ترکیب دو اینترنت

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
سلام دوستان ایا راهی هست که من نت دوتا خط مو بهم وصل کنم و یه جا یه سیستم وصل کنم مثلا دوتا 512 دارم وصل کنم بهم که تو سیستم بشه 1 مگ و با سرعت 1 مگ دانلود کنم؟

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
خیلی هم بله میتونید :| توی نت سرچ کن ورژن های 9 به پایین کرک شده هستند و تا 100 تا نت رو هم ترکیب می کنه ! :d

Connectify Dispatch

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
سلام دوستان ایا راهی هست که من نت دوتا خط مو بهم وصل کنم و یه جا یه سیستم وصل کنم مثلا دوتا 512 دارم وصل کنم بهم که تو سیستم بشه 1 مگ و با سرعت 1 مگ دانلود کنم؟

یه شرکتی رو من می شناختم چون کارشون کلا با اینترنت بود از چند تا سرویس اینترنت گرفته بودن تا در صورت قعطی یه دونشون باز اینترنت داشته باشن. بعد یه روتری خریده بودن که دقیقا همین کاری که شما می خواید رو انجام میداد.دقیق یادم نیست چه مدلی بود اما از برند microtik بود.

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
یکی یه حرف خوب و کم هزینه ای زد که اگه بشه بهترع اینطوری میگفت یه مجازی ساز نصب کن یه ویندوز دیگه نصب کن بعد یه کارت شبکه جدا بگیر یه شبکتو به این ویندوز بشناسون یه شبکتم به اون یکی ویندوز بعد تو جفتش راحت میتونی بزنی دانلود کنی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یکی یه حرف خوب و کم هزینه ای زد که اگه بشه بهترع اینطوری میگفت یه مجازی ساز نصب کن یه ویندوز دیگه نصب کن بعد یه کارت شبکه جدا بگیر یه شبکتو به این ویندوز بشناسون یه شبکتم به اون یکی ویندوز بعد تو جفتش راحت میتونی بزنی دانلود کنی

برای ترکیب کردن اینترنت های احتیاج به Router دارید که هزینه اش برای کاربر خانگی بصرفه نیست. راه حلی که خودت بالا نوشته از همه بهتره.
غیر از هزینه Router برای Config اش هم احتیاج به یک نفر داری که این کار را برات بکنه ، اگر Mikrotek باشه که اصلا بعید خودت بتوانی چون Source های که توی اینترنت هستی احتیاج به علم شبکه داره اگر از Cisco استفاده کنید باید با مبانی Cisco اشنا باشید مگر اینکه یک نفر برات انجام بده.

• Like
Reactions: D_grayman

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
ترکیب اینترنت فقط برای دانلود با IDM به درد میخوره که تعداد کانکشن بالایی دارید و کانکشن ها تقسیم میشن بین خطوط ارتباطی اینترنت شما .

با برنامه Connectify Dispatch می تونید به راحتی این کار رو انجام بدید . فقط کانکشن ها باید متفاوت باشن ٬ مثلا یکی لن یکی وایرلس یکی USB ...

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
از راه دیگه هم میشه استفاده که windows server هستش ولی سیستم باید 3 کارت شبکه داشته باشه
در صورتی که دنبال راه حل برای اختلال در بازی انلاین باشید که یکدفعه به بیرون پرت نشید این روش جواب نمیده چون شما هر بار ip عوض میکنید و صدرصد این جوابگو مشکل نیست

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
برای ادغام این دو خط نیاز به IP Static دارین یعنی شما باید با ISP صحبت کنین تا بهتون IP Static بده (که خیلی احتمالش کمه بتونین گیر بیارین مگر اینکه آشنا داشته باشین) بعد نیاز به یه روتر میکروتیک دارین تا بتونین دو تا خط رو ادغام کنین.
(که البته باید یکی براتون کانفیگ کنه)

PINGLOWER

کاربر سایت
Dec 7, 2015
2
بهترین راه برای این کار RB750 میکروتیک هست که میتونه با اعمال تنظیماتی براتون load balance انجام بده

------------------------
اکانت کاهش پینگ pinglower.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر