مشکل در نشانگر یا موس wii

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
سلام

یه دستگاه wii دارم وقتی روشنش میکنم نشانگری که شکل دست هست ظاهر نمیشه یا بعضی موقع ها میاد اونم از راه دور که یکم برم جلو دوباره نشانگره غیب میشه البته از هر 10 بار شاید یه بارش نشانگره ظاهر بشه
رو دو تا دستش هم همین مشکلو داره اما دکمه Home یا دکمه + و - و حتی دکمه A راحت کار میکنه و مشکلی نداره

دوستان تو رو خدا راهنمایی کنید اشکال از کجاست ؟ :-s

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
سلام

یه دستگاه wii دارم وقتی روشنش میکنم نشانگری که شکل دست هست ظاهر نمیشه یا بعضی موقع ها میاد اونم از راه دور که یکم برم جلو دوباره نشانگره غیب میشه البته از هر 10 بار شاید یه بارش نشانگره ظاهر بشه
رو دو تا دستش هم همین مشکلو داره اما دکمه Home یا دکمه + و - و حتی دکمه A راحت کار میکنه و مشکلی نداره

چند تا دلیل میتونه داشته باشه،یکی خرابی ویموت(دسته) ،خرابی سنسور و .....

شما یه کاری انجام بده،دکمه ی قرمزی که کنار ورودی کارت sd دستگاتون هست رو نگه دارید و بلافاصله پشت ویموت یه دکمه ی قرمز رنگ هستش اونم فشار بدید ببینید درست میشه یا نه..

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
چند تا دلیل میتونه داشته باشه،یکی خرابی ویموت(دسته) ،خرابی سنسور و .....

شما یه کاری انجام بده،دکمه ی قرمزی که کنار ورودی کارت sd دستگاتون هست رو نگه دارید و بلافاصله پشت ویموت یه دکمه ی قرمز رنگ هستش اونم فشار بدید ببینید درست میشه یا نه..
انجام دادم بازم همونه فرقی نکرد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام

اگر هر دودسته ایراد داره ایراد از سنسور هستش

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام

مشکلتون حل شد؟ از سنسور بود یا چیز دیگه ای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر