PlayStation Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

FFXIV_ARR.jpg

تاریخ انتشار: منتشر شده
پلتفرم: PC, PS3, PS4
سبک: MMORPG

من خیلی متعجب شدم وقتی دیدم برای بازی به این فوق العاده ای هیچ تاپیکی وجود نداره....تاپیک رو زدم، بچه هایی که بازی رو دارن بیان ID هاشون رو برای بازی گروهی بگذارند و لول و نوع کاراکترشون رو بگن، اطلاعاتی راجع به پورت های بازی و غیره نیز اگر داشتید بگید، من همین امروز فردا یکی از این تعداد بازیهایی که رسیده دستم رو باز میکنم شروع میکنمش.(اگر وقت بشه و پورت ها خراب نباشن)

بچه هایی که بازی رو میخرید بیاید توی دنیای Odin من و دوتا دیگه از بچه های بازیسنتر اونجا هستیم.

آخرین ویرایش:

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
سلام من بازی رو برای PC خریدم ولی لانچرش بسیار مظخرفه و نمیتونم دانلود کنم بازیرو
سایتی هست که بشه بازی کامل رو ازش دانلود کرد ؟

بگرد ببین میتونی توی نت تورنت رو پیدا کنی
من با هزار مشقت اخر تموم شد دانلودم . تبریز بودی بهت میرسوندم
تصحیح : من فک کردم واسه pc هست تایپیگ :D شرمنده ^

آخرین ویرایش:

hesam.xiv

عضو جدید
Mar 18, 2015
11
و یک خبره خیلی مهم منم بازی رو دانلود کردم :clap: توی دنیای ODIN هستم به اسم Hesam Paradox حتما اد کنین که بیشتر از بازی لذت ببریم :weightlift::gathering: Bahramffx رو هم اد کنین

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
سلام
من دمو بازی رو گرفتم ببینم چطوره بازی ولی وقتی اجراش میکنم یک صفحه سفید میاد برام که هیچ کاریش هم نمیشه کرد
بعد یک مدت هم صفحه سفید میره و سیاه میشه
قضیه چیه ؟ از اینترنته ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام
من دمو بازی رو گرفتم ببینم چطوره بازی ولی وقتی اجراش میکنم یک صفحه سفید میاد برام که هیچ کاریش هم نمیشه کرد
بعد یک مدت هم صفحه سفید میره و سیاه میشه
قضیه چیه ؟ از اینترنته ؟

چند بار امتحان کن هی از بازی برو بیرون بیا تو ببین درست میشه :d برا منم این اتفاق پیش میاد هی میرم بیرون میام تو بعدش دیگه حل میشه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
چند بار امتحان کن هی از بازی برو بیرون بیا تو ببین درست میشه :d برا منم این اتفاق پیش میاد هی میرم بیرون میام تو بعدش دیگه حل میشه

آها پس طبیعیه.. امتحانش میکنم ایشالله درست شه :D
بعدش توی صفحه استورش چیزی در مورد اشتراک ماهیانه نداشت... برداشتنش یا اینکه از توی بازی باید گرفت اشتراکش رو ؟
یه چیز دیگه هم اینکه ترجیحا اگه خوشم اومد از بازی و خواستم ادامه بدمش همین نسخه ps4 رو بازی کنم یا برم سراغ نسخه pc ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آها پس طبیعیه.. امتحانش میکنم ایشالله درست شه :D
بعدش توی صفحه استورش چیزی در مورد اشتراک ماهیانه نداشت... برداشتنش یا اینکه از توی بازی باید گرفت اشتراکش رو ؟
یه چیز دیگه هم اینکه ترجیحا اگه خوشم اومد از بازی و خواستم ادامه بدمش همین نسخه ps4 رو بازی کنم یا برم سراغ نسخه pc ؟

تو استور اصلا نمیتونی با PSN اشتراکش رو بخری یا باید از تو MogStation بخری یا کدش رو تو نت میفروشن بخری و کدش رو تو همون MogStation وارد کنی

نسخه PS4 و PC فرقی ندارن یعنی خیلی خیلی کمه میتونی تو نت مقایسه هارو ببینی تازه فریم نسخه PS4 هم 30 تیست و 60ئه پس مشکلی نیست :d تازه اگرم بخوای میتونی کیبورد و موس وصل کنی به کنسول و بازی کنی چون ساپورت میکنه مثلا خودم برا چت تو خود بازی دیگه باید کیبورد وصل میکردم وگرنه با خود دسته تایپ کردن 2 ساعت طول میکشه :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
تو استور اصلا نمیتونی با PSN اشتراکش رو بخری یا باید از تو MogStation بخری یا کدش رو تو نت میفروشن بخری و کدش رو تو همون MogStation وارد کنی

نسخه PS4 و PC فرقی ندارن یعنی خیلی خیلی کمه میتونی تو نت مقایسه هارو ببینی تازه فریم نسخه PS4 هم 30 تیست و 60ئه پس مشکلی نیست :d تازه اگرم بخوای میتونی کیبورد و موس وصل کنی به کنسول و بازی کنی چون ساپورت میکنه مثلا خودم برا چت تو خود بازی دیگه باید کیبورد وصل میکردم وگرنه با خود دسته تایپ کردن 2 ساعت طول میکشه :d

چه باحال :D
هزینه ماهیانش حدودا چند در میاد ؟ نجومی که نیست مثل ESO ؟ :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
بعد از چند بار امتحان کردن درست شد با تشکر از @NoctisSasuke عزیز :D
حالا برای ثبت نام اکانت SE بهتره کدوم کشور رو بزنم که پینگ بهتری بده ؟ یا انتخاب سرور جدا از این تیکست ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعد از چند بار امتحان کردن درست شد با تشکر از @NoctisSasuke عزیز :D
حالا برای ثبت نام اکانت SE بهتره کدوم کشور رو بزنم که پینگ بهتری بده ؟ یا انتخاب سرور جدا از این تیکست ؟

بحث اکانت جداست بحث سرور جداست

شما اکانت رو ریجن 2 بساز و مثل من ریجن 1 نباش :d چون کد 2 ماهه اروپا 80 تومنه و برا آمریکا 115 تومنه :|

شما با هر اکانتی (چه آمریکا چه اروپا) وقتی وارد بازی میشی اونجا ازت میپرسه که چه سروری میخوای باشی که هرچی دلت میخواد میتونی انتخاب کنی چه اروپا چه آمریکا چه ژاپن

فقط یه موردی شما بدترین موقع اینکارو داری میکنی :d چون از فردا به مدت تقریبا 2 روز سرور اروپا (Chaos) داره میاد تو اروپا و نمیشه بازی کرد حتی تمامی سرویس ها مثل Lodestone و Mog تعطیل میشن و یه مورد این اتفاق برا این داره میوفته که تا الان سرور اروپا درواقع تو آمریکا پیش بقیه سرورا بوده اما الان دیگه بالاخره دارن میارنش اروپا

به نظرم شما صبر کن فعلا و بزار سرور جاش عوض بشه بعد IP تمام سرورا موجوده یه پینگ با آمریکا و یکی با اروپا بگیر ببین چجوری میشه

البته روزای اول ممکنه گند زده بشه تو بازی و سرورا بخاطر تغییر مکان

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
خب بعد از صبر کردن برای سرور و دست و پنجه نرم کردن با کلی از مشکلات اینترنتی اومدم امروز برم توی بازی که دیدم واسه Log in کردن ازم One Time Password میخواد ... رفتم چک کردم تو سایت SE گفته بود یک اپلیکیشن باید بگیرم که 10$ قیمتشه.... فازش چیه ؟ :|

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
خب بعد از صبر کردن برای سرور و دست و پنجه نرم کردن با کلی از مشکلات اینترنتی اومدم امروز برم توی بازی که دیدم واسه Log in کردن ازم One Time Password میخواد ... رفتم چک کردم تو سایت SE گفته بود یک اپلیکیشن باید بگیرم که 10$ قیمتشه.... فازش چیه ؟ :|
دوشیدن؟:D

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474

فاز خواصی نیست
شما لازم نیست اون قسمت رو پر کنید
تو PC هم اون قسمت هست که احتیاجی به پر کردنش نیست مگر خودتون فعال کرده باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر