محصولات جدید

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
بازی Destiny: The Taken King - Legendary Edition به فروشگاه اضافه شد

پکیج Legendary شامل عنوان های زیر است:

• The Taken King
• Destiny
• Expansion I: The Dark Below
• Expansion II: House of Wolves

قیمت در فروشگاه سونی 60 دلار
در فروشگاه بازی سنتر فقط 130000 تومان

مدیر جان اکانت های تانک و کی میارید بالاخره!؟ خیلی وقته منتظریم. یه زمانی اعلام کنید لطفا

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
مدیر جان اکانت های تانک و کی میارید بالاخره!؟ خیلی وقته منتظریم. یه زمانی اعلام کنید لطفا

سلام

حق با شماست خیلی طولانی شد پروسه ، اما قول میدم تا 1 ماه آینده یا به صورت Karma Koin ارائه کنیم و یا به صورت خرید مستقیم و gift کردن به کاربر متقاضی.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
برای فیفا و pes منتظر باشیم یا تاریخ آوردنش معلوم نیست؟ ممنون

سلام

نسخه دیجیتالش برای XOne هست اما چون با همان قیمت 60 دلار موجود شده ما در فروشگاه ارائه نکردیم، اما اگر شما احتیاج دارید به من PM بزنید

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خواهشی که دارم اگه قراره قیمت بازیهای دیجیتالی رو اینقدر خوب بزارین پس تعدادشم زیاد کنید!
من خودم چند روزه منتظر اومدن destiny هستم هنوز زدین ناموجود

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام ، من تا الان صبر کردم ببینم بالاخره مدیران با هم مشورت کردن برای اضافه کردن کالکتورها به فروشگاه یا خیر ، الان دو تا فروشگاه نسخه لیبرتالیا آنچارتد رو 940 تا 1.70 ! قیمت زدن . من فقط میخوام بدونم اگه فرضا بازیسنتر این نسخه رو بیاره قیمت نهاییش چقدر میشه . ممنون میشم جوابی داشته باشید یا هم آب پاکی رو بریزید بگید نمیدونیم یا نمیشه .

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
مثلا اومدیم شب جمعه ای خیر سرمون با خیال راحت دو دست بازی کنیما. این کد نیومد پس چرا؟ کی اینجا جواب گو هست؟

کلا شاید 30 ثانیه زمان خواندن 4 خطی که مربوط به نحوه و زمان ارسال هست باشه!

این 4 خط هم در صفحه محصول درج شدن!

نحوه ارسال :
با پرداخت مبلغ و ثبت نهایی سفارش، کد دیجیتالی مربوط به کارت خریداری شده ی شما در حساب کاربری شما و در قسمت "گزارش سفارش ها" ، ثبت شده و میتوانید آن را مشاهده و از آن استفاده نمایید.همچنین وضعیت پیگیری سفارشتان هم به روز خواهد شد و در نهایت تصویر کارت دیجیتالی از طریق ای-میل رسمی فروشگاه برایتان ارسال خواهد شد.

زمان ارسال :
در صورت خرید در روزهای تعطیل و ساعت های غیر اداری (تا 12شب) با تاخیر حداکثر 3 ساعت، کد دیجیتالی کارت خریداری شده ی شما، در قسمت "گزارش سفارش ها" در دسترس خواهد بود.و در ساعت های اداری، بلافاصله پس از تکمیل فرایند خرید،شماره دیجیتالی برای شما ارسال خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر