خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

rezab1374

کاربر سایت
Jun 16, 2014
15
من خاطرم یکم عجیبه من از سال دوم دبیرستان یعنی 2012 عشق کنسول داشتم ولی بخاطر کنکور نمیتونستم بخرم خلاصه یه عالمه برنامه ریزی کردم برای خرید ps3 که یهو ps4معرفی شد منم دیگه کارم به جایی رسید که شبا هم خوابشو میدیدم last of us رو چندین بار تو یودوغ دیدم روز به روز اشتیاق زیادتر میشد متاسفانه 1 سال پشت کنکور موندم سال بعدش که کنکور رو دادم ساعت 1 رسیدم خونه دیدم دیجی کالا داره میفروشه منم از خدا خواسته 1300 دادم خریدم روز جمعه هم بود از اونجایی که تو ارومیه هستم شنبه صبح رفتم the last of us رو 120 تومن خریدم روز دو شنبه کنسول رسید دستم تو این 2 روز فقط جلد بازی رو نگاه میکردم کنسول که رسید تو خونه تنها بودم با عشق زود بازش کردم دیدم 2015 هست و ریجن 2 خوشحال تر شدم در عرض نیم ساعت امادش کردم (اپدیت و...) بازی رو شروع کردم انگار دنیا رو بهم دادن بعد 4 بار بازی کردنش فروختم یونیتی رو خریدم بعد واچ داگز بعد ویچر الانم مشغول god of war و انچارتد کالکشنم همه اینها تو 4 ماه و نیم بازی کردم خدا رو شکر به درسام لطمه زده و از خریدم خوشحالم

• Like
Reactions: mamadian

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
من خاطرم یکم عجیبه من از سال دوم دبیرستان یعنی 2012 عشق کنسول داشتم ولی بخاطر کنکور نمیتونستم بخرم خلاصه یه عالمه برنامه ریزی کردم برای خرید ps3 که یهو ps4معرفی شد منم دیگه کارم به جایی رسید که شبا هم خوابشو میدیدم last of us رو چندین بار تو یودوغ دیدم روز به روز اشتیاق زیادتر میشد متاسفانه 1 سال پشت کنکور موندم سال بعدش که کنکور رو دادم ساعت 1 رسیدم خونه دیدم دیجی کالا داره میفروشه منم از خدا خواسته 1300 دادم خریدم روز جمعه هم بود از اونجایی که تو ارومیه هستم شنبه صبح رفتم the last of us رو 120 تومن خریدم روز دو شنبه کنسول رسید دستم تو این 2 روز فقط جلد بازی رو نگاه میکردم کنسول که رسید تو خونه تنها بودم با عشق زود بازش کردم دیدم 2015 هست و ریجن 2 خوشحال تر شدم در عرض نیم ساعت امادش کردم (اپدیت و...) بازی رو شروع کردم انگار دنیا رو بهم دادن بعد 4 بار بازی کردنش فروختم یونیتی رو خریدم بعد واچ داگز بعد ویچر الانم مشغول god of war و انچارتد کالکشنم همه اینها تو 4 ماه و نیم بازی کردم خدا رو شکر به درسام لطمه زده و از خریدم خوشحالم

اولش گفتی یه کم عحیبه ولی اصلا همچین چیزی مگه میشه ؟
به درسات لطمه بزنه خوشحال میشی ؟ :d

• Like
Reactions: mamadian

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
کنسول و یه دسته اضاف دوتا بازی GoW و FIFA16 واس ما فیکس شد 1800000
مسخره نکنین ولی بعضی وقتا میشینم به دستگاه خاموش نگا میکنم , اخه چقد این لامذهبببب وحشیه قیافش :-)

یکی بود گفت میخواد pc جمع کنه ,,,, نکنی همچی کارییییییییی
یه متال بخوای نصب کنی ۱۵تا دی وی دی رو بذاری و در بیاری پیر میشی بخدا
جدا از اینکه یه درایوتو کلا باید بدی بهش

Sent from my K016 using Tapatalk

• Like
Reactions: SiminSecret

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
والا من هیچوقت فکر نمیکردم کنسول نسل هشتمی بخرم با خودم میگفتم همیشه تو x360میمونم از بدبختی دستمم تو جیب بابام بود
بعد از معرفی شدن کنسول جدید چند پروژه کاری تکمیل کردم که حدود 15میلیون شد کلشو دادمXbox OneوPs4وPc High Endخریدم
البته نا گفته نماند چند روزی اساسی کشی داشتیم کیسم از دستم افتاد و GTX 970کلا نابود شد یعنی تصویر نمیده و گرافیک های دیگه تست کردم مادربردم جواب داده الان گارانتی کارت رو پیدا نمیکنم فردا هم میبرشم گرافیک رو بیرون تست کنم ببینم رو یه سیستم دیگه جواب میده اگه جواب نداد یه آشنا توپ دارم برا تعمیر و اینجور چیزا کارش بیسته بسته!
هزینش خیلی زیاده1.400برام تموم شده الانم با گرافیک آنبورد مادربردم میام:))گرافیک256مگابایت با رم16 گیگ!خخخخخخخ
اما همه ی اینها به کنار رفیق شفیقمPS4دردم رو آروم میکنه چون من یکسال ADSLنداشتم و خط خونه بهش ADSLتعلق نمیگرفت حالا جا به جا شدم ADSLگرفتم سرویش 6مگ که تا 12مگ برام آپ شده و دو روزه دارم مثل بچه ی آدم GTA V OnlineوLast Of Usبازی میکنم:d
وقتی PS4هست گور بابای 970 و 980 و تایتان:d
ولی جدا درست نشه بزودی یه 980tiمیخرم

آخرین ویرایش:

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
اول های تابستون بود فکر کنسول زد به سرم نمیدونم چی شده بود میخواستم 360 بگیرم بعد پسرعموم گفت بیا بریم گیم نت بازی کنیم منم رفتم ps4 بازی کردم خیلی خوشم اومد پولشو تو وسطای تاستون جمع کردم و رفتم مغازه خریدم بر خلاف خیلیا فروشنده مرد خوبی بود کنسول شد 1.2 و یه بازی فارکرای گرفتم 110 تخفیف و اشانتیون خوبی هم داد روز اول که بردم خونه نصف فارکرای رو رفتم بعد اکانت ساختم دیدم سیو رفت از اول دوباره تا نصفش رفتم
اینم حاطره من

• Like
Reactions: IMANOKA

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
داشتم زندگیمو میکردم با ۳۶۰
تا اینکه یه گیم پلی از یونیتی دیدم
۳۶۰ فروختم
چند روز بعدش اینو گرفتم
تا حالام ۴تا بازی انجام دادم فقط

Sent from my iPhone using Tapatalk

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
از دست PS4 چه بگویم ؟ گله ای نیست گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست:d

خواستم الکی یه خاطره شیرین از خرید PS4 بگم که دیدم سنی از ما گذشته و بیتره راستشو بگم که همچین خاطره عنگیز هم نیست و جریان اینه و یه چند وقتی بود قصد خرید یه کنسول نصل بعدی داشتم و برداشتم از اینترنت یه باندل بتمن نقره ای گرفتم و دادم یه هارد دوترا و 39 تا بازی دیجیتالی هم روش ریختن و یه دسته اضافه هم گرفتیم و یه اساسی کی رید بازی کردیم باهاش و دیگه مظلوم افتاده گوشه خونه و دیگه هر چی بود همین بود......
cry222.gif

آخرین ویرایش:

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
خاطره من غم انگیز هست تا حدی !!!
وقتی کنسول سفید رنگش اومد خیلی دوست داشتم بخرم اما گفتن زود کثیف میشه و... پس واستادم تا باندل قرمز اومد.
عصری رفتم باندل فاینال فانتزی خریدم چه قدرم از رنگ قرمزش خوشم اومده بود.شب اوردم زیر دستگاه دیدم زده ساخت چین(من فکر میکردم ساخت ژاپن باشه نه سفارش ژاپن)خلاصه بازیشم سرچ کردم دیدم زبانش ژاپنی هست انگار.
در نتیجه اصلا روشنشم نکردم توی جعبه فقط نشستم نگاش کردم.:|
فردا بردم پس دادم(عجب ...)و طرف باندل اوردر رو بهم انداخت اونم مشکی که اصلا دوست نداشتم رنگشو.با یه بازی لست و اومدم خونه.
ولی الان خیلی حال میکنم باهاش و تجربه خریدن تا نری و خودت نبینی و نخری با همه اطلاعات خوب سایت خیلی جالبه.:d

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
خاطره من غم انگیز هست تا حدی !!!
وقتی کنسول سفید رنگش اومد خیلی دوست داشتم بخرم اما گفتن زود کثیف میشه و... پس واستادم تا باندل قرمز اومد.
عصری رفتم باندل فاینال فانتزی خریدم چه قدرم از رنگ قرمزش خوشم اومده بود.شب اوردم زیر دستگاه دیدم زده ساخت چین(من فکر میکردم ساخت ژاپن باشه نه سفارش ژاپن)خلاصه بازیشم سرچ کردم دیدم زبانش ژاپنی هست انگار.
در نتیجه اصلا روشنشم نکردم توی جعبه فقط نشستم نگاش کردم.:|
فردا بردم پس دادم(عجب ...)و طرف باندل اوردر رو بهم انداخت اونم مشکی که اصلا دوست نداشتم رنگشو.با یه بازی لست و اومدم خونه.
ولی الان خیلی حال میکنم باهاش و تجربه خریدن تا نری و خودت نبینی و نخری با همه اطلاعات خوب سایت خیلی جالبه.:d
واقعا چه توقعاتی دارید و چه حوصله ای !
کار عجیبی کردید چون کره ی زمین هم ساخت چین!مضحکه بردی کنسول رو پس دادی من جای فروشنده بودم پس نمیگرفتم چون اصلا هیچ دلیلی نداشت:d
شما میرفتی یه معمولیش رو میخردی بعد یه استیکر جنس عالی 90تا110 تومان پیدا میکردی میزدی روش انگار که باندل هست هر رنگ و طرحی هم که بخوای داشت

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
واقعا چه توقعاتی دارید و چه حوصله ای !
کار عجیبی کردید چون کره ی زمین هم ساخت چین!مضحکه بردی کنسول رو پس دادی من جای فروشنده بودم پس نمیگرفتم چون اصلا هیچ دلیلی نداشت:d

فکر نکنم این لحن صحبت کردن و برخورد درست باشه.اگرچه نمونه شو در بعضی فروشندگان توپخونه و بعضی متقلبان بازار همه سراغ داریم.این خاطره هم برای اگاهی دوستان بود تا بدونند با چه گرگانی طرفند موقع خرید کردن.شما هم برو به مغازه تون برسید اگر هم فروشنده نیستید بهتره وارد این شغل بشید چون فوت و فن گول زدن مردمو بلدید

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
و اما خاطره خريد من ، چند مدت بودت شديد پيگير خريد ps4 بودم ، يهو زد و مريض شدم خلاصه ١٤ روز بستري شدم و تازه بعد از ترخيص هم دكتر استراحت مطلق پزشكي برام نوشتن ، خلاصه مجبور شدم كنسول رو اينترنتي تهيه كنم ، اولين خريد اينترنتي من اين كنسول بود كه خداروشكر راضي بودم ، و واقعا خاطره خوبي بود برام بعد از ١٤ روز نگاه كردن به در و ديوار بيمارستان بلاخره يه صب تا شب tlou چسبوندم .

Sent from my iPhone using Tapatalk

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
من بازی کردن را خیلی دوست دارم ولی تا الان یه دفعه هم کنسول نداشتم و توی کامپیوتر بازی می کردم.الام حدود 3 یا 4 سال که دیگه نتونستم بازی کنم چون کامپیوترم جواب نمی داد.
کلا هم با دسته کنسول مشکل داشتم فقط می تونستم با دسته هاش ماشین سواری کنم و یکم فوتبال(زیاد فوتبالی نیستم)
دیگه رفتم تو فکر این که کامپیوتر را ارتقا بدم ولی دیدم خیلی برام هزینه داره
چند دفعه پیش دوستان که پلی استیشن 4 داشتن بازی کردم خیلی حال کردم ولی نگران این بودم که نتونم باهاش بازی کنم.مثلا بازی کال اف را نتونم بازی کنم.چون با موس کامپیوتر خیلی راحت میشه بازی کرد
ذهنم رقت پیش اینکه پلی 4 بگیرم ولی خیلی تردید داشتم . دیگه دل رو زدم به دریا و تصمیم گرفتم بگیرم.یکم تحقیف کردم و اخر سر رفتم توپخانه و از اونجا گرفتم
اونچا محل کارم هست و چون با کاسب ها آشنا هستم رفتم پیش یکیشون که منصف هست ازش یه پلی 1216a با هارد 500 گیگ با یه دسته اضافه گرفتم.کلا دستگاه 1300 و دسته اضاف 180شد(شاید بگید دستگاه گرون خریدم ولی چون می دونم چه جوری وسایل را جا به جا می کنن و قیمت پایین تر میدن واسه همین با قیمت اصلی و اورجینال گرفتم)
وقتی که خریدم یه ضد حالی که خوردم بازی هایی که گرفته بودم همش باید آپدیت می شد و نمی دونم چرا اجرا هم نمی شد و فقط فوتبال اجرا می شد و بعد از 2 روز (شانس من سرعت نتن پایین اومده بود و اپدیت نمی شد) آپدیت تموم شد و تونستم بلک اوپس 3 رو بازی کنم
و خدا رو شکر رابطه خوبی با کنسول و دسته بر قرار کردم و واقعا دستگاه عالیی هست و دم سونی گرم

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز نمیدونم چرا همه اعضای خانواده و هر کسی که با کنسول بازی کاری نداره در کل با خریدن این جور لوازم بدجوری مخالف هستن . نمیدونم چرا فکر میکنن پولمون رو حروم کردیم .
واقعیت من الان هر سه کنسول PS4 و Xbox ONE و PS VITA رو دارم .
هر دفعه موقع خرید با کلی مخالفت مواجه شدم. نمیدونم چرا !!
به نظرم بازی کامپیومتری خیلی به رشد مغز کمک میکنه ... یه مطلبی یه جا خوندم از منبع بسیار معتبر که نوشته بود کسانی که بازی کامپیوتری انجام میدن زندگی بهتری دارن چون مغزشون بهتر کار میکنه...
نظر شما چیه دوستان!؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر