Free Games with Plus | PS4

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازم... حالا killzone یکم بیشتر میتونه سرگرم کنه و یکم حس و حالش متفاوته
آخه واقعا کسی هست که کیلزون رو بازی نکرده باشه؟ حتی اگه مجانی هم باشه بازم ارزش دانلود 40 گیگ رو نداره. الان خیلی راحت 50 تومن پایین تر میتونی بخری دیسکش رو. بدن که چی بشه؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
آخه واقعا کسی هست که کیلزون رو بازی نکرده باشه؟ حتی اگه مجانی هم باشه بازم ارزش دانلود 40 گیگ رو نداره. الان خیلی راحت 50 تومن پایین تر میتونی بخری دیسکش رو. بدن که چی بشه؟

من روز لانچ دبی رفته بودم کنسولم رو بخرم اونم از جامبو که یکی از بزرگترین مارکت های الکترونیکی اه، خیلی شیک و مجلسی طرف بهم گفت یا کنسول رو با یک کیلزون و یک سال گارانتی اضافه می خری یا بهت کنسول نمی فروشیم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چون شما بازی کردی دلیل نمیشه همه دنیا بازی کرده باشند، خیلی ها تازه کنسول خریدن یا تازه اومدن به سمت نسل هشتم ، معلومه براشون جذابیت داره که Killzone را بازی کنند.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
مشکل دقیقا همینجاس که همه فکر میکنن خیلی جذاب و خوبه KZSF و لحظه شماری میکنن که پلاس شه ، اما واقعا ارزش نداره به هیچ‌وجه ، همون ACBF پلاس کنن ارزشش بیشتره یا هرچیز‌دیگه
بازی که زیاده اما نمیشه فهمید چی تو سر سونی میگذره
۲ماهه افتضاح بوده پلاس

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چون شما بازی کردی دلیل نمیشه همه دنیا بازی کرده باشند، خیلی ها تازه کنسول خریدن یا تازه اومدن به سمت نسل هشتم ، معلومه براشون جذابیت داره که Killzone را بازی کنند.

نصف پستم رو نقل قول نکنید حداقل. گفتم کسی هم بخواد بازی کنه زیر 50 تومن میتونه این بازی رو پیدا کنه و بعدشم به هموون قیمت بفروشه. واقعا کسی بخواد 45 گیگ کیلزون دانلود کنه (با توجه به قیمتش) نمیدونم بهش چی میگن.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
جداي اينكه خودم بازيش نكردم ، علاقه ي خاصي به سبكش ندارم و بخاطر اينكه قبلياشو هم بازي نكردم و نمراتش هم خيلي درخشان نبوده خيلي برام جذابيت نداشته بخرمش. مجاني بشه ميگيرمش اروم اروم دانلود ميشه!(يكي دو هفته اي شبانه دانلود ميشه حد اكثرش. ممكنه تو ٥-٤ روز هم دانلود شه)
در ضمن اون حرف هام در اصل براي black flag و tomb raider بود!! توم ريدر رو چند بار خواستم بخرم براي ارشيو گفتم فري ميشه نخر!! بجز كيلزون عناويني كه گفتم خيلي از بازي هاي AAA هست كه اكثر كساني كه ميخاستن بخرنش خريدنش تا الان!! يعني رايگان كردنشون براي پلاس ضرر اقتصادي اونقدري نداره براي سوني

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
بازی های رایگان این ماه پلاس ( ماه October ) :

• Broken Age برای PS4 و PS Vita
  • Super Meat Boy برای PS4 و PS Vita
  • Unmechanical Extended برای PS4 و PS3
  • Kickbeat برای PS3 و PS Vita
  • Kung Fu Rabbit برای PS3 و PS Vita
  • Chariot برای PS3

دوست عزیز اینا مال UK هست ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
کیلزون تنها بازی این نسله که از خریدش پشیمونم فقط یه بار اونم توی ۱۰-۱۲ نوبت رفتمش که فقط تموم شه . گرافیک خوف ولی دیگه هیچی نداره. بدبختی دیجیتالی هم گرفتم نمی شه فروختش.
بازی های این ماه هم که چندان عالی نیستن:-/

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون موقعي كه كيلزون برا ژاپن مجاني شد من دانلودش كردم ولي بهتون بگم چيز خاصي نيست ! متاسفانه GG گند زد با اين كيلزون !

ولي مسئله اصلي اينه كه چرا سوني بازي AAA نمي ده ! حالا كيلزون به جهنم يه دوتا بازي خوب كه ديگه فروش ندارن رو مي تونه به عنوان بازي پلاس بده خوب :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
Super Meat Boy تاپیک نداره و جای بهتری پیدا نکردم. :D
متأسفانه آهنگ های فوق العاده زیبای قبلی توی این نسخه وجود ندارن. آهنگ هایی که نصف اتمسفر بازی به خاطر اونا بود.
یه سری مسائل مربوط به کپی رایت باعث شده مجبور بشن اون ها رو حذف کنن و آهنگ های جدید بذارن که تولید آهنگسازهای The Binding of Isaac: Rebirth هست. از طرفی این قضیه میتونه یه تنوعی به بازی بده برای اونایی که قبلاً تمومش کردن، ولی از اون طرف خیلی بعید میدونم آهنگ های جدید بتونن جای قبلی ها رو بگیرن.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
این تم‌هایی که تازگیا سونی رایگان میکنه ( مخصوصا اونایی که برای مشترکین پلاس هستن ) ارزششون از این بازی های فری پلاس بیشتره:d

امیدی به فری شدن بازی AAA که دیگه کلا نمیشه داشت، ولی حداقل دیگه ایندی‌هایی رایگان بشه که از لحاظ امتیازی در سطح بالاتری باشن

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این تم‌هایی که تازگیا سونی رایگان میکنه ( مخصوصا اونایی که برای مشترکین پلاس هستن ) ارزششون از این بازی های فری پلاس بیشتره:d

امیدی به فری شدن بازی AAA که دیگه کلا نمیشه داشت، ولی حداقل دیگه ایندی‌هایی رایگان بشه که از لحاظ امتیازی در سطح بالاتری باشن

بیشتر تمهای پولیش مالی نیست ، تمهای فریش واقعا قشنگن ، تمهای فانتزی داینامیکش فقط یه دستو سری تکون میدن مسخه بازیه ، فقط یه تم هارورشو قبول دارم ، زنه مثل فیلم اینسایدیوسه

- - -ویرایش - - -

بیشتر تمهای پولیش مالی نیست ، تمهای فریش واقعا قشنگن ، تمهای فانتزی داینامیکش فقط یه دستو سری تکون میدن مسخه بازیه ، فقط یه تم هارورشو قبول دارم ، زنه مثل فیلم اینسایدیوسه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این چند وقت اخیر پلاس فقط به PS3دارها وفا کرده
الان من در آستانه خرید سومین پلاس یکساله برا PS4 هستم ولی به تعداد انگشتهای دست هم نمیتونم بازی نام ببرم که واقعا ارزشمند بودن ، نمیگم نباید ایندی رایگان بشه بلکه اصلش همینه ولی دیگه دو سال فقط ایندی دیگه شرم‌آوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر