PlayStation Kingdom Hearts 2.8

بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در TGS امسال برای کنسول PS4 معرفی شد

این نسخه شامل بازی های زیر میباشد:

• Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD

• Kingdom Hearts χ [Chi] Back Cover

• Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage

که عنوان A Fragmentary Passage یک قسمت جدید از سری بازی های KH هست و به طور مستقیم به داستان KH III ارتباط دارد و وقایع بعد از Birth by Sleep را از دیدگاه Aqua بیان میکنم

تاریخ انتشار بازی 12 ژانویه 2017 برای ژاپن و 24 ژانویه برای بقیه نقاط دنیاست

سایت اصلی بازی

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
این Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage فقط بخش Fragmentary Passage رو توش داره یا خود Birth by Sleep هم توش هست ؟

درود !

این قسمت AFP برای Birth By Sleep توی خود نسخه ی Birth By Sleep هم بود و باز کردنش هم یکم Tricky بود ولی اینجا اومدن با موتور گرافیکی KH III ساختنش و {بسیار} زیاد بهش پر و بال دادن...

و حتی امکان داره قسمت های جدیدی باشه و همراه با کات سین یا گیم پلی کمی به قبل از این اتفاق یعنی خود BBY و بعد از این قسمت AFP یعنی کمی قبل تر از KH III باشه...

که بسیار بسیار بسیار فوق العاده هست...

:-" :-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage فقط بخش Fragmentary Passage رو توش داره یا خود Birth by Sleep هم توش هست ؟

نه هیچی ازش نبوده

تو Birth by Sleep یه Secret Movie داره که داستان 0.2 دقیقا بعد از اون Secret Movieیه هست

یه دلیلی که اینو دارن میدن اینه که به ملت نشون بدن KH III چجوری میخواد بشه چون انگار حالا حالاها نمیخواد KH III بیاد

از نظر گیم پلی و وسعت و ساخت بازی میگن که بازی اندازه یه دنیا تو KH III هست و با همون تجهیزاتی که III ساخته شده اینم دارن میسازن همون Ground Zeroes این بازیه :d

غلط دیکته ای میبینید بزارید رو این حساب که از خوابالویی دارم میمیرم :d

- - -ویرایش - - -

راستی تو اصلا نمیخوابی؟ :d ومپایری چیزی هستی؟ :d من هروقت تو هر تاپیکی پستات رو نقل کردم دیدم یه نشونه ای (لایک یا نشون دادن یوزرت پایین صفحه) بوده :d

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ایکاش شماره های اصلی رو هم میزاشتن توش من بخرم!:|

من سوپر اپیک فیل شدنم برا همین بود سر TGS :| از اون شایعه 2.9 که میگفتن کل بازیای KH رو برا PS4 میخوان بدن من همش رویا پردازی میکردم :((

بهترین کالکشن دنیا میشد :d فکرشو بکن ><

به نظرم کارشون احمقانه بود که کالکشن کلی برا PS4 ندادن و از اون احمقانه تر اینه که اصلا دارن KH III رو برا XONE میدن :d یا ندین یا میدین درست با همه چیز بدین ( برداشت بد از این جملم نکنید :d )

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
من سوپر اپیک فیل شدنم برا همین بود سر TGS :| از اون شایعه 2.9 که میگفتن کل بازیای KH رو برا PS4 میخوان بدن من همش رویا پردازی میکردم :((

بهترین کالکشن دنیا میشد :d فکرشو بکن ><

به نظرم کارشون احمقانه بود که کالکشن کلی برا PS4 ندادن و از اون احمقانه تر اینه که اصلا دارن KH III رو برا XONE میدن :d یا ندین یا میدین درست با همه چیز بدین ( برداشت بد از این جملم نکنید :d )

فرشاد تو چرا تازگی ها سنگ X1 رو به سینه میزنی ؟!
^___^

اونی ک KH FAN هست نمیاد کنسول سونی (نخره) این دیگه تابلو هست !!

برای PS4 میدن کالکشن هارو ولی فقط دیجیتال....

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فرشاد تو چرا تازگی ها سنگ X1 رو به سینه میزنی ؟!
^___^

اونی ک KH FAN هست نمیاد کنسول سونی (نخره) این دیگه تابلو هست !!

برای PS4 میدن کالکشن هارو ولی فقط دیجیتال....

منطق هم خوب چیزیه

خودت داری جواب خودت رو میدی

میگی فنش میاد PS4 میخره پس چرا بازی باید برا XONE بیاد؟ حالا که داره میاد باید براش کالکشن رو بدن چون هیچ کدوم از نسخه هاش حتی از نزدیکی مایکرو هم رد نشده

بعدش هاکاسه, بخوان برا XONE بدن برا PS4 هم میدن دیگه :| من منتظر اینم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نه خوب راست میگه. وقتی KHIII برای X1 هم میاد و فنای مایکرو قاعدتا اصلا KH بازی نکردن SE باید کالکشن هارو برای X1 هم بده اما چون میدونه یحتمل فروش افتضاحی خواهد داشت بیخیال شده. در نتیجه حرکت عجیبی به نظر میرسه!

ولی در کل خود KHIII هم روی X1 هیچی نمیفروشه! اروپا که هیچی، تو آمریکا هم راحت 80٪ فروش رو PS4 میشه. در مجموع امدن اینجور بازی ها رو X1 توجیح زیادی نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر