راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
دوست عزیز من خودمم از وقتی به 10 مگ مخابرات تغییر دادم مشکلم کلا حل شده ولی این یه چیز کلی نیست که مثلا تمام کسانی که پارس انلاین دارند این مشکلو ندارند . بستگی به پرت خودتون هم داره .

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان با توجه به این مشکل جدید کانکت شدن من وقتی که وارد میشم و آفلاین هستم Hi Hossein رو میزنه و لاگین میشه ولی وقتی میخواد به نت کانکت بشه میزنه Bye Hossein و خارج میشه و دیگه هم لاگین نمیشه تا وقتی که کنسول رو ریست کنم این یکم عجیبه که بعضی موقع ها وقتی آفلاینم لاگین میشه تا آنلاین میشم خارج میشه و دیگه هم لاگین نمیشه. برا شما هم همینطوری شده جدیدا؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
دوستان با توجه به این مشکل جدید کانکت شدن من وقتی که وارد میشم و آفلاین هستم Hi Hossein رو میزنه و لاگین میشه ولی وقتی میخواد به نت کانکت بشه میزنه Bye Hossein و خارج میشه و دیگه هم لاگین نمیشه تا وقتی که کنسول رو ریست کنم این یکم عجیبه که بعضی موقع ها وقتی آفلاینم لاگین میشه تا آنلاین میشم خارج میشه و دیگه هم لاگین نمیشه. برا شما هم همینطوری شده جدیدا؟

قبل از لاگین شدن به پروفایل باید حتماً کنسول باید به نت وصل باشه و بعد وارد پروفایل شد ! اگه به صورت افلاین وارد پروفایل بشی و بعد بخوای انلاین بشی به صورت اتوماتیک از پروفایلت میاد بیرون ...

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
قبل از لاگین شدن به پروفایل باید حتماً کنسول باید به نت وصل باشه و بعد وارد پروفایل شد ! اگه به صورت افلاین وارد پروفایل بشی و بعد بخوای انلاین بشی به صورت اتوماتیک از پروفایلت میاد بیرون ...
مشکل اینجاس که از پروفایل میاد بیرون بعدش دیگه هرچی زور بزنم تو حالت آنلاین نمیره تو باید خاموش روشن کنم کنسول رو

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
. بقول دوستان باید کمپین تحریم اینترنت بزنیم مثل ایران خودرو بهترین راهش هم همینه وگرنه روز به روز بدتر میشه

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
سلام
دوستان این مشکل مال کل اینترنت ایران هست و به ISP خاصی هم ربطی نداره ، بعنی با تغییر isp به پارس آنلاین درست نمیشه ، پس الکی تغییر ندید چون دوستان من با اینترنت های مختلف این مشکل رو داشتند .
من یه راه حل دارم که خودم و چند تا ازدوستان تو لایو تست کردیم جواب گرفتیم
برید تو Network setting - advanced setting و بعد هم برید Change dns رو بزنید
بعد از این پرایمری رو بزارید رو 4.2.2.4 و سکندری رو هم 4.2.2.2
مشکل حل می شه ، اگر نشد یک بار عوض کنید بزاری رو DNS automatic بعد دوباره تغییر بدید رو همین که گفتم 99% درجا home اکس باکس میاد بالا ، در بقیه موارد هم تا 1دقیقه بعد میاد بالا .
برای دوستانی که می گن DNS به کانکشن ربطی نداره سرعت دانلود رو می بره بالا هم بگم DNS کانکشن رو استیبل می کنه که در هر صورت در مورد این مشکل جدید داره جواب میده .
پس تست کنید شاید مشکل شما هم حل شد .
موفق باشید .
PS : این راح حلی که گفتم برای مشکل دوستانی بود که اینترنتتشون وصله ولی به اکس باکس لایو نمی تونند وصل بشن .
PS2 : اون دوستمونم که مشکل ساین این پروفایل داره کلیر مک ادرس کن کنسول ریستارت می شه میاد بالا ساین این می شه ، اگر بار اول درست نشد یه بار دیگه تست کن 100% جواب می گیری ، درضمن این چند روزه اینترنت کل ایران ریده تر از حالت عادی شده پس زیاد به خودتون فشار نیارید ، درست می شه تا چند روز دیگه .

آقا دمت گرم این کاره منو راه انداخت.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
عزیز منم همین مشکل رو دارم.
این مشکل هم رفع نمیشه مگر اینکه برای مدتی آفلاین بشین یا کنسول رو ریست کنین.
خودم به شخصه چینی اتفاقی برام می یوفته،اول یه لیوان آب خنک میخورم ، بعد کنسول رو میزارم رود مد آفلاین و ساین این میشم و میرم کمپین یه یه بازی ای رو بازی میکنم و بعد 10 دقیقه میام دوباره Go Online رو دوباره میزنم و سریع میپرم دوباره تو کمپین همون بازی.90% مواقع که این روش شکمی من جواب میده.:d

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
تمامی این مشکلات sign in نشدن به لایو با تغییر دستی DNS حل میشه،دیگه نت داغون تر از نت موبایل داریم ؟ من با اون همیشه وصل میشم بدون هیچ مشکلی ..

Sent from my HTC One using Tapatalk

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
عزیز منم همین مشکل رو دارم.
این مشکل هم رفع نمیشه مگر اینکه برای مدتی آفلاین بشین یا کنسول رو ریست کنین.
خودم به شخصه چینی اتفاقی برام می یوفته،اول یه لیوان آب خنک میخورم ، بعد کنسول رو میزارم رود مد آفلاین و ساین این میشم و میرم کمپین یه یه بازی ای رو بازی میکنم و بعد 10 دقیقه میام دوباره Go Online رو دوباره میزنم و سریع میپرم دوباره تو کمپین همون بازی.90% مواقع که این روش شکمی من جواب میده.:d
بعد شما این مشکل رو هم داشتید که مثلا الان کاملا به نت کانکتید تو وان ولی فقط کافیه یه بار خاموش روشنش کنی و دوباره با هزار زحمت کانکت بشی؟ من دیگه وقتی کانکت بشم تا تهش راحت کانکت میمونه ولی همون لحظه یه ری استارت کنم کنسول رو دوباره نت قطعه

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
بعد شما این مشکل رو هم داشتید که مثلا الان کاملا به نت کانکتید تو وان ولی فقط کافیه یه بار خاموش روشنش کنی و دوباره با هزار زحمت کانکت بشی؟ من دیگه وقتی کانکت بشم تا تهش راحت کانکت میمونه ولی همون لحظه یه ری استارت کنم کنسول رو دوباره نت قطعه
دقیقاً منم همین مشکل رو دارم،یعنی کانکت هستم و پروفایلم آنلاینه ولی کنسول رو خاموش کنم و بعداً روشن کنم با هزار زحمت دوباره Sign In میشه.
دقیقاً وقتی کانکت میشم دیگه منو بیرون نمی اندازه فقط همون Sign In شدن اولیه پستم رو میکنه.
من نتم مخابرات ۲ مگ نامحدود ه و با این شرایط احتمالاً عوضش میکنم.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
همه اینکارایی که تو این چن صفحه گفتید انجام دادم ساین این نشد باز! این تغییر سرعت هم دردی رو دوا نمیکنه من 10 مگ هم که داشتم همین وضعیت بود.
یکی از دکمه های دسته م هم رفته تو!مثله دسته های ps1 اینا... وضعیت بغ رنجیه کلا:d

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
همه اینکارایی که تو این چن صفحه گفتید انجام دادم ساین این نشد باز! این تغییر سرعت هم دردی رو دوا نمیکنه من 10 مگ هم که داشتم همین وضعیت بود.
یکی از دکمه های دسته م هم رفته تو!مثله دسته های ps1 اینا... وضعیت بغ رنجیه کلا:d

چیکار کردی مگه با دسته ؟ :|

من کلا تا دیشب نه ساین میشدم نه اصلا کاری میتونستم بکنم ، نتمم 512 مخابرات ، اما نمیدونم از دیشب درست شد یهو

- - -ویرایش - - -

شما وقتی به نت کانکت میشی از اکانت که ساین اوت میشه یه دو دقیقه وایسا .. بعد یکی از این کارارو بکن ( واسه من جفتش جواب داد )
1) آف شو دوباره ساین شو و بعد دوباره آن شو
2) همون حالت آنلاین بزن choose this person و یه 10 دقیقه ای صبر پیشه کن ، ساین میشه ، منم زارت هی هومو میزدم دیشب اتفاقی 10 مین ولش دادم رو همون حالت چرخش ( کمتر از 10 مین ) درس شد

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
تمامی این مشکلات sign in نشدن به لایو با تغییر دستی DNS حل میشه،دیگه نت داغون تر از نت موبایل داریم ؟ من با اون همیشه وصل میشم بدون هیچ مشکلی ..

چ DNS رو برای ایرانسل و یا رایتل ست میکنی رو کنسول ؟؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
نوشته شده توسط idden]-[;3891489:
چ DNS رو برای ایرانسل و یا رایتل ست میکنی رو کنسول ؟؟
هر سری متفاوته ..

ولی اخرین چیزی که زدم این بوده

204.69.234.1
204.74.101.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر