینگ سرور نیز کم کم داره کامل میشه و انشالله مد های دیگه نیز اضاف میکنیم.

لطفا از دوستان خواهش دارم که این بازی رو حمایت کنند چون همونطور که گفته شده قشنگی بازی به تیمی بودنش هست.

موفق باشید

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
تاپیک بازی خیلی دیر ایجاد شد اما چیزی از ارزشهای بازی کم نمی کنه
بازی دقیقا شبیه ساز نبردهای خیابانیِ و بسیار تاکتیکال هست !
سرورهای زیادی داره و مودهای خوبی هم داره منتها تا اینجایی که من جلو رفتم و به rank 1 رسیدم هنوز ضعف هایی داره از قبیل وجود سرورهای unofficial فراوان که point ها و امتیازاتتون رو ثبت نمی کنه متاسفانه !

از لحاظ شباهتش با کانتر باید بگم به هیچ وجه شباهتی بین این بازی و کانتر وجود نداره ! شاید بیس بازی همون باشه اما مپ ها گسترده تر هستن و خیلی خوب ساخته شدن .
چیزی که نظر منو جلب کرد صدای واقعی اسلحه هاست که تو هیچ بازی حتی بتلفیلد این صداها رو نمی تونید بشنوید !
بازی با sweet fx هم کاملا سازگاره و گرافیک خوبی و ارائه میده .
با توجه به تعداد بالای سرور ها پینگ شما هم خیلی متغیره !

بهترین مودش به نظر من survival mode هست که شما و هم تیمی هاتون داخل یک تیم مقابل bot ها قرار می گیرید و در پایان باید تمام bot ها رو نابود کنید .
با تصرف هر base شما می تونید تمام افراد تیم تون که کشته شدن رو دوباره spawn کنید !

هوش مصنوعی که برای این bot ها طراحی شده یکی از بهترین هاست که نظیرش رو ندیدید ! :-o
و واقعا لذت بخشه .

از نظر کلاس ها ،
بازی در کلاس های sniper , engineer , support و Recon همینطور rocketer و ... یک الی 2 کلاس دیگه خلاصه میشه !
افراد حاضر در هر تیم فقط می تونن در لحظه به یکی از کلاس ها دسترسی داشته باشن !
فرضا دو عدد اسنایپر نداریم ! هرکسی که زودتر داخل مپ spawn بشه می تونه سریعتر به loudout بازی دسترسی داشته باشه و کلاس دلخواهش رو انتخاب کنه ! با پر شدن اون کلاس نفرات دیگه باید به سراغ سایر کلاس ها برن !
ladout شما در هر لحظه از زمان بازی با زدن دکمه M قابل دسترس و CUSTOMIZE خواهد بود !
برای شخصی سازی اسلحه یا استفاده از GRENADE ها و حتی SECONDARY WEAPON ها شما باید امتیاز لازم رو داشته باشید .
با کیل گرفتن یا برنده شدن در اون راند به شما POINT داده میشه تا در راند بعد بتونید سلاح های لازم رو تهیه کنید !

این سیستم کاملا عادلانه ست و شما رو مجبور میکنه بهتر بازی کنید و استراتژی تون رو تغییر بدید .
بازی در اوایل شروع خیلی خیلی گیج کنندست و احتیاج به زمان داره تا نحوه بازی کردن و انتخاب نوع سلاح و امتیاز بندی و کاستومایز رو متوجه بشید !
بعد از 20 ساعت تازه دستتون میاد .

امتیاز دیگه ای که از سمت سازنده ها برای بازی در نظر گرفته شده امکان مودینگ بازی و مپ هاست که به طور مستقیم از قسمت workshop استیم قابل دانلود بر روی بازی هست .
جالب ترینش اضافه کردن صداهاست . مثل صدای الله اکبر !
با شروع راند همه الله اکبر گویان با لحجه غلیظ عربی حمله می کنن ! :d ی حسی بهت دست میده انگار جزو القاعده یا داعش شدی !
:)) خیلی فانِ . حتما آزمایش کنید و لذت ببرید .

بازی دارای حجم 4.3 گیگ برای دانلود و به 6 الی 8 گیگ فضا برای نصب روی سیستم احتیاج داره .

آخرین ویرایش:

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سلام.

بله همینطوره اصلا سبکش خیلی فرق داره یک سبک کاملا نو هستش راستی که نسخه ایرلی اکسس هست ولی به نطر من هیچ نقصی توی بازی نمیشه دید.
هر مدت هم یک آپدیت میاد که کاملا بازی رو بهتر از قبل میکنه.

و اینکه بگم بازی کاملا با کانتر فرق داره چون توی کانتر یک نفر میتونه یک تیم رو از پا در بیاره که یک جورایی تخیلی هست بازیش. ولی توی این بازی اینطور نیست.

اصلا نمیشه چیزی رو توضیح داد باید حتما بازی کنید تا بفهمید و اطمینان دارم که از خرید بازی پشیمون نمیشید.

دوستانی نیز که میخوان این بازی رو با قیمت کم خرید کنند بهم پیام بدن واسشون تهیه میکنم.

البته قصد من بازاریابی نیست و تبلیغ نیست . فقط میخوام توجه دوستان به این بازی رو کسب کنم.

موفق باشید

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
تاپیک بازی خیلی دیر ایجاد شد اما چیزی از ارزشهای بازی کم نمی کنه
بازی دقیقا شبیه ساز نبردهای خیابانیِ و بسیار تاکتیکال هست !
سرورهای زیادی داره و مودهای خوبی هم داره منتها تا اینجایی که من جلو رفتم و به rank 1 رسیدم هنوز ضعف هایی داره از قبیل وجود سرورهای unofficial فراوان که point ها و امتیازاتتون رو ثبت نمی کنه متاسفانه !

از لحاظ شباهتش با کانتر باید بگم به هیچ وجه شباهتی بین این بازی و کانتر وجود نداره ! شاید بیس بازی همون باشه اما مپ ها گسترده تر هستن و خیلی خوب ساخته شدن .
چیزی که نظر منو جلب کرد صدای واقعی اسلحه هاست که تو هیچ بازی حتی بتلفیلد این صداها رو نمی تونید بشنوید !
بازی با sweet fx هم کاملا سازگاره و گرافیک خوبی و ارائه میده .
با توجه به تعداد بالای سرور ها پینگ شما هم خیلی متغیره !

بهترین مودش به نظر من survival mode هست که شما و هم تیمی هاتون داخل یک تیم مقابل bot ها قرار می گیرید و در پایان باید تمام bot ها رو نابود کنید .
با تصرف هر base شما می تونید تمام افراد تیم تون که کشته شدن رو دوباره spawn کنید !

هوش مصنوعی که برای این bot ها طراحی شده یکی از بهترین هاست که نظیرش رو ندیدید ! :-o
و واقعا لذت بخشه .

از نظر کلاس ها ،
بازی در کلاس های sniper , engineer , support و Recon همینطور rocketer و ... یک الی 2 کلاس دیگه خلاصه میشه !
افراد حاضر در هر تیم فقط می تونن در لحظه به یکی از کلاس ها دسترسی داشته باشن !
فرضا دو عدد اسنایپر نداریم ! هرکسی که زودتر داخل مپ spawn بشه می تونه سریعتر به loudout بازی دسترسی داشته باشه و کلاس دلخواهش رو انتخاب کنه ! با پر شدن اون کلاس نفرات دیگه باید به سراغ سایر کلاس ها برن !
ladout شما در هر لحظه از زمان بازی با زدن دکمه M قابل دسترس و CUSTOMIZE خواهد بود !
برای شخصی سازی اسلحه یا استفاده از GRENADE ها و حتی SECONDARY WEAPON ها شما باید امتیاز لازم رو داشته باشید .
با کیل گرفتن یا برنده شدن در اون راند به شما POINT داده میشه تا در راند بعد بتونید سلاح های لازم رو تهیه کنید !

این سیستم کاملا عادلانه ست و شما رو مجبور میکنه بهتر بازی کنید و استراتژی تون رو تغییر بدید .
بازی در اوایل شروع خیلی خیلی گیج کنندست و احتیاج به زمان داره تا نحوه بازی کردن و انتخاب نوع سلاح و امتیاز بندی و کاستومایز رو متوجه بشید !
بعد از 20 ساعت تازه دستتون میاد .

امتیاز دیگه ای که از سمت سازنده ها برای بازی در نظر گرفته شده امکان مودینگ بازی و مپ هاست که به طور مستقیم از قسمت workshop استیم قابل دانلود بر روی بازی هست .
با شروع راند همه الله اکبر گویان با لحجه غلیظ عربی حمله می کنن ! :d ی حسی بهت دست میده انگار جزو القاعده یا داعش شدی !

بازی دارای حجم 4.3 گیگ برای دانلود و به 6 الی 8 گیگ فضا برای نصب روی سیستم احتیاج داره .

من فکر کنم رنک 10 اینا باشم خخخ

خیلی حال میده

اقا شب اگر پلیر داشتید منم یه سر میام

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
بازی از نظر سبک یه نسخه جمع و جور تر و امروزی Red Orchestra ـه به نظرم. زیاد شباهتی به بتلفیلد و آرما و CS نداره.

من با توجه به چیزی که از این بازی دیدم نیاز چندانی به ماد نداره، چون هر راند همینجوری صدای الله اکبر ملت گوش آدمو کر میکنه :D نارنجک میندازن داد میکشن الله اکبر، راکت لانچر شلیک میکنن داد میکشن الله اکبر، capture میخوان بکنن با فریاد الله اکبر راش میدن :D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بازی از نظر سبک یه نسخه جمع و جور تر و امروزی Red Orchestra ـه به نظرم. زیاد شباهتی به بتلفیلد و آرما و CS نداره.

من با توجه به چیزی که از این بازی دیدم نیاز چندانی به ماد نداره، چون هر راند همینجوری صدای الله اکبر ملت گوش آدمو کر میکنه :D نارنجک میندازن داد میکشن الله اکبر، راکت لانچر شلیک میکنن داد میکشن الله اکبر، capture میخوان بکنن با فریاد الله اکبر راش میدن :D

قاتل الکلب امریکایی :D

الی الیمین الی الیمین

اینا هم میگن تو اون ماد عه

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سلام

به اطلاع دوستان میرسانم که دو سرور با مد Push و Coop به صورت اولین بار توسط مجموعه گیمیکس راه اندازی شد. امیدواریم که از این دو مد لذت ببرید.

نظرات و یا پشنهاداتی داشتید از طریق پیام خصوصی یا تیم اسپیک به آدرس : 185.88.178.120 در خدمت عزیزان هستیم

m jax

کاربر سایت
Jan 21, 2011
123
سلام
خوب منم بازی رو گرفتم با این بازی ما رو یک تنه فرستادین وسط جنگ سوریه و عراق که >:) دیشبم سرور ایران چند نفر بودیم چند دست بازی کردیم با حال بود ...

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سلام خدمت دوستان

از آنجا که پلیر این بازی بسیار کم و پراکنده هستند. قرار شد که جهت هماهنگی بین بازیکنان آن ها را در یک مکان جمع نماییم.

دوستانی که این بازی را دارند لطفا در گروه استیم این بازی عضو بشند : Steam Community :: Group :: IRANIAN INSURGENCY

و بعد از عضویت لطفا نام کاربریشون رو در اینجا ذکر کنند

با تشکر از همگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر