Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Osprey

کاربر سایت
Apr 17, 2015
27
سلام
من بازیو کرک کردم وقتی با لانچر میخوام به سرورها جوین بشم این ارور میاد;

pg2m21lv6u4m.png

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
سرور ایرانی هنوز داره ؟ اسم سرور چیه ؟
در ضمن من هر چی از تو لانچر ها به یک سرور جوین می شم صفحه ای که باز می شه کلا سفیده مشکل چیه ؟

آخرین ویرایش:

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سلام
من بازیو کرک کردم وقتی با لانچر میخوام به سرورها جوین بشم این ارور میاد;

pg2m21lv6u4m.png
سلام
بهترین راه نصب دوباره بازیه! البته ممکنه بخاطر کرکم باشه! دقیقن طبق آموزش اینجا پیش رفتید!؟

- - -ویرایش - - -

سرور ایرانی هنوز داره ؟ اسم سرور چیه ؟
در ضمن من هر چی از تو لانچر ها به یک سرور جوین می شم صفحه ای که باز می شه کلا سفیده مشکل چیه ؟
بله هست ولی معمولن خالین!!
اولش کلن سفیده! اگه بعد از انتظار باز همونجوری موند یعنی گیر کرده! برای درست کردنش ممکنه حذف این مسیر موثر باشه! Documents\Battlefield 3\settings

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سلام دوستان.

به نظرتون ران کردن سرور چه نسخه بهتره و ازش حمایت میشه ؟ گیم سرور بتلفیلد 3 نسخه کرکی یا نسخه ارجینال ؟ گیم سرور بتلفیلد 4 نسخه کرکی یا نسخه ارجینال ؟

ممنون میشم نظرتون رو بگید چون در حال یک جمع بندی هستیم

با تشکر

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
سلام دوستان.

به نظرتون ران کردن سرور چه نسخه بهتره و ازش حمایت میشه ؟ گیم سرور بتلفیلد 3 نسخه کرکی یا نسخه ارجینال ؟ گیم سرور بتلفیلد 4 نسخه کرکی یا نسخه ارجینال ؟

ممنون میشم نظرتون رو بگید چون در حال یک جمع بندی هستیم

با تشکر

کلا EA اجازه راه اندازی سرور به ایران نمیده پس نسخه اورجینال رو دورش خط بکشید، BF4 هم هنوز مولتیش کرک نشده

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
کلا EA اجازه راه اندازی سرور به ایران نمیده پس نسخه اورجینال رو دورش خط بکشید، BF4 هم هنوز مولتیش کرک نشده
حتما هست ولی توی ایران نیست.
در مورد بتلفیلد 3 چی آیا کاربر ایرانی داره ارزش داره کسی سرور ران کنه واسش ؟ در مورد 4 هم همچنین

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
بعد از نصب ویندوز بازی رو از اول نصب کردم!
امدم بازی کنم که هرچی Run Client رو میزنم بازی اجرا نمیشه!
به مستر کانکت شدم هم پینگ سرور ها رو میده!
مشکل کجاست؟
http://www.lxl.ir/upload/uploads/14430927341.png
کلاینیت و دی ال ال جدید باید بگیری.
http://zloemu.org/files/bf3/Client.zip
و
http://zloemu.org/files/bf3/Launcher.dll

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
مولتی بتل 4 هک شد
Its time - News - Zlofenix Games
توسط تیم زلو

با تجربه ی تلخی که از BF3 سرور های ایرانی داشتم ترجیح می دم طرف این نسخه ی هک شده هم نرم مگه اینکه هر کسی که خواست وارد سرور بشه قبلش اطلاعات کامل شامل نام و نام خانوادگی ، شماره ملی ، محل زندگی و ... رو بده که حداقل اگر چیت زد یا سرور رو به فحش کشید حداقل بشه یه جوری تلافی کرد براش :))

تو BF3 که دوستان cod باز اومدن و ظرف یه هفته ( بدون اغراق ) بازی رو از ماها بهتر بازی می کردن و دیگه اجازه حرکت هم نمی دادن . اینجا ببینیم چقدر طول می کشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر