PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
روش زنده نگه داشتن جاش چطوره؟! بعد بلایی که سر بقیه میاره همه فکر میکنن باعث مرگ جسیکا ( اون موقع فکر می کردن مرده) هم بوده و مایک و کریس می برن و داخل کلبه ای می بندنش بعد که می فهمن قضیه چی بوده و کریس با استرنجر می ره می بینن که اونجا نیست و اون موجودات بردنش و بعد مدتی هم سم و مایک تو غار پیداش می کنن ولی خب داخل اون آب می میره! راهش چیه نذاریم بمیره! اصلا راهی هست که کاری کنیم که جاش رو تو اون کلبه اسر نکنن تا زنده بمونه؟!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
روش زنده نگه داشتن جاش چطوره؟! بعد بلایی که سر بقیه میاره همه فکر میکنن باعث مرگ جسیکا ( اون موقع فکر می کردن مرده) هم بوده و مایک و کریس می برن و داخل کلبه ای می بندنش بعد که می فهمن قضیه چی بوده و کریس با استرنجر می ره می بینن که اونجا نیست و اون موجودات بردنش و بعد مدتی هم سم و مایک تو غار پیداش می کنن ولی خب داخل اون آب می میره! راهش چیه نذاریم بمیره! اصلا راهی هست که کاری کنیم که جاش رو تو اون کلبه اسر نکنن تا زنده بمونه؟!
هیچ راهی نیست فقط اگه یه collectible اخر که فک کنم دفترچه خاطرات hannahباشه رو پیدا کنی اونجا وقتی ویندیگو میاد جاش رو میگیره جای اینکه بکشتش میبرتش

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

اونجا که میبرنش و زندانیش میکنن رو که نمیشه کاریش کرد
ولی روش زنده نگه داشتنش اینه که تو چپتر 10 وقتی با سم و مایک همون اول وارد آب میشیم یک مقدار که جلو میریم سمت چپ یک راه هستش که وقتی اون رو ادامه بدی میشه از آب خارج شد ... اونجا یک دفترچه خاطرات پیدا میکنی که برای هانا هستش و اتفاقات بعد از سقوط رو داخلش نوشته و با خوندن اون باعث میشه که وقتی جاش رو پیدا میکنیم و بر میگردیم تو آب هانا دیگه جاش رو نمیکشه و فقط با خودش میبرتش

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
الان بازی رو برای بار دوم تموم کردم ،
بار اول که فاجعه بود و همه رو کشتم فقط دو نفر زنده موندن که اینا بودن :
امیلی و سم

بار دوم بهتر بود و همه زنده موندن به جز اینا :
جاش و مایک ، با مایک خیلی حال کردم ولی هر دو بار کشته شد ، راهی هست که مایک نمیره ؟ یعنی آخرش هر دو بار سعی کردم متفاوت برم ولی بازم مایک مرد .

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
الان بازی رو برای بار دوم تموم کردم ،
بار اول که فاجعه بود و همه رو کشتم فقط دو نفر زنده موندن که اینا بودن :
امیلی و سم

بار دوم بهتر بود و همه زنده موندن به جز اینا :
جاش و مایک ، با مایک خیلی حال کردم ولی هر دو بار کشته شد ، راهی هست که مایک نمیره ؟ یعنی آخرش هر دو بار سعی کردم متفاوت برم ولی بازم مایک مرد .
مایک تا اخر بازی نمیمیره فقط سعی کن تو دکمه زنی ها اشتباه نکنی ، تو چپتر اخر به سم 2 تا انتخاب میده که یکیش Run هست اون یکی Help Mike .
باید Help Mike رو انتخاب کنی و اشتباه نکنی بعدش هم سم زنده میمونه هم مایک
من نفهمیدم کلا گناه جاش چی بود که اون بلا سرش اومد؟! تو کشته شدن هنا و بت هم که تقصیری نداشت!

مردک این همه بلا سر دوستاش اورد اون از قطع شدن انگشت مایک ، مردن مت ,........ حقش بود :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی پتانسیل بالایی داشت خیلی میتونست بهتر باشه مخصوصا داستانش بعضی از چپترها خیلی دیگه چرت اور بودن(:|
چهره همه بازیگرها رو مثه خودشون در اورده بودن بجز این اشلی که بازیگرش خیلی خوشکل بود ولی بنده خدا انگار بد شانس بود این امیلی رو هم که از خودش خوشکلتر در اورده بودن ولی خیلی روی اعصاب بود دیگه زن از این غر غروتر نیست:d
مایک و سم هر کار کنی تا چپتر اخر میان امیدوارم در نسخه بعدی انتخابها تاثیرش بیشتر باشه مخصوصا توی چپترهای اول که هر انتخابی میکنی پیش گزیده خودش انتخاب میشه
این بازی هم یه پیام مهم داشت اینکه توی همین دنیا حتی هرکار کنی سزاشو توی همین دنیا میبینی نویسنده با اینکه مسلمون نبود به این چیزا اعتقاد داشت ولی که مسلمونیم:|

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
خوب بالاخره منم این عنوان تجربه کردم
به طور کلی بازی خیلی خوب طراحی شده بود یعنی واقعا روش فکر شده بود اوج خلاقیت تو نحوه ی روایت داستان بود که به هیچ وجه کلیشه ای بودنش اذیتت نمیکرد و هر لحظه منتظر یه اتفاق غیرقابل پیش بینی بودی
شخصیت ها معرفیشون و نوع روابطشون به بهترین شکل انجام شده بود
فضاسازی خوب و قابل قبول بود
ایراداتی که به نظر من میشه از بازی گرفت
یکی اینکه صداها با اکت کارکترها بعضی جاها همخونی نداشت مثل:
تو چپتر 10 وقتی مایک جاشو پیدا میکنه و با هم از یه جا رد میشن که جنازه ها اویزونه جاش صداش عالی حس اینکه ترسیدرو منتقل اما اما خیلی شیک پشت مایک قدم میزنه
دوم اینکه اتفاقات خیلی زود واسه کارکترها عادی میشه یعنی ری اکشنشون بعد اتفاقات خیلی عادیه
سومیشم اینکه تو بازی های پوینت اند کلیکی خیلی مهمه که ابجکتا واسه بازی زیاد و متنوع باشه تا گیم پلی خسته کننده نشه اما بازی و
خیلی جاها این امتیازو از گیمر میگرفت و خودش زحمتشو میکشید
در کل تجربه ی خیلی خوب و لذت بخشی بود
من که قشنگ تو یه سری صحنه ها ترس بهم القا میشد
شدیدا توصیه میکنم با هدست بازی کنید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ایراداتی که به نظر من میشه از بازی گرفت
یکی اینکه صداها با اکت کارکترها بعضی جاها همخونی نداشت مثل:
تو چپتر 10 وقتی مایک جاشو پیدا میکنه و با هم از یه جا رد میشن که جنازه ها اویزونه جاش صداش عالی حس اینکه ترسیدرو منتقل اما اما خیلی شیک پشت مایک قدم میزنه

درسته این قسمت خیلی توی ذوق میزد ، من خودمم تعجب کردم .

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
دوستان
هیچ نسخه ای سانسور نداره؟
منظور بیشتر صحنه های خشن ک ممکن حذف شده باشن
بعدش اینکه برای بازی قرار ک نیست dlc بیاد؟

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازی با اون چیزی که فکر می کردم خیلی فرق داشت ! از نظر من یه بازی خوب که نیست هیچ بلکه یه بازی عالی و کاملا خوش ساخته ! واقعا جای تحسین داره به عنوان اولین ip هاردکور و جدی که ساختن چنینی چیزی تحویل دادن سازنده ها ، حتی پیچش های داستانی بازی هم خوب و قابل قبول بود . تجربش به همه پیشنهاد می شه به خصوص طرفدار های کیج کبیر !

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان با اپدیت این هفته استور یه تم رایگان برا بازی اومده.من که بازی رو هنوز انجام ندادم ولی تمش فوق العادس:x
نکنه جالبش هم اینجاست بر خلاف چیزی که توی توضیحات تم نوشته تمش متحرکه:bighug:

masoudrejae

کاربر سایت
Apr 12, 2008
46
اقا من این بازی را تازه دارم بازی میکنم
اگه یکی از شخصیت ها بمیره دیگه باید ادامه را برم
بخوام پایان های دیگه را ببینم باید بار دوباره بازی کنم
راهی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر