آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
دوستان میشه نکات مهم موقع خرید اکانت شراکتی که باید بهش توجه بشه رو بهم بگید یه خورده ترس دارم که نکنه طرف اصلی من رو حذف کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان میشه نکات مهم موقع خرید اکانت شراکتی که باید بهش توجه بشه رو بهم بگید یه خورده ترس دارم که نکنه طرف اصلی من رو حذف کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
شما از فروشگاه معتبری با قیمت عقلانی بخرید مشکلی ندارید
هر چند کلاه برداری توی این زمینه زیاد هست

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان سلام

من یک اکانت پلاس گرفتم که یک سال پلاس داره و 2 تا بازی هم داخلش هست و به صورت share اکانت رو اکتیو ریستور لایسنس کردم

و ساین اوتش کردم یک ماه بود ک بدون مشکل بود اما الان دو بازی ک داخلش هست داره کار میکنه و مشکلی

نداره اما پلاسش دیگه کار نمیکنه و تو هر بازی آنلاینی میرم که آنلاین بازی کنم مثله فیفا یا gta و ... به من

اجازه آنلاین بازی کردن نمیده و میگه که باید پلاس بخری

کنسول رو هم چند بار خاموش کردم ریست کردم فایده نداشته به اکانت هم دسترسی ندارم که بخوام دوباره ری استور لایسنس کنم

ممنون میشم اگر کسی به این مشکل خورده و برطرفش کررده من رو هم راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان سلام

من یک اکانت پلاس گرفتم که یک سال پلاس داره و 2 تا بازی هم داخلش هست و به صورت share اکانت رو اکتیو ریستور لایسنس کردم

و ساین اوتش کردم یک ماه بود ک بدون مشکل بود اما الان دو بازی ک داخلش هست داره کار میکنه و مشکلی

نداره اما پلاسش دیگه کار نمیکنه و تو هر بازی آنلاینی میرم که آنلاین بازی کنم مثله فیفا یا gta و ... به من

کنسول رو هم چند بار خاموش کردم ریست کردم فایده نداشته به اکانت هم دسترسی ندارم که بخوام دوباره ری استور لایسنس کنم

اون اکانته الان علامت پلاس کنارش هست؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان سلام

شما اصلا نباید اینطوری پلاس میخریدی!! این فروشنده ها که اینطور پلاس میفروشن اصلا کارشون حساب کتاب نداره

الان هیچجوره نمیتونی به اون اکانت دسترسی داشته باشی که ببینی پلاس داره یا نه

پلاس اون اکانت احتمالا تموم شده و شما باید دوباره پلاس بخری،البته این بار دوی اکانت خودت و به روش های قانونی بخر :)

- - -ویرایش - - -

اگه هم باشه چون با اون اکانت Sign In نشده به PSN اطلاعات آپدیت نمیشه، ممکنه پلاس تموم شده باشه ولی هنوز اون علاما پلاس کنار اکانت هست

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
درود دوستان
..................
دوست من پلاس یک ساله داره و رو اکانت خودش(ریجن دو) فعال هست
برادرش هم رو کنسول دوستم میخواد انلاین بازی کنه.
میتونه از یک پلاس برای دو اکانت روی یک کنسول استفاده کنه؟؟
...............
سوال دومم هم این هست که اگر مورد اول ممکن باشه بازم دوستم میتونه پلاسش رو شیر کنه برای من؟؟؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا

بله هست

شما اصلا نباید اینطوری پلاس میخریدی!! این فروشنده ها که اینطور پلاس میفروشن اصلا کارشون حساب کتاب نداره

الان هیچجوره نمیتونی به اون اکانت دسترسی داشته باشی که ببینی پلاس داره یا نه

پلاس اون اکانت احتمالا تموم شده و شما باید دوباره پلاس بخری،البته این بار دوی اکانت خودت و به روش های قانونی بخر :)

- - -ویرایش - - -

اگه هم باشه چون با اون اکانت Sign In نشده به PSN اطلاعات آپدیت نمیشه، ممکنه پلاس تموم شده باشه ولی هنوز اون علاما پلاس کنار اکانت هست

ممنونم ازتون پس با این حساب به احتمال زیاد پلاس این اکانت تموم شده باز ممنونم

gamps444

کاربر سایت
Oct 5, 2015
1
این کار خیلی وقت ها جواب نمیده.من همین کارو کردم با اکانت خودم نمیشد آنلاین بازی کنم.

- - -ویرایش - - -

امروز, 09:55 PM #835
gamps444

نوشته
1

این کار خیلی وقت ها جواب نمیده.من همین کارو کردم با اکانت خودم نمیشد آنلاین بازی کنم.

- - -ویرایش - - -

درود دوستان
..................
...............
سوال دومم هم این هست که اگر مورد اول ممکن باشه بازم دوستم میتونه پلاسش رو شیر کنه برای من؟؟؟
این کار خیلی وقت ها جواب نمیده.من این کارو کردم بعدش با اکانت خودم نمیتونستم آنلاین بازی کنم.به نظرم این کارو نکنید بهتره.

- - -ویرایش - - -

دوستان چجوری میشه پلاس رایگان دریافت کرد؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
درود یه چند تا سوال داشتم
من اگه ازاین اکانت های 60 دلاری کانادا بخرم بعد روش بازی بخرم بعد میتونم اکانتم را ظرفیت دو بفروشم ؟ قیمت برای ظرفیت دو چقدر هست ؟
نهایتا چند تا اکانت میشه رو یه دستگاه اکتیو کرد ؟مثلا من اگه هاردم پر بشه و مجبور به پاک کردن یک بازی تو یه اکانت باشم بعد در اینده میتونم بهش دسترسی داشته باشم و دانلود کنم ؟
این شر شدن بین اکانت ها تو یک دستگاه فقط پلاس را میتونه منتقل کنه یا تروفی و پلی تایم هم انتقال میده ؟

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
درود دوستان
..................
...............

اگه اکانتی که پلاس روش هست رو توی کنسول خودش اکتیو کنه برادرش هم میتونه استفاده کنه.......ولی دیگه به کسی نمیتونه بده.....

- - -ویرایش - - -

درود یه چند تا سوال داشتم
من اگه ازاین اکانت های 60 دلاری کانادا بخرم بعد روش بازی بخرم بعد میتونم اکانتم را ظرفیت دو بفروشم ؟ قیمت برای ظرفیت دو چقدر هست ؟
نهایتا چند تا اکانت میشه رو یه دستگاه اکتیو کرد ؟مثلا من اگه هاردم پر بشه و مجبور به پاک کردن یک بازی تو یه اکانت باشم بعد در اینده میتونم بهش دسترسی داشته باشم و دانلود کنم ؟
این شر شدن بین اکانت ها تو یک دستگاه فقط پلاس را میتونه منتقل کنه یا تروفی و پلی تایم هم انتقال میده ؟

قیمت استوذ کانادا تغییر کرده و برای خرید یه بازی عادی باید اکانت حاوی 755 الی 80 دلار خریداری کنین.....

قیمت اکانت 60 دلاری کانادا هم فک کنم حدودا 80 تومن باشه....که شیر سه میشه حدودا 50 تومن....

اگه اشتباه نکنم 14 تا اکانت میشه اکتیو کرد.....

مثلا من اگه هاردم پر بشه و مجبور به پاک کردن یک بازی تو یه اکانت باشم بعد در اینده میتونم بهش دسترسی داشته باشم و دانلود کنم ؟
اگه به اکانت درسترسی داشته باشید میتونین بازیو دوباره نصب کنین

شیرینگ قابلیت انتقال تروفی و غیره رو نداره....

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
من یه سوال دارم یه بازی دیجیتالی رو تا دو نفر میتونن استفاده کنن یا 3 نفرم میشه؟ چون بعضی ها هنوز میگن بازی دیجیتالی ظرفیت 1 فلان تو 2 و 3....

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
من یه سوال دارم یه بازی دیجیتالی رو تا دو نفر میتونن استفاده کنن یا 3 نفرم میشه؟ چون بعضی ها هنوز میگن بازی دیجیتالی ظرفیت 1 فلان تو 2 و 3....

هنوز هم هر سه ظرفیت قابل استفادس......
ولی استفادشون فرق داره...
ظ1:آفلاین یه بار مصرف
ظ2:دائمی..آنلاین و آفلاین
ظ3:دائمی...فقط آنلاین

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
من اکانت دوستمو رو دستگاهم فعال کنم که از پلاسش استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟ برا اون یا من؟ بن یا هرچی...
گفتم از دوستان اهل فن بپرسم قانونی تبصره ای چیزیش عوض نشده باشه شر بشه!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سوال داشتم در مورد این بازی های با ظرفیت آفلاین. چه طوری نصب میشن وقتی آفلاین هستم؟ یعنی اول کار که میخوام اکانت رو اد کنم. بعد میشه این بازی ها رو آپدیت کرد؟ مثلا آپدیت رو از پیسی بریزم رو کنسول در صورتی که سیم تلفن به مودم وصل نباشه. میشه این کارو کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر