PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
مرسی یاسر جون... :-"

جووووووووووون گرافیک هنزی بازی رو دیدی ؟!
اصلا آدم حال میکنه این سبک گرافیک رو میبینه...
کلی خاطره از کارای Ghibili برام زنده میشه..

^___^

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
عالی!!! :(( چقدر منتظر NnK II بودم! :((
یه بازیه کاملا امیرپسند! :x

و الان در انتظار تریلر ژاپنی! :x این چه آشغالی بود توی کنفرانس پخش کردن آخه؟ :| بازی ژاپنی!!! انیمه ای!!! با زبون انگلیسی؟ :| خاااااک! :| :d

اون یارو که گویا دشمن اصلی بودش،اوروچی بود؟ >:) بزنیم لهش کنیم! >:)

• Like
Reactions: pbgame

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEs
OMFG yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
من عاشق شماره یک بودم پلاتشم کردم بهترین خبر PSX برام همین بود فقط فقط فقط خداکنه Ghibli هم باشه و کات سین های مثل شماره 1 رو داشته باشه راستی موزیک بازی دست استاد Joe Hisaishi ـه :x

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
ممنون از یاسر جون :d

هنوزم باورم نمیشه که بازی معرفی شد.

گرافیک هنری زیبا و طراحیهای زیبای کاراکترها همون چیزی بود که از level 5 انتظار داشتم.

دم level 5 گرم حسابی ترکوند :bighug:

بیصبرانه منتظرشم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
من کارم به جایی کشیده بود که اون موقع که شماره یک رو بازی میکردم وقتی میرفتم سر کلاس برای بچه ها زنگ انشا قصه اولیور و جادوگر سفید رو تعریف میکردم بچه ها هم باید هر چی یادشون میموند رو همونطور به صورت قصه برای انشا مینوشتن و نقاشی هم میکشیدن :D خیلی جالب بود نقاشی های بچه ها با توجه به توضیحات من بود هر کسی چیزی که فکر میکرد رو میکشید Ding Dong Dell رو انقدر باحال کشیده بودن حیف کاش عکسی چیزی گرفته بودم ...
روز آخر داستان هم براشون کات سین های بازی رو ریختم بردم نشون دادم بهشون نمیدونید چه ذوقی کرده بودن میگفتن ععععه آقا الیور این شکلیه ؟ :D
حسابی خاطراتم زنده شد امیدوارم کالکتورش این دفعه دیگه سر یک روز تموم نشه مثل شماره یک که یک نفر رفته بود همه رو خریده بود و تو Ebay خدا تومن گذاشته بود برا فروش .

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
معرفی این بازی و گیم پلی FF برای من کافی بود تا به یکی از بهترین کنفرانس هام تبدیل بشه :bighug:
واقعا باید قدرت Level 5 رو بدونیم گوهری واسه خودش :x:d
فقط موندم چرا تریلر ژاپنی نداشت حتی تو سایت ژاپنی هم تریلر انگلیس گذاشتن :| یه گیم پلی هم نشون میدادن دیگه عالی میشد :-"
حالا باید صبر کنیم تا تاریخ عرضه بازی مشخص بشه :((

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
معرفی این بازی و گیم پلی FF برای من کافی بود تا به یکی از بهترین کنفرانس هام تبدیل بشه :bighug:
واقعا باید قدرت Level 5 رو بدونیم گوهری واسه خودش :x:d
فقط موندم چرا تریلر ژاپنی نداشت حتی تو سایت ژاپنی هم تریلر انگلیس گذاشتن :| یه گیم پلی هم نشون میدادن دیگه عالی میشد :-"
حالا باید صبر کنیم تا تاریخ بازی مشخص بشه :((
گیم پلی رو دست هم بهش نزنند من مشکلی ندارم! :d مهم اینه یه بار دیگه به چنین دنیایی میریم! یه سری شهرها و این چیزا هم نشون دادن تنوع خوبی داره همچنان! :d
البته اون قضیه ی قلب و اینا احتمالا حذف میشه! شاید چیزای دیگه ای به اون بخش اضافه بشه :d

تریلر... :| من تریلر ژاپنی میخوام خو! :(( یعنی چی نداریم:((
بلاگ هم هیچی از تاریخ عرضه نزده:( حتی به سال اومدن بازی هم اشاره ای نکرده! یعنی در بهترین حالت... 2017؟ :((

به به! :x :
in the way of a Director’s Cut version of the announcement trailer which features more than a minute of new footage showcasing even more of the great animation, characters, and story for Revenant Kingdom. We’ll share that trailer with you later today.
جون خودشون اینو دیگه ژاپنی بدن! :d من تحمل دیدن چیزی به این شدت ژاپنیی ولی به زبون انگلیسی ندارم! :))

---
[MENTION=20273]scarface[/MENTION]
عالی بود! :x من به تو افتخار میکنم که چنین بچه هایی میخواستی تحویل جامعه بدی! :x

آخرین ویرایش:
  • Like

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
ایول . اون شماره 1 ش واقعا یکی از بهترین تجربه هام بود . محیط های بازی به شدت قشنگ بودن گرافیک و همه چیز بازی واقعا عالی و بی نقص بود . اون دراگون سواریشم خیلی خیلی باحال بود اصن خوشت نمیومد بدون دراگون جایی بری:d

آخرین ویرایش:
  • Like

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
از دیشب تا حالا دارم برا معرفیش میرقصم :d:x عاشق شماره اولش بودم اون فضا و محیط های زیبای بازی اون شخصیت های دوست داشتی اون گرافیک زیبا و یونیک , گیم پلی فانش , موسیقی فوق شاهکارش , یکی از بهترین تجربه هام بود داشتم ثانیه شماری میکردم براش :x
الانم دارم به ترک kokoro no kakera گوش میدم :d:bighug:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
از دیشب تا حالا دارم برا معرفیش میرقصم :d:x عاشق شماره اولش بودم اون فضا و محیط های زیبای بازی اون شخصیت های دوست داشتی اون گرافیک زیبا و یونیک , گیم پلی فانش , موسیقی فوق شاهکارش , یکی از بهترین تجربه هام بود داشتم ثانیه شماری میکردم براش :x
الانم دارم به ترک kokoro no kakera گوش میدم :d:bighug:

واقعا موزیکش شاهکار بود امیدوارم اینم اهنگسازش استاد Joe Hisaishi باشه :love: :D

• Like

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
واقعا موزیکش شاهکار بود امیدوارم اینم اهنگسازش استاد Joe Hisaishi باشه :love: :D
Hisashi ـه آخر تریلر کاملش مینویسه اسمش رو .
فقط مساله ایی که هست اینه که 99 درصد با توجه به بسته شدن موقتی Studio Ghibli ( گفتن دارن تغییرات میدن ولی اوضاشون خوب نیست :( ) دیگه کات سین های بازی رو جیبلی نمیسازه ولی من فقط امیدوارم کات سین های انیمه ایی داشته باشه حالا هر کی میخواد بسازه :D ( از هیچی بهتره ) چون شماره یک واقعا کات سین هاش جادویی بودن .
ویرایش :
آآآآآآآآآآآآآآآآآآخ گفتین آهنگ . دارم آهنگ های شماره یک رو گوش میدم اشکم الاناست که دربیاد کلی خاطره زنده شد برام یه حس عجیب و ناز داشت بازی :x
راستی اینم کمی اطلاعات جدید :

- looking at the progress so far NNK2 is "a huge improvement" over NNK1
- Taking more challenges than before
- NNK2 has "Deeper stories" and "dramatic sequences" that werent in the first game
My Body is ready ...

آخرین ویرایش:
  • Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بچه ها اسم بازی یخورده ضایع نیست؟:d;;)
احتمالا معنیش رو نمیدونید! ولی خوب برای ژاپنی بازها هیچ چیز عجیبی توی اسم بازی نیست!
معنیه بازی هم میشه : Another World ! :d اگر با اسمش کنار نمیاید موقع نوشتنش به این فکر کنید! :d

کیا،اون تایید شده! :d
یه آهنگ خیلی قشنگی داشت،وقتی توی Main Menu صبر میکردیم و تریلر بازی پخش میشد،این آهنگ روش بود! اون اسمش چی بود؟ :( خیلی قشنگ بود! :x

---
این ویدیو هم هست :
PlayStation Experience 2015: Ni no Kuni 2 Conversation | PS4
watch?v=ir958M7O6pc

ولی خوب هیچ اطلاعات خاصی نمیدن! :| ولی بسی از Studio Ghibli تعریف کرد و گفت به خاطر اینا باعث شد ما چنین بازیی بسازیم و فلان و بیسار!!! کلا اینجوری که اینا تعریف کردن،امیدوارم به معنیه این باشه که هنوز هستن! :x

از بازی هم یه چیزی میخوام که میدونم عمرا انجام نمیپذیرد! :d صداگذاری NPCـها :( البته این برای همه ی بازی های ژاپنی صدق میکنه برای همین میگم عمرا! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر