درخواست عضویت در xbox one preview member

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
کسی دعوت نامه برای Xboxone Preview Dashboard خواست فقط ID رو text کنه براش بفرستم نه Email
Xbox one Gamertag: JavadMusic

2vj5xl2.jpg

noeo20.jpg

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
برای چند نفر از دوستان دعوت نامه رو فرستادیم ولی هیچ گونه پیغامی مبنی بر دعوت شدن و ... از طرف Xbox live دریافت نکرد
ما حدس میزنیم مشکل از Ip و محدودیت های که برای ایران ایجاد شده و دلخوش به این مقدار نباشید وبزودی مشکلات بر طرف خواهند شد و ما از همینجا صبر واستقامت شما رو می ستایم زیاد هم عجول نباشید فوقش 100 سال اولش سخته...

35lumfm.jpg

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
برای چند نفر از دوستان دعوت نامه رو فرستادیم ولی هیچ گونه پیغامی مبنی بر دعوت شدن و ... از طرف Xbox live دریافت نکرد
ما حدس میزنیم مشکل از Ip و محدودیت های که برای ایران ایجاد شده و دلخوش به این مقدار نباشید وبزودی مشکلات بر طرف خواهند شد و ما از همینجا صبر واستقامت شما رو می ستایم زیاد هم عجول نباشید فوقش 100 سال اولش سخته...

35lumfm.jpg
نه جواد جان ربطی به این کشور جهنم ما نداره.لااقل تو این مورد شانس اووردیم.
همیشه تا 72 ساعت طول میکشید که شخص دعوت شده براش مسیج عضویت و دانلود Xbox Preview Dashboard App بیاد (دقیقا یک سال پیش که من عضو طرح شدم 48 ساعت طول کشید) ولی امسال انگار با اومدن ویندوز 10 بتا برای اکس باکس وان و هجوم کاربرا برای دریافت بتای ویندوز 10 رو اکس باکس وان،این پروسه طولانی تر شده.
خصوصا افرادی اکانتشون که جزو ویندوز اینسایدر نیست که مراحل بررسی سابقه و اکانتشون طولانی تر میشه.
در کل به دوستان من بگم که خیلی خبری نیست اینجا جز دانلود های حجیم و سر و کله زدن با یک سری قابلیت جدید و البته مشکل دار (دقیقا این طرح هم برای این هستش که مشکلات رفع بشه) به عنوان مثال یک اپلیکیشینی هست به اسم "Wireless Display" که نزدیک 3 ماه پیش بصورت پیش نمایش منتشر شده که با این اپلیکیشن میتونید دیوایس هایی که از تکنولوژی میراکست یا Dlna پشتیبانی میکنن به واسطه اکس باکس وان روی تلوزیون استریم کنید و بتونید وایرلس صفحه ی لپ تاپ ، تبلت ، موبایل مبتنی بر ویندوز و گوشی و تبلت مبتنی بر اندروید رو روی تلویزیون بندازید.خودم به شخصه نزدیک 4 بار فیدبک فرستادم و برنامه کلی تغییرات به خودش دید و روز های اول 40 ثانیه 40 ثانیه قطع میشد ولی الان پایدار شده و 30 اکتبر تاریخ عرضشه.حالا در نظر بگیرید چنین مشکلاتی که توی یک اپلیکیشن رخ میده،توی سیستم عامل کنسولتون رخ بده و شما هم مجبور بشید برای بهبود این مشکلات سیستم عامل رو بررسی کنید و مشکلاتش رو کم و بیش پیدا کنید و فیدبک بدین.پس اگر حال و حوصله ی این مشکلات رو ندارید و مثل من سرتون بو قرمه سبزی نمیده،بی خیال این ماجرا بشین.

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
نه جواد جان ربطی به این کشور جهنم ما نداره.لااقل تو این مورد شانس اووردیم.
همیشه تا 72 ساعت طول میکشید که شخص دعوت شده براش مسیج عضویت و دانلود Xbox Preview Dashboard App بیاد (دقیقا یک سال پیش که من عضو طرح شدم 48 ساعت طول کشید) ولی امسال انگار با اومدن ویندوز 10 بتا برای اکس باکس وان و هجوم کاربرا برای دریافت بتای ویندوز 10 رو اکس باکس وان،این پروسه طولانی تر شده.
خصوصا افرادی اکانتشون که جزو ویندوز اینسایدر نیست که مراحل بررسی سابقه و اکانتشون طولانی تر میشه.
در کل به دوستان من بگم که خیلی خبری نیست اینجا جز دانلود های حجیم و سر و کله زدن با یک سری قابلیت جدید و البته مشکل دار (دقیقا این طرح هم برای این هستش که مشکلات رفع بشه) به عنوان مثال یک اپلیکیشینی هست به اسم "Wireless Display" که نزدیک 3 ماه پیش بصورت پیش نمایش منتشر شده که با این اپلیکیشن میتونید دیوایس هایی که از تکنولوژی میراکست یا Dlna پشتیبانی میکنن به واسطه اکس باکس وان روی تلوزیون استریم کنید و بتونید وایرلس صفحه ی لپ تاپ ، تبلت ، موبایل مبتنی بر ویندوز و گوشی و تبلت مبتنی بر اندروید رو روی تلویزیون بندازید.خودم به شخصه نزدیک 4 بار فیدبک فرستادم و برنامه کلی تغییرات به خودش دید و روز های اول 40 ثانیه 40 ثانیه قطع میشد ولی الان پایدار شده و 30 اکتبر تاریخ عرضشه.حالا در نظر بگیرید چنین مشکلاتی که توی یک اپلیکیشن رخ میده،توی سیستم عامل کنسولتون رخ بده و شما هم مجبور بشید برای بهبود این مشکلات سیستم عامل رو بررسی کنید و مشکلاتش رو کم و بیش پیدا کنید و فیدبک بدین.پس اگر حال و حوصله ی این مشکلات رو ندارید و مثل من سرتون بو قرمه سبزی نمیده،بی خیال این ماجرا بشین.

تو میگی 72 ساعت.. کسی که منو invite زد Justin Wright سن 11 ساله بود از انگلستان.. توی faceb-ok زیاد میحرفیم.. روزی که ازش درخواست invite کردم تا برسه کمتر از 48 ساعت طول کشید
72 ساعت برای هم یکسان نیست.. Ip original روی این دعوت کردن ها تاثیر داره
ولی باهات موافقم بعضی Update ها جنبه تبلیغاتی دارن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
قبلا اعلام شده كه به دليل تعداد أفراد زيادي كه در برنامه Preview Program شركت كردن، أين برنامه عضو كمتري ميگيره و به همين دليل ممكنه اگه كسي دعوت كنيد، هيچ اتفاقي نيوفته. به ip هم ربطي نداره.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
موافقم:d
من نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن خط مقدم باگ و مشکل باشن ;;)
خو یکم صبر کنید برا همه درست حسابی میاد دیگه:d
البته کسایی که عضو شدن و فید بک نمیدن باید بگم جزای اخروی داره :dجدا از شوخی هر کی عضو شد باید فید بک بده به نفع همه هست

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
دوستان به عنوان اولین ایرانی که این Dashboard رو تجربه کرد...khhh ...هر کسی خواست Gameratg مارو ادد کنه ما هم invitesh کنیم << JavadMusic
دوستانی هم که Invite زدیم و dashbaord رو update زدن و یا قراره Update براشون بیاد.. رفقای دیگه رو هم invite کنید و دعوت نامه بفرستید
فقط میتونم بگم بخش Message فوق العاده زیاد شده و همینطور سرعت داشبورد جدید که در بخش های مختلف خودتون باید تجربه اش کنید
امیدواریم ویروسی که منتشر کردیم همه گیر شود و همه بتونن تجربه اش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر