راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام
1. کلا رم برای ویتا خیلی مهمه، از لحاظ سیو که اگر مدل فت باشه واجبه و اگر اسلیم بگیرین خودش 1 گیگ واسه سیو داره، بازیهای ویتا همه به صورت فیزیکی گیر نمیان یا بعضی موارد دانلودشون به صرف تره مخصوصا توی تخفیفات، پس بهتره یه رم حداقل 16 تهیه کنید بهتره.
2. من اینجور چیزها رو دست دو نمیخرم، اما معمولا خود تاچش و دکمه هاش رو میتونین تست کنین، مخصوصا دکمه هاش تو منوها کاملا استفاده میشه، تاچشم تو برنامه Park خودش میشه، حالا اگه مهلت داشتین.
3. الان فک کنم از 350 شروع بشه.
4. هر دو مدل دارن، اما کلا چیز بدرد نخوریه و بازی زیاد واسش نیومده.
کلا بازیهای ویتا به سختی گیر میاد، اما بهتره اگر کنسول رو واسه بازی بیرون منزل میخواین تهیه کنین:d
ریموت پلی هم با PS4 جذاب و خوبه، حالا به خاطر این میخرن.

- - -ویرایش - - -

آخرین هک مربوط به فریم ور 3.52 هست که اگر نصب کنین و آپدیت کنین به 3.55 به گفته سازنده همچنان کار میکنه.
کلا TNV و ARK برای اجرای امولاتور و بازیهای PSP هستند و کار دیگه ای نمیکنن.
برای کپی بازیهام کافیه اسمن بازیتون با فرمتش به صورت بزرگ باشه مثلا GOW.ISO بعد بریزین توی فولدر Savedata داخل فولدر PSP کامپیوتر و از طریق QCMA به ویتا به عنوان سیو یه بازی PSP منتقل کنین و از خود TN بازی رو اجرا کنین. در رابطه با آنلاین هم اگر بتونین به استور وصل شین مشکلی نداره.
99 درصد بازیهای فیزیکی ویتا روی استور سونی هستن.
موفق باشید.
مرسی از راهنمایی
خاک بر سر سونی کنن اخه یعنی جی جا برا سیو هم نداره :|
بعد ایا میشه دیتا بازی رو رو کامپیوتر سیو نگه داشت بعد هر موقع لازم بود ریخت رو رم ؟ البته دستگاه اوریجینال منظورمه
بازی میشناسی که برای بچه ها مناسب باشه مثل لیتل و فت پرنسس و مادنیشن :d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
مرسی از راهنمایی
خاک بر سر سونی کنن اخه یعنی جی جا برا سیو هم نداره :|
بعد ایا میشه دیتا بازی رو رو کامپیوتر سیو نگه داشت بعد هر موقع لازم بود ریخت رو رم ؟ البته دستگاه اوریجینال منظورمه
بازی میشناسی که برای بچه ها مناسب باشه مثل لیتل و فت پرنسس و مادنیشن :d
سیاست سونی کلا اینجوریه،
آره بازیها رو میشه بک آپ گرفت و منتقل کرد، مشکلی نداره.
بازی واسه بچه ها که چه عرض کنم، ولی LBP و modnation رو داره، بازیهای انیمه هم تا دلت بخواد ریخته.

• Like
Reactions: se.phi.roth

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سیاست سونی کلا اینجوریه،
آره بازیها رو میشه بک آپ گرفت و منتقل کرد، مشکلی نداره.
بازی واسه بچه ها که چه عرض کنم، ولی LBP و modnation رو داره، بازیهای انیمه هم تا دلت بخواد ریخته.
یه توضیحی میده چه طوری بک آپ میگیرن ؟ آیا با کامپیوتر دانلود میشه ؟
اسمش رو میگی ؟ مناسب دختر بچه 10 - 12 ساله مثلا :d
فیزیکی که بازی رو میزاری نصب هم داره ؟
و این که میشه مثلا من تو 4 گیگ رمه انچارتد رو بریزم ( فک کنم به تنهایی 3 گیگه :d ) بعد یه 32 بگیرم یه سری چیز دیگه تو این بریزم
منظورم اینه که در کل اطلاعاتت چند قسمت بشه مشکل داره ؟ چون تو ps3 , ps4 مثلا هاردش رو میخوایی عوض کنی (هالا این رم رو معادل هارد در نظر بگیر ) باید صدتا کار انجام بدی تا عوض بشه
این هم اون داستان هارو داره ؟ نمیدنم آبدیت بگیر و داستان ها ؟
خداییش دمت گرم این قد سریع جواب دادی
پستم یک روز بیشتر بود کسی جواب نداد :d

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
احساس میکنم نیازی به توضیح نداشته باشه ولی به هر حال برای اون دوستانی که همچنان مردد هستن، خرید Vita در حال حاضر اشتباه محضه! فرقی هم نمیکنه مخاطب گیمر باشه یا نباشه، در هر دو حالت انتخاب های خیلی بهتری میشه داشت.

اینو به طور کلی در مورد همه کنسول های دستی میشه گفت، ولی وضع ویتا دیگه خیلی خرابه. خود سونی هم دیگه ساپورتش نمیکنه! بیخیالش شید کلا... :)

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
و این که میشه مثلا من تو 4 گیگ رمه انچارتد رو بریزم ( فک کنم به تنهایی 3 گیگه :d ) بعد یه 32 بگیرم یه سری چیز دیگه تو این بریزم
منظورم اینه که در کل اطلاعاتت چند قسمت بشه مشکل داره ؟ چون تو ps3 , ps4 مثلا هاردش رو میخوایی عوض کنی (هالا این رم رو معادل هارد در نظر بگیر ) باید صدتا کار انجام بدی تا عوض بشه
سلام
کلا با کامپیوتر بک آپ میگیرن، و از اون طریق هم رو کنسول میریزن.
والا من بازی بچه گونه هاش رو نرفتم که بگم:d
بازیهاشم معمولا یه نصب کوچیکی واسه سیو رو مموری داره، البته بخوای مموری عوض کنی باید کلش رو مجدد فرمت کنی، اما یه سری راه بدست آوردن که بشه عوض کرد، من بلد نیستم.
آپدیت هم که معمولا با PS4 براش میاد و باید آپدیت کرد.

- - -ویرایش - - -

سلام
کلا با کامپیوتر بک آپ میگیرن، و از اون طریق هم رو کنسول میریزن.
والا من بازی بچه گونه هاش رو نرفتم که بگم:d
بازیهاشم معمولا یه نصب کوچیکی واسه سیو رو مموری داره، البته بخوای مموری عوض کنی باید کلش رو مجدد فرمت کنی، اما یه سری راه بدست آوردن که بشه عوض کرد، من بلد نیستم.
آپدیت هم که معمولا با PS4 براش میاد و باید آپدیت کرد.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
میخوام یه playstation tv بخرم , جایی میشناسید که بفروشه و قیمت مناسب بده؟
دست دومشم گیر میاد؟

کپی خور شده؟ میشه روش بازیا psp کپی خور بازی کرد؟

vl57xcr6dbfameeueka6.jpg

• Like

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
پاساژ پایتخت
توپخونه

در ضمن چیزی به نام هک وجود نداره
بازی های psp هم با کیفیت خیلی پایین اجرا میشن اصلا ارزش بازی کردن رو یه این کنسول رو ندارند بهتره برای بازی یه psp e1000 بگیری راحت تری

پشت شهرداری رفتم اصلا نمیدونستن چیه ، فکر میکردن منظورم این تی وی ها 3d سونیه
پایتخت نرفتم اما فکر نکنم اونجاها هم داشته باشن

آخه تو صفحه playstation tv تو سایت playstation دیدم که عناوین psp رو استور playstation tv هست برای خرید دیجیتال
فکر نکنم سونی بازی بزاره تو استورش اما بدرد اون کنسول نخوره

درباره هک هم تو تاپیک هک تو بخش ویتا آموزشش گذاشته شده که بازیا psp بشه اجرا کرد به صورت کپی ، مموری دامپ شده
اما فریمور ps tv بالاتر از فریموری هست که میشه ویتا هک کرد و بازیا psp جرا کرد
الان میخواستم بدونم فریمور بالاترم هک شده یا نه؟

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
پشت شهرداری رفتم اصلا نمیدونستن چیه ، فکر میکردن منظورم این تی وی ها 3d سونیه پایتخت نرفتم اما فکر نکنم اونجاها هم داشته باشن آخه تو صفحه playstation tv تو سایت playstation دیدم که عناوین psp رو استور playstation tv هست برای خرید دیجیتال فکر نکنم سونی بازی بزاره تو استورش اما بدرد اون کنسول نخوره درباره هک هم تو تاپیک هک تو بخش ویتا آموزشش گذاشته شده که بازیا psp بشه اجرا کرد به صورت کپی ، مموری دامپ شده اما فریمور ps tv بالاتر از فریموری هست که میشه ویتا هک کرد و بازیا psp جرا کرد الان میخواستم بدونم فریمور بالاترم هک شده یا نه؟
سلام اون هكى كه شما ميگيد مال گذشته هستش و الان كاربردي نداره اما به تازگى يه هک جديد منتشر شده و از 3.52 به پايين قال اجرا هستش و ار فريمور3.55كار نميكنه.با اين هك بازيهايpspقابل اجرا هستش.كاري كه بايد انجام بديد اينكه اول بوسيله ps3 يه بازي psp از استور بخري سپس به ps tv انتقال بدي.بقيه آموزش رو اگه اينجا بخوام بگم طولاني ميشه لينك زير آموزش كامله PlayStation Guide

آخرین ویرایش:

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام اون هكى كه شما ميگيد مال گذشته هستش و الان كاربردي نداره اما به تازگى يه هک جديد منتشر شده و از 3.52 به پايين قال اجرا هستش و ار فريمور3.55كار نميكنه.با اين هك بازيهايpspقابل اجرا هستش.كاري كه بايد انجام بديد اينكه اول بوسيله ps3 يه بازي psp از استور بخري سپس به ps tv انتقال بدي.بقيه آموزش رو اگه اينجا بخوام بگم طولاني ميشه لينك زير آموزش كامله PlayStation Guide

مرسی داداش ممنون از کمکت
چه عالی ولی ps3 نداریم باید چیکار کرد؟

بعد اینکه از کجا بفهمم فریمور playstation tv ها تولیدی چنده؟

تو این لینک زده انگار فریمورش 3.55 ه
https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Vita_system_software

نوشته : 3.55 / September 30, 2015; 2 months ago

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
عذر میخوام قیمت vita چنده؟ چه مدلایی داره؟
این مدلا که تو جعبه اش یه دونه بازی داره یا چنتا داره چندن ؟ بازیاش مثل psp رو رم ریخته میشه؟ رم باید خرید یا تو جعبه هست؟ اگر جداه چند؟
لوازم دیگه چیا میخواد؟
بازیاشو از کجا میشه پیدا کرد؟ بازیا psp اجرا میکنه؟
هک شده؟

مثلا یه جا دیدم زده هر بازی ویتا 20 هزار تومن
فروش بازی ps vita دسته کنسول، بازی‌ ویدئویی و آنلاین - خرید فروش آگهی ارایه

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
عذر میخوام قیمت vita چنده؟ چه مدلایی داره؟
این مدلا که تو جعبه اش یه دونه بازی داره یا چنتا داره چندن ؟ بازیاش مثل psp رو رم ریخته میشه؟ رم باید خرید یا تو جعبه هست؟ اگر جداه چند؟
لوازم دیگه چیا میخواد؟
بازیاشو از کجا میشه پیدا کرد؟ بازیا psp اجرا میکنه؟
هک شده؟

مثلا یه جا دیدم زده هر بازی ویتا 20 هزار تومن
فروش بازی ps vita دسته کنسول، بازی‌ ویدئویی و آنلاین - خرید فروش آگهی ارایه
قیمت الان که باید از فروشگاهها بپرسین.
اما ویتا دو مدل اسلیم و فت داره که البته الان مدل فت دیگه به ندرت نوش پیدا میشه.
مدلهایی هم داره که باندل هست و به نظرم بهتر از مدل معمولی هست چون رم و بازی داره.
لوازم خاصی جز رم نمیخواد، بازیهاش هم یا فیزیکی هست یا دانلودی.
بازیهاش متاسفانه به سختی پیدا میشه، البته یه سری فروشگاه ها بازیهای معروفش رو دارند.
اون سایتم اکانت میفروشه، که به نظرم بستگی به خودتون داره که بخواین یا نه.
موفق باشید.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
قیمت الان که باید از فروشگاهها بپرسین.
اما ویتا دو مدل اسلیم و فت داره که البته الان مدل فت دیگه به ندرت نوش پیدا میشه.
مدلهایی هم داره که باندل هست و به نظرم بهتر از مدل معمولی هست چون رم و بازی داره.
لوازم خاصی جز رم نمیخواد، بازیهاش هم یا فیزیکی هست یا دانلودی.
بازیهاش متاسفانه به سختی پیدا میشه، البته یه سری فروشگاه ها بازیهای معروفش رو دارند.
اون سایتم اکانت میفروشه، که به نظرم بستگی به خودتون داره که بخواین یا نه.
موفق باشید.

خوب فروشگاه میشناختم اینجا نمیپرسیدم که :D
آره حداقل یه بازی روشونه آدم برای 1 ماه خیالش راحته بخاطر بازی نمیخواد پول بده , البته پک کالاف دیوتی تو اینترنت دیدم خیلی خوب بود
یه سری پک هم بود مقلا مگا پک - هیروس پک و ..... که اینا چنتا بازی داشتن انگار
بازیا فیزیکش چنده؟
اون طرف آگهی کرده هر بازی 20 هزار تومن میشه اطمینان کرد؟

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
خوب فروشگاه میشناختم اینجا نمیپرسیدم که :D
آره حداقل یه بازی روشونه آدم برای 1 ماه خیالش راحته بخاطر بازی نمیخواد پول بده , البته پک کالاف دیوتی تو اینترنت دیدم خیلی خوب بود
یه سری پک هم بود مقلا مگا پک - هیروس پک و ..... که اینا چنتا بازی داشتن انگار
بازیا فیزیکش چنده؟
اون طرف آگهی کرده هر بازی 20 هزار تومن میشه اطمینان کرد؟
بله منظورم این بود که برید بپرسید،
برای کسی که بازی نداره باندل بهتره، بازیهای فیزیکی هم از 60 تومن پیدا میشه تا 140 تومن که بعضی از دوستان هستن سفارشی میارن.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بله منظورم این بود که برید بپرسید،
برای کسی که بازی نداره باندل بهتره، بازیهای فیزیکی هم از 60 تومن پیدا میشه تا 140 تومن که بعضی از دوستان هستن سفارشی میارن.

ممنون
کپی خور هست؟ آیا بعدا امیدی هست بشه؟
بعد اینکه از پشت شهرداری بخرم یا سایتی هست مطمعن باشه بخرم؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر