Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
کرک شد الانم دارم بازی می کنم:d

بچه مردم رو تو خرج می ندازی:d

حالا بازی کن بهت میگم کرک یعنی چی!
ما که cd key گرفتیم با خیال راحت داریم بازی میکنیم بدون اینکه بترسیم از اینکه نکنه کرش کنه:d

بازی از گرافیک چشم نواز و رونی بهره میبره و هر گیمری باید تجربش کنه .....بسیار بهینه هست بازی تا خرخر بردم بالا تنظیماتو زیر 59FPS نمیاد:d

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام.من بازی رو 48 ساعت بازی کردم.باید بگم متای 70 زیاد بود براش.به شدت بازی کسل کننده و تکراری هست.گرافیک خوب و ریسینگ باحالی داره ولی خیلی کسل کنندست.افکت انفجارشم خیلی عالی کار شده.گیم پلی تن به تنش سریع تر از سریع تکراری میشه.داستان هم که اصلا نداره.طرف ماشینش رو دزدن و خلاص.اگر به متای یوزر اسکور توجه کنید یه سری بهش 10 دادن و یه سری 0 .من جز کسایی هستم که 4 میدم.پس نتیجه میگیریم بازی کاملا سلیقه ای هست.یه عزیز مثل کامنت بالایی از بازی خوشش اومده و یه نفر مثل من بدش اومده.حیف پولی که دادم بابتش.این همه کیف با متال گیر سولید و انتیل دون کردم این زد زهرمارش کرد توی دهنم.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
سلام.من بازی رو 48 ساعت بازی کردم.باید بگم متای 70 زیاد بود براش.به شدت بازی کسل کننده و تکراری هست.گرافیک خوب و ریسینگ باحالی داره ولی خیلی کسل کنندست.افکت انفجارشم خیلی عالی کار شده.گیم پلی تن به تنش سریع تر از سریع تکراری میشه.داستان هم که اصلا نداره.طرف ماشینش رو دزدن و خلاص.اگر به متای یوزر اسکور توجه کنید یه سری بهش 10 دادن و یه سری 0 .من جز کسایی هستم که 4 میدم.پس نتیجه میگیریم بازی کاملا سلیقه ای هست.یه عزیز مثل کامنت بالایی از بازی خوشش اومده و یه نفر مثل من بدش اومده.حیف پولی که دادم بابتش.این همه کیف با متال گیر سولید و انتیل دون کردم این زد زهرمارش کرد توی دهنم.

اتفاقا من بازی کردم. بازیش در این حد که شما میگید زهرمار بوده نیست به هیچ وجه. بازی خوبیه مخصوصا اتمسفر بازیش خیلی عالیه و حرف نداره. ولی خب یه محیط خشک نابود شده توقع دارید چی بهتون بده؟ همینکه شما رو 48 ساعت پای خودش نگه داشته یعنی موفق بوده. در ضمن اگه به نمرات متا و ussr score باشه که نمره یوزر ها تو سایت متا به بازی 8.1 هست.

این نمره یعنی 80 درصد یوزر ها از بازی راضی بودن و از این جهت عالیه. در ضمن کمترین نمره یوزر ها به بازی 4 در حالیکه بازی مثل gta v حتی نمره 0 از یوزر ها تو متا دریافت کرده. ولی این به این معتی نیست بازی در حد 0 هستش! بلکه باید به کلیت نمره توجه کرد که به صورت کلی یوزر ها نمره 8.1 دادن به بازی که نشون میده بازی در نزد یوزر ها محبوب هست و خوششون اومده. حالا ممکنه یه عده مثل شما زیاد با بازی حال نکرده باشن ولی برای اطلاع دیگر دوستان میگم بازی زهر مار نیست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مدتی بازیش کردم ظاهرا کرک فیکس دیگه مشکلی نداره ساعتم لازم نیست دیگه تغییر بدید

بازی خوبی هست گیم پلی لذت بخشی داره گرافیکشم مخصوصا هنریش خیلی خوبه فریم هم عالی می ده اما چندتایی ایرادم داره

1-تکسچرهاش می تونست بهتر باشه
2-صداگذاریش جلب نیست(تفکیک صدا با کیفیتش جای کار داره)
3-هندلینگ ماشین ها خیلی تعرفی نداره
4-پیدا کردن بنزین ایده جالبی نیست
5-فیزیک بازی هم در حد گرافیکش نیست
6-جایگذاری دکمه های بازی برای دسته x1 هم کاملا عجیب و خارج از عرف هست

در کل به همه پیشنهادش می کنم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
دوستان میدونم جاش این جا نیست و از مسوولین خواهشمندم پاک نکنن این پست رو

سایتی یا مغازه ای تو توپخونه یا طرفای گیشا یا ولیعصر می شناسید که بازی رو آماده داشته برای فروش با یک قیمت مناسب ؟؟ با تشکر

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خوب منم بعد کرک فیکس 2 ـه 3DM بالاخره تونستم از مرحله اول بازی رد بشم :D گرچه بازم هنوز ایراد داره انگار، اشتباهی یک دکمه اضافه زدم که کار خاصی انجام نمیداد از بازی پرید بیرون :|
ولی خوب اونقدری بازی کردم که بشه در موردش یکم نظر داد.

فایتینگش تا اینجا که یک کپی پیست کامل از بتمن بوده فقط بشدت خشک تر از بتمن هست و خیلی باهاش حال نکردم، رانندگی ماشیناشم خیلی بهتر میتونست باشه یکم هندلینگش رو اعصابه.
ولی گرافیک بازی خیلی خوبه، از انتظارم خیلی بالاتر بود فک میکردم یک بیابون خشک بی خاصیتو قراره ببینیم که هیچ جذابیتی نداره اما اینقدر توی غروب و شب قشنگه و نور پردازی و رنگا عالیه که کیف میکنه صحنه رو نگاه میکنه.
بشدت هم بهینس، روی آخرین درجه بازی میکنم اکثر جاها 50-60 فریم راحت میده، اینکه میگن چون جزئیات نداره فریمش خوبه رو هم قبول ندارم زیاد چون توی محیطای شلوغ و پر انفجار هم فریم همونقدر خوبه و تجربه PC Gamer ـیم هم بهم میگه که اگه پورت بد باشه سوپر ماریو دو بعدی رو هم بد پورت کنن افت فریم پیدا میکنه و فقط کم جزئیات بودن مهم نیست :D

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من به جایی رسیدم که تو نقشه جاهای زیادی با نقطه سبز نشون داده شده و یکیشون رو رفتم و دشمنان اونجا رو از بین بردم و اونجا رو تصاحب کردم . حالا تو نقشه چیزی مشخص نشده و فقط میگه از داخل گاراژ جک رو ارتقا بده!!! من نمیدونم منظور از جک چیه؟

UʟtraVioʟet

کاربر سایت
Jan 11, 2015
57
من به جایی رسیدم که تو نقشه جاهای زیادی با نقطه سبز نشون داده شده و یکیشون رو رفتم و دشمنان اونجا رو از بین بردم و اونجا رو تصاحب کردم . حالا تو نقشه چیزی مشخص نشده و فقط میگه از داخل گاراژ جک رو ارتقا بده!!! من نمیدونم منظور از جک چیه؟

منوی اپگرید ماشین برید بعد دکمه F رو بزنید میره تو archangel ـها . اونجا جک رو پیدا کن و دکمه e هست بزنی اون ماشین رو میسازه .

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
فارغ از گرافیک چشم نواز، صداگذاری بسیار خوب، مکانیزمِ لول-آپ در این بازی از بهترین هاست واقعاً، به طوری که من، که شخصاً زیاد اهلِ بازیهای ماشینی نیستم، رو مجاب میکنه برای ارتقای magnum opus همچنان پیش برم. مهمتر این که، تأثیر این تغییرات رو به خوبی میشه در کنترل ماشین احساس کرد (دوستانی که با کنترل ماشین مشکل دارن طبیعتاً باید به المانهایی که به هندلیگ مربوط میشه توجه بیشتری داشته باشن). تنها نکته ی منفی تا اینجا، داستانِ آبکی و الزامی بودنِ مراحل فرعی برای پیشبرد داستان اصلیه. هر چند که پرسه زدن در این محیطِ بزرگ و چشم نواز به قدری جذابه که از وزنِ این نکات منفی تا حد بسیار زیادی کم کرده.

• Like
Reactions: jetalpha

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
بلاخره ماهم این نسخه رو FitGirl دان کردیم و نصب و با آپدیت شماره یک و کرک شماره 3 انجام دادم. به قول دوستان فریم دهی در بازی واقعا عالی هست گرافیک محیط هم بی نظیره. چند ساعتی بازی کنم نظرم رو درباره ش مینویسم حتما

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان خیلی گنگه بازی بعضی مواقع!
الان خشاب باید از کجا گیر آورد؟ بعد این منطقه های دشمنو بخوای بگیر حتما باید با اسنایپ اون اسنایپراشو بزنی و با اسنایپم اون منبع گازش که به جلو درش آتیش میزنه رو باید نابود کنی؟ الان من خشاب ندارم از کجا بیارم؟ از کنار هر منطقه هم رد میشم سریع حمله میکنن منم تیر ندارم بزنم اسنایپراشونو :|
بعد داخل قسمت Safe جدیده یک جایی هست میز اسلحه هست نوشته میتونین بسازین و بدون پول خشاب بگیرین این چجوری میشه ساخت؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
الان خشاب باید از کجا گیر آورد؟ بعد این منطقه های دشمنو بخوای بگیر حتما باید با اسنایپ اون اسنایپراشو بزنی و با اسنایپم اون منبع گازش که به جلو درش آتیش میزنه رو باید نابود کنی؟ الان من خشاب ندارم از کجا بیارم؟ از کنار هر منطقه هم رد میشم سریع حمله میکنن منم تیر ندارم بزنم اسنایپراشونو :|
بعد داخل قسمت Safe جدیده یک جایی هست میز اسلحه هست نوشته میتونین بسازین و بدون پول خشاب بگیرین این چجوری میشه ساخت؟
درود

اولای بازی خیلی گنگ هس ولی میری جلوتر بهتر میشه تقریبا

شما چند روش برای گیر اوردن خشاب در بازی داری :
1 . از جمع کردن اون Ammo Box ها که روی زمین هست . " با نگه داشتن کلید E "
2 . در Stronghold ها شما برو اون وسایلی که باید بسازی که به شکل کمرنگ توی قلعه هستن رو بساز . اونی که نوشته Ammo ... رو روش E نگه دار تا توی نقشه اونایی که نیازه برای ساختش مارک بشه . بعد برو جمعشون کن و توی قلعه ها این رو بساز تا هر وقت وارد قلعه شدی . به صورت خودکار تمامی مهمات خودت و ماشین فول بشه
3 . جمع کردن Loot مرده ها

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد

خشاب چه برای اسنایپ چه شاتگان تو همون کمپ هایی که بهشون حمله میکنی پیدا میشن. یه جعبه هایی هست که بالاشون عکس تیر میاد. تیر اسنایپ هم وقتی این اسنایپر هارو میکشی ازشون میتونی برداری.
برای کشتن اسنایپر ها هم حتما لازم نیست با اسنایپ بزنیشون میتونی با ماشین بری نزدیکشون و با harpoon یا خودشون رو بزنی یا برجکشون رو بیاری پایین. منبع گازم با همین harpoon بزن.
میز هم بخوای بسازی باید پارت هاشو گیر بیاری که جلوی همون میز برو E رو بزن جای پارت هاشو مشخص میکنه.
--------------------------------------------------------------------------------------------
بازی 15 ساعته تموم شد. واقعا بازی خیلی خوبه و میخوام برم برای کامل کردن فرعی هاش.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
درود

اولای بازی خیلی گنگ هس ولی میری جلوتر بهتر میشه تقریبا

شما چند روش برای گیر اوردن خشاب در بازی داری :
1 . از جمع کردن اون Ammo Box ها که روی زمین هست . " با نگه داشتن کلید E "
2 . در Stronghold ها شما برو اون وسایلی که باید بسازی که به شکل کمرنگ توی قلعه هستن رو بساز . اونی که نوشته Ammo ... رو روش E نگه دار تا توی نقشه اونایی که نیازه برای ساختش مارک بشه . بعد برو جمعشون کن و توی قلعه ها این رو بساز تا هر وقت وارد قلعه شدی . به صورت خودکار تمامی مهمات خودت و ماشین فول بشه
3 . جمع کردن Loot مرده ها
ممنون
فقط نکته اینجاس دقیقا رو همون میز اسحله هیچ نقشه ای نمیاد که E رو بزنم :| بقیش میگه E رو بزن تنها چیزی که هیچی نمیگه همون اسلحس بعد بقیشم که مپ میاد بعد چجوری مشخص کرده چون میاد انگار هیچ فرقی نکرده :|

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان من یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید :
الان ماموریت داستانی اصلی تو قسمت stronghold جیت (jeet ) هست و ماموریتش قفله وقتی میرم جاش نوشته دو تا کارو باید بکنم ازین دوتا یکیشو انجا دادم دومی رو نمیدونم چیه فقط توش یه dog داره فکر کنم ازین قسمتایی که زرد کمرنگه و تو stronghold هست و میشه بسازیش باشه که باید ساختش ولی وقتی میرم جاش نمیگه e رو بزن تا علامتش رو نقشه بیاد الان من دقیقا باید چطوری اینو بسازم ؟
یک سواله دیگم داشته آیا میشه ماشینو عوض کرد ( که چامباکت بیاد پشتش ) اگه آره چجوری ؟یاکه نه باید همین ماشین رو که داریم فقط ارتقا بدیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر