PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
با دوستمون موافقم، هرکسی که گاد آو وار رو روی نسل هفت امتحان نکرده (مثل من ) بهش 10 میده، تجربه ی فوق العاده ای هست و یه بازی متفاوت ( مخصوصآ برای منی که تازه با این گیم آشنا شدم)

از 10 به گرافیک 10 میدم

الان گیمرهای حرفه ای میان گیر میدن :D ( آقا خب قبلآ بازیش نکردم دیگه :D )

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
من بازی رو رو نسل هفت بازی نکرده بودم ... بازی رو یه ماهی میشه تموم کردم رو ps4 و واقعا عالی بود ... باورم نمیشد یه بازی که 6 سال پیش ساخته شده اینقدر با کیفیت و هیجان انگیز باشه ... هر کی تا حالا بازی نکرده از دست داده ... این ریمستر ها برای امثال من که نسل قبل کنسول نداشتن به غایت ارزشمند هستن ... مبارزه با هیدس و هرکول و زئوس ادمو میخکوب میکنه !! واقعا کاراکتری به جذبه کریتوس ندیدم تا حالا تو صنعت گیم ... 7 سال پیش شخصیت الطیر اساسین 1 برام خیلی جلب بود ولی کریتوس با صدای فوق خفنش مو به تن سیخ میکنه !!

masoudrejae

کاربر سایت
Apr 12, 2008
46
من این بازی را تازه گرفتم چقدر گرافیک اش نسبت به این نسل پایین هست
دوربن را هم اصلا نمیتونم حرکت بدم تا از زاویه دیگه ای ببینم راهی داره؟

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام . بچه ها بازی کلا countinu نداره من هروقت میخوام ادامه بدم از LOAD میرم ادامه رو فک کنم رو ps3 داشتا .

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
سلام
وضعیت بازی از نظر داشتن صحنه های منکراتی چطوره ؟ ( به جز اون 2 دقیقه ای که چند صفحه راجبش بحث شده بود :D ) چون تا جایی که یادمه 1 و 2 ش وضعشون نسبتا در سرتاسر بازی خراب بود :D
شرمنده بابت سوال تکراری :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
سلام
وضعیت بازی از نظر داشتن صحنه های منکراتی چطوره ؟ ( به جز اون 2 دقیقه ای که چند صفحه راجبش بحث شده بود :D ) چون تا جایی که یادمه 1 و 2 ش وضعشون نسبتا در سرتاسر بازی خراب بود :D
شرمنده بابت سوال تکراری :D
همون 2 دقیقه ای که گفتن . دیگه چیزی نداره .

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من امروز چلنج ها رو تموم کردم و یک تروفی طلا هم گرفتم.
بعد گلیج رو هم استاد کردم.
حالا با استفاده از اون گلیج چه تروفی هایی میشه گرفت؟ راهنمایی کنید.ممنون.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من امروز چلنج ها رو تموم کردم و یک تروفی طلا هم گرفتم.
بعد گلیج رو هم استاد کردم.
حالا با استفاده از اون گلیج چه تروفی هایی میشه گرفت؟ راهنمایی کنید.ممنون.

هر تروفی که نگرفته باشی رو میشه میگرفت اما درواقع بدرد همون تروفی درجه سختی میخوره که راحت بری تا اخر

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
تابستون انجام دادم جواب داد فقط امیدوارم یادم نرفته باشه :D

بازی رو روی هر درجه ای که تموم کردید برید قسمت combat arena و درجه سختی titan رو انتخاب کنید

از لیست دشمنا هم اون سخت ها رو بیارید و تعدادشون هم زیاد بذارید و استارت کنید

شروع که شد و دشمنا حمله کردن نیازی نیست باهاشون بنجگید...بذارید بکشتون و ریستارت کنید همینو ( بیرون نیاید به هیچ وجه ) چند بار این کار رو کنید و ریستارت کنید تا بازی بپرسه میخواید روی درجه آسان تر برید یا نه ؟ شما NO رو انتخاب کنید و به منو بازی برید و بازی رو روی هر درجه سختی ( سخت ترین درجه رو بذارید اگر تروفی رو میخواید ) شروع کنید....متوجه میشید همه اسلحه ها براتون باز است و به صورت حداکثر اپگرید شده اند !

یه تروفی اینجا بهتون میده...بازی رو ادامه بدید تا به 3 قاضی برسید..اگر دقت کنید با مشت هرکول باید 3 تا سنگ آبی پشت سرشون و قسمت های دیگه رو بشکونید...در روند عادی دور اول که رفتید چون مشت هرکول رو نداشتید باید میرفتید تا آخر بازی و برمیگشتید و اینکار رو میکردید...ولی الان با این گلیچ مشت رو دارید :D پس همینجا اون سنگ ها رو خراب کنید و به آخر بازی برید

نکته : بعد از خراب کردن سنگ ها برای چند لحظه رنگ بندی گرافیک بازی قاطی میشه...نگران نباشید چیز خاصی نیست بعد از 1-2 دقیقه درست میشه :D
اقا این که لیست دشمن نداره من رفتم از نو روی تایتان شروع کردم همین کارو کردم و بعد رفتم روی very hard که اخرین درجه سختی هست ولی سلاح ها رو نداد که :d
ولی اینکه من میرم الان کمبت ارنا اصلا توی منو نیست و بعدش هم لیست دشمن هم نداره :| نشد کسی نظری نداره چیکار کنیم
بازیرم روی نرمال تموم کردم و الان کنارش یه تیک هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر