Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
آموزش شناساندن فایل های نسخه کرکی به Uplay

ابتدا یوپلی را اجرا کنید و اجازه دهید تا حدود 1MB از بازی رو دانلود کند و سپس یوپلی را ببندید.
حالا به فولدر بازی که یوپلی داشت بازی را دانلود می کرد بروید, در اینجا یک فولدر به اسم uplay_download می بینید.
داخل این فولدر یک فولدر دیگر هست که اسمش یک عدد 3 رقمی و یا 2 رقمی برای بازی های قدیمی هست, این عدد را به خاطر بسپارید.

حالا فولدر uplay_download را کاملا پاک کنید, سپس فایل های نسخه کرکی را داخل فولدر بازی کپی کنید.

به مسیر زیر بروید:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\data

داخل فولدر data ,همان فولدری که اسمش یک عدد 3 یا 2 رقمی بود را میبینید, وارد این فولدر شوید, ابتدا فایل uplay_install.state را پاک کنید,
سپس وارد فولدر manifests شوید, در اینجا یک فایل هست که اسمش یکسری عدد و حرف هست.
این فایل رو داخل فولدر بازی کپی کنید و اسمش را به uplay_install.manifest تغییر بدید.
چنانچه نسخه کرکی شما از قبل این فایل رو دارد, آن را پاک کنید و حتما از فایل جدید استفاده کنید.

حالا Uplay را اجرا کنید و دکمه Play باید ظاهر شود. روی فلش رو به پایین کنار دکمه Play کلیک کنید و گزینه verify Install را انتخاب کنید,
Uplay فایل های بازی را چک می کند و اگر کم و کسری داشته باشد, آن را دانلود میکند.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
میگم Gold Pack نسخه RU بازی Crew بجز زبان روسی ، زبان انگلیسی و سایر رو پشتیبانی میکنه یا نه !؟
روی استیم و اوریجین که نسخه های روسی بازیها سایر زبان ها رو دارند.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
من یه بازی را از یوپلی دانلود کردم. البته هنوز اینستالش نکردم. می خواستم ببینم کدوم فایل هارو نگه دارم که بعدا بازی را پاک کردم، بتونم به راحتی ریکاوریش بکنم و مجبور نشم دوباره دانلودش کنم. فایل های پوشه دانلود را نگه دارم و یا فایل های بعد از اینستال بازی؟
بعد نحوه استفاده از فایل هایی که بکاپ گرفتیم چه جوری خواهد بود؟:-/
اصلا این یوپلی چرا قابلیت بکاپ گرفتن نداره:| (اوریجین هم نداره ولی فایل های بازی را راحت کپی پیست می کنی و تموم میشه! ولی این یه بار یه جا دانلود می کنه. بعد یه جا دیگه اینستال می کنه و دانلودهارو خودش پاک می کنه)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
پرنس کل فایل های گیم رو باید بک اپ نگه داری. مثلاً من 16 گیگ بازی Crew رو همیشه ذخیره دارم جای دیگه وقتی مشکل پیدا کرد میزنم برای دانلود ، استپ میکنم و Replace میکنم بازی رو ...
آموزش اش هم توی یوتیوب هست.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یه مشکلی برام پیش اومده.
رو آیکون Uplay کلیک که می کنم، هیچ اتفاقی نمیافته!:| بازی های یوبی سافت هم که تو استیم دارم هم لانچ نمیشن! کلا انگار Uplay رو سیستم من مرده :|
run as adminstrator هم می زنم، بازم فرقی نمی کنه.
کسی تابحال همچین مشکلی داشته؟:-/ :(

ویرایش:
مشکل حل شد. مثل اینکه فقط 60 مگ دانلود مجدد UPlay تو گلوش گیر کرده بود :|

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
با سلام.
یه سوال دارم از خدمتتون.
میخوام بازی های یوبی رو اریج بگیرم.
فیزیکی هم میخوام بگیرم.
از کشورهای آمریکا و المان و انگلیس. البته شاید دوبی هم باشه.
الان سوالم اینه که یوپلی هم ریجن بندی داره ؟
اگه بله اونوقت میتونم 2-3 تا اکانت رو یدونه
pc داشته باشم ؟
سپاس

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
با سلام.
یه سوال دارم از خدمتتون.
میخوام بازی های یوبی رو اریج بگیرم.
فیزیکی هم میخوام بگیرم.
از کشورهای آمریکا و المان و انگلیس. البته شاید دوبی هم باشه.
الان سوالم اینه که یوپلی هم ریجن بندی داره ؟
اگه بله اونوقت میتونم 2-3 تا اکانت رو یدونه
pc داشته باشم ؟
سپاس

نه ریجن نداره و هر بازی ای تو هر منطقه ای قابل فعالسازی هستش اما نسخه های روس زبونشون روسه و اکثرا قابل تغییر نیستن
نسخه اروپایی میخرن معمولا
هرچندتا اکانت هم که بخوای میتونی داشته باشی

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام به همه. کسی از دوستان میدونه که چطور میشه بازی The Devision رو پیش خرید کرد؟ هزینه اش چقدر میشه؟
برای بازی با UPlay جتما باید ...شکن داشته باشیم؟ اینترنت من 2مگ هست از پینگ اش دیگه خبر ندارم.
ممنون میشم کسی راهنمایی ام کنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
سلام به همه. کسی از دوستان میدونه که چطور میشه بازی The Devision رو پیش خرید کرد؟ هزینه اش چقدر میشه؟
برای بازی با UPlay جتما باید ...شکن داشته باشیم؟ اینترنت من 2مگ هست از پینگ اش دیگه خبر ندارم.

امکان خرید با کردیت کارت نظیر paypal و غیره هست . اگه از فروشگاه هایی که برای پیش فروش گذاشتن . میتونید خرید کنید

- - -ویرایش - - -

امکان خرید با کردیت کارت نظیر paypal و غیره هست . اگه از فروشگاه هایی که برای پیش فروش گذاشتن . میتونید خرید کنید

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا

یه جا قیمت کردم تسخه ی روسی. اگه با قندشکن روسی اکتیو اش کنم ، بعد از اکتیو شدن میشه زبان بازی عوض بشه؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
یه جا قیمت کردم تسخه ی روسی. اگه با قندشکن روسی اکتیو اش کنم ، بعد از اکتیو شدن میشه زبان بازی عوض بشه؟

بستگی به بازی داره . یه موقع می بینی زبان خودش انگلیسیه و نیاز به تغییر نداره
یه وقتی هم روسی اما با جایگزینی فایل Localization قابل تغییره بعضی وقتا هم به هیچ وجه نمیشه تغییرش داد
به نظر من دیگه سراغ نسخه های روسی نری بهتره چون معلوم نمیشه میشه زباشو درست کرد یانه مگر اینکه کسی گرفته باشه و تست کرده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر