3ds vs3ds LL

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
اندازش عالیه!!! طراحیش خ بهتر شده! جنسش هم بهتر شده! مات هم که شده! تازه روی Screen هاش هم سه تا لایه Anti-Glare گذاشتن که زیر نور خورشید خ خ بهتر از 3DS عمل میکنه! در ضمن! درسته که رزولوشنش همونه، ولی اندازه پیکسل ها بزرک شده! یعنی کیفیت تصویر هیچ فرقی با 3DS معمولی نداره! D-Pad + دکمه های A, B, Y & X و Circle Pad بهبود یافته! تازه با این صفحه بزرگ جای بیشتری برای لمس صفحه پایینی دارید! به طوری که با انگشتتون هم خ راحت میتونید کار کنید! من که هر کاری کنم روی اون صفحه کوچیک نمیتونم با انگشت کار کنم :d تازه هر چی صفحه بزرگتر باشه خاصیت 3D هم خ بیشت خودشو نشون میده!
در کل من که عاشق این کنسول (3DS XL) شدم! :x ماهه! :-* فقط جیبم خالیه :(( :(

آخرین ویرایش:

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
اندازش عالیه!!! طراحیش خ بهتر شده! جنسش هم بهتر شده! مات هم که شده! تازه روی Screen هاش هم سه تا لایه Anti-Glare گذاشتن که زیر نور خورشید خ خ بهتر از 3DS عمل میکنه! در ضمن! درسته که رزولوشنش همونه، ولی اندازه پیکسل ها بزرک شده! یعنی کیفیت تصویر هیچ فرقی با 3DS معمولی نداره! D-Pad + دکمه های A, B, Y & X و Circle Pad بهبود یافته! تازه با این صفحه بزرگ جای بیشتری برای لمس صفحه پایینی دارید! به طوری که با انگشتتون هم خ راحت میتونید کار کنید! من که هر کاری کنم روی اون صفحه کوچیک نمیتونم با انگشت کار کنم :d تازه هر چی صفحه بزرگتر باشه خاصیت 3D هم خ بیشت خودشو نشون میده!
در کل من که عاشق این کنسول (3DS XL) شدم! :x ماهه! :-* فقط جیبم خالیه :(( :(

من که راحت با انگشت رو اون صفحه کوچیک کار می کنم. :d

ولی بسیار باحاله. اگه دستت بگیری دیگه نمی خوای به مدل اصلی برگردی. انگار از یه مانیتور ۱۵ اینچ رفتی به ۲۰ اینچ.

• Like
Reactions: playstation1

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
من که راحت با انگشت رو اون صفحه کوچیک کار می کنم. :d

ولی بسیار باحاله. اگه دستت بگیری دیگه نمی خوای به مدل اصلی برگردی. انگار از یه مانیتور ۱۵ اینچ رفتی به ۲۰ اینچ.

من که سر یه سری بازیا مثل Summon Nigh: Twin Age یا Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood یا Mario Party نمیتونم با انگشت کار کنم و حتما Stylus نیاز دارم! ولی تو بازی مثل Pokemon منم مشکل ندارم :d

آره اصلا یه حس و حال دیگه داره :x

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ما فعلا به نوع معمولیش راضی هستیم

یکی از بزرگترین بدی های این مدل تراکم پیکسلی کمترش هست در مقابل مدل معمولی

به غیر از این دیگه تقریبا در هر چیز دیگه ای بهتره به نظرم

• Like

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

به خدا کیفیت تصویر این فرقش با 3DS معمولی حدود %5 هـ!!!! عوضش خ بزرگتره! و راحت تر!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

به نظر شما توی این عکس کیفیت 3DS XL فرقی با 3DS داره؟! به نظر من که بهتر هم شده :d

51267386838039161460.jpeg

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من تو یوتوب یه کلیب دیدم بازیا ماریو کارت تو دو مدل XL و مهمولی باهم اجرا کردن کنار هم گذاشتن

از نظر بزگی صفحه XL خیلی بهتر بود اما سایز دستگاه دیگه کنسول دستی نبود

از نظر بنده بنظر من معمولی خوشگلتره شکیلتره

از نظر شارپ بودن و کیفیت بافت درسته مدل معمولی صفحه کوچیکتره اما کیفیت معمولی بخاطر تراکم پیکسلی بهتره

فقط میمون شارژ دستگاه که XL بیشتر جواب میده اما مدل معمولی چیزی کم نداره در حد یه PSP باتریش جواب میده

تازه مدل معمولی استند هم داره که مدلا دیگه ندارن

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من تو یوتوب یه کلیب دیدم بازیا ماریو کارت تو دو مدل XL و مهمولی باهم اجرا کردن کنار هم گذاشتن

از نظر بزگی صفحه XL خیلی بهتر بود اما سایز دستگاه دیگه کنسول دستی نبود

از نظر بنده بنظر من معمولی خوشگلتره شکیلتره

از نظر شارپ بودن و کیفیت بافت درسته مدل معمولی صفحه کوچیکتره اما کیفیت معمولی بخاطر تراکم پیکسلی بهتره

فقط میمون شارژ دستگاه که XL بیشتر جواب میده اما مدل معمولی چیزی کم نداره در حد یه PSP باتریش جواب میده

تازه مدل معمولی استند هم داره که مدلا دیگه ندارن

منم بخوام بخرم معمولی بخرم

روی 3DS معمولی خیلی کار شده وقتی هم اومد 240 دلار بود و فروش خوبی نداشت برای فروش بیشتر کاهش زیاد قیمت خورد شد 169 دلار که الان نزدیک 45 میلیون کنسول فروخته XL بدنش در مقابل معمولی اصلا خوب نیست

یه 3DS معمولی تو یه سایت دیدم باندل لویجی خیلی قشنگه

مدل معمولی بنفش هم قشنگه

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
حالا در نهایت کدوم بهتره ؟
دوستان رای بدن
رای تعداد وقتی ده نفر شد نتیجش معلوم میشه
من الان میخوام 3ds بخرم موندم کدوم مدلش بهتره بخرم.

• Like

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
منم با نظرات پیشکسوتان بخش نینتندو یعنی احسان و Nintendo 3DS خدابیامرز موافقم؛(چرا همش پیشکسوتای بخش نینتندو بن میشن؟!!! چه خبره؟)

برای تصمیم گیری باید اول از خودت سوال کنی که کدومیک از فاکتورای زیر برات مهمتره؛ من هردو مدل رو داشتم اولش 3DS بعدش XL بعدش هم نهایتا دوباره به 3DS برگشتم.

Portability که بنظرم جزو مهمترین فاکتورها برای یه کنسول دستی هست، بیخود نیست که به سایز کوچیک میگن "سایز اورجینال" یا همینطور "سایز استاندارد" چون بنظرم اساسا نینتندو ابتداً سایز کوچیک رو کاملا بهینه و استاندارد برمبنای سخت افزار و تعریف یک کنسول دستی طراحی کرده بعد اومده شاید به دلیل درخواست بازار مدلی به عنوان XL تولید کرده.
قابلیت Portability در سایز استاندارد 3DS این اجازه رو به شما میده که براحتی همه جا همراه خودتون داشته باشینش و بر خلاف سایز XL براحتی تو هر جیبی جای بدینش، با این اوصاف بنظرم XL دیگه نمی تونه عنوان "استاندارد" یا "یک کنسول دستی" رو همراه خودش داشته باشه.

Display Quality به دو دلیل در 3DS برتر از XL هست؛ اولا رنگ ها در 3DS غلیظ ترند دوما 3DS تصویر بمراتب صاف و یکدست تری رو به چشم های شما می رسونه و بر خلاف XL تصویر پیکسل پیکسل نیست و به سختی میتونید پیکسل های نمایشگرو ببینید.

Body یا بدنه ی XL بخاطر مات بودن بنظرم از 3DS خیلی بهتره و تیزی لبه های که در 3DS رو نداره و لبه های کنسول نرمترند منتها درب کنسول در مدل XL به انسجام و محکمی 3DS نیست و لق لق خواهد کرد.

3D در مدل XL عمیقتر هست.

اینا نظر شخصی من بود و در آخر همه چیز به ذایقه ی شخصی خودت برمیگرده، اگر نمایشگر بزرگ دوست داری میتونی از تفاوت کیفیت جزیی و پیکسل پیکسل بودن چشم پوشی کنی، بعلاوه سایز بزرگتر برای دست های بزرگتر مناسبتر و خوش دست تره. ولی اگر نظر شخصی منو بخوای 3DS اورجینال خیلی دوست داشتنی تر و استانداردتره.

• Like

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
منم با نظرات پیشکسوتان بخش نینتندو یعنی احسان و Nintendo 3DS خدابیامرز موافقم؛(چرا همش پیشکسوتای بخش نینتندو بن میشن؟!!! چه خبره؟)

برای تصمیم گیری باید اول از خودت سوال کنی که کدومیک از فاکتورای زیر برات مهمتره؛ من هردو مدل رو داشتم اولش 3DS بعدش XL بعدش هم نهایتا دوباره به 3DS برگشتم.

Portability که بنظرم جزو مهمترین فاکتورها برای یه کنسول دستی هست، بیخود نیست که به سایز کوچیک میگن "سایز اورجینال" یا همینطور "سایز استاندارد" چون بنظرم اساسا نینتندو ابتداً سایز کوچیک رو کاملا بهینه و استاندارد برمبنای سخت افزار و تعریف یک کنسول دستی طراحی کرده بعد اومده شاید به دلیل درخواست بازار مدلی به عنوان XL تولید کرده.
قابلیت Portability در سایز استاندارد 3DS این اجازه رو به شما میده که براحتی همه جا همراه خودتون داشته باشینش و بر خلاف سایز XL براحتی تو هر جیبی جای بدینش، با این اوصاف بنظرم XL دیگه نمی تونه عنوان "استاندارد" یا "یک کنسول دستی" رو همراه خودش داشته باشه.

Display Quality به دو دلیل در 3DS برتر از XL هست؛ اولا رنگ ها در 3DS غلیظ ترند دوما 3DS تصویر بمراتب صاف و یکدست تری رو به چشم های شما می رسونه و بر خلاف XL تصویر پیکسل پیکسل نیست و به سختی میتونید پیکسل های نمایشگرو ببینید.

Body یا بدنه ی XL بخاطر مات بودن بنظرم از 3DS خیلی بهتره و تیزی لبه های که در 3DS رو نداره و لبه های کنسول نرمترند منتها درب کنسول در مدل XL به انسجام و محکمی 3DS نیست و لق لق خواهد کرد.

3D در مدل XL عمیقتر هست.

اینا نظر شخصی من بود و در آخر همه چیز به ذایقه ی شخصی خودت برمیگرده، اگر نمایشگر بزرگ دوست داری میتونی از تفاوت کیفیت جزیی و پیکسل پیکسل بودن چشم پوشی کنی، بعلاوه سایز بزرگتر برای دست های بزرگتر مناسبتر و خوش دست تره. ولی اگر نظر شخصی منو بخوای 3DS اورجینال خیلی دوست داشتنی تر و استانداردتره.

شما psp go یا psv داری؟ به نظرت xl از اونها هم بزرگتره؟

• Like

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
شما psp go یا psv داری؟ به نظرت xl از اونها هم بزرگتره؟

سایز نمایشگر PSV با XL یکی هست، قبلا جایی مقایسه اشونو دیدم، حالا مگه چه اهمیتی داره؟

http://www.videogameszone.de/screenshots/original/2012/06/3dsxlbild.jpg

زیاد سخت نگیر اگر با نمایشگر گنده حال میکنی XL و الا Orginal.

من اولش استاندارد مشکی داشتم، بعدا عاشق XL شدم، بعد واسه خرید PS4 اون XL رو فروختم، بعدش که Persona Q اومد خواستم دوباره 3DS بخرم استاندارد خریدم و خیلی ام راضی بودم.

من انقد عاشق سایز Regular یا استاندارد هستم که حتی NEW 3DS رو هم هرطور شده سایز کوچیکشو گیر آوردم (با اینکه فقط تو اروپا و ژاپن ریلیز شده و تو ایرانم وارد نمیشه) و الان خیلی راضی ام.

آخرین ویرایش:
  • Like

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سایز نمایشگر PSV با XL یکی هست، قبلا جایی مقایسه اشونو دیدم، حالا مگه چه اهمیتی داره؟

http://www.videogameszone.de/screenshots/original/2012/06/3dsxlbild.jpg

زیاد سخت نگیر اگر با نمایشگر گنده حال میکنی XL و الا LL.

من اولش LL مشکی داشتم، بعدا عاشق XL شدم، بعد واسه خرید PS4 اون XL رو فروختم، بعدش که Persona Q اومد خواستم دوباره 3DS بخرم LL خریدم و خیلی ام راضی بودم.

من انقد عاشق سایز Regular یا استاندارد هستم که حتی NEW 3DS رو هم هرطور شده سایز کوچیکشو گیر آوردم (با اینکه فقط تو اروپا و ژاپن ریلیز شده و تو ایرانم وارد نمیشه) و الان خیلی راضی ام.

LL = XL :)
توی ژاپن به جای XL می گن LL

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
شخصا 3ds ساز استاندارد ترجیه میدم
به 3 دلیل
اول اینکه کنسول دستی جمع و جور و خوش دستیه
xl زیادی بزرگه چون من با کنسول بیرون از خونه بازی میکنم نه تو خونه , پس سایز استاندراد بهتره

دوم سایز استاندارد که دارم با xl دوستم مقایسه کرده بودم تو xl رزولشن همون اما صفحه بزرگ شده بعضی اوقات چشمو میزنه قشنگ پیکسل پیدا میشه و گاهی حالت 3d جام میوند
البته تصویر تو کنسول سایز استاندارد شارپ تر هست

سوم - از نظر طراحی و ظاهر سایز ایتاندارد بسیاز زیباترو و شیک تره در اصل پول کنسول 249 دلاری لانچی دادید

• Like
Reactions: INCENT∇ and raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر