Archeage Online

Beta_Announcement_blog_header.jpg

در حال حاضر اگه دنبال یه بازی mmorpg میگردین که توش آزادی کامل داشته باشین و هر نوع play style ای که دارید ازش لذت ببرید فقط Archeage هست... بازی کاملا رایگانه... نسخه 2 یکی دو ماهی هست که ارائه شده و به همراه اون یک سرور جدید در اروپا و یکی در آمریکا برای پلیر های جدید اضافه شد اما خب تا الان میدونم خیلی ها به لول 55 رسیدن... من خودم از نسخه 1.2 که آروریا باز شد توی سرور aranzeb مشغول به بازی ام و هیچ بازی ای جای این بازی رو در حال حاضر توی این سبک sandbox نمیتونه بگیره...

[video=aparat;zJMUr]http://www.aparat.com/v/zJMUr[/video]

توی این بازی از PVP میشه انجام داد تا PVE و کرافتینگ مثل ساخت خانه ها با کاربرد های مختلف و ابزار و gear و کشاورزی و ماهی گیری (من عاشق ماهی گیریشم... همیشه ام یه سری دزد دریایی میان که به pvp منتهی میشه!! ) یا اصلا فقط دوست دارید معدن چی یا آهنگر یا هر چیز دیگه ای باشید!! (حتی آلچمیست بودن هم جالبه که بتونی محاسبه کنی چه محصولاتی رو کشت بدی و چه معجونی درست کنی!) و البته تجارت!! هرچی پک ها تون رو به راه دور تری ببرید و بفروشید پول بیشتری میگیری... انقدر جزئیات این بازی زیاده که واقعا هر جور دوست داشته باشید میتونید بازی کنید!!

Archeage کاملا openworld هست و خیلی هم نقشه بزرگی داره بدون لودینگ بین منطقه هاش و سرور PVP و PVE جدا گانه نداره... همین باعث میشه هر لحظه و توی دنیاش یک اتفاق جدید براتون بیوفته نمیتونید خیلی پیش بینی کنید که همیشه همه چیز خوب پیش بره پس آماده هر چیزی توی این بازی باشید ... مثل دنیای واقعی! مثلا من یه بار رفتم نهار بخورم وقتی برگشتم دیدم یکی داره با خر منو میفرسته تو دریا!! :))

من که بعد از یک سال archeage بازی کردن هنوز ازش لذت میبرم به نظرم یک بازی بی پایانه و میشه کلی کار توش انجام داد.
حجم دانلود حدود 9 گیگ هست و از طریق glyph یا steam میشه دانلود کنید.

U9C.jpg

VA0.jpg

چون میدونم 90% بازی کن ها pvp براشون از همه چیز مهم تره (البته تو بازی مثل ارک ایج انقدر کار واسه انجام دادن هست که حیفه فقط pvp انجام داد!) فیلم کوتاهی گرفتم از گیم پلی بازی توی PVP و raid دوستان ببینن. بعد از نسخه 2 توی diamond shores خیلی pvp انجام میشه و یه جورایی جای hasla رو گرفته اما خیلی بهتره...

pvp در Archeage

امید وارم خوشتون بیاد :)

حدود 8 تا دانجن داره از لول 18 شروع میشه تا دانجن های 10 نفره... یه سیستم جالب هم واسه دانجن های لول پایین داره که حتی وقتی لول 55 ای نیاز داری انجامش بدی اگه منتور یک لول پایین بشی کمکش کنی دانجن رو بره بهت به صورت روزانه گیلدا میده + متریال های خاص... library رو داره که کلا واسه گریند کردن هست و توش کرنر روم هم داره که یه جورایی خودش یه نوع دانجن هست... تا دلت بخواد ورلد باس داره هر زون 1-2 تا باس داره ... از باس هایی که مثلا من و یک هیلر تنهایی میتونی بکشیم یا حتی بگیریمیش به عنوان بتل پت تا خود همون library ام هر طبقه 2-3 تا باس داره که 50 نفر میخواد (full raid) ... اینجوری نیست که واسه PVP یا PVE مجبور باشی بری جای خاصی... همش توی همون open world صورت میگیره به جز اون دانجن ها که intence میشن و یا Arena واسه PVP... بقیه بازی تماما توی open world هست... سر همین احتمال هر چیز ممکنه... مثل من که واسه ماهی گیری میرم توی آب بعد سر از PVP در میارم یه عده میان که گنگ کنن :))

سیستم کشاورزی و economy و housing اش ام به نظر من خوبه گرچه Trion خیلی گند زده تا حالا باعث شد خیلیا زمین هاشون و خونه هاشون رو از دست بدن با لانچ های بد و ضعیف اما اگه از گندای تریون بگذریم بازی خیلی جذابیه... یه جورایی end game اش خیلی زیاده! مگه اینکه از کرفتینگ و زندگی مجازی خوشت نیاد و بخوای سریع قوی بشی و وقت نذاری واسش... در اون صورت باید P2W کنی... خلاصه یا میشه وقت گذاشت پاش با طلای توی بازی میشه تمام آیتم های کش شاپ رو خرید (البته هیچ gear یا متریالی توی کش شاپ نیست! تمام آیتم ها کرفتینگه بهترین تجهیزات رو فقط باید کرفت کرد) یا حوصله نداری که وقت بذاری میخوای سریع طلا بگیری P2W میکنی.
سیستم جدیدی ام که بعد از نسخه 2 به گیلد ها اضافه شده یه نوع سیستم Guild Vs Guild هست که گیلد ها خودی یا غیر خودی میتونن به هم attack بدن همینطور guild mission ها که باعث شده پلیر ها بیشتر به PVE بازی و دانجن هاش اهمیت بدن... خلیلی از دانجن هاش و ورد باس هاش رو دیگه کسی نیاز نداشت و داشتن خاک میخوردن ولی کاری کردن که همه حتی به دانجن های آسون هم نیاز پیدا کنن :d

در مورد بخش دریا هم که هیچی... کشتی ها رو میشه ساخت ارتقا داد و regrade کرد و به هر نوع تجهیزات مثل توپ ها با کاربرد های مختلف و رفت شکار ghost ship و sea monsters
...
** توی آپدیت جدید به تمام دانجن ها یک حالت سخت اضافه شده که اگه دنبال چلنج باشین با دوستاتون میتونید انجام بدید.

از یکی از دانجن هاش که توی دریا هست فیلم گرفتم ببینی سیستم party شو واسه دانجن های بسته.
دانجن داهوتا Archeage

پی نوشت: داشتم آهنگ گوش میدادم معمولا صدای بازی رو میبندم آهنگ گوش میدم دیگه ضبط شده :))

لطفا هر سوالی در مورد خود بازی دارید اینجا مطرح کنید یا بگید توی چه سروری هستید در چه سطحی

آخرین ویرایش:

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
این بازی یکی از unique ترین mmo هایی هست تا به حال دیدم سیستم کلاسشم اینطوره از 3 tree skill تشکیل میشه که با ترکیب اینا به 120 کلاس میتونی دسترسی پیدا کنی و همه کلاسها رو با یه کارکتر داری
سیستم کامبت هم tab targeting بهمراه combo و اکشن های فلشی که بهترین گزینه واسه ایرانیهاس به شخصه سیستم کامبت نان تارگتینگ رو برای ایرانیها بخاطر نت مناسب نمیبینم
LFG سیستم در بازی وجود نداره همه چیز رو community تشکیل میده
موتور گرافیکی بازی cry engine 3 هست و گرافیک خوبی داره و optimize شده هم هست
در مورد سیستم شاپ بازی اینطوره که شا با گلد میتونید هر چیزی رو بخرید اگه میتونید گلد درارید و پاترون بخرید پیشنهاد میشه بازی کنید در غیر اینصورت به هیچ جا نمیرسید حتی به Ah هم دسترسی ندارید

ورژن 2 2ماهه ریلیز شده و خیلیا مشغول lvlup هستن ما تو اروپا سرور Rangora هستیم nuia faction
پینکتون با سرور رو اینجا میتونید چیک کنید http://soulofthedragons.com/archeage-server-test/

http://www.trionworlds.com/archeage/en/game/

آخرین ویرایش:

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
ظاهرا این سرور rangora توی اورپا واسه شروع دوباره خوبه... منم یه تون اینجا ساختم یواش یواش دارم روش کار میکنم...

امروز یک آپدیت کوچک اضافه شده... سرور اروپا در حال آپدیت هست... حجم آپدیت 65 مگابایت:
http://forums.archeagegame.com/forumdisplay.php?62-Server-Status

آخرین ویرایش:

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
در حال بردن بار و trading با hauler ... زندگی خرج داره :d

ScreenShot0004.jpg

این هم ویدئو من در حال ماهیگیری از نوع sport fishing.

[video=aparat;L8ywe]http://www.aparat.com/v/L8ywe[/video]

امیدوارم لذت ببرید.

آخرین ویرایش:

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
من سره همین گیم دهنم سرویس شد دوبار از گلیف دانلود کردم سره 9گیگ که رسید برگشت از اول
باز الان استیم با شیلر میلتر هم نمیزاره بازی رو اضافه کنم که دانلودش کنم موندم چیکار کنم

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
من سره همین گیم دهنم سرویس شد دوبار از گلیف دانلود کردم سره 9گیگ که رسید برگشت از اول
باز الان استیم با شیلر میلتر هم نمیزاره بازی رو اضافه کنم که دانلودش کنم موندم چیکار کنم

شما با ***** شکن برو واسه دانلود رفت تو لیست قطعش کن راحت دانلود میکنه و بعد مسیر live رو بده به glyph

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
اگه هم شهری بودیم فایل های خودمو میدادم بهت... از خود گلیف دانلود کردن یه کم سخته... من یه نت 10 مگ با حجم گرفتم که سریع یه سره دانلود کنم چون اگه ip عوض بشه (که نت ایران هر 5 دقیقه یه آی پی میده به کاربر) میاد از اول... اما فایل های live رو داشته باشی از نسخه 2 به بعد نهایت یه آپدیت 60 مگابایتی نیاز داره. من از فایل ام بکاپ میگیرم که مجبور نشم دوباره دانلود کنم اگه ویندوز خراب شد.

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
اقا ما هم اومدیم ^^ کدوم سرور هستید بچه ها؟ Rangora ؟

خوش اومدی... من تو رانگورا نیستم چون وقتی بازی رو شروع کردم این سرور وجود نداشت... ولی هر سوالی راجع به بازی داشتی همینجا بپرس حتما جواب میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر