Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اوایل شروع شدن سریال شوبات بود که من خونه ی یکی از اقوام بودم نگاش کردم واقعا جذبم کرد و پس از ماه ها وادارم کرد شبکه Riverرو نگاه کنم واقعا گروه Gemپس از 100تا فیلم بی خود یه فیلم خوبی رو نشون داد تا اینجا کا ازش خوشم اومد داستاش با کل فیلم Gemفرق داره و شباهت عمیب به Aroowداره که غیر قابل انکار هست تا اینجا کار نمره من 8هست بهش

- - -ویرایش - - -

عرض کنم که انتظار ها به سر اومد و دوتا سریال در بد بودن رو دستش اومدن یکی آقا و خانم سنگی که به راحتی میشه لقب بدترین ساخته ی بیست بیست و پنج سال اخیرو بهش داد و دیگری کیمیا که هر چی بگم به شعور کاربرا توهین کردم خدا رو شکر که به زور و در یک مهمانی اینا رو زیارت کردم:-&

کلا اقا خانم سنگی برا این ساخته شده که جوان ها رو به ازدواج نشویق کنه که بازم ناموفق میشه ولی کیمیا تا اینجا کار خیلی خوب هست

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Arrested Development : Season 1
2003
52356ce55e0b.jpg

Scrubs Season 4
(2001–2010)
44defa9fddff.jpg

این سریال یه چیز خاص و عجیبیه
دیالوگ‌ها یا حرفهایی که کاراکترها تو دلشون میزنند
کارهای روزمرهٔ اونها, کارهایی که به ظاهر احمقانه و مسخره بنظر میرسند اما در اصل فلسفه‌ای در آن‌ نهفته است
با اینکه سریال خیلی‌ طولانیه اما سریال هیچ کیفیت خود رو از دست نمیده بلکه هی‌ بهتر هم میشه
من موندم این همه ایده جدید رو اینها از کجا میارند, هیچ ایدهاشون تموم نمیشه
Scrubs یک کمدی خاص و متفاوت با دیالوگ‌های پر مغز و منحصربفرد است
این کمدی خاص و شاهکار رو از دست ندید.

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Sleepy Hollow Season 1
z1mk_sleepyhol2-692x1024.jpg

دو قسمت آخر فصل اول سریال رو بعد یک ماه بالاخره دیشب دیدم، جالبه اطرافیان خیلی دیدن سریال هایی مثل ارو، TWD و GOT رو پیشنهاد می دادند اما علاقه ای نسبت به دیدنشون ندارم فقط این سریال رو بخاطر فیلمش شروع کردم...
به طور کلی می تونم بگم سریال جذابی هست اما بیشتر دوست داشتم خط اصلی داستان رو پیش بگیرند و کمتر به حاشیه برند، تو بعضی قسمت ها داستان پیش نمی رفت یا خیلی کم...
پایان فصل اول میخکوب کننده بود، به همین خاطر حتما فصل های بعدی رو هم مشاهده می کنم... شاید این سریال باعث بشه که سراغ سریال هایی که اشاره کردم هم برم...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
Hannibal - Season 1

2ijv1xp06zjii3ykj83q.jpg

من فیلم های مرتبط به شخصیت هانیبال رو ندیدم و هیچ ذهنیت قبلی ای نسبت به این کارکتر و سریالش نداشتم. به اصرار یکی از دوستام، براش قرار بود هانیبال رو دانلود کنم،
خودم یه هفته ای که گذشت، بیکار شدم گفتم بذار شروع کنم.

خلاصه اینکه یکی از بهترین سریال هایی بود که تا الان دیدم. یه شاهکار به یاد ماندنی با بازی فوق العاده بازیگرا. داستان زیبا و جذاب و ....
من بعد از دیدن هر قسمت میرفتم نظراتی که دوستان طی سال های قبل موقع پخش قسمت ها داده بودند رو میخوندم، خیلی ها خب آشنایی داشتند و آخر سریال و نحوه ی اتمام سیزن 1 رو خیلی دور از انتظار میدونستند. همین کار رو زیبا کرد.

البته بنظرم دیدن این سریال یخورده دل و جیگر میخواد ولی مطمئنا تجربه ی خوبی میشه.:d
1 نمره بخاطر برخی از قسمت ها که خب زیادی مانور داد روی یه مساله و اینکه کمی خسته کننده شده بود برای بیننده، و اون یه ذره ی باقی مانده هم بخاطر اینکه قطعا سیزن های بعدیش طبق گفته ی دوستان عالی تر هم هست.

پ.ن: حیفه کنسل بشه. البته هنوز دو تا سیزن دیگشو ندیدم ولی دوست دارم هرچه زودتر بیافته دست یه کانال و ساختش شروع بشه.

My Rate : 8.75/10

• Like
Reactions: IMANOKA

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
03402490646702627862.jpg

فک کنم برا باره 9.10 بود دوباره از فصل 1 تا 5 رو دیدم!
نمیدونم چرا هر دفع بیشتر از قبل برام خنده داره هم رفتارشون هم دیالوگ هاشون هم اتفاقایی که برای تک تکشون میوفته
گلِ سرسبدشون هم که جویی و چندلر هستن دیگه 2تا خلُ دیوونه!!!
کلا بین سیتکام هایی که دیدم یا دارم میبینم این لامصب با همه ـشون برام فرق میکنه
هرچقدر هم اونا خوب بودن یا باشن نمیتونن جای این سریال و این 6 نفره دوست داشتنی رو بگیرن (برای من)
خلاصه که واقعا سریال باارزشی هست و برا خیلی ها که سریالُ هنوز ندیدن جدا افسوس میخورم:d
متیازم به 5 فصل اول = 100

• Like
Reactions: S@eEd and M0HAMAD

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
شهرزاد

bkmd_7wuvx1ioxkxmppdykooe3.jpg

نمیدونم چطوری حسم بگم راجب فیلم...اولین باره که یه فیلم انقدر رو من تاثیر میزاره که اشکم در بیاد....اونم چی یه سریال ایرانی اول بگم که کلا شهرزاد چند کلاس از سریال های دیگه ایرانی و کلا سینمای ایران بالاتر و خیلی راحت میتونه با سریالای خیلی خوب خارجی هم رقابت کنه مطمئن باشید...شاید الان حرفمو باور نکنید ولی فقط کافیه فیلم ببینید تا متوجه بشید چی میگم
بازیگرا که عملکردشون عالی به نوعی که فک میکنی واقعا دارن نقش زندگی میکنن که چنین بازی احساسی و خوبی توایران انگشت شماره ولی اینجا همه بازیگرا عالین...از ترانه علیدوستی که نقش اول تا بازیگرای بزرگ دیگه ای مثل شهاب حسینی علی نصیریان و حتی مصطفی زمانی...
داستان فیلم هم داستان چندان پیچیده و تازه ای نیست ولی انقدر عالی روایت میشه که هیچ حرفی برای گفتن نمیزاره...دیالوگ کراکتر ها و اون فضاسازی دهه سی چهل تحسین برانگیزه به شخصه تو هیچ فیلم یا سریالی ندیدم انقدر تمیز بتونن در بیارن اون حال و هوای دهه 30...
محسن چاووشی هم که دیگه رسما تکمیل کرد سریال...ترک کجایی اگر گوش بدید تحت تاثیر قرار میگیرید ولی اگر توی فیلم اون قسمتی که پخش میشه اون فضا بشنوید یه حال دیگه ای پیدا میکنید...اگر واقعا بفهمید یا تجربه کرده باشید و عاشق باشید مطمئنن نمیتونید گریه تون کنترل کنید....
تا اینجای کار که سریال روندش صعودی بوده و هرقسمت بهتر از قسمت قبلی امیدوارم تا پایان این روند خوبش حفظ کنه...فقط کافیه برید نظرات مردم و بزرگان سینما خیلی از بازیگرا و کارگردان های بزرگ مثل پرویز پرستویی که گفته شهرزاد اولین سریال نمایش خانگی که تهیه کردم بخونید تا متوجه بشید با چه شاهکاری طرفید

10/10

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
dexter_1310284_616.jpg

Dexter: 9/10
----
Season 1: 9.2/10
زیاد با هیجان شروع نمیشه و اکثرا اوایل فک میکنن سریال خاصی نیست اما هر چی جلوتر میشه بهتره میشه که وقتی به آخر این فصل میرسی میفهمی با چه سریالی طرفی و با یک پایان فوق العاده و غیر قابل پیش بینی همه رو به وجد میاره.
Season 2: 9/10
از همون اولش با قدرت شروع میشه و با هیجان و غیر قابل پیشبینی تموم میشه واقعا این سیزن هم عالی بود.
Season 3: 8.4/10
این سیزن اندازه دو سیزن قبلی نظرمو جلب نکرد، شخصیت منفی خیلی بیشتر میتونست روش کار بشه ولی در کل خیلی خوب بود.
Season 4: 9.5/10
بهترین سیزن سریال از نظر من همین سیزن بود که کوچکترین ایرادی بهش وارد نبود، داستان با هیجان، دیالوگای فوق العاده، شخصیت منفی عالی، پایان وحشتناک و غیر قابل حدس، در کل شاهکار بود.
Season 5: 8.5/10
این سیزن در حد همون فصل سوم بود بنظرم، یک سیزن خیلی خوب دیگه با یک موضوع جالب دیگه با روند داستان خوب همراه با کست خیلی خوب مخصوصا نقش لومن :x
Season 6: 7.8/10
این سیزن نیمه اولش خیلی خسته کننده بود برام، بعد از 5 سیزن برا اولین بار احساس خستگی میکردم اما نیمه دومش اوج گرفت و اواخر خیلی خوب شده بود و یکی از بهترین پایانارو داشت که آدمو بشدت واسه فصل بعد مشتاق میکرد.
Season 7: 8.6/10
این فصلم خیلی خوب بود، کارکترا خیلی زیاد تر شده بودن، روابط شخصیتا خیلی خوب بود، بازیه جنیفر کارپنتر این فصل اوجش بود و واقعا تحت تاثیر قرار میداد آدمو همینطور هانا مک کی + یک پایان فوق العاده.
Season 8: 6.8/10
این سیزن با ارفاق این نمره رو میگیره، روند داستان بشدت افت کرده، کارکترا بهم ریختن اصلا مثل قبل روشون کار نشده و خیلی پر تناقض و اشکال هستن.
اپیزود اول این فصل بشدت قوی هست با یک موضوعی که هر کسی رو به وجد میاره و همه هم فکر میکنن با یک سیزن فوق العاده دیگه از دکستر روبرو هستن ولی تنها قسمت قوی همون قسمت اول بود و کم کم اینقدر افت میکنه که وسطاش کلا معمولی میشه و رسما آدم هیچ علاقه ای به ادامه دادنش نداره، با اینکه اواخرش یکم هیجانش زیاد تر میشه اما با یک پایان ناقص و درب و داغون سر و تهشو هم میارن که باعث میشه این سیزنو به سیزن ضعیف تبدیل کنه،
پایان این فصل در حدی ناقص بود که از موقعی که سریالو تموم کردم هر دفعه فک میکنم خوب برم یک اپیزود دیگه دکستر ببینم بعد یادم میوفته اوه دکسترو که تموم کردم در صورتی که وقتی پایان اینو در مقابل BB میزاره میفهمی چقد پایان یک سریال میتونه تو دید آدم تغییر ایجاد کنه.
چه پایانی بود؟
رسما پیش پا افتاده ترین پایانو براش انتخاب کردن، الان دبرا مرد که چی؟ هیچ دلیلی واسه مردنش وجود نداشت، کسی که از خیلی شرایط سخت تر اومده بیرون و همینطور وضعیتش خوب بود یک دفعه میوفته میمیره؟ حالا نکته اینجاس کامل نمیمیره و دکستر دستگاهاشو خیلی راحت قطع میکنه میبره میندازش تو دریا :| بیمارستانم اینقدر خر تو خره که دستگاهو قطع میکنن هیچ کس نمیفهمی و باز از همه بدتر راحت میبره بیرون بازم هیچ کس نمیفهمه :| یک طوفان ساده اینقدر حرج و مرج ایجاد میکنه آخه؟

از اون بدتر دکستر کل فصل تلاش میکنه به هانا برسه ولی آخر بخاطر اینکه به کسی صدمه نزنه مخفی میشه، اینم در صورتیه که کشتن رو کنار گذاشته.

تنها قسمتی رو که از پایانش قبول داشتم این بود که دارک پسنجرش با عشق لانا از بین میره، عشقی که هیچ وقت به ریتا و لومن و ... نداشت.

فصل آخرو به حساب نیاری قطعا جز بهترینای زندگیم بود که از تک تک لحظه هاش لذت بردم و جز تک و توک سریالای تاریخ هست که تعداد فصلاش زیاده اما قوی پیش میره و نمیره تو لیست سریالا کش داره آبکی.
به تمام کسایی که ندیدن پیشنهاد میکنم شروع کنن به هیچ وجه پشیمون نمیشن.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
Rick-and-Morty.jpg

ریک و مورتی. یه ماجراجویی فوق العاده که در وهله ی اول شخصیت های این سریال انیمیشنی شما رو مجذوب میکنه. در قدم بعدی، بار طنز اونه که بیشتر رو گفتگو های بین ریک و مورتی میچرخه اما خب گهگداری بحث های جری _پدرمورتی_ و مادر و خواهرش هم شما رو شاید دقایقی بخوندونه. دیالوگ های بسیار قشنگی بین تمامی شخصیت های سریال رد و بدل میشه که باعث میشه به هیچ وجه خسته نشید. واقعا متوجه نمیشید چجوری 22 دقیقه میگذره. از همه مهمتر

ارزش این انیمیشن خیلی بیشتر از این تعاریف هست.

پایان فصل دوم خیلی زیبا بود و بسیار تاثیر گذار و البته یه پایان عالی برای اینکه طرفدارارو بیش از پیش مشتاق ادامه ی داستان کنه.

اگر هنوز ندیدید، بی شک یکی از بهترین تجریباتتون خواهد شد.

Rick And Morty S01 : 9/10
Rick And Morty S02 : 10/10

286xoj9.jpg

بنظر من بهترین فصل این سریال ( اگر ادامه ای نداشته باشه! ) همین فصل هست. قتل های زیبا تر، هیجان داستانی بیشتر و توازن مناسب از نظر گذر زمانی تو سریال تو این فصل از بقیه بهتر بود.
به جرات میگم، حتی فاینال آخرین سیزن شرلوک ( که سریال مورد علاقمه ) رو هم به اندازه ی فاینال سیزن دوم هانیال دوست نداشتم. بی نظیر بود. حسی که بعد از دیدن اون 10 دقیقه ی آخر سیزن دوم داشتم واقعا غیر قابل وصفه.

Hannibal Season 2 : 10/10

_______________________________________________________________________________________________

hannibal-season-3.jpg

شروع فصل سوم، انگار شروع به داستان جدید بود ( ظاهرا خود Bryan Fuller تو مصاحبه قبل از شروع سریال گفته بود و واقعا هم همینطور بود ). یه شهر دیگه، شخصیت های دیگه، مهم تر شدن شخصیت بدیلیا تو داستان اصلی و همینطور
بیننده بسیار مشتاق بود که ادامه ی داستان دکتر هانیبال لکتر رو ببینه.

میرسیم به اواسط داستان، متاسفانه به دلیل فشار هایی که شبکه ی NBC به تیم سازنده آورده بود، داستان پس از قسمت 6، با یه جهش خیلی سریع رو به پایان گرفت. واقعا ماجرا با پتانسیل بالایی رو از دست داد ولی شاید بعد ها اگر ادامه ای برای سریال
باشه، بک بزنه و جریانات بینابین رو شرح بده.

خلاصه میرسیم به پایان سریال در فصل سوم، جایی که شاید هر بیننده ای تصور نمی کرد دوباره همچون فاینالی رو تو همون سریال ببینه اما بازم اوج شاهکار کارگردان و تیم سازنده و البته بازیگران چون Mads Mikklesen و Hugh Dancy و البته Laurence Fishburne باعث شد تا باز هم ببیننده شوکه بشه و اون پایان دراماتیک و فوق العاده پر معنا رو ببینه.

ولی بازم من ریتم و داستان فصل دوم رو خیلی بیشتر دوست داشتم.نیمه ی دوم فصل سوم، بی نظمی هایی رو تو سریال دیدیم. جای شکرش باقیه به پایان سریال لطمه ای وارد نشد و یکی از خاطره انگیز ترین و بهترین پایان های یه فصل از سریال ها رو دیدیم.

Hannibal Season 3 : 9.25/10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شهرزاد (تا قسمت 8)
300px-Shahrzadtvseries..jpg

باورم نمیشه این سریال انقدر خوبه، تا قسمت 5 جسته گریخته دیدم، اما بعد از اون تا الان که قسمت 8 رو نگاه کردم به شکل وحشتناکی تحت تاثیر قرار گرفتم.

به جرات میگم، بهترین سریال تو ژانر درام هست که تا حالا دیدم، من همزمان سریال Sleepy hollow رو هم دنبال می کنم برای مقایسه میتونم بگم که این سریال در برابر شهرزاد یه زباله واقعی هست.

شخصیت پردازی شخصیت های سریال به بهترین شکل انجام شده، بازیگر هر شخصیت، به جرات میتونم بگم بهترین انتخاب هست، بعنوان مثال کلمه به کلمه بزرگ آقا با بازی علی نصیریان، باعث میشه که بهتر با این شخصیت ارتباط برقرار کنید. گذشته از این، داستان و روایت سریال هست که باز هم شاهکاره، تو هر قسمت داستان به بهترین شکل جلو میره، چیزی به اسم آب بستن به فیلم تا اینجا واقعا نبوده، در کل شاید بتونم بگم این سریال به کل برنامه های صدا سینا تو 5 سال اخیر یا بیشتر ارزش داره ...

تاکید میکم به هیچ وجه این سریال رو از دست ندید، اگر یه سریال یا فیلم ایرانی باشه که ارزش حمایت داشته باشه شهرزاد هست...

10/10

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
در حاشیه 2

Dar-Hashieh-S02-E01-NavaFilm.jpg

1/10
متاسفانه این سریال اونقدر از لحاظ کیفی پایینه که من از قسمت 15 به بعد ولش کردم
سریال به شدت تکراری می شه، سعی داره با تکرار افراطی یک سری تیکه کلام ها باعث ایجاد خنده بشه
خط داستانی مشخصی نداره، لوکیشن ها و بازی کارکتر ها به شدت تکراری می شن و کارکتر ها خیلی مصنوعی به نظر می رسن
بر خلاف سری اول این مجموعه که پتانسیل 60-70 قسمتی شدن داشت، این سری سریال پتانسیل حدود 30 قسمت رو نداره، نهایتا باید همون 15 قسمت جمع می شد
در حاشیه 2 ضعیف ترین ساخته مهران مدیری و به طور کل یک طنز ضعیف هست

• Like
Reactions: mohsen2012

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

250px-Breaking_Bad_title_card.png

Breaking Bad

(2008-2013)

.......................................................................................

بعد از مدت ها ، یکی از سریال هایی که خیلی درباره موفقیت، پرطرفداریش و جوایزی که هر سال درو میکرد شنیده و دیده بودم، به سراغ Breaking Bad رفتم که در کنج هارد کامپیوترم قرار داشت! از بیکاری تصمیم گرفتم که یک قسمتشو ببینم (Episode One)، اما پس از دیدن هزاربار به خودم و خواندم گفتم که یکی از بهترین Pilot هایی بود که تو عمرم دیدم.
داستانشو که همه میدونن و قصد اسپول آن رو هم ندارم، اما واقعاا از Creator آن یعنی Vince Gilligan باید به آن آفرین گفت که چنین ترکیب Crime Drama رو با Mild Comedy برای بینندگان درست کرده، Mild Comedy هایی که بعضی سکانس های سریال و به خصوص در فصل های 1و2و4 هست، اینقدر خنده دار هست که یاد اور کمدی های مختصر فیلم های تارانتینو هست! بعضی سکانس هایی مثل خرابکاری های جسی پینکمن،عکس العمل های شخصیت هکتور،...........
اما تو بخش Crime Drama ، یکی از بهترین سناریو هاست که تو عمرم دیدم و Vince و دستیارانش عجب فیلمنامه های محکم و قدرتمندی رو برای این سریال نوشتند، البته باید از بازی های یک دست سریال هم بگم که همشون تا اینجا (فصل 5 رو هنوز ندیدم) عالی بودن. باریان کرنستون از با بازی در این سریال،خود را به یکی از بخترین بازیگران درجه A تبدیل کرده و پیشنهادات جدیدی هم داره میگیره که آخریش همین فیلم Trumbo، او را نامزد اسکار امسال کرد، Walter Walt یکی از Anti-Hero هایی بود که دیدم و با همکارش Jessie Pinkman، زوج خوبی رو ایفا کردن...کسانیکه ندیدن ، پیشنهاد میکنم و تا انیجایی که من دیدم، لقب Best Hype Series I've Ever Seen رو بهش میدم و واقعا هر فصل آدم رو محو هایپ و داستانش میکنه!

Season 1 : 9.6
Season 2 : 9.7
Season 3: 8.6
Season 4 : 9.8
Season 5 :????

Best Episodes :
ShotGun -Season 4 Ep5
Pilot - Season One Ep1
Face Off-Season 4 Ep13
Grilled -Season 2 Ep
2​

• Love
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
THE KNICK 2014 -2015

a7568191b21fbf60f125aeb2b49c936d.jpg

نمره 10 از 10

تا به حال 2 فصل کامل از این سریال پخش شده و من به هر دو فصل نمره 10 از 10 رو میدم
فوق العاده فضای سریال و موسیقی متن جذبم کرد
داستانِ سریال مربوط به سال ۱۹۰۰ و شهر “نیویورک” و داستانِ جراحان ، پرستاران و کارکنان مبتکر بیمارستانی در این شهر که در اوج زمان کمبود دارو و شیوع مرگ و میر داروهای جدیدی کشف و ابداع میکردند و…
در کنار اینها فکر کنید موسیقی الکتریک مدرن تو فیلمی که داستانش مربوط میشه به حدودا 110 سال قبل
در یک کلام ارزشش رو داره

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

• Like
Reactions: Origami 2008

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
vikings_saison3.jpg

به مناسبت شروع فصل جدید یاد این افتادم :D
Vikings

• Season 1: 8.3/10
  • Season 2: 8.5/10
  • Season 3: 8.7/10
واقعا هر سه سیزن خیلی خوب بود، هر قسمت و هر فصل بهتر میشه، فصل سوم که واقعا حرف نداشت مخصوصا از نظر فضا ها و جلوه های ویژه عالی بود و مخصوصا پایان فوق العاده.
فصل چهارمم که اولین قسمتش عالی بود گویا باز این فصل بهتر از فصل قبلم میشه :x
----------

Narcos-Season-2-Release-Date.jpg

Narcos

• Season 1: 9.2/10
واقعا حرف نداشت، در کنار Better Call saul و Mr Robot و فارگو و ... بهترین سریال پارسال بود شایدم از بقیه بهتر :D
شدیدا لذت بردم، داستان کاملا واقعی که به بهترین شکل ممکن با بهترین کست ممکن، تهیه شده که یک سریال بشدت سطح بالا رو به وجود آورده :x
شخصیت پردازی عالی، دیالوگای عالی، موسیقی عالی، روایت داستان عالی، کلا از همه نظر تکمیل هست این سریال، صبر کردن برا فصل دوم خیلی سخته!
به تمام دوستان پیشنهاد میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siavash_MH

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
نگاهی خیلی زودهنگام دارم به دو تا از سریال های نوروز
در واقع سریال ها جوری هستن که با همین 2-3 قسمت می شه نسخشون رو پیچید

قرعه: 0/10

غیر قابل دیدن

زعفرانی: 0/10

غیر قابل دیدن​

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
upload_2016-4-4_18-40-32.jpeg

Scream TV Series -Season One 2015

خب به عنوان یکی از فن های سری فیلم های جیغ و Wes Creaven فقید، واقعا از این سریال لذت بردم، در واقع یک ریبوتی وفادار به شماره اول فیلمه، گرچه بعضی جاها تقلید هایی عینا شماره اول فیلم کرده (قتل اول یا آخرین قسمت که بعضی جاهاا کپی برابر جیغ یک بود) اما بازم یک سریال وفادار و جمع و جر برای طرفداران اسلشر و هم چنین فیلم جیغ هستن، فقط به برخی سوالات پاسخ نداد که مثل زخم پیشانی نواه،یا ارتباط آدری با قاتل و پدر اما، امیدوارم فصل دوم به این سوالات پاسخ بده!

8.2/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر