Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
با تجربه ی تلخی که از BF3 سرور های ایرانی داشتم ترجیح می دم طرف این نسخه ی هک شده هم نرم مگه اینکه هر کسی که خواست وارد سرور بشه قبلش اطلاعات کامل شامل نام و نام خانوادگی ، شماره ملی ، محل زندگی و ... رو بده که حداقل اگر چیت زد یا سرور رو به فحش کشید حداقل بشه یه جوری تلافی کرد براش :))

تو BF3 که دوستان cod باز اومدن و ظرف یه هفته ( بدون اغراق ) بازی رو از ماها بهتر بازی می کردن و دیگه اجازه حرکت هم نمی دادن . اینجا ببینیم چقدر طول می کشه
بله درسته البته بعد از تاسیس کلن و ران شدن سرور هاوک کسایی که فحش میدادن کاملا بن کردیم و خداروشکر مشکلی نداشتیم و امار فحش بسیار اومد پایین تا الان که دیگه بیشتر پلیر ها از بتل 3 زلو رفتن انشالله با اومدن بتل چهار سرور هاوک هم ران خواهد شد با ادمین 24 ساعته برای کنترل روی سرور

Gozne

کاربر سایت
Mar 29, 2015
20
کسی از bf4 خبری نداره؟

کی میشه بازیش کرد ؟

بتل4 بعد آخرین آپدیت بازی منتشر میشه یعنی تا چند ماهه دیگه با توجه به اینکه هنوز چندتا مپ از بتل4 مونده همینطور هر مپ داخل یه فصل داده میشه! بدون احتساب آپدیت هایه احتمالی بعد از مپها:D

قضییه کرک شدنش هم جالبه zlofenix مدیر zlogames فایلهایه سرور رو از یکی از هاسترها به قیمت 1.500 دلار خریده بعدش فهمیده تازه فایلهاش ناقص بوده:DDD اما با این وجود بعد آخرین آپدیت کرک میشه مجانی.

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
بتل4 بعد آخرین آپدیت بازی منتشر میشه یعنی تا چند ماهه دیگه با توجه به اینکه هنوز چندتا مپ از بتل4 مونده همینطور هر مپ داخل یه فصل داده میشه! بدون احتساب آپدیت هایه احتمالی بعد از مپها:D

قضییه کرک شدنش هم جالبه zlofenix مدیر zlogames فایلهایه سرور رو از یکی از هاسترها به قیمت 1.500 دلار خریده بعدش فهمیده تازه فایلهاش ناقص بوده:DDD اما با این وجود بعد آخرین آپدیت کرک میشه مجانی.

پس حالا حالا ها خبری نیست چون قراره آخر پاییز باز مپ بدن .

الان من 63 گیگ پریمیوم رو دارم این به کارم میاد یا باید دوباره دانلود کنم ، اکانت رو فروختم ولی دیتاش دلم نیود پاک کنم که این خبر رو شنیدم که دارن کرکی میدن.

پاک کنم به نظرت یا نگه دارم ؟

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
پس حالا حالا ها خبری نیست چون قراره آخر پاییز باز مپ بدن .

الان من 63 گیگ پریمیوم رو دارم این به کارم میاد یا باید دوباره دانلود کنم ، اکانت رو فروختم ولی دیتاش دلم نیود پاک کنم که این خبر رو شنیدم که دارن کرکی میدن.

پاک کنم به نظرت یا نگه دارم ؟
نگه دار دوست من;;)

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام
من بازيو نصب كردم ولي اصلا گزينه Multiplayer نداره :|
چيكار كنم؟
واقعا لازم دارم خيلي دلم واسه اون زمان كه با همش ps3 بازي ميكردم تنگ شده :(

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
سلام
من بازيو نصب كردم ولي اصلا گزينه Multiplayer نداره :|
چيكار كنم؟
واقعا لازم دارم خيلي دلم واسه اون زمان كه با همش ps3 بازي ميكردم تنگ شده :(

درود اولا باید برید سایت zloemu.org ثبت نام کنین بعد کلاینت و dll دانلود کنین از سایت و بریزید پوشه بازی با اجرای لانچر یوزر و پسورد سایت میزنین و لیست سرور ها میاد

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
درود اولا باید برید سایت zloemu.org ثبت نام کنین بعد کلاینت و dll دانلود کنین از سایت و بریزید پوشه بازی با اجرای لانچر یوزر و پسورد سایت میزنین و لیست سرور ها میاد

ممنون داداش ولي اصلا بخش Multiplayer نداره تو Menuـه بازي :دي اونو چجوري بيارم؟

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
من یه مشکلی داشتم
من وقتی لانچر رو باز می کنم و سرور رو انتخاب می کنم و Join رو میزنم یه ارور میاد که میگه فایلای بازی خراب شده از طریق Origins بازی رو Repair کنید بعد OK رو که میزنم فایل اصلی بازی یعنی bf3.exe ارور stopped working میده
DLC های بازی رو هم از اون لینک بالا دانلود کردم نصب کردم لانچر و Louncher.Dll همه ی چیزای که لازم بود رو زدم
فک کنم مشکل ار پوشه ی بازی
0b52s9q9pxxheg3ylxkv.png
دی ال سی های بازی رو هم با اون فایل Setup تو خود پوشه ی بازی نصب کردم که یه پوشه ساخت که اسمش Update بود حجمش 14.3 گیگه کل پوشه ی بازی هم 29.1 گیگه
.
میشه یکی از دوستانی که بازی رو سیستمشون نصبه از پوشه ی بازیشون Screen Shot بگیره

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
من یه مشکلی داشتم
من وقتی لانچر رو باز می کنم و سرور رو انتخاب می کنم و Join رو میزنم یه ارور میاد که میگه فایلای بازی خراب شده از طریق Origins بازی رو Repair کنید بعد OK رو که میزنم فایل اصلی بازی یعنی bf3.exe ارور stopped working میده
DLC های بازی رو هم از اون لینک بالا دانلود کردم نصب کردم لانچر و Louncher.Dll همه ی چیزای که لازم بود رو زدم
فک کنم مشکل ار پوشه ی بازی

دی ال سی های بازی رو هم با اون فایل Setup تو خود پوشه ی بازی نصب کردم که یه پوشه ساخت که اسمش Update بود حجمش 14.3 گیگه کل پوشه ی بازی هم 29.1 گیگه
.
میشه یکی از دوستانی که بازی رو سیستمشون نصبه از پوشه ی بازیشون Screen Shot بگیره
سه تا چیز لازمه
1.فایل DLL
2.لانچر
3.کلاینت
آموزش کامل :
Code:
http://zlogames.ru/index.php?/topic/1164/
حتما لانچر بازی رو run as admin اجرا کنید

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
سلام.

من میخواستم بازی رو به صورت Portable اجرا کنم، روی هارد دیسک اکسترنال نصب کردم که روی کامپیوتر های مختلف اجرا کنم.
اما از بد ماجرا گویا اجرای بازی ملزوم به داشتن یه سری فایل ها و کانفیک های سیستمی مثل Origin هست که باعث میشه حین اجرا به error بربخوریم.
خود سایت zlogame راه حل این موضوع رو تنها نصب دوباره بازی میدونن.

میخواستم بپرسم راهی هست که بشه بدون نصب مجدد از صفر ، فقط فایل های مورد نیاز رو دوباره نصب کرد ، حتی مثلا با تقییر registery های windows ?

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
میثم همه ی چیزایی که گفتی رو از خود سایت zlo دانلود کردم
هم launcher.dll هم کلاینت هم خود لانچر رو
بازی رو هم به صورت admin باز کردم ولی نشد
نمیدونم چرا کلا بد شانسی میارم هر چی بازی خفن هست رو نمیتونم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟