Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به نظر من اینکه بعضی ماموریت ها رو مجبور میکنه با ایو یا ژاکوب بری بده . من تا حالا بیشتر ماموریت ها رو با ژاکوب رفتم الان تو سکانس چهار مجبورم کرده که یه ماموریت رو با ایو برم در صورتی که من همه اسکیل ها و لباس و اسلحه ها رو برای ژاکوب آپدیت کردم و ایو رو اصلا اپدیت نکردم . الان هم پول ندارم ایو رو آپدیت کنم . اگر کل ماموریت ها انتخابی پلیر بود بهتر بود .
اتفاقا به نظرم اینجوری بهتر و بیشتر به داستان سرایی کمک کرده!
آپگرید خود کاراکتر که با هم انجام میشه! پس از نظر Skill مشکلی نیست! سلاح ها هم که مشترکا استفاده میشه! اونم مشکلی نیست! تنها مورد،آپگرید لباس هستش!
بازی هم بدبختی اینه که اصلا سخت نیست که بدون آپگرید نشه کاری کرد! :d

---
به به! این هفته جک قاتل بیاد ببینیم چه ترتیب داده برامون! >:)
بانو هم :( :(
امیدوارم طولانی باشه! و چیزای جالبی هم اضافه شده باشه به بازی! >:) توی AC:U که سلاح های اضافه شده به بازی قشنگ میچربید به بازیه اصلی! خیلی چیزای خاص تری توشون بود! :d

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
ای بابا چرا سیستم مورد نیاز بازیا هی داره میره بالا مخصوصا سری assassin's creed الان این از unity بدتر داره اجرا میشه واسه من ، اونو حداقل میشد رو مدیوم یا های بری ، syndicate رو روی low هم نمیشه راحت بازی کرد .
اون حالت مخفی کاریشم اصلا جالب نیست ، مثل پیر مردا خم خم راه میره :d ، مثل قبل بود بهتر بود . قبلا که مبارزات تن به تنش هم با شمشیر بود خیلی بیشتر حال میداد ، هیچکی جرات نمیکرد بیاد جلو b-) ، این که فعلا مبارزات تن به تنش چنگی به دل نمیزنه .

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اتفاقا به نظرم اینجوری بهتر و بیشتر به داستان سرایی کمک کرده!
آپگرید خود کاراکتر که با هم انجام میشه! پس از نظر Skill مشکلی نیست! سلاح ها هم که مشترکا استفاده میشه! اونم مشکلی نیست! تنها مورد،آپگرید لباس هستش!
بازی هم بدبختی اینه که اصلا سخت نیست که بدون آپگرید نشه کاری کرد! :d

---
به به! این هفته جک قاتل بیاد ببینیم چه ترتیب داده برامون! >:)
بانو هم :( :(
امیدوارم طولانی باشه! و چیزای جالبی هم اضافه شده باشه به بازی! >:) توی AC:U که سلاح های اضافه شده به بازی قشنگ میچربید به بازیه اصلی! خیلی چیزای خاص تری توشون بود! :d

نه اینطور نیست من سلاح ها ( خنجر و تفنگ ) و همچنین اسکیلهای ژاکوب رو آپدیت کردم ولی الان برای ایو نمیزاره از اونا استفاده کنم . پلی فور بازی میکنم .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نه اینطور نیست من سلاح ها ( خنجر و تفنگ ) و همچنین اسکیلهای ژاکوب رو آپدیت کردم ولی الان برای ایو نمیزاره از اونا استفاده کنم . پلی فور بازی میکنم .
اینطور نیست دیگه چیه! :|
دقیقا همینطوره! :d حتی توی خود بازی هم همون اوایل این مورد رو مینویسه که سلاح ها بین ایوی و جیکوب Share میشن! :d

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اینطور نیست دیگه چیه! :|
دقیقا همینطوره! :d حتی توی خود بازی هم همون اوایل این مورد رو مینویسه که سلاح ها بین ایوی و جیکوب Share میشن! :d

فهمیدم چطوریه درستش کردم . اولش نمیومد ولی خلاصه درست شد .
فقط الان یه مساله هست که من تو سکانس 4 سه تا مموری رفتم الان غیر از مموری train hideout memories هیچ آیکن درخشانی رو مپ نیست که این آیتم جزو ساید میشن ها هست . میخواستم بدونم مگه ساید کویست ها اجبازیه رفتنش علاوه بر میشن های اصلی ؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
بازی فوق العاده نیست ولی خوب رو به عالی هستش و سرگرم کننده هستش گرافیک هم عالی هستش ولی مثل یونیتی فوق العاده نیست :d چیزی که تو سری بازیه آساسینز (نسل هشتی ها)

و واچ داگز خیلی جالبه رفتار و حرکات خیلی طبیعی npc ها هستش همین بازی رو برین تو خیابون یا پارک ها وبه رفتار مردم نگاه کنید واقعا دیدنیه:d

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
فهمیدم چطوریه درستش کردم . اولش نمیومد ولی خلاصه درست شد .
فقط الان یه مساله هست که من تو سکانس 4 سه تا مموری رفتم الان غیر از مموری train hideout memories هیچ آیکن درخشانی رو مپ نیست که این آیتم جزو ساید میشن ها هست . میخواستم بدونم مگه ساید کویست ها اجبازیه رفتنش علاوه بر میشن های اصلی ؟

چند تا ساید میشن رفتم ادامه مموری اصلی سکانس 4 آزاد شد . میخواستم بدونم تو بقیه سکانسها هم همینطوره و ساید میشنها اجباریه ؟

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
چند تا ساید میشن رفتم ادامه مموری اصلی سکانس 4 آزاد شد . میخواستم بدونم تو بقیه سکانسها هم همینطوره و ساید میشنها اجباریه ؟

بلی.
البته در واقع به اون شکل هم Side Mision نیستن! بنوعی بخشی از ماموریتهای اصلی بازی به حساب میان که در کنار خط اصلی بازی، کمک میکنن به شکل گیری داستان. از قبیل ماموریتهای داروین و ...

جدا از محتوای DLC که کاملا برام جذاب و اضی کنندس..
نمدونم چرا Evie رو بیش از حد پیرکردن!:|
و مهمتر از اون چقدر بد و بدون جذابیت پیر کردن. اصلا راضی نیستم.
شبیه مامانبزرگای مهربون قصه گو شده#:-s

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خواهشا یکی راهنمایی کنه . من هیچ ماموریتی برام روی نقشه معلوم نیستش به جز ماموریت چارلز دیکنز . به خاطر همین فقط از تو قطار ماموریت میگیرم . ماموریت های قطار ماموریت اصلی هستن یا چارلز دیگنز اصلیه هست ?

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
خواهشا یکی راهنمایی کنه . من هیچ ماموریتی برام روی نقشه معلوم نیستش به جز ماموریت چارلز دیکنز . به خاطر همین فقط از تو قطار ماموریت میگیرم . ماموریت های قطار ماموریت اصلی هستن یا چارلز دیگنز اصلیه هست ?

ماموریتهای اصلی یکجا متمرکز نیستن. گاهی داخل Train HideOut، و گاهی هر جاای دیگه ای روی نقشه..
( ماموریتهای چارلزدیکنز فکر نمیکنم اصلی باشن!)

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

اون آیکنهای درخشان زرد ماموریت هایی هستن که حتما باید بری . ماموریت های فرعی بعضی هاش دلبخواهیه بعضیهاش هم حتما باید بری مثلا تو سکانس چهار تا نه چند تا ماموریت فرعی نری اجازه بهت نمیده که سکانس رو کامل کنی که همون آیکن های درخشان بری مشخصه .
تو این لینک کمک میکنه و متوجه میشی کدام اصلیه کدام فرعی .
http://guides.gamepressure.com/acsyndicate/

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
مبارزه ها خیلی خوب از کار دراومده گرافیک هم با اینکه دانگرید شده برای یه بازی با مپ بزرگ قابل قبوله موسیقی هم مناسبه . در کل من خیلی از بازی خوشم اومده . من خودم تمام نسخه های اساسین غیر 4 رو که از اصلش با بردن تو دریا دور شده بود رو بازی کردم ( البته اونم تا وسطاش رفتم ( خلاصه حتما اگه فن اساسین هستید این بازی رو از دست ندید که پشیمون میشید . البته شاید یه دلیل دیگش هم این باشه که کلا من از اون دوره تاریخی خوشم میاد .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
با نظرات دوستان خریدش واجب شد
من اخرین نسخه ای که بازی کردم AC 3 بود که نه با محیطش نه با شخصیت نچسبش
حال کردم شماره های بعدی هم که زد تو کار دریا مشکلات فنی که به کل بوسیدمش گذاشتمش کنار
ولی الان باید حتما بگیرمش بعد 3 شماره دور موندن از(IV.unity.rogue) فکر کنم خیلی بهم بچسبه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر