Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
آپدیت بازی چه ویژگی هایی دارد ؟
ویژگی تو سرشون بخوره
اصلی ترین دلیل انتشار این آپدیت جمع کردن گندیه که زدن به بازیه بیشتر اونایی که آپدیت 1.3 رو دانلود کردن و بعد حدود 50 ساعت بازی، Map قفل و دیگه امکان ادامه بازی کلا ازشون صلب شد
یکیشون خوده من
که الان مجبورم بازی رو دوباره بخرم برا ادامه کار

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بازی یه باگ دیگه هم داره برای پلت کردن که مربوط به چلنج ها میشه که باید همه ی Scavenging location ها رو کامل کنید ولی وقتی همه رو بگیرید تو قسمت چلنچ ها میزنه 190/191.من همه چیز تو بازی رو کامل کردم ولی فقط همین یه دونه چلنج مونده بود برای Plat که اونم هرچی صبر کردم پچ بدن خبری نشد منم بازیو فروختم.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دوستان راهنمایی کنید این چه پیشغامی هست میده
چه چیزی رو باید اپگرید کرد؟
باید ارک انجل جک رو بسازی! یعنی‌ اینکه برو تو گاراژ و قسمت آپدیتِ ماشینت، یه سری گزینه‌ها هست رنگش فرق می‌کنه یه کم اگه درس یادم باشه،آپدیتِ اونا رو باید درست کنی‌،حالا یا باید قطعاشو باز کنی‌،یا اگه باز کردی و آپدیت بالاتر بستی بیریشن پایین تا آپدیت جک رو درست کنی‌! "
یا میتونی‌ یه کار دیگه کنی‌،داخل گاراژ،بگرد،یه جایی‌ نوشته قسمت "Ark Angel"َ،برو اونجا،همه ارک اجل هارو نشون میده،برو رو جک،اگه همه چیزاشو باز کرده باشی‌ دکمه "Build" رو بزن برات می‌سازه!

• Like
Reactions: Taha75

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
باید ارک انجل جک رو بسازی! یعنی‌ اینکه برو تو گاراژ و قسمت آپدیتِ ماشینت، یه سری گزینه‌ها هست رنگش فرق می‌کنه یه کم اگه درس یادم باشه،آپدیتِ اونا رو باید درست کنی‌،حالا یا باید قطعاشو باز کنی‌،یا اگه باز کردی و آپدیت بالاتر بستی بیریشن پایین تا آپدیت جک رو درست کنی‌! "
یا میتونی‌ یه کار دیگه کنی‌،داخل گاراژ،بگرد،یه جایی‌ نوشته قسمت "Ark Angel"َ،برو اونجا،همه ارک اجل هارو نشون میده،برو رو جک،اگه همه چیزاشو باز کرده باشی‌ دکمه "Build" رو بزن برات می‌سازه!

الان یکی از گزینه ها قفل هست
ماموریت باز کردن دقیقا چیه؟!

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دوستان راهنمایی کنید

ببین الان ارمر بدنه ماشینت قفله! این‌جوری که نوشته باید مرحله داستانی رو بری تا برات باز کنه! اگه مرحلشو نرفتی که باید بری که برات باز کنه اگه نه، رفتی‌ که تو گاراژ برو رو همین قسمت برو داخلش، ۴ ۵ مدل ارمر داره، فک کنم دومی‌ باید باشه، یا اولی‌،روش نگه دار،سمت چپ واست می‌نویسه که باید چیکار کنی‌ که این قسمتو برات باز کنه! که یا می‌نویسه باید مرحله بری یا عدد زده! اگه عدد زده بود باید بفهمی که اون عدد مال کدوم منطقست تو نقشه که هیتِ اون قسمت از نقشه رو بیاری پایین تا برسه به اون لول! معمولا هر منطقه جدید هیتش از سطح ۵ هست تا ۰! ۰ یعنی‌ هیچ خطری نیست، ۵ یعنی‌ بیشترین خطر! برای کم کردن هیت باید کمپ‌های تو نقشه رو بگیری،تک تیر انداز هارو بکشی، اون مجسم گنده ها(Scarecrow)‌ها رو بندازی! هر کدوم از این کارا رو که میکنی‌ یه کم هیت میاد پایین و هر سطح که هیت بیاد پایین یه سری چیز جدید تو گاراژ برات باز می‌کنه!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
لطفا در مورد این چلنج راهنماییم کنید
تقریبا اواخر بازی هستم ولی هنوز اصلا انجام نشده
ممنون

Clean Sweep : Earn 2000 Scrap from Clean-up crews

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
لطفا در مورد این چلنج راهنماییم کنید
تقریبا اواخر بازی هستم ولی هنوز اصلا انجام نشده
ممنون

Clean Sweep : Earn 2000 Scrap from Clean-up crews
1. تمامی Clean up crew projects را برای هر 4 گروه ساخته باشید.
2. آنلاین باشید و حدودا به ازای هر ساعت که می گزره و شما login می کنید در بازی 60 scrap ( تخمینی است بستگی به کامل کردن کل منطقه ها دارد ) به شما تعلق می گیرد.
3. می توانید از جایی که challenge screen هست ببینید چقدر تا 2000 تا باقی مانده است.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
ببین الان ارمر بدنه ماشینت قفله! این‌جوری که نوشته باید مرحله داستانی رو بری تا برات باز کنه! اگه مرحلشو نرفتی که باید بری که برات باز کنه اگه نه، رفتی‌ که تو گاراژ برو رو همین قسمت برو داخلش، ۴ ۵ مدل ارمر داره، فک کنم دومی‌ باید باشه، یا اولی‌،روش نگه دار،سمت چپ واست می‌نویسه که باید چیکار کنی‌ که این قسمتو برات باز کنه! که یا می‌نویسه باید مرحله بری یا عدد زده! اگه عدد زده بود باید بفهمی که اون عدد مال کدوم منطقست تو نقشه که هیتِ اون قسمت از نقشه رو بیاری پایین تا برسه به اون لول! معمولا هر منطقه جدید هیتش از سطح ۵ هست تا ۰! ۰ یعنی‌ هیچ خطری نیست، ۵ یعنی‌ بیشترین خطر! برای کم کردن هیت باید کمپ‌های تو نقشه رو بگیری،تک تیر انداز هارو بکشی، اون مجسم گنده ها(Scarecrow)‌ها رو بندازی! هر کدوم از این کارا رو که میکنی‌ یه کم هیت میاد پایین و هر سطح که هیت بیاد پایین یه سری چیز جدید تو گاراژ برات باز می‌کنه!

تشکر دادا
الان مشکل من اینکه این مرحله داستانی کجای نقشه هست؟
چه جوری باید برم
من چیزی تو نقشه نمیبینم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
1. تمامی Clean up crew projects را برای هر 4 گروه ساخته باشید.
2. آنلاین باشید و حدودا به ازای هر ساعت که می گزره و شما login می کنید در بازی 60 scrap ( تخمینی است بستگی به کامل کردن کل منطقه ها دارد ) به شما تعلق می گیرد.
3. می توانید از جایی که challenge screen هست ببینید چقدر تا 2000 تا باقی مانده است.
ممنون
من که از اون اول بازی تا الان موفق به Login نشدم، بدون Login این چلنج شدنی نیست؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
منم دقیقا مشکل آقا رضا را دارم ، متاسفانه به WBplay اصلا Login نمیشه . آقا [MENTION=1232]demon[/MENTION]World شما به WBplay وصل بودی یا تنها با کانکت بودن به PSN این تروفی را گرفتین؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر