Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
داداش من هرچی کنار اون بشکه میرم
اصلا گزینه E نمیاد که بخوام بسازم
بغلش رفتم -جلوش رفتم-پشتش رفتم
ولی گزینه E نمیاد

چیز خاصی باید برای ساختش جمع کنم؟
دقیق یادم نیست ولی اول باید بری توی مخفی گاه اولت که توی یه کشتی مخروبه بود و ماشین باگی و سگ رو برداری بیاری و بعد سرهمش کنی

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام
دوستان توی این منطقه هایی که میگه مین هست
باید چی کار کنیم؟

0g8ijlrx0q6xrsbdfdcd.jpg

سلام داداش

شما بايد با كمك سگتون ( همون سگ سياه كه اول بازي هستش ) محل دقيق مين‌ها را پيدا كنيد.

اون سگه را هم از طريق انجام دادن اولين ماموريت فرعي كه براي چامباكت انجام ميدي پيداش ميكني.

البته به غير از سگه به ماشين چامباكت هم احتياج داري ( چون سگه پشت ماشين ميشينه و به هر طرف كه پارس بكنه، مكان دقيق مين‌هاي اون مناطق قرمز مشخص ميشن )

• Like
Reactions: Taha75

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان ماشین رو چه جوری میشه عوض کرد؟
الان توی لیست کلی ماشین دارم
ولی نمیزاره بردارم
سلامي دوباره
كلا ماشين اصليت پنج تا بدنه مختلف داره كه ميتوني در بخش گاراژ و اون آپگريدي كه با عكس ماشين مشخص هستش بدنشو عوض كني ( البته اوايل قفل هستن و بايد با انجام دادن كارهايي خاص بازشون كرد.)

بقيه ماشين‌ها را هم ميتوني از طريق برداشتن ماشين‌هاي دشمن‌ها تو سرتاسر محيط و بردنشون به پايگاه اصلي، براي خودت بكنيشون.

البته اين نوع ماشين‌ها را نميتوني آپگريد كني و فقط ماشين اصلي خودت هستش كه قابليت آپگريد داره. ( اون ماشين‌هايي كه قفل هستن بيشتر براي كلكسيونت و همچنين باز كردن تروفي يا اچيومنت، بدست آوردن تمامي ماشين‌ها بدرد ميخورن)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بازی رو آپدیت کرم درجا Map قفل شد :((
به هیچ وجه نمیاد چه با دکمه چه وقتی بازی قراره به صورت اتوماتیک چیزی روی Map نشون بده
تو سابنهای خارجی هم ملت دارن فحش میدن
پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نشد
کلا بازیم از دست رفت ، نزدیکه پلات بود ها :(

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
بازی به این زیبایی آپدیت 3 به فنا دادش...:-s تو اکثر شبکه های اجتماعی به تیم سازنده اطلاع دادیم... ببینیم کی آپدیت میدن...
خوب سازنده ها گفتن پچ 4 بزودی....

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بازی به این زیبایی آپدیت 3 به فنا دادش...:-s تو اکثر شبکه های اجتماعی به تیم سازنده اطلاع دادیم... ببینیم کی آپدیت میدن...
خوب سازنده ها گفتن پچ 4 بزودی....
:((
دو هفته منتظر موندم ولی پچ جدید خبری نشد مجبور شدم بفروشم
یه ذره به پلاتش مونده بود :(( کسانی که بازی کردن میدونن چه عذابی داره خالی کردن نقشه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازی امکانات خیلی خوبی داره ولی متاسافانه خیلی بد ارایه میکنه قابلیت هاش رو بهتر بگم خیلی ضعیف مراحل بازی کارگردانی شده.این مشکل رو توی تک تک کارهای این استدیو میشه حس کرد.مطمعن هستم جاست کاز 3 هم همینطوری هست.خلاصه علارقم اینکه خیلی دوست دارم بشینم تو محیط بازی چرخ بزنم ماموریت انجا بدم ولی این تکراری شدن سریع مراحل باعث کشتن حس خوب من نسبت به این بازی شده.البته اینم اضافه کنم درگیری های تن به تن خیلی ساده طراحی شده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی امکانات خیلی خوبی داره ولی متاسافانه خیلی بد ارایه میکنه قابلیت هاش رو بهتر بگم خیلی ضعیف مراحل بازی کارگردانی شده.این مشکل رو توی تک تک کارهای این استدیو میشه حس کرد.مطمعن هستم جاست کاز 3 هم همینطوری هست.خلاصه علارقم اینکه خیلی دوست دارم بشینم تو محیط بازی چرخ بزنم ماموریت انجا بدم ولی این تکراری شدن سریع مراحل باعث کشتن حس خوب من نسبت به این بازی شده.البته اینم اضافه کنم درگیری های تن به تن خیلی ساده طراحی شده.
دقیقا منم همین حس مخصوصا زمان just cause داشتم.

Paladin Danse

کاربر سایت
Nov 19, 2015
25
نام
امیر منتظر
:((
دو هفته منتظر موندم ولی پچ جدید خبری نشد مجبور شدم بفروشم
یه ذره به پلاتش مونده بود :(( کسانی که بازی کردن میدونن چه عذابی داره خالی کردن نقشه
بله واقعا 0 کردن جرم تو هر منطقه سخت هست...کاش سازنده به فکر بود ...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بله واقعا 0 کردن جرم تو هر منطقه سخت هست...کاش سازنده به فکر بود ...

اتفاقا بازی خیلی آسونی هست من فقط چون منتظر آپدیت 4 بودم یه مقدار دیر شد وگرنه اگه حواست به چندتا از چلنج ها باشه راحت پلات میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر