Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
گرافیکش چرا نسبت به یونیتی پسرفت شدید داشته؟ نسل قبلیه گرافیکش.
نیم ساعتی بازی کردم.تا الان که از خود بازی خوشم اومده.بیشتر بازی کنم میام بیشتر توضیح میدم.:d

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
نیم ساعتی بازی کردم.تا الان که از خود بازی خوشم اومده.بیشتر بازی کنم میام بیشتر توضیح میدم.:d
برو جلوتر باتوجه به عظمت شهر خوبه خداییش،برو لندن ببین حال کن

sent with LG G4

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
امروز شروع کردم بازی رو . حدود یک و نیم ساعت رفتم خیلی خوشم اومد فکر میکنم یکی از موفق ترین سریهای اساسین هست . گرافیکش هم خیلی خوبه و بازی مشکلات یونیتی مثل افت فریم هم نداره .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من بازی رو تموم کردم ولی کردیتی چیزی نشون نداد؟ من بازی رو کامل تموم نکردم؟ یا واقعا نشون نمیده؟!
بازی 9 چپتر داره، و پایان بازی هم کاملا ایپیک هست اگه ندیدیش پس تمومش نکردی

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
خیلی خیلی خوبه!
واقعا خقشه تاپیکش 300 صفحه باشه!
در عجبم چرا مورد بی مهری قرار گرفته!
کرافیکش هم با وجود دانگرید بازم چشم نواز و جالبه مخصوصا طراحی صورت ها!

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
خیلی خیلی خوبه!
واقعا خقشه تاپیکش 300 صفحه باشه!
در عجبم چرا مورد بی مهری قرار گرفته!
کرافیکش هم با وجود دانگرید بازم چشم نواز و جالبه مخصوصا طراحی صورت ها!

واقعا این امتیازات و متا حق این بازی نبود و باید نمراتش بهنر از اینا میشد ... یه جورایی تحت تاثیر عرضه ضعیف یونیتی و سالانه شدن عرضه بازی قرار گرفت .

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
بازی 9 چپتر داره، و پایان بازی هم کاملا ایپیک هست اگه ندیدیش پس تمومش نکردی
من کرافورد رو کشتم بعدشم ماموریت های ملکه ویکتوریا رو رفتم! هنوزم ادامه داره؟ آخه چیزی رو نقشه نیست!

- - -ویرایش - - -

نه دیگه پسرفت شدید نداشته ولی اره یه مقدار گرافیکش کم تر از یونیتی هست. البته جلو های گرافیکی بازی بیشتر در شب هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی به پایان رسید اصلا انتظار نداشتم بازی تا این حد لذت بخش باشه کاملا فراتر از انتظار خیلی از نواقص گیم پلی بازی بر طرف شده در این نسخه دیگه خبری از دشمنان هایی که از همه جا عین شما بالا می رفتن نیست یا کسایی که سرعت دویدنشون بیشتر از شما بود کل شهر مامور روی پشت بام خونه ها بی دلیل نیست برای اپگرید کردن دیگه نیازی ب رفتن در محل مشخصی نیست سیستم سلامتی با مکانیزم مبارزات همگی عالی کار شده مهم تر از همه ماموریت های بازی هم بسیار لذت بخش هستن خیلی هم تکراری نیستن. ZIPLINE هم که شاهکاری بود نیازش کاملا حس می شد.

گرافیک بازی شاید از لحاظ فنی کمی پایین تر از UNITY باشه اما قطعا از لحاظ هنری بهتر هست در کل شاید بشه گفت بهترین گرافیک بازی تا امروز همین بازی هست بعد از این بازی گرافیک بازی های دیگه مسخره به نظر می رسه صداگذاری هم در سطح بسیار خوبی قرار داشت تنها ایراد بازی ماموریت های جانبی هستن که کلا چند مدل بیشتر نیستن که البته جانبی از نظر من هیچ اهمیتی نداره مهم بخش اصلی بازی هست که عالیه

اصلا اینکه چرا متای بازی شده 76 برام مشخص نیست امتیاز من به این بازی زیبا 9 از 10 هست.

• Like
Reactions: GPSY

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
بازی به پایان رسید اصلا انتظار نداشتم بازی تا این حد لذت بخش باشه کاملا فراتر از انتظار خیلی از نواقص گیم پلی بازی بر طرف شده در این نسخه دیگه خبری از دشمنان هایی که از همه جا عین شما بالا می رفتن نیست یا کسایی که سرعت دویدنشون بیشتر از شما بود کل شهر مامور روی پشت بام خونه ها بی دلیل نیست برای اپگرید کردن دیگه نیازی ب رفتن در محل مشخصی نیست سیستم سلامتی با مکانیزم مبارزات همگی عالی کار شده مهم تر از همه ماموریت های بازی هم بسیار لذت بخش هستن خیلی هم تکراری نیستن. ZIPLINE هم که شاهکاری بود نیازش کاملا حس می شد.

گرافیک بازی شاید از لحاظ فنی کمی پایین تر از UNITY باشه اما قطعا از لحاظ هنری بهتر هست در کل شاید بشه گفت بهترین گرافیک بازی تا امروز همین بازی هست بعد از این بازی گرافیک بازی های دیگه مسخره به نظر می رسه صداگذاری هم در سطح بسیار خوبی قرار داشت تنها ایراد بازی ماموریت های جانبی هستن که کلا چند مدل بیشتر نیستن که البته جانبی از نظر من هیچ اهمیتی نداره مهم بخش اصلی بازی هست که عالیه

اصلا اینکه چرا متای بازی شده 76 برام مشخص نیست امتیاز من به این بازی زیبا 9 از 10 هست.

سلام بر شما

نظر من با شما متفاوته درسته بازی خیلی بهتره اما از یه بازی کامل فاصله داره گرافیک بهتره شکی درش نیست گرافیک خدا نباشه هم مهم اینه بهینه هست ....
درسته از بعضی نظر ها بهتر شده اما یه نظر خوب نیست ماموریت های بازی اکثرا شبیه هم هستن مخصوصا ماموریت های جانبی ...شما فرض کن بازی رو کلا بخواهی تموم کنی 100 ساعت طول بکشه از این 100 ساعت شما 80 ساعتشو باید ماموریت جانبی بری تا بتونی ارتقا بدی خودتو بعد بری ماموریت تا نبازی اصولش اینه اما اینجا همه شبیه هم هستن میتونست خیلی بهتر باشه اما نیست .....ولی همینم که هست باز من قبول دارم اما نه در حد یه بازی شاخ....

گنگ تو بازی میتونست بهتر کار شه جنگ های گروهی بین دو گروه یا حتی بیشتر میتونست باشه ....

از نظر من یونیتی از نظر داستان و موارد دیگه بهتر بود ولی این بازی امکانات جدیدی داره که خوشم میاد در کل از نظر من امتیاز بازی 6 از 10 هست تازه زیادم هست:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر